Všechny události Hodiny kódu — Czech Republic

  • Anna
  • Gymnazium P. Krizkovskeho
  • SOŠ střední odborná Velešín
  • Silva Dotcheva
  • ZS Kaplickeho
  • ZŚ Máj II
  • ZŠ T. G. Masaryka Blatná
  • ZŠ Truhlářská Karlovy Vary
  • ZŠ U Lesa
  • ZŠ nám. Míru, Svitavy
  • heyrovska 12
  • zs tg masaryka mnichovice
  • дснжшжшшжнсшж
  • ZŠ Brno, Kneslova 28, p. o. (Brno)
  • ZŠ F. Hrubina Havířov - Podlesí (Brněnec)
  • Základní škola Bučovice 711 (Bučovice)
  • Minecraft (Dolní Dvořiště)
  • ZŠ a MŠ Dolní Loučky (Dolní Loučky)
  • fatihturhan3232@gmail.com (Jablonec nad Nisou)
  • SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín (Kolín)
  • aws (Lipová)
  • Zšjak Louny (Louny)
  • ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav (Luštěnice)
  • Zakladni skola Galaxie (Nový Jičín)
  • Základní škola, 1. máje 365, Náchod (Náchod)
  • Základní škola a mateřská škola Montessori Ostrava (Ostrava)
  • Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. (Pardubice)
  • ZŠ Planá nad Lužnicí (Planá nad Lužnicí)
  • "ОУ,, Свети Климент Охридски,, (Plzeň)
  • 10. ZŠ Pilsen, nám. Míru 6 (Plzeň)
  • (Praha)
  • "MONTAGNOLA - GRAMSCI" (Praha)
  • "PITAGORA" (Praha)
  • - (Praha)
  • A. M. ENRIQUES AGNOLETTI (Praha)
  • CASIRATE D'ADDA (Praha)
  • DE AMICIS - SAN SEVERO (Praha)
  • G.UNGARETTI - MELZO (Praha)
  • GIORGIO LA PIRA (Praha)
  • GIUSEPPE TORNO (Praha)
  • I. C. DI VIA BOCCHI PARMA (Praha)
  • I.C PIAZZA UNITA D'ITALIA (Praha)
  • I.C. AIELLO DEL SABATO (Praha)
  • I.C. CAMPI BISENZIO CENTRO (Praha)
  • I.C. MOLINO VECCHIO-GORGONZOLA (Praha)
  • IC A. NEGRI/CAVENAGO B. (Praha)
  • IC A.MANZONI/POZZUOLO M (Praha)
  • IC AI NOSTRI CADUTI/TREZZO S/A (Praha)
  • IC DELLA MARGHERITA VIZZOLO P. (Praha)
  • IC PIAZZA COSTA/CINISELLO (Praha)
  • IC STATALE/CASSINA DE' PECCH (Praha)
  • IC VIA ADUA-SEVESO (Praha)
  • IC VIA PRATI/DESIO (Praha)
  • RAFFAELE CASIMIRI (Praha)
  • Súkromné gymnázium (Praha)
  • U Roháčových kasáren (Praha)
  • VITTORIO VENETO - ORTA NOVA (Praha)
  • ZANNOTTI-FRACCACRETA (Praha)
  • amiran (Praha)
  • ნორიოს საჯარო სკოლა (Praha)
  • Základní škola a Mateřská škola Raduň (Raduň)
  • Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném (Slaný)
  • Základní škola Staňkov (Staňkov)
  • TH cơ sở Bình Chuẩn (Strakonice)
  • Barbora Hanáková (Uherské Hradiště)
  • Libor Hořínek (Uherské Hradiště)
  • SOS strojni a elektotechnicka Velesin (Secondary Vocational School of Mechanical and Electrical Engineering Velesin) (Velešín)
  • GGPS (Velká Skrovnice)
  • Guru Gobind Singh public school (Velká Skrovnice)
  • Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace (Vítkov)
  • ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 (Ústí nad Orlicí)
  • Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola (Černilov)
  • Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (Šlapanice)
  • ZŠ a MŠ Švihov (Švihov)