Whole-school Hour of Code events — Ukraine

  • Lubny specialist school 6
  • 10
  • 19
  • 3
  • 36
  • 65 ГИМНАЗИЯ
  • BAAAA
  • Buzka`s School
  • KZSCH 114
  • LTL
  • Lubny specialist school 6
  • Lubny specialist school6
  • Lubny specialist scool 6
  • Mykolaiv Professional Liseym
  • Novorozdilskiy NVK im. V. Trusha
  • OTSTTUM
  • School 8
  • School8
  • Vinnytsia School 10
  • Vinnytsia school 10
  • Vinnytsia school №10
  • Берегиня
  • Бузівська ЗОШ
  • Вараська гімназія
  • Винарівський НВК
  • Гимназия 4
  • Гімназія №4
  • Дністрівський НВК
  • Долинський дитячий будинок "Теплий дім"
  • ЗОШ №1 1-3 СТ.
  • ЗОШ №19
  • ЗОШ№19
  • Запорізька гімназія №50
  • КЗ Борщагівська ЗОШ I-IIIступенів
  • КЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • Комунальний заклад "Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області"
  • Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №11 Полтавської міської ради Полтавської області"
  • Курахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 Селидівської міської ради Донецької області
  • ЛТЛ
  • Левківська загальноосвітня школа І - І І ступенів
  • Миколаївська гімназія №4
  • Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • НВК
  • Нвк Шкт-лтл
  • Нововасилівська
  • Нововасилівськаа
  • Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Ніжинської міської ради
  • Олег
  • Опорний заклад освіти "Раухівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області"
  • Опорний заклад,,Торецька ЗОШ №6
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №20
  • Первомайська ЗОШ
  • Реваківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
  • Святогорівська ЗОШ І-ІІІ ст. Добропільського району Донецької області
  • Ситняківське НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
  • Сонячна 3
  • Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради
  • ХЗОШ№126
  • ЧХТК сумгаїтська 12/1
  • Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст ім. Василя Симоненка
  • Черкаський художньо технічний коледж
  • Черкаський художньо-технічний коледж
  • Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Чигиринської районної ради Черкаської області
  • Шумський ліцей
  • гимназия №4
  • гімназія 4
  • новофастівська ЗОШ
  • первомайская сош
  • школа "Михаїл"
  • Андріївська Загально Освітня Школа №1 (Andriivka)
  • Андріївська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Балаклійської районної ради Харківської область (Andriivka)
  • Андріївської Загально Освітньої Школи Балакліївського району Харківської області (Andriivka)
  • Філія ЗШ № 17-НВК 11 (Artemivs'k)
  • 3 (Bakhmut)
  • Бахмутська ЗОШ #24 I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (Bakhmut)
  • Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 (Bakhmut)
  • Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням (Bakhmut)
  • Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 (Bakhmut)
  • Бфхмутський НВК№11 (Bakhmut)
  • чаплина 1 (Bakhmut)
  • №3 (Bakhmut)
  • Балаклійська ЗОШ №3 Харківська обл. (Balakliya)
  • Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ади Харківської області (Balakliya)
  • Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Балаклійської районної ради Харківської області (Balakliya)
  • Балаклійський ліцей (Balakliya)
  • Балаклійський навчально-виховний комплекс (Balakliya)
  • Балакійська загальноосвітня школа №3 (Balakliya)
  • Балицький НВК (Balychi)
  • Баворівська ЗОШ (Bavoriv)
  • Бердянська гімназія 3 "Сузір'я" (Berdians'k)
  • Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Бердянської міської ради Запорізької області (Berdyans'k)
  • Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" №10 (Berdychiv)
  • II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfokú Szakképzési Intézete (Berehove)
  • Березанська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (Berezan')
  • Березанська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 (Berezan')
  • КЗ "Бережинська ЗШ І - ІІІ ступенів" (Berezhynka)
  • Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Житомирського району (Berezivka)
  • НВК "ЗШ І-ІІІст.-ДНЗ" с.Березна (Berezna)
  • Березинський НВК (Berezyne)
  • KOIPOPK (Bila Tserkva)
  • БЗШ №3 ім. Т.Г.Шевченка (Bila Tserkva)
  • БНВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 - ДНЗ" (Bila Tserkva)
  • БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня" (Bila Tserkva)
  • Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 (Bila Tserkva)
  • Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа 16 ім. М.О. Кириленка (Bila Tserkva)
  • Білоцерківська спеціалізована школа №12 з поглибленим вивченням Іт (Bila Tserkva)
  • ЗОШ №19 (Bila Tserkva)
  • Білгород-Дністровська ЗОШ №6 (Bilhorod-Dnistrovs'kyi)
  • Білогородська ЗОШ (Bilohorodka)
  • Білогородська зош І - ІІІ ступенів (Bilohorodka)
  • Білозерська ЗОШ №18 (Bilozers'ke)
  • Білозірська загальноосвітня школа (Bilozirka)
  • Опорний заклад "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області" (Bilyky)
  • ЗЗСО "Бірківський ліцей" (Birky)
  • Богородчанська ЗОШ (Bohorodchany)
  • Богородчанська ЗОШ 1-3 ступенів №2 (Bohorodchany)
  • Богородчанська ЗОШ №2 (Bohorodchany)
  • Богородчаньська ЗОШ 1-3ступенів №2 (Bohorodchany)
  • КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" (Bohuslav)
  • КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького" (Bohuslav)
  • СЗШ №1 (Bohuslav)
  • Боровицька ЗОШ (Borovytsya)
  • Борщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Borshchiv)
  • Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. №3 - гімназія ім. Р. Андріяшика" (Borshchivs'kyi district)
  • Борятинський НВК (Boryatyn)
  • Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 (Boryspil')
  • Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Boyany)
  • ОЗ " Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (Brody)
  • ОЗ "Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4" (Brody)
  • ОЗ"Бродівська ЗОШ I-III ст. №4" (Brody)
  • Брошнів-Осадський ліцей (Broshniv-Osada)
  • Bucha Ukrainian gymnasia (Bucha)
  • Бучанська Українська гімназія (Bucha)
  • Приватний ліцей "Академія мудрості" (Bucha)
  • Бурдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (Burdivka)
  • Буцівська ЗОШ І-ІІступенів (Butsiv)
  • Бичківська ЗОШ І-ІІ ступенів (Bychkivtsi)
  • Чайковицький НВК "СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" (Chaikovychi)
  • Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області (Chasiv Yar)
  • Чемеровецький НВК №2 (Chemerivtsi)
  • Cherkasy school №21 named after Yu.G. Illenka (Cherkasy)
  • Cherkasy First City Gymnasia (Cherkasy)
  • Cherkasy's advanced school #3 (Cherkasy)
  • School №19 (Cherkasy)
  • school 770 Cherkassy (Cherkasy)
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (Cherkasy)
  • ЗОШ № 2 (Cherkasy)
  • ЗОШ №19 (Cherkasy)
  • ЗОШ №24 (Cherkasy)
  • ЗОШ№19 (Cherkasy)
  • Полтавская специализированная школа интернат (Cherkasy)
  • ЧХТК (Cherkasy)
  • Черкаська ЗОШ №19, Черкаської міської ради Черкаської області (Cherkasy)
  • Черкаська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 12 Черкаської міської ради (Cherkasy)
  • Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст 32 (Cherkasy)
  • Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Cherkasy)
  • Черкаська спеціалізована школа №28 ім. Т.Г. Шевченка (Cherkasy)
  • Черкаська школа № 30 (Cherkasy)
  • Черкаський художньо технічний коледж (Cherkasy)
  • Черкаський художньо-технічний коедж (Cherkasy)
  • Черкаський художньо-технічний коледж (Cherkasy)
  • Чхтк (Cherkasy)
  • №19 (Cherkasy)
  • Чернелівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Chernelivka)
  • ЗНЗ 29 (Chernihiv)
  • ЗНЗ №29, г. Чернигов (Chernihiv)
  • Спеціалізована загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова (Chernihiv)
  • Чернігівська ЗОШ №34 (Chernihiv)
  • Чернігівський колегіум № 11 (Chernihiv)
  • Чернігівський колегіум №11 (Chernihiv)
  • Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою (Chernihiv)
  • Cherniytsi ORT School # 41 (Chernivtsi)
  • ЗОШ № 24 (Chernivtsi)
  • ЗОШ №14 (Chernivtsi)
  • Чернівецька ЗОШ №37 (Chernivtsi)
  • Чернівецька гімназія №2 (Chernivtsi)
  • Chervonohrad secondary school I-III degrees № 1 (Chervonohrad)
  • НВК " СШ l- I ступенів- колегіум" 3 (Chervonohrad)
  • ЧНВК №13 (Chervonohrad)
  • Червоноградська загальноосвітня школа I-III ст. №2 (Chervonohrad)
  • Чорнобаївська санаторна школа-інтернат (Chornobaivka)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Мельника с. Чорниж (Chornyzh)
  • Рівненський НВК Колегіум (Chudei)
  • Школа гімназія (Dachne)
  • Опорний заклад «Деснянський начально-виховний комплекс Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» Деснянської селищної ради Чернігівської області (Desna)
  • Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Києво-Святошинського району (Dmytrivka)
  • Дмитровицький НВК (Dmytrovychi)
  • КЗО НВО №28 (Dnipro)
  • Крынычка (Dnipro)
  • 3 (Dnipropetrovs'k)
  • 36 (Dnipropetrovs'k)
  • KZO CH134 (Dnipropetrovs'k)
  • LIT (Dnipropetrovs'k)
  • School #97 (Dnipropetrovs'k)
  • КЗО "Гімназія №3" ДМР м.Дніпро (Dnipropetrovs'k)
  • КЗО "Гімназія №3" ДМР, м.Дніпро (Dnipropetrovs'k)
  • Комунальний заклад освіти "СЗШ №81" м. Дніпро (Dnipropetrovs'k)
  • Добренський навчально-виховний комплекс (Dobren'ka)
  • НВК "ЗОШ І-ІІІступенів №7-ДНЗ" (Dobropillya)
  • Мирноградський НВК (Donetsk)
  • Дослідницька (Doslidnyts'ke)
  • Дослідницька ЗОШ (Doslidnyts'ke)
  • Дослідницька Зош (Doslidnyts'ke)
  • Дослідницька школа (Doslidnyts'ke)
  • Довгеньківський НВК Ізюмський рн Харківська область (Dovhen'ke)
  • Дрогобицька ЗОШ № 1 ім. І. Франка (Drohobych)
  • Дрогобицька ЗОШ №10 (Drohobych)
  • ЗОШ №17 (Drohobych)
  • Добрівлянський НВК І-ІІІ ст. (Drohobyts'kyi district)
  • Gymnasium "Intellekt" in Druzhkivka (Druzhkivka)
  • Дубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Dubno)
  • Дубенська СЗОШ І-ІІІст.№5 (Dubno)
  • Дубовиківська СЗШ (Dubovyky)
  • Дворічанська зош (Dvorichna)
  • Мирноградський НВК (Dymytrov)
  • Public School #2 (Enerhodar)
  • ЕНВК "ЗНЗ II-III ст. - МНВК" (Enerhodar)
  • Енергодарская общеобразовательна школа № 4 (Enerhodar)
  • Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Енергодар Запорізької області (Enerhodar)
  • Енергодарський багатопрофільний ліцей Енергодарської міської ради Запорізької області (Enerhodar)
  • Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 (Enerhodar)
  • Фастівська СЗОШ І-ІІІ ст №4 (Fastiv)
  • Фастівський НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. №2" (Fastiv)
  • Фастівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ст. №10 - Гімназія" (Fastivs'kyi district)
  • Федорівська ЗОШ І-ІІ ст (Fedorivka)
  • Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки (Hadiach)
  • НВК:СЗШ І - ІІІ ступенів - ліцей м.Гайсин (Haisyn)
  • Гатнянська ЗОШ (Hatne)
  • Anastasia (Hel'myaziv)
  • floriana (Hel'myaziv)
  • veronika (Hel'myaziv)
  • Альона (Hel'myaziv)
  • Катя (Hel'myaziv)
  • НВК " Генічеська школа І-ІІІ ступенів - днз" (Heniches'k)
  • Гійченська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Hiiche)
  • Глибоцька гімназія (Hlyboka)
  • Глибоцький ліцей (Hlyboka)
  • Гніздичненський навчально-виховний комплекс (Hnizdychne)
  • Годинівський НВК (Hodynivka)
  • Піщанський навчально-виховний комплекс (Honorivka)
  • Горбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Horbova)
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Горішні Плавні (Horishni Plavni)
  • ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО (Horishni Plavni)
  • СЗОШ №3 імені В.О. Нижниченка (Horishni Plavni)
  • Городенківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 (Horodenka)
  • Городнявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Horodnyavka)
  • Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Horodok)
  • Городоцький ліцей №4 (Horodok)
  • Horodyshche economic lyceum (Horodyshche)
  • Городищенський НВК (Horodyshche)
  • Gimnazium (Hoshcha)
  • Грозинецький НВК (Hrozyntsi)
  • Гринівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (Hrynivka)
  • Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Hvardiis'ke)
  • Інгулецька ЗОШ (Inhulets')
  • Інгулецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Inhulets')
  • Ірпінська СЗОШ №2 (Irpin')
  • Ірпінське навчально-виховне об'єднання "Освіта" (Irpin')
  • Іршавський ЗЗСО 1-3 ступенів №2 (Irshava)
  • іршавський ЗЗСО 1-3 ступенів №2 (Irshava)
  • Іскрівська загальноосвітня школа (Iskrivka)
  • Іванківська ЗОШ №2 (Ivankiv)
  • Persha lastivka (Ivano-Frankivs'k)
  • Опорний заклад "Івано - Франківська ЗОШ І - ІІІ ступенів імені Івана Франка" (Ivano-Frankove)
  • опорний заклад "Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради" (Ivano-Frankove)
  • ЗОШ №4 м. Ізмаїл Одеська область (Izmail)
  • Каїрський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" (Kairy)
  • Калинівський НВК №1 (Kalynivka)
  • Kamenest-Podolsk school №3 (Kam'yanets'-Podil's'kyi)
  • veronika (Kam'yanets'-Podil's'kyi)
  • Кам янец-Подільский НВК 3 (Kam'yanets'-Podil's'kyi)
  • Приватно (Kam'yanets'-Podil's'kyi)
  • Спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Славутинка" (Kam'yanets'-Podil's'kyi)
  • нвк3 (Kam'yanets'-Podil's'kyi)
  • Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської обл. (Kam'yanka)
  • Кам'янська ЗШ (Kam'yanka)
  • School №10 (Kamianske)
  • КЗ НВК «Гімназія №11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради (Kamianske)
  • КЗ СЗШ №31 (Kamianske)
  • НВК №3 (Kamianske)
  • Карпівська СЗШ І-ІІ ступенів, с.Карпівка, Могилів - Подільський район, Вінницька область (Karpivka)
  • Karpylivka Secondary School (Karpylivka)
  • Катеринопільський ліцей (Katerynopil')
  • Кельменецький ліцей- опорний заклад (Kel'mentsi)
  • 65 ГИМНАЗИЯ (Kharkiv)
  • Harkiv special education school (Kharkiv)
  • National technical university (Kharkiv)
  • Богородчанська ЗОШ №2 (Kharkiv)
  • Гимназия 116 (Kharkiv)
  • КЗ "ХЗСШІ І-ІІІ ст. № 9" (Kharkiv)
  • Приватна школа ThibkGlobal Харків.Благовіщенська (Kharkiv)
  • ХЗОШ № 126 (Kharkiv)
  • ХЗОШ №126 (Kharkiv)
  • ХООШ №126 (Kharkiv)
  • ХСШ 73 (Kharkiv)
  • Харківська гімназія #55 ХМР ХО (Kharkiv)
  • Харківська гімназія №144 (Kharkiv)
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 153 (Kharkiv)
  • Харківський педагогічний ліцей № 4 (Kharkiv)
  • Харьковская гимназия 116 (Kharkiv)
  • Харьковская гимназия №144 (Kharkiv)
  • Харьковский УВК "Старт-школа" (Kharkiv)
  • ثانوية امجاد قرطبة (Kharkiv)
  • 14 (Kherson)
  • 6 гимназия (Kherson)
  • Gimnazia 6 (Kherson)
  • SmartumKids (Kherson)
  • Smartumkids (Kherson)
  • gimnazia 6 (Kherson)
  • Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Херсонської міської ради (Kherson)
  • Гимназия 6 (Kherson)
  • Гімназія №6 (Kherson)
  • Херсонское высшее училище физической культуры Херсонского областного совета (Kherson)
  • Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов (Kherson)
  • Херсонський Таврійський ліцей мистецтв (Kherson)
  • Херсонський академічний ліцей імені О.В.Мішукова ХМР при ХДУ (Kherson)
  • Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс №48 Херсонської міської ради (Kherson)
  • Школа Гуманітарної праці (Kherson)
  • гимназия 6 (Kherson)
  • Хлібодарівський НВК (Khlibodarivka)
  • Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради (Khmel'nyts'kyi)
  • НВК №10 м.Хмельницького (Khmel'nyts'kyi)
  • Навчально-виховний комплекс № 2 Покровської міської ради (Khmel'nyts'kyi)
  • Навчально-виховний комплекс №2 (Khmel'nyts'kyi)
  • ССЗШ №1 (Khmel'nyts'kyi)
  • Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #12 м. Хмельницького (Khmel'nyts'kyi)
  • Хмельницька сЗОШ 21 (Khmel'nyts'kyi)
  • Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 (Khmel'nyts'kyi)
  • Хмельницький ліцей №15 (Khmel'nyts'kyi)
  • Чорноострівський НВК (Khmel'nyts'kyi)
  • Хотинська ЗОШ І-ІІІ стпуенів №1 (Khotyn)
  • Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение Краснолучская общеобразовательная школа № 14 (Khrustalnyi)
  • Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є.Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської області (Khrystynivka)
  • 195 (Kiev)
  • ThinkGlobal (Kiev)
  • Київська СЗШ№258 (Kiev)
  • Міжнародна школа ГЛОБУС (Kiev)
  • Навчально - виховний комплекс "Ерудит" дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) - школа І ступеня - гімназія Солом'янського району м. Києва (Kiev)
  • Новопечерська школа (Kiev)
  • СЗШ № 258 (Kiev)
  • Школа ThinkGlobal (Kiev)
  • Вилківський навчально-виховний комплекс (Kiliia)
  • Созонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклда" (Kirovohrad)
  • Клавдіївська загальноосвітня школа імені О. Рибалко (Klavdijevo-Tarasove)
  • Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області (Klubivtsi)
  • Княгининівський ліцей (Kniahynynok)
  • Княжівська ЗШ І-ІІІст. (Knyazhe)
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кобзарівки (Kobzarivka)
  • Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Kodyma)
  • Коломийський НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (Kolomyia)
  • Коломийський НВК№9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (Kolomyia)
  • Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Kolyndyany)
  • Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Конотопської міської ради Сумської області (Konotop)
  • Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 (Konotop)
  • Конотопська спеціалізована школа I-III №9 (Konotop)
  • Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 Конотопської міської ради Сумської області (Konotop)
  • ОНЗ "Люб'язівська ЗОШ І-ІІІ ст." (Korets')
  • Корнинська філія Корнинського НВК (Kornynske)
  • Korosten Town Lyceгm (Korosten')
  • Коростенский городской лицей (Korosten')
  • Коростенський міський ліцей (Korosten')
  • Міський ліцей (Korosten')
  • Коростівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (Korostivtsi)
  • Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т.Г. Шевченка (Korostyshiv)
  • Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т.Г.Шевченка (Korostyshiv)
  • Коростишівський педагогічний коледж (Korostyshiv)
  • Короваївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Korovai)
  • Корсунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (Korsunivka)
  • Маслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради Херсонської області (Korsunka)
  • НВК "Петрівська ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ" Сватівської районної ради Луганської області (Korzhove)
  • Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Kosari)
  • Косівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Kosiv)
  • ЗОШ 1 м.Подільська Одеської обл. (Kotovs'k)
  • Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (Kovel')
  • Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Kozats'ke)
  • гімназія (Kozelets')
  • НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - ДНЗ с. Козівка" (Kozivka)
  • Козлівська СЗШ І-ІІІ ст Могилів-Подільського району Вінницькой обл (Kozliv)
  • Козівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (Kozova)
  • Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 (Kramators'k)
  • Краматорська українська гімназія (Kramators'k)
  • Загальноосвітня школа №19 (Kramatorsk)
  • 21977986@mail.gov.ua (Krasna Polyana)
  • Красноградський ЗЗСО №1 (Krasnohrads'kyi district)
  • ГБОУ КОШ № 14 (Krasnyi Luch)
  • Красилівський НВК (Krasyliv)
  • Вище професійне училище № 7 м.Кременчука Полтавської області (Kremenchuk)
  • Кременчуцька загальноосвітня школа №31 (Kremenchuk)
  • Кременчуцький НВК№4 (Kremenchuk)
  • Кременчуцький ліцей № 11 — ліцей І—ІІІ ступенів № 11 (Kremenchuk)
  • Kremenchuki (Kremenchuky)
  • НВК "Кіровоградський колегіум" (Kropyvnytskyi)
  • Кривобалківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Kryva Balka)
  • 59 (Kryvyi Rih)
  • Kryvyi Rih Central-Town Gimnasia (Kryvyi Rih)
  • Kryvyi Rih secondary school of I-III degrees № 102 (Kryvyi Rih)
  • КЗШ І-ІІІ ступенів №43 (Kryvyi Rih)
  • КЗШ №88 (Kryvyi Rih)
  • Криворізька ЗШ І-ІІІ ст. (Kryvyi Rih)
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 (Kryvyi Rih)
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94 (Kryvyi Rih)
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №112 (Kryvyi Rih)
  • Криворізький Покровський ліцей (Kryvyi Rih)
  • Криворізький Центрально-Міський ліцей (Kryvyi Rih)
  • Мигівський НВК-онорний заклад (Kryvyi Rih)
  • Кугаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Kuhaivtsi)
  • ЗОШ 1 Куп'янськ (Kup'yans'k)
  • Куп'янська гімназія №1 Куп'янської міської ради Харківської області (Kup'yans'k)
  • НВК "Куцеволівська Зш І-ІІІ ст. - ДНЗ" (Kutsevolivka)
  • Квасилівський НВК "школа-ліцей" (Kvasyliv)
  • School #240 (Kyiv)
  • "Гімназія А+" (Kyiv)
  • "Перспектива" №194 (Kyiv)
  • 170 (Kyiv)
  • 201 (Kyiv)
  • 240 (Kyiv)
  • 93 (Kyiv)
  • Bila Tserkva secondary school of I-III degrees №18 of Bila Tserkva city council of Kyiv region (Kyiv)
  • Gumnasium #32 (Kyiv)
  • Gymnasium "Premier" (Kyiv)
  • Kiev, School 169 (Kyiv)
  • Kyev school_78 (Kyiv)
  • LOGOS (Kyiv)
  • Liko (Kyiv)
  • Logos (Kyiv)
  • Logos 329 (Kyiv)
  • Main School (Kyiv)
  • Midgard School (Kyiv)
  • Naukova Zmina (Kyiv)
  • Novopecherska School (Kyiv)
  • School 9 (Kyiv)
  • Specialized school #3 with advanced IT (Kyiv)
  • Technical lyceum of Kiev (Kyiv)
  • Think Global (ЖК София) (Kyiv)
  • ThinkGlobal (Kyiv)
  • ThinkGlobal Teremky (Kyiv)
  • Ukrainian Global School (Kyiv)
  • gymnasium#178 Kyiv (Kyiv)
  • sch124 (Kyiv)
  • school #282 (Kyiv)
  • school #282 Kyiv (Kyiv)
  • Іваниківська ЗОШ 1-111ст (Kyiv)
  • Андоей Задоянов (Kyiv)
  • Гімназія "Євроленд" (Kyiv)
  • Гімназія "Оболонь" - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, вулиця Прирічна, Київ, Україна (Kyiv)
  • Гімназія НПУ імені М.П. Драгоманова (Kyiv)
  • Гімназія №19 "Межигірська" (Kyiv)
  • КЗ "Навчально-виховне об'єднання І-ІІІ ступенів "Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області"'' (Kyiv)
  • КМДШ (Kyiv)
  • Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (Kyiv)
  • Логос (Kyiv)
  • Ліцей " Наукова зміна" (Kyiv)
  • НВК "Ерудит" (Kyiv)
  • ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум» (Kyiv)
  • СЗШ № 258 (Kyiv)
  • СЗШ№93 (Kyiv)
  • СШ #194"Перспектива" (Kyiv)
  • СШ №194 "Перспектива" (Kyiv)
  • Середня загальноосвітня школа №45 (Kyiv)
  • Специализированная школа №210 (Kyiv)
  • Специализированная школа №314, улица Княжий Затон, Киев, Украина (Kyiv)
  • Спеціалізована школа № 194 "Перспектива" (Kyiv)
  • Школа І ступеня № 333 Дарницького району м.Києва (Kyiv)
  • Школа І-ІІІ ступенів N160 (Kyiv)
  • Школа І-ІІІ ступенів №168 (Kyiv)
  • Школа І-ІІІ ступенів №217 Дарницького району міста Києва (Kyiv)
  • Школа №18 (Kyiv)
  • гімназія "Діалог" (Kyiv)
  • гімназія "Троєщина" (Kyiv)
  • спеціалізована нкола № 16 (Kyiv)
  • №124 (Kyiv)
  • Kyvachivka secondary school (Kyvachivka)
  • Moriah (L'viv)
  • school 77 Lviv (L'viv)
  • Дивосвіт (L'viv)
  • ЗОШ "Берегиня" (L'viv)
  • ЗШ "Дивосвіт" (L'viv)
  • Класична Гімназія при ЛНУ імені Івана Франка (L'viv)
  • ЛІЦЕЙ "ЕКОЛЕНД" (L'viv)
  • ЛССЗШ N81 ім.П.Сагайдачного (L'viv)
  • Львівська ЗОШ №24 ім. Марії Конопницької (L'viv)
  • Львівська гімназія "Престиж" (L'viv)
  • Ліцей (L'viv)
  • Ліцей "Львівський" (L'viv)
  • Ліцей номер 37 (L'viv)
  • Ліцей №37 м.Лбвова (L'viv)
  • ОЗ "Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст" (L'viv)
  • ОЗ "Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст." (L'viv)
  • ПШ-Г "Відродження " (L'viv)
  • СЗШ N17 м.Львів (L'viv)
  • СЗШ №13 (L'viv)
  • СЗШ №90 (L'viv)
  • СШ№92 (L'viv)
  • Ластівецький НВК (Lastivtsi)
  • Летківська СЗШ І-ІІІ ступенів (Letkivka)
  • Летичівська НВК №2 " ЗОШ I-III ступенів- гімназія" (Letychivs'kyi district)
  • elementary school N 12, Lozova town Kharkiv region (Lozova)
  • Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Деражнянського району (Lozove)
  • Lubny specialist school 6 English staff (Lubny)
  • 6 (Lubny)
  • Lubny specialist school 6 (Lubny)
  • Луківський НВК (Luky)
  • Pervomayska (Luts'k)
  • Бахмутська загальноосвітня школа № 3 (Luts'k)
  • Грабовецька ЗОШ І-ІІ ступенів (Luts'k)
  • Коростенська міська гімназія №7 (Luts'k)
  • Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №12-дошкільний навчальний заклад" Олександрійської міської ради (Luts'k)
  • Первомайська ЗОШ (Luts'k)
  • Ремезівцівський НВК (Luts'k)
  • Чернівецька загальноосвітня школа № 38 (Luts'k)
  • ШНВК:зш І-ІІІ ступенів №9-ДНЗ (Luts'k)
  • Public Institution “Lutsk Primary, Secondary and Upper-secondary General Education School No.17 of Lutsk City Council” (Lutsk)
  • ЗЗСО №15 м. Луцька (Lutsk)
  • School3D (Lviv)
  • ThinkGlobal Lviv (Lviv)
  • Вирівська філія Жовтанецького опорного ЗЗСО (Lviv)
  • НВК ШКТ ЛТЛ (Lviv)
  • СЗШ № 10 ім.св.Марії Магдалени м. Львова (Lviv)
  • СЗШ50 (Lviv)
  • СтрийськаЗШ I- III ст.№1 (Lviv)
  • Личківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Lychkove)
  • Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів (Lypnyazhka)
  • Лисецький НВК (Lysets')
  • KЗ "Люботинська спеціалізована школа - інтернат І-ІІІ ступенів "Дивосвіт"" Харківської обласної ради (Lyubotyn)
  • Люботинська ЗОШ № 3 (Lyubotyn)
  • Любимівський НВК (Lyubymivka)
  • Вчитель інформатики (Makariv)
  • ГПОУ "Макеевский педагогический колледж" (Makiivka)
  • Малокатеринівський НВК "Мрія" (Malokaterynivka)
  • Малинська ЗОШ І-ІІІступенів №4 (Malyn)
  • Малинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей імені Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів (Malyn)
  • Малиницький НВК (Malynychi)
  • Манівецька ЗОШ І-ІІ ступенів (Manivtsi)
  • Марчихинобудська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Marchykhyna Buda)
  • КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 Маріупольської міської ради Донецької області» (Mariupol')
  • Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 15 Маріупольської міської ради Донецької області" (Mariupol')
  • Комунальний заклад "Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області" (Mariupol')
  • Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 (Mariupol')
  • Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 (Mariupol')
  • Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58 (Mariupol')
  • НВК " Гімназія- школа" 27 (Mariupol')
  • НВК "Гімназія-школа" №27 (Mariupol')
  • Школа №66 (Mariupol')
  • Gymnasium of Markivka (Markivka)
  • Марківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області (Markove)
  • школа (Mativ)
  • Матусівський НВК №1 (Matusiv)
  • МЕДЕНИЧІ (Medenychi)
  • Меденицакої СЗШ (Medenychi)
  • Меденицка СЗШ І-ІІІ ст. (Medenychi)
  • Меденицька СЗШ (Medenychi)
  • Меденицька СЗШ I-III ст. (Medenychi)
  • Меденицька СЗШ І-ІІІ ст. (Medenychi)
  • Меденицька СЗШ І-ІІІст (Medenychi)
  • Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. (Medenychi)
  • Меденичі (Medenychi)
  • Bogdan Khmelnitsky Melitopol State Pedagogical University (Melitopol')
  • Ліцей №10 (Melitopol')
  • Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 (Melitopol')
  • Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області (Melitopol')
  • Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 (Melitopol')
  • Молницька ЗОШ (Molnytsya)
  • Морозівський Н В К (Morozivka)
  • ОЗ " Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів" (Mostys'ka)
  • ОЗ "Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів" (Mostyska)
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мшанця (Mshanets')
  • Мукачівська загальноосвітня школа I-III ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка (Mukacheve)
  • Velykie Glibovychi (Murovane)
  • Мужіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Muzhijevo)
  • кз михайлівський нвк 1-2ступенів (Mykhailivka)
  • Михайлюцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Mykhailyuchka)
  • Михайлюківська ЗОШ І-ІІ ступенів (Mykhailyuky)
  • 1 (Mykolaiv)
  • MZOSH №44 (Mykolaiv)
  • Nastay Sheruk (Mykolaiv)
  • Валерій (Mykolaiv)
  • Гимназия №4 (Mykolaiv)
  • Гімназія №4 (Mykolaiv)
  • Карина (Mykolaiv)
  • МЗОШ № 19 (Mykolaiv)
  • МПЗОШ "Гіпаніс-ЕОС" (Mykolaiv)
  • Миколаївська ЗЗСО №3 (Mykolaiv)
  • Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 57 імені Т.Г.Шевченка (Mykolaiv)
  • Миколаївська ЗОШ № 26 (Mykolaiv)
  • Миколаївська ЗОШ №28 (Mykolaiv)
  • Миколаївська ЗОШ№64 (Mykolaiv)
  • Миколаївська гімназія №3 (Mykolaiv)
  • Миколаївська гімназія №4 (Mykolaiv)
  • Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #28 (Mykolaiv)
  • Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 1 імені Олега Ольжича (Mykolaiv)
  • Миколаївський НВК (Mykolaiv)
  • Миколаївський класичний ліцей (Mykolaiv)
  • НООШ №19 (Mykolaiv)
  • Николаевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №61 (Mykolaiv)
  • Опорний заклад"Миколаївська ЗОШ I-IIIступенів" (Mykolaiv)
  • Перша українська гімназія ім. М.Аркаса (Mykolaiv)
  • КЗ "Миколаївське НВО" Кропивницької області (Mykolaivs'ke)
  • Микулицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Mykulychi)
  • ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Мильськ (Myl's'k)
  • Миньковецький НВК (Myn'kivtsi)
  • Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 імені І.А.Зубковського (Myrhorod)
  • Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 імені Івана Андрійовича Зубковського (Myrhorod)
  • НВК "Гелікон" (Myrhorod)
  • School №5 (Myrnohrad)
  • ЗОШ4 (Myrnohrad)
  • ЗОШ№5 ім. В.Доценка (Myrnohrad)
  • Мирноградське НВК (Myrnohrad)
  • Мирноградський НВК (Myrnohrad)
  • НВК (Myrnohrad)
  • мирноградське НВК (Myrnohrad)
  • нвк (Myrnohrad)
  • Мироновская СОШ №1 (Myronivs'kyi)
  • Миронівська ЗОШ №1 (Myronivs'kyi)
  • НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ" (Myshkovychi)
  • Мислятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Myslyatyn)
  • Нагірянська ЗОШ І-ІІ ст (Nahiryanka)
  • Нехворощанський ЗЗСО (Nekhvoroshcha)
  • Неліпенска ЗОШ (Nelipyno)
  • Немішаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (Nemishaieve)
  • Nemovichi (Nemovychi)
  • КЗ "НСЗШ №25" (Nikopol')
  • Комунальний Заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №6" (Nikopol')
  • Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 (Nikopol')
  • ЗОШ 6 (Nova Kakhovka)
  • Новосільська ЗОШ І - ІІІ ступенів (Nove Selo)
  • Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (Novi Bilokorovychi)
  • Bukovynian lyceum (Novodnistrovs'k)
  • Novodnistrovsk gymnasium (Novodnistrovs'k)
  • Буковинський ліцей (Novodnistrovs'k)
  • Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (Novodnistrovs'k)
  • Новодністровська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів (Novodnistrovs'k)
  • ОКНЗ "Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою" (Novodnistrovs'k)
  • Обласний комунальний навчальний заклад "Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою" (Novodnistrovs'k)
  • Новодонецька ЗОШ 17 (Novodonets'ke)
  • Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 (Novohrodivka)
  • Novoyegorovka school (Novojehorivka)
  • НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "НОВОЄЛИЗАВЕТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (Novojelyzavetivka)
  • НВК "Новокраснянська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (Novokrasnyanka)
  • КЗ "Новокурська школа ЗСО" (Novokurs'ke)
  • ЗЗСО №4 (Novomoskovs'k)
  • ЗЗСО№4 (Novomoskovs'k)
  • 4 (Novomoskovsk)
  • School 6 Novomoskovsk (Novomoskovsk)
  • КЗ Новомиколаївська ЗШ (Novomykolaivka)
  • НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст.№2-ДНЗ" (Novomyrhorod)
  • КП"Партизанская ООШ " (Novopalivka)
  • Новоселівський НВК (Novoselivka)
  • Новосілко-Опарська ЗОШ (Novosilky-Opars'ki)
  • комунальний заклад "Новотавричеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Комишуваської селищної ради Оріхівського района Запорізької області (Novotavryches'ke)
  • Новоукраїнська ЗОШ (Novoukrainka)
  • Новоукраїнська загальноосвітня школа 1-3 ступенів (Novoukrainka)
  • Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області (Novoukrainka)
  • Філія "ЗШ №1" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст. №6 (Novoukrainka)
  • Комунальний заклад "Новов'язівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" (Novov'yazivs'ke)
  • Бердянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" № 1 "Мрія" Бердянської міської ради Запорізької області (Novovasylivka)
  • Новобузька гімназія (Novyi Buh)
  • Ivan (Novyi Kropyvnyk)
  • СШ №4 (Novyi Rozdil)
  • Новороздільський НВК ім. В. Труша (Novyi Rozdil)
  • НВК "СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Малишка м.Обухова" (Obukhiv)
  • Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 - Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області (Obukhiv)
  • Настя (Obukhiv)
  • Нвк номер 1 імені А.С.Малишка (Obukhiv)
  • СЗОШ №5-ЗОШ №5 (Obukhiv)
  • Natalia (Ochakiv)
  • School 31 (Odesa)
  • Березинський НВК (Odesa)
  • Гімназія №8 (Odesa)
  • ОЧСШ Гармония (Odesa)
  • Одесская общеобразовательная школа #62 (Odesa)
  • Одеська ЗОШ№26 (Odesa)
  • Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (Okhtyrka)
  • Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 комунального закладу "Олександрівське навчально-виховне об'єднання №1" (Oleksandrivka)
  • НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 - ДНЗ "Лісова казка" (Oleksandriya)
  • Олександропільський НВК Солонянського району Дніпропетровської області (Oleksandropil')
  • Еленовская ООШ (Olenivka)
  • Еленовская школа (Olenivka)
  • Olevsk school №3 (Olevs'k)
  • Олевська ЗОШ №3 (Olevs'k)
  • КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я" Оріхівської міської ради (Orikhiv)
  • НВК "Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (Orikhovets')
  • Острівський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" (Ostriv)
  • Острожанський ЗЗСО (Ostrozhany)
  • Осинівський заклад загальної середньої освіти №2 І-ІІ ступенів Новопсковської селищної ради (Osynove)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Овадне (Ovadne)
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Озерної (Ozerna)
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів с.П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області» (P'yatydni)
  • Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради (Parafiivka)
  • 9 школа (Pavlohrad)
  • Навчально-виховний комплекс №2 (Pavlohrad)
  • Павлоградская общеобразовательная школа №16 (Pavlohrad)
  • Павлоградская школа № 8 (Pavlohrad)
  • Павлоградська ЗШ№8 (Pavlohrad)
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (Pavlohrad)
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 (Pavlohrad)
  • ЗОШ І-ІІІ ст.#4 (Pereyaslav-Khmel'nyts'kyi)
  • Переяслав - Хмельницька гімназія (Pereyaslav-Khmel'nyts'kyi)
  • ЗОШ №1 1-3 СТ. (Pervomais'k)
  • Первомайска СОШ (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ 1-3 ступеней (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ I-III ступенів (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ I-lll ступенів (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 ім. Миколи Вінграновського (Pervomais'k)
  • Первомайськое ЗОШ 1-3ступенів (Pervomais'k)
  • Pervomaiska (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ 1-3 ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Pervomais'ke)
  • первомайська зош (Pervomais'ke)
  • Первомайская ЗОШ номер 1 (Pervomais'kyi)
  • Первомайская общеобразовательная школа I-III ступеней №1 (Pervomais'kyi)
  • Первомайська ЗОЩ № 1 (Pervomais'kyi)
  • ThinkGlobal (Petropavlivs'ka Borshchahivka)
  • Петрівське НВО (Petrove)
  • Підгіренський НВК (Pidhirne)
  • Підгірненський НВК (Pidhirne)
  • Підгірненського НВК (Pidhirne)
  • Підігрненський НВК (Pidhirne)
  • Підпечерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Pidpechery)
  • Пільноолексинецька гімназія Городоцької міської ради (Pil'nyi Oleksynets')
  • колегіум (Pisochyn)
  • Плаюцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Playuts')
  • Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів. (Ploske)
  • Плугівський НВК (Pluhiv)
  • Погребівська філія ОНЗ Путрівський НВК (Pohreby)
  • Погребищенська ЗОШ №2 (Pohrebysche)
  • Pohivska gimnasium (Pokhivka)
  • Комунальний заклад "Навчально - виховне об'єднання (середня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад- позашкільний навчальний заклад) м. Покров Дніпропетровської області" (Pokrov)
  • «Опорний навчальний заклад Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області» (Pokrovs'ke)
  • Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області (Pokrovs'ke)
  • Alina (Pokrovsk)
  • ЗОШ № 2 Покровської міської ради Донецької області (Pokrovsk)
  • Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради (Pokrovsk)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Покроаської міської ради (Pokrovsk)
  • КУ "Пологівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів № 5" (Polohy)
  • Пологівська Гімназія "Основа" (Polohy)
  • Пологівська Гімназія Основа (Polohy)
  • Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 (Polohy)
  • Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2 (Polohy)
  • №6 (Polohy)
  • Полонська гімназія (Polonne)
  • Poltava secondary school #9 (Poltava)
  • School № 36 (Poltava)
  • КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26" (Poltava)
  • КЗ "Полтаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області" (Poltava)
  • Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії (Poltava)
  • Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа №26" (Poltava)
  • Полтавська гімназія 17 Полтавської міської ради Полтавської області (Poltava)
  • Полтавська гімназія № 13 Полтавської міської ради Полтавської області (Poltava)
  • Полтавська школа № 19 (Poltava)
  • Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П.Котляревського (Poltava)
  • Северенчук Наталія Яківна (Poltava)
  • Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області (Polyana)
  • Полянська гімназія Судилківської ОТГ Хмельницької області (Polyana)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Полиці (Polytsi)
  • Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області (Pomichna)
  • Поторицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Potorytsya)
  • Prechystivska (Prechystivka)
  • Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Probizhna)
  • Пухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Київська область, Броварський район). (Pukhivka)
  • Філія Побузької ЗШ І-ІІІ ст. "Пушківська ЗШ І-ІІ ст." (Pushkove)
  • ОЗ "Пустомитівська ЗОШ №1 1-3 ступенів" (Pustomyty)
  • putylasuperschool (Putyla)
  • Пиратинський НВК (Pyratyn)
  • Філія Пирятинського ліцею (Pyryatyns'kyi district)
  • Писарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області (Pysarivka)
  • ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березівка (Radekhiv)
  • Радехівська зош І-ІІІ ст #1 (Radekhiv)
  • Раделицький НВК, Миколаївського району, Львівської області (Radelychi)
  • Раденицький НВК (Radenychi)
  • Радісненська (Radisne)
  • НВК "Райгородська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" (Raihorodka)
  • 5клас (Rakhiv)
  • Рава-Руська спеціалізована школа-інтернат (Rava-Rus'ka)
  • Reya school (Reya)
  • Ріпкинська гімназія імені Софії Русової (Ripky)
  • Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ " (Rivne)
  • ЗОШ 3 (Rivne)
  • НВК"Колегіум" (Rivne)
  • Рівненська ЗОШ I-II ст. №16 Рівненської міської ради (Rivne)
  • Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІст. №28 (Rivne)
  • Рівненський НВК "Колегіум" (Rivne)
  • Рівненський НВК ,,Колегіум" (Rivne)
  • Рівненський НВК Колегіум (Rivne)
  • Рівненський економіко-правовий ліцей (Rivne)
  • Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради (Rivne)
  • Школа "Центр надії" (Rivne)
  • юлія (Rivne)
  • Рогізненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ" (Rohizno)
  • Rolivschool (Roliv)
  • Romny School#11 (Romny)
  • КЗ "МНВК" (Romny)
  • Роменська ЗОШ №5 (Romny)
  • Роменська СЗОШ №2 (Romny)
  • Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області (Romny)
  • Rozdil school (Rozdil)
  • Вишневецький НВК (Rozdory)
  • Рудянська ЗОШ І-ІІІ ст (Ruda)
  • Рудківська гімназія (Rudky)
  • Рудниківський НВК (Rudnyky)
  • sgg my (Ryzyne)
  • Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізяславського району Хмельницької області (Sakhnivtsi)
  • "Самарівський ліцей імені Петра Штика" (Samary)
  • Самарівський ліцей імені П. Штика (Samary)
  • Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 (Sarny)
  • Комунальний заклад "Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 імені Героя України Бойка В.С. Маріупольської міської ради Донецької області" (Sartana)
  • sasivska zosh (Sasivka)
  • ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище (Sedlyshche)
  • Комунальний заклад "Седнівський навчально-виховний комплекс" (Sedniv)
  • Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Selydove)
  • КУ "Семенівський НВК" (Semenivka)
  • Україна, Донецька область, Покровський район, село Сергіївка, Сергіївський НВК (Serhiivka)
  • Шандрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Shandra)
  • Schaslyve School (Shchaslyve)
  • Щасливська філія КЗ "НВК "Джерело" (Shchaslyve)
  • ЗОШ №3 (Shepetivka)
  • Шепетівська ЗОШ №3 (Shepetivka)
  • Шепетівський НВК №3 (Shepetivka)
  • №3 (Shepetivka)
  • Shevchenkivsʹka ZOSH (Shevchenkivs'ke)
  • "КЗ Шевченківська ЗОШ" (Shevchenko)
  • school 8 (Shostka)
  • Сільницька ЗШ І-ІІ ст.Тульчинської районої ради,Вінницької області (Sil'nytsya)
  • 41 school georgia kutaisi (Skole)
  • Stendes pamatskola (Skole)
  • T:G:Masaryk (Skole)
  • TG.MASARYK (Skole)
  • ZŠ a MŠ Majakovského, Karviná (Skole)
  • bara (Skole)
  • os ilije jakovljevica (Skole)
  • zš Majakovskeho (Skole)
  • Сколівскої ЗОШ 1-3 ст (Skole)
  • Сколівська ЗОШ 1-3 ступенів (Skole)
  • Сколівська ЗОШ I-IIIступенів (Skole)
  • Сколівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Skole)
  • Сколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Skole)
  • Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Skvyra)
  • Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад "Казка" (Slavuta)
  • Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (Slavuta)
  • Слов'яносербский НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок" (Slov'yanoserbka)
  • school 1 Slovyansk (Slovyans'k)
  • Slavschool5 (Slovyansk)
  • НВК "ЗОШ І ступеня гімназія імені В.Т.Сенатора" (Smila)
  • НВК"Лідер" (Smila)
  • Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум" Смілянської міської ради (Smila)
  • Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" (Smila)
  • Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 (Smila)
  • Смілянська спеціалізована школа і-ІІІ ст. № 12 (Smila)
  • Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15" (Smila)
  • Тудорковицький НВК (Sokal's'kyi district)
  • Комунальний заклад "Сокільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернівецької районної ради Вінницької області" (Sokil)
  • Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Sokoliv)
  • Солгутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Solhutove)
  • Паликоровіаський НВК (Stanislavchik)
  • Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст (Stanislavchyk)
  • Старобільська гімназія (Starobil's'k)
  • Старокостянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Старокостянтинівської мілької ради Хмельницької області (Starokostyantyniv)
  • Ставчанський ЗНЗ І-ІІІ ступенів (Stavchany)
  • Степанівська ЗШ (Stepanivka)
  • Степненська ЗШ І-ІІІ ступенів (Stepne)
  • Степненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів (Stepne)
  • Степнянська ЗОШ (Stepne)
  • Стрілецький НВК (Strilets'ke)
  • СЗШ №9, м. Стрия (Stryi)
  • Стрийська ЗШ І-ІІІ ст. №1 (Stryi)
  • ЗОШ №3 (Sudylkiv)
  • Опорний заклад "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли" (Sukhodoly)
  • CCШ І ст. №30 "Унікум" СМР (Sumy)
  • Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка (Sumy)
  • КУ ЗОШ №15 ім. Д. Турбіна (Sumy)
  • Сумський медичний коледж (Sumy)
  • Свалявська гімназія (Svalyava)
  • Ansty (Svatove)
  • scholl №2 Сватівська область (Svatove)
  • ЗОШ I-III ст. №2 (Svatove)
  • ЗОШ №2 (Svatove)
  • НВК Преображенська ЗОШ І- ІІ ступенів - ДНЗ (Svatove)
  • НВК Преображенська ЗОШ і- іі ступенів ДНЗ (Svatove)
  • Сватівська ЗОШ I-III ст. №2 (Svatove)
  • Сватівська ЗОШ I-IIIст №8 (Svatove)
  • ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь (Svitiaz')
  • Світлодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області (Svitlodars'k)
  • Святогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Svyatohirs'k)
  • Сянківська ЗОШ І-ІІ ступенів (Syanky)
  • Синьківський НВК (Syn'kiv)
  • Ситняківське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" (Sytnyaky)
  • 282 (Tarasivka)
  • Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області (Tarasivka)
  • Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області (Tarasivka)
  • Тарутинський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - днз" (Tarutyns'kyi district)
  • Таврійська філія КЗ "НВК "Перспектива" (Tavriiske)
  • ThinkGlobal (Ternopil)
  • Тернопільська ЗОШ №16 (Ternopil)
  • Тернопільський ліцей №21-СМШ ім.І.Герети (Ternopil)
  • Средней школы гимназии N%1им А.С.Пушкина (Tokmak)
  • ЗЗСО I-III ступенів "Художньо-естетична гімназія" м. Торецьк Донецької обл. (Toretsk)
  • ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 ВЦА міста Торецьк Донецької області (Toretsk)
  • НВК Школа лицей №6 (Toretsk)
  • Опорний заклад "Торецька ЗОШ 1-3 ст-6" (Toretsk)
  • Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ст." (Toretsk)
  • Опорний заклад.Торецьк ЗОШ 1-3 ступню (Toretsk)
  • Торецьк Опорного закладу (Toretsk)
  • Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Trebukhivtsi)
  • ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради (Trostyanets')
  • Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Trostyanets')
  • Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Городище настрої сільської ради (Uhryniv)
  • Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст (Uizdtsi)
  • 3 (Ukrainka)
  • Buzka`s School (Ukrainka)
  • Маня (Ukrainka)
  • Украинская ЗОШ І-ІІІступеней № 12 (Ukrains'k)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Маркуші Хмільницького району Вінницької області (Ulaniv)
  • Улашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Ulashkivtsi)
  • Улянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ulyanivka)
  • 8 (Uman')
  • Schol №8 of Uman (Uman')
  • School №8 Uman (Uman')
  • Uman gymnasium (Uman')
  • school 8 (Uman')
  • ЗОШ №9 І-ІІІ ступенів Уманської міської ради Черкаської області (Uman')
  • ЗОШ№8 (Uman')
  • УНВК"ЗОШ І-ІІІ ст.√7 - колегіум" (Uman')
  • Уманська загальна школа 1-3 ступенів №8 (Uman')
  • Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 (Uman')
  • Уманьська загальноосвітня школа перших ступенів №8 (Uman')
  • уманська загально освітн школа 1-2 ступенів номер 8 (Uman')
  • школа 8 (Uman')
  • КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР (Uspenivka)
  • №19 (Uzhhorod)
  • 19 (Uzhhorod)
  • Dima (Uzhhorod)
  • ZOSH №19 (Uzhhorod)
  • Бердянська гімназія №3 "Сузір'я" (Uzhhorod)
  • Білик (Uzhhorod)
  • Запорізька гімназія №8 (Uzhhorod)
  • Класична гімназія Ужгородської міської ради (Uzhhorod)
  • Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ "УжНУ" (Uzhhorod)
  • Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області (Uzhhorod)
  • Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст №8, Закарпатська область (Uzhhorod)
  • Ужгородська ЗОШ №15 (Uzhhorod)
  • Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа №2 (Uzhhorod)
  • Шишлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області (Uzhhorods'kyi district)
  • Валякузьминска ЗОШ І-ІІ ступенів Волоківської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області (Valya Kuz'myna)
  • Валякузьминська ЗОШ І-ІІ ступенів (Valya Kuz'myna)
  • Джуряк Олександр (Valya Kuz'myna)
  • Запорізька Гімназія №8 (Varash)
  • Вашківецька ЗОШ (Vashkivtsi)
  • Новогригорівкський НВК (Vasyl'kivka)
  • Василівська ЗШ (Vasylivka)
  • Васильківський НВК № 4 (Vasylkiv)
  • Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ст. (Velyka Berezovytsya)
  • КЗ "Великознам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" (Velyka Znam'yanka)
  • Великодорошівська ЗОШ І-ІІ ст. (Velykyi Doroshiv)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. В. Митник Хмільницький район Вінницька область (Velykyi Mytnyk)
  • ЗЗСО І-ІІ ступенів "Гімназія села Великий Обзир Камінь - Каширської районної ради Волинської області" (Velykyi Obzyr)
  • ОЗНЗ Веприцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Vepryk)
  • Верблянський НВК "ЗОШ I-IIIступенів ДНЗ (Verblyany)
  • Верблянський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" (Verblyany)
  • Верблянського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" (Verblyany)
  • Вергунівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Verhuny)
  • КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІст." (Verkhn'odniprovs'k)
  • Верхньогаївський НВК І-ІІ ст. (Verkhni Hai)
  • Веринський ЗЗСО І-ІІ ст (Veryn)
  • Вільногірська ЗОШ2 (Vil'nohirs'k)
  • Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Vil'shana)
  • School №10 (Vinnytsia)
  • School №18 of Vinnitsa city (Vinnytsia)
  • ThinkGlobal (Vinnytsia)
  • Vinnitsia school 10 (Vinnytsia)
  • Vinnytsia School 10 (Vinnytsia)
  • Vinnytsia school 10 (Vinnytsia)
  • Vinnytsia school №10 (Vinnytsia)
  • school №10 (Vinnytsia)
  • Вінницьке вище професійне училище сфери послуг (Vinnytsia)
  • ДНЗ "ВПУ 7 м.Вінниці " (Vinnytsia)
  • Державне навчальний заклад "Вище професійне училище №7 м.Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний Навчальний Заклад Вище Професійне Училище №7 м, Вінниця" (Vinnytsia)
  • Державний Навчальний заклад Вище професійне училище №7 м.Вінниці (Vinnytsia)
  • Державний Навчяльний Заклад "Вище Професійне Училище №7 м,Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний Навчяльний Заклад "Вище Професійне Училище №7 м.Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад вище професійне училище 7 м. Вінниця (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад " Вище професійне училище №7 м Вінниця" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад "ВПУ-7 м. Вінниця" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад "Вище професійне училище -7 м.Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад "Вище професійне училище номер 7 м.Вінниці (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад "Вище професійне училище № 7 м. Вінниці " (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад "Вище професійне училище №7 м. Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад "Вище професішне училище - № 7 м. Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад ВПУ√7 (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад „Вище професійне училище -7 м.Вінниці" (Vinnytsia)
  • Державний навчальний заклад"Вище професійне училище №7 м.Вінниці" (Vinnytsia)
  • КЗ "Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова ВМР" (Vinnytsia)
  • КЗ "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 ВМР" (Vinnytsia)
  • КЗ"ЗШ І-ІІІ ступенів №21 ВМР" (Vinnytsia)
  • Комунальний заклад"Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради" (Vinnytsia)
  • Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради (Vinnytsia)
  • Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Volnovas'kyi district)
  • Володимир-Волинський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей" (Volodymyr-Volyns'kyi)
  • ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського" (Volodymyr-Volynsky)
  • Володимир-Волинський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей" (Volodymyr-Volynsky)
  • School 3 (Vradiivka)
  • Врадіївська районна гімназія (Vradiivka)
  • Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" (Vuhledar)
  • Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів" (Vuhledar)
  • Berehynia (Vynnyky)
  • vzshi (Vynnyky)
  • ЗОШ "Берегиня" (Vynnyky)
  • ЗОШ Берегиня (Vynnyky)
  • СЗШ 47 (Vynnyky)
  • СЗШ №47 (Vynnyky)
  • 16 школа (Vyshhorod)
  • Средняя школа гимназии n1 им. А.С. Пушкина (Vyshhorod)
  • Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Vyshneve)
  • Vishnivchik Secondary school (Vyshnivchyk)
  • Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (Yarun')
  • Яворовецька ЗОШ І-ІІ ступенів (Yavorivtsi)
  • КЗ " НВК Єлизаветівська ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ " (Yelyzavetivka)
  • Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М. Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області (Yerky)
  • Южноукраїнська ЗОШ№3 (Yuzhnoukrains'k)
  • Южноукраїнська гімназія №1 (Yuzhnoukrains'k)
  • Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської ради (Yuzhnoukrains'k)
  • Опорний заклад «Торецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Zaklad)
  • Zalishchyky State Gimnasia (Zalishchyky)
  • Заліщицька державна гімназія - Zalishchyky State Gimnasia (Zalishchyky)
  • Заозерненська ЗШ І - ІІІ ст. (Zaozerne)
  • Заплавська ЗОШ І-ІІІ ст (Zaplavka)
  • Запорізька гімназія №8 (Zaporizhia)
  • Запорізька загальноосвітня школа №65 (Zaporizhia)
  • запорізька гімназія №8 (Zaporizhzhia)
  • School №81 (Zaporizhzhia)
  • Zaporizka gіmnazіya №50 (Zaporizhzhia)
  • zaporizka gimnaziya 8 (Zaporizhzhia)
  • Гімназія 8 (Zaporizhzhia)
  • ЗАЛ (Zaporizhzhia)
  • ЗЗБНВК №106 (Zaporizhzhia)
  • ЗОШ №14 (Zaporizhzhia)
  • Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Хортицької національної академії (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія 46 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія № 8 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія №31 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія №50 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія №8 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізької міської ради Запорізької області (Zaporizhzhia)
  • Запорізький Академічний ліцей (Zaporizhzhia)
  • запорізька гимназия 8 (Zaporizhzhia)
  • запорізька гімназія 8 (Zaporizhzhia)
  • Навчально-виховний комплекс "Срібненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. А.Г.Черненка - дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області (Zaporizhzhya)
  • Kolegium "Znamennia" (Zarvanytsya)
  • Здолбунівська гімназія (Zdolbuniv)
  • Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Zdovbytsya)
  • Апостолівський районний ліцей-інтернат (Zelenodol's'k)
  • Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Zelenohirs'ke)
  • Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Жашківської міської рад Черкаської області (Zhashkiv)
  • 6 (Zhmerynka)
  • Школа (Zhmerynka)
  • Zhovkva school#3 (Zhovkva)
  • Жовківська ЗОШ № 2 (Zhovkva)
  • Communal institution of general secondary education of І-ІІІ degrees №12 of Zhovti Vody city council (Zhovti Vody)
  • Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради (Zhovti Vody)
  • Жуківський НВК (Zhukiv)
  • Жвирківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Zhvyrka)
  • 36 (Zhytomyr)
  • Dima Goroshko (Zhytomyr)
  • Dima Ustimovich (Zhytomyr)
  • School 19 (Zhytomyr)
  • school 36 (Zhytomyr)
  • Аня (Zhytomyr)
  • Житомирська загальноосвітня школа №22 імені В.М.Кавуна (Zhytomyr)
  • Житомирський міський колегіум (Zhytomyr)
  • Житомирський міський ліцей при ЖДТУ (Zhytomyr)
  • ЗОШ 36 ім. Ярослава Домбровського (Zhytomyr)
  • ЗОШ №19 (Zhytomyr)
  • ЗОШ №32 м. Житомир (Zhytomyr)
  • ЗОШ№19 (Zhytomyr)
  • ЗОШ№36 (Zhytomyr)
  • ЗОЩ№5 (Zhytomyr)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 ім. Я. Домбровського (Zhytomyr)
  • Turylo (Zolochiv)
  • Гневко (Zolochiv)
  • Золочівська ЗОШ 1-3 ступенів №3 (Zolochiv)
  • Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Zolochiv)
  • Золочівський НВК "Школа радості" - ДНЗ" (Zolochiv)
  • Таня (Zolochiv)
  • №3 (Zolochiv)
  • ЗОЛОТНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ (Zolotnyky)
  • Золотники 1-3 ступенів (Zolotnyky)
  • Золотниківська (Zolotnyky)
  • Золотниківська ЗОШ (Zolotnyky)
  • Золотниківська ЗОШ 1-111 ступенів (Zolotnyky)
  • Золотниківська ЗОШ 1-3 ст (Zolotnyky)
  • Золотниківська ЗОШ 1-3 ст. (Zolotnyky)
  • Золотниківська ЗОШ I-III ст. (Zolotnyky)
  • Золотниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Zolotnyky)
  • Золотниківської ЗОШ (Zolotnyky)
  • Гімназія імені С.Д. Скляренка (Zolotonosha)
  • Гімназія імені С.Д.Скляренка (Zolotonosha)
  • Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка (Zolotonosha)
  • Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області (Zolotonosha)
  • гімназія ім С.Д.Скляренка (Zolotonosha)
  • освітній опорний заклал навчально-виховний крмплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне (Zymne)
  • платон (Марик)
  • КЗ "Оріхівська гімназія № 1 "Сузір'я" (Оріхів)
  • Підгорецький НВК (Підгірці, Бродівський р-н., Львівська область)
  • Загальноосвітня школа №1 (Слов'янськ)