Whole-school Hour of Code events — Turkey

  • 75.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu
  • ALİ AŞIK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
  • ATLAS KOLEJİ
  • Atatürk İlkokulu
  • Ataşehir ilkokulu
  • Açı koleji
  • Babaeski Atatürk Anadolu Lisesi
  • Babaeski Atatürk Anadolu lisesi
  • Babaeski atatürk anadolu lisesi
  • Bahçeşehir Koleji Bademli Kampüsü
  • Bağarası Hürriyet Ortaokulu
  • Beyciler Mukaddes Sönmez Ortaokulu
  • Bil Koleji
  • Boynuyoğun Ortaokulu
  • Cihangir
  • Cumhuriyet ilkokulu
  • Edirne keşan mesleki ve teknik anadolu lisesi
  • Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi
  • Evciler Şehit Osman Özkan
  • Evliya Çelebi Anaokulu
  • Gokkusagi International School
  • Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Hanımçeşme ilk okulu
  • Harvest international school
  • Hisarbey ortaokulu
  • IN -TEHACADEMY
  • Isparta Atabey Atatürk İlkokulu
  • Kalfayan Ermeni İlk ve Ortaokulu
  • Konya Ereğli Sümer Ortaokulu
  • MARMARA İLKOKULU
  • MILESTONE
  • Mahmutlar Selçuklu ortaokulu
  • Maltepe Bil Koleji
  • Marmara Primary School
  • Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
  • Milestone
  • Mimar Sinan
  • Müşerref Hepkon Ortaokulu
  • Müşerref hepkon ortaokulu
  • MİMAR SİNAN
  • Niyazi Erol ortaokulu
  • Pendik Uluslararası Kız Anadolu İmamhatip Lisesi
  • Sahinsevinilkokulu
  • Sakaören İlkokulu
  • SÖKE HİLMİ FIRAT ANADOLU LİSESİ
  • TED Istanbul koleji
  • TOKİ İlkokulu
  • Toki ilkokulu
  • Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi
  • Yukarıçiğil Şehit Asker Seyit Ali Gür İlkokulu
  • babaeski ataturk anadolu lisesi
  • beyağaç ilkokulu
  • bil koleji
  • j m hill
  • uğur
  • Çakıl İlkokulu
  • Çaltılıdere ilkokulu
  • ÖZEL PENDİK BİL KOLEJİ
  • İz Bilim Koleji
  • ŞAHİN SEVİN İLKOKULU
  • Şehit Yunus uğur Anadolu lisesi
  • Şehit cafer Ortaokulu
  • Şehit uğur palancı orta okulu
  • Şeker ortaokulu
  • Kenan Çetinel ilkokulu (Adana)
  • Necip Fazıl Kısakürek ilkokulu (Adana)
  • Toki köprülü anadolu lisesi (Adana)
  • Yuregir Camili Secondary School (Adana)
  • Özel Altıneller Ortaokulu (Adana)
  • Dumlupınar BİLSEM (Afyonkarahisar)
  • Babaeski Atatürk Anadolu Lisesi (Akçakale)
  • Nevin Mehmet Bilginer (Akçakale)
  • 12 eylül ilkokulu (Ankara)
  • AHİLER ORTAOKULU (Ankara)
  • ARDA (Ankara)
  • Akgün ulusoy (Ankara)
  • Ankara Adliyesi Anaokulu (Ankara)
  • KEÇİÖREN BİLİM VE SANAT MERKEZİ (Ankara)
  • Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi (Ankara)
  • Keçiören a.i.h.l Anadolu lisesi (Ankara)
  • Keçiören anadolu imamhatip lisesi (Ankara)
  • Keçiören fen ve sosyal bilimler imamhatip lisesi (Ankara)
  • Nefise andiçen mesleki ve teknik anadolu lisesi (Ankara)
  • Ressam ibrahim çalli (Ankara)
  • Rodgers Middle School (Ankara)
  • Saye Okulları (Ankara)
  • Sehit Mesut Acu ortaokulu (Ankara)
  • Uğur Okulları Bağlıca Kampüsü (Ankara)
  • VHAL (Ankara)
  • YEŞİLEVLER ANAOKULU (Ankara)
  • keçiören anadolu imam hatip lisesi (Ankara)
  • Özel Ayşeabla İlkokulu (Ankara)
  • İmam Hatip ortaokulu (Ankara)
  • Şehit mehmehet öter (Ankara)
  • Copilli (Antalya)
  • Hakkı Tatoğlu Prımary School (Antalya)
  • Çakırlar ilkokulu (Antalya)
  • Çalkaya 75.yıl Cumhuriyet Ortaokulu (Antalya)
  • ATATÜRK ORTA OKULU (Artvin)
  • Çanakkale TOBB Sosyal Bilimler Lisesi (Artvin)
  • Bil koleji (Atasehir)
  • Bil koleji Ataşehir iki kampüs (Atasehir)
  • Denizatı Okulları (Atasehir)
  • TESAN Fen Lisesi (Avanos)
  • Sultan Alparslan ilkokulu (Avcilar)
  • Mustafa Kiriş Ortaokulu (Efeler, Aydın, Turkey) (Aydin)
  • Bağcılar KEY KOLEJİ (Bahçelievler)
  • Mevlana ilköğretim okulu (Bahçelievler)
  • Mevlana İlkokulu (Bahçelievler)
  • Kültür Koleji (Bakirköy)
  • Sekolah Vokasi IPB University (Bakirköy)
  • Yarış Ortaokulu (Balikesir)
  • Aksemsettin (Basaksehir)
  • Petek Koleji (Basaksehir)
  • Özel Başakşehir Okyanus İlkokulu (Basaksehir)
  • İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU (Basaksehir)
  • batman lisesi (Batman)
  • salih günaydın (Batman)
  • ted istanbul (Bayrampasa)
  • Belen İmam Hatip Ortaokulu (Belen)
  • Beşiktaş Anadolu Lisesi (Besiktas)
  • ferganmal (Besiktas)
  • galatasaray ortaokulu (Besiktas)
  • İSTEK Özel Atanur Oğuz Okulu (Besiktas)
  • AREV KOLEJİ (Beylikdüzü)
  • Yunus Nadi ilkokulu (Bodrum)
  • İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu (Bornova)
  • Ali Kuşçu İlkokulu (Buca)
  • İsmail Şekip Uyal İlkokulu (Buca)
  • Şehit Mustafa Yaman anadolu imam ve hatip lisesi (Buca)
  • Erdoğan Şahin ortaokul (Bursa)
  • Gölyazı Ünallar Ortaokulu (Bursa)
  • Özel İlkgüneş Okulları (Bursa)
  • Akçansa Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu(Büyükçekmece) (Büyükçekmece)
  • Kültür 2000 Koleji (Büyükçekmece)
  • İSTEK Denizli Okulları (Denizli)
  • Hattat Hamid Aytaç (Diyarbakir)
  • Şehit Polis Mehmet Erçin Orta Okulu (Diyarbakir)
  • IES Jaroso (Erzurum)
  • Giresun Merkez Sayca İmam Hatip Ortaokulu (Eskisehir)
  • Hürriyet ilkokulu (Eskisehir)
  • Mihalıççık Atatürk Anaokulu (Eskisehir)
  • TFL (Evka)
  • İsmet yorgancılar ortaokul (Evka)
  • AREL KOLEJİ (Fatih)
  • Bahcesehir (Fatih)
  • Batı anadolu çimento ilkokulu (Fatih)
  • Başöğretmen (Fatih)
  • Hasan Ali Yücel (Fatih)
  • Hızırbey ortaokulu (Fatih)
  • Kılıçaslan İmam Hatip Ortaokulu (Fatih)
  • Mevlana (Fatih)
  • Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları (Fatih)
  • Nurettin uzun ortaokulu (Fatih)
  • PENDİK BİL KOLEJİ (Fatih)
  • Ressam İbrahim çalllı ortaokulu (Fatih)
  • Sehit Zemçi Doğan Ortaokulu (Fatih)
  • Terakki Vakfı Okulları (Fatih)
  • Uso ilkokulu (Fatih)
  • Zübeyde Hanım İlkokulu (Fatih)
  • bil koleji (Fatih)
  • erol altaca (Fatih)
  • görgülüler Ortaokulu (Fatih)
  • kbo (Fatih)
  • mehmet akif ersoy ortaokulu (Fatih)
  • milli eğitim vakfi (Fatih)
  • sultan alparslan ortaokulu (Fatih)
  • sürümcü (Fatih)
  • tobb fen lisesi (Fatih)
  • Çorlu Ticaret ve sanayi odası ilkokulu (Fatih)
  • İTÜ ETA Vakfı Topkapı Doğa Koleji (Fatih)
  • İlker Eren Çevik (Fatih)
  • Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu (Fatih)
  • Şehit teğmen ali yılmaz ortaokulu (Fatih)
  • şükrü aracı ilkokulu (Fatih)
  • Akdeniz imam hatip ortaokulu (Gaziantep)
  • Gaziantep Birey Koleji (Gaziantep)
  • Hacı sani Konukoğlu (Gaziantep)
  • Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji (Gaziantep)
  • Arman Polat Ortaokulu (Gaziosmanpasa)
  • Hisar koleji (Gebze)
  • Akıncılar (Gölbasi)
  • vakfıkebir hikmet kaan imamhatip ortaokulu (Gölbasi)
  • فهمي الجرجاوي (Güzelbahçe)
  • Borsa İstanbul ilkokulu (Hakkari)
  • HATAY ÖZEL BAHÇESEHİR KOLEJİ (Hatay)
  • Küçükdalyan Mahmut Yarım Orta Okulu (Hatay)
  • Proje Şehit Kübra Doğanay a (Hendek)
  • HIZIRBEY ORTAOKULU (Isparta)
  • İTO Şehit Mustafa Gözütok Ortaokulu (Isparta)
  • Alsancak Melih Özakat İlkokulu (Izmir)
  • Bornova Bahçeşehir Koleji (Izmir)
  • Mimar Kemalettin İlkokulu (Izmir)
  • Mustafa Kemal Anadolu Lisesi (Izmir)
  • Selimdiniz ortaokulu (Izmir)
  • İZBİLİM KOLEJİ (Izmir)
  • İzmir Atatürk Lisesi (Izmir)
  • Şehit astsubay halil güç tekin orta okulu (Izmir)
  • Anadolu imam hatip lisei (Kadiköy)
  • Hanımçeşme ilk okulu (Kadiköy)
  • Narlıca imam-hatip ortaokulu (Kadiköy)
  • Nefise Andiçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kadiköy)
  • Thornaby Academy (Kadiköy)
  • VAN BİLSEM | BİLİM ve SANAT MERKEZİ (Kadiköy)
  • Yakakent 100. Yıl İlkokulu (Kadiköy)
  • bil koleji (Kadiköy)
  • nawaidarat p.g (Kadiköy)
  • odak okulları (Kadiköy)
  • Şahın sevin ilkokulu (Kadiköy)
  • Şehit Serdar Denizer İHO (Kadiköy)
  • Mehmet Akif Ersoy ortaokulu (Karacabey)
  • Kocaeli Marmara Koleji (Kartepe)
  • ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI KAYSERİ OKULLARI (Kayseri)
  • uğur okulu kayseri kampüsü (Kayseri)
  • Şehit Mehmet Erdoğan İlkokulu (Kayseri)
  • Şehit Mehmet Muratdağı ortaokulu (Kayseri)
  • Gülgün Nihat Ömür İlkokulu (Kepez)
  • MESAFE KOLEJİ (Kestel)
  • Kırıkhan Final Koleji (Kirikhan)
  • Hayal Sanat Merkezi (Kirsehir)
  • Özel Kırşehir Ortaokulu (Kirsehir)
  • Alaeddin İlkokulu (Konya)
  • Mevlana anaokulu (Konya)
  • Korucu ybo (Korucu)
  • Aljazari International School of science and technology (Küçükçekmece)
  • Atakent Tema Bahçeşehir Koleji (Küçükçekmece)
  • SULTAN ALPARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU (Küçükçekmece)
  • enderun hamidiye (Küçükçekmece)
  • aksugan anaokulu (Malatya)
  • Profesör Abdullah Türkoğlu Ortaokulu (Maltepe)
  • ÖZEL ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI MALTEPE KAMPÜSÜ (Maltepe)
  • şehit ilhan varank fen lisesi (Maltepe)
  • Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (Manisa)
  • OUSL (Mardin)
  • AKDENİZ İMAM HATİP ORTAOKULU (Mersin)
  • Debi Akademi (Mersin)
  • Mehmet Canbolat İlkokulu (Mersin)
  • Mersin Ahmet mete ışıkara ilkokulu (Mersin)
  • SİLİFKE FİNAL OKULLARI (Mersin)
  • boğaz içi koleji (Mersin)
  • Çukurova orta okulu (Mersin)
  • ÖZEL GÜNEY GELİŞİM OKULLARI (Mersin)
  • Şehit kübra doğanay kız Anadolu imamhatip lisesi (Mersin)
  • coronel joao cruz (Muratpasa)
  • GİHO (Rize)
  • sakarya ilke okullari (Sakarya)
  • Hürriyet Yıldız Okullsarı (Samsun)
  • bahcesehir (Samsun)
  • Merve anaokulu (Sancaktepe)
  • tobb fen lisesi (Sanliurfa)
  • FMV Ayazağa Işık High School and Science High School (Sariyer)
  • Kızılırmak İlkokulu (Sivas)
  • Esma Sultan Anaokulu (Sultanbeyli)
  • Aksa Okulları (Sultangazi)
  • CİHANGİR KOLEJİ SULTANGAZİ KAMPÜSÜ (Sultangazi)
  • Imam HATIP ORTA OKULU (Terme)
  • kavaklıdere ortaokulu (Tunceli)
  • Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Tepeören İlkokulu (Tuzla)
  • Özel Hürriyet Ortaokulu (Van)
  • TOKİ ŞPO Murat Sıtkı Ortaokulu (Yahsihan)
  • AYÇ TED/AD OKULLARI (Yozgat)
  • ERDOĞAN AKDAĞ FEN LİSESİ (Yozgat)
  • FATMA TEMEL TURHAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ (Yozgat)
  • YOZGAT Şehit Durmuş Delibaşı Anadolu Lisesi (Yozgat)
  • ayç ted ad (Yozgat)
  • Celalettin gözüsulu ilköğretim okulu (Zeytinburnu)
  • Nene hatun anaokulu çorum (Çorum)
  • EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI (Ümraniye)
  • BJK Kabataş Vakfı Okulları (Üsküdar)
  • Özel Kalfayan Ermeni İlk ve Ortaokulu (Üsküdar)
  • Özel Üsküdar SEV Ortaokulu (Üsküdar)
  • Özel Üsküdar SEV İlköğretim Kurumları (Üsküdar)