Všetky udalosti Hodiny kódu — Slovakia

  • Základná škola s materskou školou Kolta
  • ZŠ Korňa - Ústredie
  • ZŠ s MŠ Jána Bakossa (Banská Bystrica)
  • school50 (Banská Bystrica)
  • ZŠ Jozefa Horáka (Banská Štiavnica)
  • Súkromné gymnázium, Bardejov (Bardejov)
  • Základná škola, Nám. arm. g. L. Svobodu 16, Bardejov (Bardejov)
  • Accenture (Bratislava)
  • Microsoft Slovakia (Bratislava)
  • ZS Rajcianska V.B (Bratislava)
  • Katona Mihály Alapiskola - Digitális FABrikáló Műhely (Búč)
  • Základná škola Jána Domastu Cabaj - Čápor 1085, 951 17 (Cabaj - Čápor)
  • ZS IB YOCHA REVUCA (Chyžné)
  • ZS s MS Pod hajom 967, Dubnica nad Vahom (Dubnica nad Váhom)
  • Zš Radzovce (Fiľakovo)
  • Základná škola Hamuliakovo (Hamuliakovo)
  • ZŠ Hamuliakovo (Hamuliakovo)
  • Zš HAMULIAKOVP (Hamuliakovo)
  • domov (Hamuliakovo)
  • zš Hamuliakovo (Hamuliakovo)
  • žš hamuliakovo (Hamuliakovo)
  • Gymnázium (Hliník nad Hronom)
  • Základná škola Hliník nad Hronom (Hliník nad Hronom)
  • MakerSpace s.r.o. (Hlohovec)
  • OŠ Vladimira Vidrića Kutina (Holíč)
  • ZŠ s MŠ Horný Hričov (Horný Hričov)
  • ZS Hrhov (Hrhov)
  • Základná škola s materskou školou (Hriňová)
  • CSŠ, Duchnovičova 24, Humenné (Humenné)
  • ZŠ Huncovce (Huncovce)
  • zs stanicna kosice (Juh)
  • Základná škola Školská 192/8 Kamenec pod Vtáčnikom (Kamenec pod Vtáčnikom)
  • Základná škola Kanianka (Kanianka)
  • Stredná odborná škola obchodu a služieb (Komárno)
  • CZŠ s MŠ Sv. Gorazda (Košice)
  • Gymnázium sv. Edity Steinovej (Košice)
  • ZŠ Nám. L. Novomeského 2, Košice (Košice)
  • nieje len pokus (Košice)
  • ZŠ Bernolákova 16 (Košice - mestská časť Západ)
  • Gymnazium Andreja Vrabla (Levice)
  • Gymnázium Andreja Vrábla Levice (Levice)
  • Gymnázium sv. Vincenta Levice (Levice)
  • Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice (Levice)
  • Obchodná akadémia Levice (Levice)
  • Stredná priemyselná škola strojárska a elektrotechnická Levice (Levice)
  • Základná škola, Ul. sv. Michala 42 (Levice)
  • AGAD-kurzy (Liptovský Mikuláš)
  • Základná škola Miloša Janošku (Liptovský Mikuláš)
  • Gymnazium Malacky (Malacky)
  • ZŠ s MŠ Jána Smreka Melčice- Lieskové (Melčice-Lieskové)
  • Gymnázium, Golianova 68, Nitra (Nitra)
  • Private Elementary School UNES (Nitra)
  • Základná škola Tulipánová (Nitra)
  • Základná škola kniežaťa Pribinu (Nitra)
  • P-Ster7 (Nové Mesto)
  • Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
  • SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
  • Stredná odborná škola podnikania a služieb (Námestovo)
  • Evanjelické Lýceum (Petržalka)
  • ZS Tupolevova (Petržalka)
  • Základná škola, Dudova 2, Bratislava, SR (Petržalka)
  • ZŠ Tupolevova (Petržalka)
  • Zš Dudova 2 (Petržalka)
  • ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves (Pečovská Nová Ves)
  • Cirkevná spojená škola (Piešťany)
  • Gymnázium Konštantínova 2 (Prešov)
  • SPŠE, Prešov (Prešov)
  • Sibirska PO (Prešov)
  • ZŠ Bajkalská29, Prešov (Prešov)
  • Základná škola, Mariánska ulica 554/19, 971 01 Prievidza (Prievidza)
  • ZŠ I. B. Zocha (Revúca)
  • Spojená škola Rudňany (Rudňany)
  • Gymnázium sv. Andreja (Ružomberok)
  • ZŠ Andreja Hlinku (Ružomberok)
  • Spojená škola Kollárova 17, Sečovce (Sečovce)
  • Základná škola, Z. Nejedlého 2 (Spišská Nová Ves)
  • ZŠ Ž. Bosniakovej (Teplička nad Váhom)
  • Súkromné gymnázium Futurum Trenčín (Trenčín)
  • Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava 917 01 (Trnava)
  • Gymnáyium Martina Hattalu (Trstená)
  • ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné (Veľké Rovné)
  • Základná škola s materskou školou Vlkanová (Vlkanová)
  • Súkromná stredná umelecká škola (Zvolen)
  • Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica (Ľubica)
  • Základná škola (Široké)
  • zš z mš (Štefanov)
  • ZŠ Ždaňa (Ždaňa)
  • Základná škola, Ul. Dr. Janského č.2 (Žiar nad Hronom)
  • ZŠ karpatska (Žilina)