Všechny události Hodiny kódu — Czech Republic

  • Gymnazium a OA Bucovice
  • Prague British International School
  • Synkiv NVK
  • Wichterlovo gymnázium
  • ZS Nove Mesto na Morave
  • ZŠ JUDR Josefa Mareše
  • ZŠ JUDr. Josefa Mareše
  • ZŠ Labyrinth Brno
  • ZŠ Mirotice
  • ZŠ a MŠ Na Daliborce
  • ZŠ Řezníčkova 1 Olomouc
  • ZŠ Šenov
  • general svobody
  • home
  • zs-senov
  • zsjvm
  • Střední pedagogická škola Boskovice (Boskovice)
  • natalie jelinkova (Boskovice)
  • مدرسة قرطبة الاهلية الماوسطة (Broumy)
  • Nagy Lajos Álltalános iskola Apostag (Děčín)
  • Ivana Brlić Mažuranić (Frýdek-Místek)
  • ZŠ Jablonné nad Orlicí (Jablonné nad Orlicí)
  • Educanet (Jesenice)
  • Sunny Canadian International School (Jesenice)
  • JU OŠ "Maglaj" Maglaj (Jirny)
  • Rahul gir and your family are doing well thanks (Karviná)
  • Gymnázium Kolín (Kolín)
  • Zakladni skola Lanskroun, na nam.A.Jiraska 139, okr.Usti nad Orlici (Lanškroun)
  • Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2 (Liberec)
  • Základní škola, 1. máje 365, Náchod (Náchod)
  • Wichterlovo Gymnázium (Odry)
  • Ivana Sekaniny (Ostrava)
  • Wichterlovo gymnázium (Ostrava)
  • ZŠ Šenov (Ostrava)
  • ZS Panensky Tynec (Panenský Týnec)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem (Plzeň)
  • Vysoká škola ekonomická (Prague)
  • (Praha)
  • "MONTAGNOLA - GRAMSCI" (Praha)
  • "PITAGORA" (Praha)
  • - (Praha)
  • CASIRATE D'ADDA (Praha)
  • DE AMICIS - SAN SEVERO (Praha)
  • GIUSEPPE TORNO (Praha)
  • I.C. AIELLO DEL SABATO (Praha)
  • IC A. NEGRI/CAVENAGO B. (Praha)
  • IC A.MANZONI/POZZUOLO M (Praha)
  • IC DELLA MARGHERITA VIZZOLO P. (Praha)
  • IC VIA ADUA-SEVESO (Praha)
  • IC VIA PRATI/DESIO (Praha)
  • ISTITUTO COMPRENSIVO SAVONA I (Praha)
  • OU"Hristo Maksimov" (Praha)
  • Université de djibouti (Praha)
  • VITTORIO VENETO - ORTA NOVA (Praha)
  • Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky, Novovysočanská 280/48, 190 00, Praha (Praha)
  • Základná škola Janka Matúšku Dolný Kubín (Praha)
  • osnovna škola antuna i ivana kukuljevića (Praha)
  • Park Lane International School (Praha 6)
  • Zakladni skola a materska skola Pisek, prospevkova organizace (Písek)
  • ZS Pribram - Brezove Hory (Příbram)
  • ZŠ Dukelská Strakonice (Strakonice)
  • zstrikop.cz (Trinec)
  • Dumbos (Třeboň)
  • MGVSZŠVOŠZV (Vsetin)
  • Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace (Vítkov)
  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace (Znojmo)
  • Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 (Ústí nad Orlicí)
  • ZŠ Čáslav Sadová (Čáslav)
  • ZŠ a MŠ Švihov (Švihov)