Whole-school Hour of Code events — Turkey

  • Akabe TOKI Anadolu Lisesi
  • Akkise Atatürk İlkokulu
  • Atakent Erdoğan Kibarer Orta Okulu
  • Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu
  • Bahçeşehir Koleji Alanya
  • Beylikdüzü Büyükşehir Ortaokuku
  • Hatice Uluğ ilköğretim
  • KARACAOĞLAN İLKOKULU
  • Karpuzlu Anadolu Lisesi
  • Ortaköy Hidayet Sinanoğlu Ortaokulu
  • Sakarya Universitesi Vakfi Okullari Ozel Anadolu Lisesi
  • Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi
  • Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O.
  • atakent erdoğan kibar er orta okulu
  • atakent erdoğan kibarer ortaokulu
  • ragıp akın ilkokulu
  • Adana kız anadolu lisesi (Adana)
  • FATİH İLKOKULU (Amasya Merkez)
  • BESA (Ankara)
  • Askeriye Ortaokulu/BURDUR (Askeriye Köyü)
  • Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ataşehir)
  • orhan veli (Ataşehir)
  • Seyal (Babaeski)
  • Barbaros Anadolu Lisesi (Bağcılar)
  • Petek Koleji (Başakşehir)
  • İBB FATİH SULTAN MHMET İLKOKULU (Başakşehir)
  • BAHÇECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Başiskele)
  • Kemal Arıkan Ortaokulu (Beylikdüzü)
  • YAKUPLU KEMAL ARIKAN ORTA OKULU (Beylikdüzü)
  • YAKUPLU KEMAL ARIKAN ORTAOKULU (Beylikdüzü)
  • Yakuplu Kemal Arıkan Ortaokulu (Beylikdüzü)
  • Yakuplu kemal Arıkan ortaokulu (Beylikdüzü)
  • kemal arıkan ortaokulu (Beylikdüzü)
  • yakuplu kemal arıkan orta okulu (Beylikdüzü)
  • yakuplu kemal arıkan ortaokulu (Beylikdüzü)
  • Büyükşehir Ortaokulu (Beylikdüzü Osb)
  • MEF International School (Beşiktaş)
  • TED Bodrum Koleji (Bodrum)
  • YONDER (Bornova)
  • Özel İzmir Türk Koleji (İTK Bornova) (Bornova)
  • atakent erdoğan kibarer ortaokulu (Bostanlı/ Karşıyaka)
  • TÜrkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu (Burdur Merkez)
  • TEMA EĞİTİM KURUMLARI (Büyükçekmece)
  • Ömer naci bozkurt ilkokulu (Büğdüz Belediyesi)
  • Marmara Koleji (Dudullu Osb)
  • Erzurum Lisesi (Erzurum)
  • Final Okulları (Esenyurt)
  • Başkent Üniversitesi (Etimesgut)
  • Özel Eryaman Koleji (Etimesgut)
  • Şehit ibrahim kılıç mtal (Fatsa)
  • Çerkezköy Atatürk İlkokulu (Gazi Osman Paşa Osb)
  • Ahmet andicen ortaokulu (Gaziosmanpaşa)
  • Plevne Anadolu Lisesi (Gaziosmanpaşa)
  • Gölmarmara Şehit Özcan Yıldız Ortaokulu (Gölmarmara)
  • Göztepe İlkokulu (Göztepe)
  • Atikehanım Ortaokulu (Hendek)
  • marmara koleji (Istanbul)
  • 30 Ağustos Meslek Teknik Anadolu Lisesi (Istanbul)
  • 30 agustos mtal (Istanbul)
  • I.E.S Granadilla De Abona (Istanbul)
  • Marmara (Istanbul)
  • Marmara Eğitim Kurumları (Istanbul)
  • Marmara Kolei (Istanbul)
  • Marmara Koleji (Istanbul)
  • Marmara eğitim kurumları (Istanbul)
  • Marmara koleji (Istanbul)
  • Uğur Koleji (Istanbul)
  • avrupa sınav koleji (Istanbul)
  • marmara koleji (Istanbul)
  • Özel Marmara Fen Lisesi (Istanbul)
  • Özel Marmara Koleji (Istanbul)
  • Izmir American Collegiate (Izmir)
  • Reşat Nuri Güntekin (Izmir)
  • uğur okulları (Izmir)
  • MADO Kadriye Kanbur İlkokulu (Kahramanmaras)
  • TED Afyon Koleji (Karahisar,)
  • Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu YBO (Kars)
  • FEVZİPAŞA Ortaokulu (Karşıyaka)
  • Fevzipaşa (Karşıyaka)
  • Karşıyaka Anaokulu (Karşıyaka)
  • Okyanus Koleji (Kayapınar)
  • Atatürk Ortaokulu (Kayseri)
  • ahmet çuhadaroğlu orta okulu (Kağıthane)
  • Meram Harmancık TOKİ Ziya Nur Aksun Ortaokılu (Konya)
  • muhittin güzelkılınç iho (Konya)
  • Kumkuyucak Tiyenli Ortaokulu (Kumkuyucak)
  • İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ (Köprü / Konak)
  • Lüleburgaz İstiklal İlkokulu (Lüleburgaz)
  • Marmara College (Maltepe)
  • Marmara Fen Lisesi (Maltepe)
  • Marmara Fen lisesi (Maltepe)
  • Marmara Koleji (Maltepe)
  • TED Rönesans Koleji (Maltepe)
  • marmara eğitim kurumları (Maltepe)
  • marmara fen lisesi (Maltepe)
  • marmara koleji (Maltepe)
  • Özel Marmara Fen Lisesi (Maltepe)
  • Özel Marmara Fen Lİsesi (Maltepe)
  • Özel Marmara Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Maltepe)
  • Özel Marmara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Maltepe)
  • Özel Marmara ilköğretim Okulu (Maltepe)
  • Özel Marmara İlkokulu - Ortaokulu (Maltepe)
  • Özel marmara fen lisesi (Maltepe)
  • özel marmara fen lisesi (Maltepe)
  • özel marmara koleji (Maltepe)
  • İzmir Özel Türk Koleji(Manisa) (Manisa)
  • Aksaz Turgut Reis Ortaokulu (Marmaris)
  • Marmaris Şehit Mehmet Çetin Ortaokulu (Marmaris)
  • ÖZEL TÜRK KOLEJI MARMARIS KAMPÜSÜ (Marmaris)
  • Özel Profesyonel İlgim Koleji (Marmaris)
  • Meram Anadolu Lisesi (Meram)
  • Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu (Merkez)
  • SIDDIK DEMİR ANADOLU LİSESİ (Merkez)
  • mehmed zahid kevseri imam hatip ortaokulu (Merkez)
  • mehmet zahid (Merkez)
  • TOROSLAR ŞEHİT FİKRİ DİLSİZ ilkokulu (Mersin)
  • Toki KMPO (Merzifon)
  • Bafa Ortaokulu (Milas)
  • ÖZEL AKCAN OKULLARI (Nilüfer)
  • BTSO KAMİL TOLON BİLİM VE SANAT MERKEZİ (Osmangazi)
  • Şahin Yılmaz İlkokulu (Osmangazi)
  • Şükrü Şankaya İlkokulu (Osmangazi)
  • osmaniye korkut ata üniversitesi (Osmaniye)
  • Özel artı bilim koleji (Samsun)
  • hay (Sarıyer)
  • Selendi Üç Eylül Ortaokulu (Selendi)
  • Konya Selcuklu Mustafa Bulbul Ortaokulu (Selçuklu)
  • Selçuklu Belediyesi Saygı Anaokulu (Selçuklu)
  • Selçuklu İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Selçuklu)
  • serdivan bilim ve sanat merkezi (Serdivan)
  • ADASOKAGI ORTAOKULU (Seyhan)
  • Fevzipaşa ortaokulu (Seyhan)
  • Şehit Mehmet Volkan İlkokulu (Seyhan)
  • MİMAR SİNAN ORTAOKULU (Silivri)
  • ÖZEL SİMAV İSABET İLKOKULU (Simav)
  • Sincan Çözüm Akademi Okulları (Sincan)
  • Hasan Ali Yücel ortaokulu (Sultanbeyli)
  • Durak Hava Demir Secondary School (Talas)
  • memiş pehlivan (Tekirdağ)
  • Toroslar Akbelen İmamhatip Ortaokulu (Toroslar)
  • TED İzmir Koleji (Urla)
  • Uşak Borsa İstanbul Ortaokulu (Uşak Merkez)
  • Yakakent İmam Hatip ortaokulu (Yakakent)
  • Yenice Atatürk Ortaokulu (Yenice)
  • ÖZEL ANKARA ZEHRA OKULLARI (Yenimahalle)
  • Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi (Yenişehir)
  • ismail erol ortaokulu (Yeşilyurt Belediyesi)
  • Şehit Kadir Ateşoğlu İmam Hatip Ortaokulu (Yıldızeli)
  • Çalıpınar ilkokulu (Çalıpınar Köyü)
  • Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (Çanakkale)
  • Ankara EHS (Çankaya)
  • British Embassy School Ankara (Çankaya)
  • MEV Koleji Özel Ankara Okulları (Çankaya)
  • İDV Özel Bilkent Lisesi (Çankaya)
  • Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu (Çekmeköy)
  • Avrupa Sınav Koleji (Çekmeköy)
  • Çınar Koleji (Çekmeköy)
  • yahya kerim onart mesleki ve teknik anadolu lisesi (Çeşme)
  • İzmir Büyükçiğli Özel Türk Koleji (Çiğli)
  • Muradiye Özel Aksoy Koleji (Çubuk)
  • adana kız anadolu lisesi (Çukurova)
  • Mustafa Vasıf Karslıgil İlköğretim Okulu (Ümraniye)