Сви Hour of Code догађаји — Serbia

  • Dusan Porobic
  • ITechnology
  • Jovan Jovanovic Zmaj
  • Mathematical high school
  • Pearl academy
  • os milos savic
  • PU nasa radost (Aleksandrovac)
  • Vožd Karađorđe (Aleksinac)
  • ucenik16 (Aranđelovac)
  • Основна школа "Стојан Новаковић" (Barbatovac)
  • Tehnička škola ''9.maj'' (Bačka Palanka)
  • British International School (Belgrade)
  • Kreativno pero (Belgrade)
  • Osnovna škola Kreativno Pero (Belgrade)
  • Richmond elamentry (Belgrade)
  • Aa12123434 (Beograd)
  • British International School (Beograd)
  • British International School Belgrade (Beograd)
  • Djordje Krstić (Beograd)
  • Dragan Lukic (Beograd)
  • Kreativno pero/Smartacus (Beograd)
  • Mensa Serbia (UcenIQ) (Beograd)
  • OS,,Ujedinjene nacije" (Beograd)
  • OŠ "Desanka Maksimović" (k-8) (Beograd)
  • OŠ "Desanka Maksimović" (k-8) (Beograd)
  • OŠ ,,Dragan Lukić'' (Beograd)
  • OŠ Vladimira Nazora Vrsar (Beograd)
  • OŠ,,Ujedinjene nacije" (Beograd)
  • Primary school "Stevan Dukic (Beograd)
  • VOS Kreativno pero (Beograd)
  • Vuk Stefanovic Karadzic (Crvenka)
  • Thimi Mitko (Gjilan)
  • OŠ "Mihajlo Pupin" (Idvor)
  • High School Mito Igumanovic (Kosjeric)
  • OS Jovan Jovanovic Zmaj Kovin (Kovin)
  • MTS "14.oktobar" Kraljevo (Kraljevo)
  • MIhajlo Pupin (Kula)
  • Mihajlo Pupin (Kula)
  • STS mihalo pupin kula Serbia (Kula)
  • STŠ " Mihajlo Pupin " (Kula)
  • STŠ "Mihajlo Pupin" (Kula)
  • STŠ "Mihajlo Pupin" , Kula ,Serbia (Kula)
  • STŠ "Mihajlo Pupin", Kula, Serbia (Kula)
  • STŠ "Mihajlo Pupin",Kula,Serbia (Kula)
  • STŠ Mihajlo Pupin,Kula,Serbia (Kula)
  • STŠ"Mihajlo Pupin" (Kula)
  • STŠ"Mihajlo Pupin",Kula,Serbia (Kula)
  • STŠ"Mihajlo Pupin"Kula (Kula)
  • STŠ''Mihajlo Pupin'' (Kula)
  • SТš "Mihajlo Pupin" ,Kula, Serbia (Kula)
  • mihajlo pupin (Kula)
  • stš "Mihajlo Pupin" (Kula)
  • Srednja škola "17. septembar" (Lajkovac)
  • OŠ Vojislav Voka Savić (Lazarevac)
  • ОШ "Светислав Мирковић Ненад" (Mala Plana)
  • الابتدائية 330 (Mačvanski okrug)
  • Predškolska ustanova "Radost" Srbobran, vrtić "Bubamara" Nadalj (Nadalj)
  • Jastrebacki Partizani (Niš)
  • OŠ "Sreten Mladenović Mika" (Niš)
  • home (Niš)
  • FTN (Novi Sad)
  • Gimnazija "Jovan Jovanovic Zmaj" (Novi Sad)
  • Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj (Novi Sad)
  • Jovan Jovanovic Zmaj (Novi Sad)
  • Jovan Jovanović Zmaj (Novi Sad)
  • Srednja masinska skola Novi Sad (Novi Sad)
  • for Home (Novi Sad)
  • gim jovan jovanovic zmaj (Novi Sad)
  • gim jovan jovanovic zymaj (Novi Sad)
  • OŠ "Jastrebački partizani" Merošina (Oblačina)
  • OŠ "Josif Pančić" Orašac (Orašac)
  • Gimnazija ,,MIhajlo Pupin" (Pancevo)
  • os milos savic (Poljana)
  • OŠ "Petar Leković" (Požega)
  • Foxford (Ruma)
  • Petro Kuzmjak (Ruski Krstur)
  • OS Branko Radicevic (Savino Selo)
  • Branko Radicevic Sedlare (Sedlare)
  • Logiscool Senta (Senta)
  • OŠ "DImitrije Davidović" Smederevo (Smederevo)
  • Osnovna škola (Sombor)
  • MS Petar Krancevic (Sremska Mitrovica)
  • Karlovačka gimnazija (Sremski Karlovci)
  • High School Branko Radicevic (Stara Pazova)
  • Primary School Simeon Aranicki (Stara Pazova)
  • Predškolska Ustanova "Naša Radost", vrtić "Šumica" (Subotica)
  • computer science (Subotica)
  • Poljoprivredno veterinarska škola sa domom učenika "Svilajnac" (Svilajnac)
  • Elementary school "Knez Sima Markovoć" (Veliki Borak)
  • Knez Sima Marković (Veliki Borak)
  • Elementary school "Stevan Sinđelić" (Vojska)
  • Bratstvo jedinstvo Vrbas (Vrbas)
  • Gimnazija "Žarko Zrenjanin" Vrbas (Vrbas)
  • School center “Nikola Tesla” (Vršac)
  • Школски центар „Никола Тесла" (Vršac)
  • Hunjadi Janos Elementary School (Čantavir)
  • Djura Jaksic (Čurug)
  • Основна школа "Сремски фронт" (Šid)