Whole-school Hour of Code events — Romania

  • 7-szàmù általános Iskola
  • CNAM Bistrita
  • COLGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU
  • Colegiul National Emil Botta
  • GRADINITA CU PP NR 2 COMUNA FILIPESTII DE PADURE
  • Ion Creangă
  • Liceul Teoretic George Moroianu
  • Liceul Teoretic Jean Monnet
  • Schoala Gimnaziala Mihai Eminescu
  • Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare
  • Stefan Procopiu
  • carol 1
  • stefan procopiu
  • Școala gimnazială Cocorăștii Mislii
  • Colegiul Național Emil Botta -Adjud (Adjud)
  • Școala Gimnazială Angela Gheorghiu (Adjud)
  • Colegiul Tehnic "August Treboniu Laurean" (Agnita)
  • Colegiul Tehnic „August Treboniu Laurian” (Agnita)
  • Scoala Gimnaziala ,,Mihai Eminescu” Alexandria (Alexandria)
  • Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Alexandria (Alexandria)
  • Scoala Gimnaziala Sf.Varvara Aninoasa (Aninoasa)
  • Colegiul Na'ional "Moise Nicoara" (Arad)
  • Colegiul National Vasile Goldis (Arad)
  • Colegiul Național :”Moise Nicoară” (Arad)
  • Liceul Tehnologic de Construții și Protecția Mediului Arad (Arad)
  • Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu” Arad (Arad)
  • colegiul national moise nicoara arad (Arad)
  • Scoala Gimnaziala Ardusat (Ardusat)
  • lta (Azuga)
  • Liceul Teoretic ,,SPIRU HARET" (Bacău)
  • No. 10 School Bacău (Bacău)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Dragan (Bacău)
  • Scoala Gimnazială Dr Al Safran (Bacău)
  • colegiul national pedagogic stefan cel mare (Bacău)
  • Școala Gimnazială Miron Costin Bacău (Bacău)
  • CNME (Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC ”GEORGE BARIȚIU” BAIA MARE (Baia Mare)
  • Colegiul Economic "Nicolae Titulescu", Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Economic ”Nicola Titulescu” Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul National "Gh. Sincai" (Baia Mare)
  • Colegiul National ''Mihai Eminescu'' Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul National Mihai Eminescu (Baia Mare)
  • Colegiul National Vasile Lucaciu (Baia Mare)
  • Colegiul Național " Gheorghe Șincai" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Național "Mihai Eminescu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Național Mihai Eminescu (Baia Mare)
  • Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Tehnic ”C.D. Nenițescu” (Baia Mare)
  • Colegiul de Arte (Baia Mare)
  • Liceul Teologic Penticostal Baia Mare (Baia Mare)
  • Liceul Teoretic "Emil Racoviță" (Baia Mare)
  • Nichita Stanescu (Baia Mare)
  • Scoala Gimanziala "Mihail Sadoveanu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala Gimnaziala „Mihail Sadoveanu” Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Seminarul Teologic Liceal ”Sf. Iosif Marturisitorul” Baia Mare (Baia Mare)
  • Școala Gimnazială Alexandru Ivasiuc (Baia Mare)
  • Școala Gimnazială Avram Iancu (Baia Mare)
  • Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Baia Mare (Baia Mare)
  • Școala Gimnazială Baia Sprie (Baia Sprie)
  • Liceul Tehnologic Baia de Fier (Baia de Fier)
  • Colegiul National Samuil Vulcan Beius (Beiuș)
  • Colegiul Național Samuil Vulcan Beiuș (Beiuș)
  • Liceul Vocațional Pedagogic "N. Bolcaș" (Beiuș)
  • Liceul Vocațional Pedagogic N. Bolcaș, Beiuș (Beiuș)
  • Liceul Tehnologic"Sf.Mc.Sava" Berca (Berca)
  • Mihai Tican Rumano (Berevoesti)
  • Colegiul National Andrei Muresanu (Bistrița)
  • Colegiul National Andrei Muresanu Bistrita (Bistrița)
  • Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița (Bistrița)
  • Scoala Gimnaziala Avram Iancu (Bistrița)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Bistrita (Bistrița)
  • colegiul National Andre Muresanu Bistrita (Bistrița)
  • Lic "Sf VAsile cel Mare" (Blaj)
  • SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BLAJANI (Blăjani)
  • Bodesti (Bodești)
  • Scoala Bodesti (Bodești)
  • Bpdestii de jos (Bodeștii de Jos)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul, Boldesti Scaeni (Boldești-Scăeni)
  • Liceul Teoretic "Gabriel Tepelea" Borod (Borod)
  • LTA Tamasi Aron (Bors)
  • Liceul tehnologic agroindustrial Tamasi Aron (Bors)
  • L.T.A Tamasi Aron (Borș)
  • L.T.A Tamási Áron (Borș)
  • L.T.A. Tamasi Aron Bors (Borș)
  • LTA Tamasi Aron (Borș)
  • Liceul Borsa (Borșa)
  • Școala Gimnazială Nr 9 Borsa (Borșa)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETRE ŢUŢEA (Boteni)
  • Liceul cu Program Sportiv Botoșani (Botoșani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI (Boțârcani)
  • Liceul Tehnologic Topoloveni (Boțârcani)
  • Biatlonul coresii (Brașov)
  • Bulevardul cel mare si sfant Brasov Romania (Brașov)
  • Colegiul National Andrei Muresanu (Brașov)
  • Colegiul Național "Unirea" Brașov (Brașov)
  • Colegiul Național Economic „Andrei Bârseanu” (Brașov)
  • Gimn.Nr.2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Gimnazial School no. 4, Brasov (Brașov)
  • Gimnaziala NR 2 ''Diaconul Coressi (Brașov)
  • Gimnaziala nr.2 diaconu coresi Brasov (Brașov)
  • Liceul Tehnologic Marmația (Brașov)
  • Liceul Teoretic "George Moroianu" (Brașov)
  • Liceul Teoretic 'George Moroianu' (Brașov)
  • Liceul Teoretic George Moroianu (Brașov)
  • Liceul cu program sportiv (Brașov)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR 2 DIACONU CORESI (Brașov)
  • Scoala 2 "Diaconu Coresi" Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala ''Diaconul Coresi'' nr 2 Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi Nr 2 (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi Nr 2 Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr 2 Diaconul Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr 2 Diaconul Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 19 (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 2 (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr.2 ,,Diaconu Coresi'' Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr.2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr.2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr.2 Diaconu Coresi brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Numarul 2 ''Diaconu Coresi" Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala diaconu Coresi nr 2 (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala nr 2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala nr 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala nr. 2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala nr. 2 Diaconul Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala nr.2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala numarul 2 "Diaconu Coresi" Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala numarul 2 Deaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala numarul 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala numarul 2 Diaconul coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala numarul 2 Diaconul coressi Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnazila nr 2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala Nr. 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala Nr.2 ""Diaconu Coresi " brasov (Brașov)
  • Scoala Numarul 2 (Brașov)
  • Scoala Prems (Brașov)
  • Scoala gimnaziala nr 2 ,,Diaconu Coresi'' ,Brasov (Brașov)
  • Scoala gimnaziala nr 2 diaconu coresi (Brașov)
  • Scoala gimnaziala nr 2 diaconul coressi (Brașov)
  • Scoala gimnaziala nr.2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala gimnaziala numarul 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala gimnazială nr.2 brașov (Brașov)
  • Scoala nr. 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • Scoala nr2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • Scoala.Gimnaziala nr2 Diaconu Coresi (Brașov)
  • schoala gimnaziala nr 2 (Brașov)
  • scoala gimnazeala nr.2 Diaconu coresi (Brașov)
  • scoala gimnaziala nr 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • scoala gimnaziala nr 2 diaconu coresi brasov (Brașov)
  • scoala gimnaziala nr.2 ,,DIACONU CORESI,, Brasov (Brașov)
  • scoala gimnaziala nr.2 ,,Diaconul coresi" Brasov (Brașov)
  • scoala gimnaziala nr2 brasov diaconu coresi (Brașov)
  • scoala nr. 2 Diaconu Coresi Brasov (Brașov)
  • scoala numarul 2 diaconu coresi brasov (Brașov)
  • Școala Gimnaziala nr. 19 Brașov (Brașov)
  • Școala Gimnazială Nr. 9 Nicolae Orghidan Brasov (Brașov)
  • Școala gimnaziala diaconul Coresi Brasov (Brașov)
  • Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza (Breaza)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ " MATEI BASARAB " , Brebu, Prahova (Brebu Mânăstirei)
  • Colegiul Economic Ion Ghica Braila (Brăila)
  • Ion Creangă Brăila (Brăila)
  • Liceul Teoretic ”Panait Cerna” Brăila (Brăila)
  • Liceul cu program sportiv BRaila (Brăila)
  • Liceul de Arte ”Hariclea Darclee” Brăila (Brăila)
  • Mihu Daragomair (Brăila)
  • Mihu Dragomir (Brăila)
  • Scoala Gimnaziala I.L.Caragiale (Brăila)
  • Scoala Gimnaziala Mihu Dragomir (Brăila)
  • Scoala Gimnazială Mihai Viteazu (Brăila)
  • Scoala" Mihu Dragomir" (Brăila)
  • lps braila (Brăila)
  • scoala gimnaziala "Mihu Dragomir" (Brăila)
  • scoala gimnaziala ,,mihu dragomir" (Brăila)
  • scoala gimniazala Mihu Dragomir (Brăila)
  • scoala nr 31 (Brăila)
  • scoalaa gimnaziala Mihu Dragomir (Brăila)
  • Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir " Brăila (Brăila)
  • CNOO (Bucharest)
  • Colegiul Economic C.C.Kiritescu (Bucharest)
  • Colegiul Na'ional Gheorghe Laz[r (Bucharest)
  • Colegiul National Elena Cuza (Bucharest)
  • Colegiul Național Gheorghe Lazăr (Bucharest)
  • Colegiul Național Grigore Moisil (Bucharest)
  • Jean Monnet (Bucharest)
  • Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" (Bucharest)
  • School No 156 (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala nr. 162 (Bucharest)
  • Școala Gimnazială Buciumeni (Buciumeni)
  • COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC BUCURESTI (București)
  • Colegiu National Ion Creanga (București)
  • Colegiul National "Aurel Vlaicu" (București)
  • Colegiul National ''Ion Creanga'' (București)
  • Colegiul National Ion Creanga (București)
  • Colegiul National ”Gheorghe Sincai” Baia Mare (București)
  • Corcodel Mihai (București)
  • Gimnaziul limbenii vechi (București)
  • International School of Bucharest (București)
  • Liceul Teoretic George Moroianu (București)
  • Liceul Teoretic Jean Monnet (București)
  • Liceul Teoretic Scoala Mea (București)
  • SCOALA GIMNAZIALA CICARLAU (București)
  • Scoala GIm Ionesti (București)
  • Scoala Gimnaziala AVRAM IANCU (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 309 (București)
  • Scoala Gimnazila nr 2 Diaconu Coresi (București)
  • george (București)
  • jean monnet (București)
  • liceul teoretic jean monnet (București)
  • liceul teoretic traian lalescu (București)
  • scoala nr 7 (București)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PETRE GHELMEZ" (București)
  • Școala Gimnaziala Nr 195 (București)
  • Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" (București)
  • Școala Gimnazială ”Sf. Andrei” (București)
  • Liceul Tehnologic Barbu A. Știrbey Buftea (Buftea)
  • Secondary School No 1 Buftea (Buftea)
  • Școala Gimnazială Nr 2 Buftea Ilfov România (Buftea)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu (Buhuși)
  • mihai eminescu (Buhuși)
  • Scoala Gimnaziala nr. 1 (Bumbești-Jiu)
  • Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Buzau (Buzău)
  • Liceul Special Pentru Deficienți de Vedere Buzău (Buzău)
  • Scoala gimnazială Cislau (Buzău)
  • Liceul Pedagogic IOAN POPESCU, Barlad (Bârlad)
  • Scoala Gimnaziala George Tutoveanu Barlad (Bârlad)
  • Scoala gimnaziala Liliesti (Băicoi)
  • Școala Gimnazială Țintea Băicoi (Băicoi)
  • SCOALA GIMNAZIALA REGINA ELISABETA BAIUT (Băiuț)
  • SCOALA GIMNAZIALA BASESTI (Băsești)
  • ion creanga (Capu Câmpului)
  • Școala Gimnazială ”Gh. Magheru” Caracal (Caracal)
  • Colegiul National "C. D. Loga" (Caransebeș)
  • Colegiul Național "C. D. Loga" (Caransebeș)
  • Grădinița cu Program Prelungit nr.1 Caransebeș (Caransebeș)
  • Andrei Muresanu (Cehu Silvaniei)
  • Scoala Gimnaziala Cernesti (Cernești)
  • Scoala Gimnaziala nr. 1 (Cetateni)
  • Scoala Gimnaziala "Prof. Ion Visoiu" (Chitila)
  • Școala Gimnaziala Ciocanești (Ciocănești)
  • Școala Gimnazială Ciocănești (Ciocănești)
  • Scoala Gimnaziala Cislau (Cislău)
  • Scoala Gimnaziala Ciuperceni (Ciuperceni)
  • COLEGIUL TEHNIC ,,RALUCA RIPAN" (Cluj-Napoca)
  • Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Economic Iulian Pop (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic Onisifor Ghibu (Cluj-Napoca)
  • Transylvania-college (Cluj-Napoca)
  • spectrum (Cluj-Napoca)
  • transylvania-college (Cluj-Napoca)
  • Scoala Gimnaziala "Ion Popescu de Coas" (Coaș)
  • Școala Gimnazială Cocorăștii Mislii (Cocorăștii Mislii)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Branesti (Comuna Brănești)
  • Scoala Gimnaziala Pietroasele (Comuna Pietroasele)
  • LICEUL TEORETIC GEORGE EMIL PALADE (Constanța)
  • Liceul Teoretic Decebal Constanța (Constanța)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 29 Mihai Viteazul (Constanța)
  • Scoala Gimnaziala Nr.29 "Mihai Viteazul" (Constanța)
  • scoala gimnaziala ionesti (Constanța)
  • Școala Gimnazială nr. 18 „Jean Bart” Constanța (Constanța)
  • Colegiul National Militar Tudor Vladimirescu (Craiova)
  • Colegiul National Tudor Vladimirescu (Craiova)
  • LICEUL "MATEI BASARAB" CRAIOVA (Craiova)
  • Scoala Gimnaziala "MIHAI EMINESCU" (Craiova)
  • Voltaire (Craiova)
  • colegiul buzesti (Craiova)
  • Școala Gimnazială Culciu Mare (Culciu Mare)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURATELE (Curățele)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Curatele (Curățele)
  • Scoala Gimnaziala Nr1 Curatele (Curățele)
  • Scoala Gimnaziala nr1 Curatele (Curățele)
  • Scoala gimnaziala Nr1 Curatele (Curățele)
  • scoala gimnaziala.nr.1.curatele (Curățele)
  • Scoala gimnaziala nr. 1 Cuza Voda judetul Calarasi (Cuza Vodă)
  • Scoala Gimnaziala Oprea Iorgulescu (Câmpulung)
  • Colegiul National Dragos Voda (Câmpulung Moldovenesc)
  • Colegiul Silvic Bucovina (Câmpulung Moldovenesc)
  • Liceul Tehnologic ”Barbu A. Știrbey” Buftea (Câmpulung Moldovenesc)
  • Școala Gimnazială ,,George Voevidca" Câmpulung Moldovenesc (Câmpulung Moldovenesc)
  • Școala Gimnazială ,,George Voevidca” (Câmpulung Moldovenesc)
  • Școala Gimnazială „George Voevidca” (Câmpulung Moldovenesc)
  • Școala Gimnazială „George Voevidva” (Câmpulung Moldovenesc)
  • SCOALA GIMNAZIALA CARTA (Cârța)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR.10 (Călărași)
  • liceul Danubius (Călărași)
  • Școala gimnazială ,,Mihai Viteazul" (Călărași)
  • Al. Papiu Ilarian (Dej)
  • Clubul Copiilor Dej (Dej)
  • Colegiul National Andrei Muresanu (Dej)
  • Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej (Dej)
  • Scoala Gimnaziala ,,Mihai Eminescu" Dej (Dej)
  • Scoala Gimnaziala Avram Iancu (Dej)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DEJA (Deja)
  • Andrei Șaguna (Deva)
  • Colegiul Național Pedagogic "Regina Maria " Deva (Deva)
  • Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva (Deva)
  • Colegiul Național Pedagogic„ Regina Maria” (Deva)
  • Colegiul Național Regina Maria Deva (Deva)
  • Școala Gimnazială Deveselu (Deveselu)
  • scoala gimnaziala nr 1 dochia (Dochia)
  • Liceul Teoretic "Tudor Vladimirescu" (Drăgănești-Olt)
  • Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu (Drăgășani)
  • Școala Gimnazială, Dulcești (Dulcești)
  • Școala Gimaziala Dumitra (Dumitra)
  • Scoala Gimnaziala ,,Aurel Vlaicu'' NR 7F (Fetesti)
  • Aurel Vlaicu Nr 7 (Fetesti)
  • Scoala Gimnaziala Aurel Vlaicu nr 7 (Fetesti)
  • scoala gimnaziala Aurel Vlaicu Fetesti (Fetesti)
  • Scoala gimnaziala Aurel Vlaicu (Fetești-Gară)
  • Liceul "Aurel Rainu" (Fieni)
  • Gradinita cu PP nr 2 comuna Filipestii de Padure (Filipeștii de Pădure)
  • LICEUL TEORETIC COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE (Filipeștii de Pădure)
  • Al I Cuza National College (Focșani)
  • Scoala Anghel Saligny Focsani (Focșani)
  • Liceul Tehnologic nr. 1 (Fundulea)
  • Liceul Tehnologic nr.1 Fundulea (Fundulea)
  • liceul Tehnologic nr.1 Fundulea (Fundulea)
  • Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni (Fălticeni)
  • Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni (Fălticeni)
  • Școala Gimnazială ”Mihail Sadoveanu” Fălticeni (Fălticeni)
  • Școala Gimnazială „Al.I.Cuza” (Fălticeni)
  • 29 (Galați)
  • LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I" GALATI (Galați)
  • Liceul Tehnologic Simion Mehedinti (Galați)
  • Sc. Gimn. Nr. 29 Galati (Galați)
  • Scoala Gim. Iulia Hașdeu nr 40 (Galați)
  • Scoala Gimnaziala "Miron Costin" (Galați)
  • Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare " Galati (Galați)
  • Scoala gimnaziala Stefan Cel Mare (Galați)
  • scoala gimnaziala nr 29 galati (Galați)
  • Școala Gimnazială nr 5 Galați (Galați)
  • Liceul Tehnologic Gherla (Gherla)
  • SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA (Gherța Mică)
  • Scoala Gimnaziala Ghimbav (Ghimbav)
  • Scoala gimnaziala Ion Strat (Gioseni)
  • Colegiul National Ion Maiorescu Giurgiu (Giurgiu)
  • Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lupan" (Groși)
  • Școală gimnaziala Ghiorghe Lupan (Groși)
  • Scoala Gimnazială Alexandru Vlahuță Gugesti (Gugești)
  • CLUBUL DE ASTROROBOTICA (Gura Humorului)
  • COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI (Gura Humorului)
  • Colegiul Alexandru cel Bun (Gura Humorului)
  • Scoala ,,Gimnaziala Petru Comarnescu''Nr 2 (Gura Humorului)
  • Școala Gimnazială Gâștești (Gâștești)
  • Şcoala Gimnazială Hadâmbu (Hadâmbu)
  • scoala gimnaziala Aron Densusianu (Hațeg)
  • Hadadi Wesselényi Általános Iskola (Hodod)
  • Scoala Gimnaziala Horia (Horia)
  • Școala Gimnazială "Carmen Sylva" (Horia)
  • iancu de hunedoara (Hunedoara)
  • Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" (Huși)
  • Seminarul Teologic Ortodox,,Sf. Ioan Gură de Aur " (Huși)
  • ;ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 (Hârtiești)
  • Scoala Gimnaziala (Hărău)
  • Scoala Gimnaziala Harau (Hărău)
  • Școala Gimnaziaĺă "Liviu Suhar" Iacobeni (Iacobeni)
  • COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA "PLOIESTI (Iași)
  • Cantemir (Iași)
  • Colegiul Economic Administrativ (Iași)
  • Colegiul Economic Administrativ Iasi (Iași)
  • Colegiul National Emil Racovita Iasi (Iași)
  • Emil Racovita (Iași)
  • Ion Ghica Iasi (Iași)
  • Liceul Teoretic Vasile Alecsandri (Iași)
  • Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Iași (Iași)
  • Scoala Gimnaziala nr. 2 Diaconu Coresi (Iași)
  • lVA (Iași)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE CONTA”IAȘI (Iași)
  • Școala Gimnazială George Coșbuc Iași (Iași)
  • Scoala gimnaziala IEUD (Ieud)
  • Școala Gimnazială Ion Creangă (Ion Creangă)
  • Scoala Gimnazială, comuna Ionesti (Ionesti)
  • Scoala Gimnaziala Nr 1 Leresti (Lerești)
  • SCOALA GIMNAZIALĂ LETEA VECHE (Letea)
  • Școala Gimnazială Lucieni (Lucieni)
  • Liceul Teoretic ”Coriolan Brediceanu” (Lugoj)
  • Școala Gimnazială Luna (Luna)
  • Școala Gimnazială Lăpuș (Lăpuș)
  • LICEUL TEORETIC CALLATIS (Mangalia)
  • ion creanga (Mangalia)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ADVENTISTĂ MATCA (Matca)
  • Liceul Tehnologic Ilie Macelariu (Miercurea Sibiului)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1, orasul Mizil (Mizil)
  • Scoala gimnaziala nr.1, nr. 2 si AL. D. Ghica (Moara Vlăsiei)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,LIVIU DAN” MOCIU (Mociu)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret" (Moinești)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret", Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic ,, Spiru Haret " Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic ,,Spiru Haret" (Moinești)
  • Liceul Teoretic ,,Spiru Haret" Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic ,,Spiru Haret`` Moinești (Moinești)
  • Liceul Teoretic Spiru Haret (Moinești)
  • Liceul Teoretic Spiru Haret Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic „Spiru Haret” Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic,, Spiru Haret", Moinești (Moinești)
  • Liceul Teoretic,, Spiru Haret'' Moinești (Moinești)
  • Liceul teoretic "Spiru Haret" Moinești (Moinești)
  • Spiru Haret (Moinești)
  • liceul teoretic Spiru Haret (Moinești)
  • scoala George Enescu (Moinești)
  • Liceul Tehnologic "Clisura Dunării" Moldova Nouă (Moldova Veche)
  • Colegiul Tehnic Motru (Motru)
  • Scoala Gimnaziala Muncelu de Sus (Muncelu de Sus)
  • Școala Gimnazială Gh Banea (Măcin)
  • Scoala Gimnaziala nr.2 Diaconu Coresi (Măicănesti)
  • Colegiul "Ferdinand I", comuna Măneciu, județul Prahova (Măneciu-Ungureni)
  • Scoala Gimnaziala Gh. Popescu, Margineni-Slobozia (Mărgineni-Slobozia)
  • Școala Gimnazialǎ Negreni (Negreni)
  • Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud (Năsăud)
  • Liceul Economic (Năsăud)
  • Scoala Gimnaziala ,,George Enescu" (Năvodari)
  • Scoala Gimnaziala Oarta de Sus (Oarța de Sus)
  • COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" ONESTI (Onești)
  • Colagiul National ,,Grigore Moisil" Onesti (Onești)
  • Colegiul National "Grigore Moisil", Onesti (Onești)
  • Colegiul National Grigore Moisil, Onesti (Onești)
  • Colegiul Național Grigore Moisil Onesti (Onești)
  • Colegiul Național „Grigore Moisil” Onești (Onești)
  • Liceul cu Program Sportiv „Nadia Comăneci” (Onești)
  • Aurel Lazar HighSchool (Oradea)
  • CN Iosif VULCAN (Oradea)
  • Emanuel (Oradea)
  • International School of Oradea (Oradea)
  • Liceul Greco Catolic Iuliu Maniu Oradea (Oradea)
  • Scoala Gimnaziala Dacia (Oradea)
  • Scoala Gimnaziala Oltea Doamna Oradea (Oradea)
  • Liceul Teoretic "Miron Costin" (Pașcani)
  • Scoala Gimnaziala "Iordache Cantacuzino" Pascani, jud.Iasi (Pașcani)
  • Școala Gimnazială ”Iordache Cantacuzino” (Pașcani)
  • Colegiul National de Informatica "Carmen Sylva" (Petroșani)
  • Mihai Eminescu fogimnazium (Petroșani)
  • colegiul national mihai eminescu (Petroșani)
  • mihai eminescu (Petroșani)
  • mihai eminescu fogimnazium (Petroșani)
  • mihai eminescu magyar tagozat (Petroșani)
  • mihai eminescu fogimnazium magyar tagozat (Petroșani)
  • mihai eminescu magyar tagozat (Petroșani)
  • mihau eminescu (Petroșani)
  • Bodestii de jos (Piatra Neamț)
  • Colegiul National Calistrat Hogas (Piatra Neamț)
  • Colegiul National De Informatica Piatra Neamt (Piatra Neamț)
  • Colegiul National de Informatica (Piatra Neamț)
  • Colegiul Național Piatra Neamt (Piatra Neamț)
  • Colegiul Tehnic Gheorghe Cartianu (Piatra Neamț)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROASELE (Pietroasele)
  • DIMITRIE LUCHIAN (Piscu)
  • Dacia (Pitești)
  • Dacia Pitesti (Pitești)
  • Liceul Tehnologic Dacia (Pitești)
  • Liceul Tehnologic Dacia Pitesti (Pitești)
  • MIHAI EMINESCU (Pitești)
  • Scoala Gimnaziala Matei Basarab Pitești (Pitești)
  • Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti (Pitești)
  • Scoala Gimnaziala ”Ion Minulescu” Pitesti (Pitești)
  • Colegiul National "Nichita Stanescu" (Ploiești)
  • I. A. BASSARABESCU (Ploiești)
  • I.A.Bassarabescu (Ploiești)
  • LTAS "V.SLĂVESCU" PLOIEȘTI (Ploiești)
  • Liceul Tehnologic "Toma Socolescu", Ploiesti (Ploiești)
  • Liceul Tehnologic 1 MAI (Ploiești)
  • Scoala Gimnaziala H. M. Berthelot Ploiesti (Ploiești)
  • Secondary School "I.A.Bassarabescu" (Ploiești)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA VINERI” MUNICIPIUL PLOIEȘTI (Ploiești)
  • Scoala Pogana (Pogana)
  • Scoala Gimnaziala "Dimitrie Negruţiu" (Pogonești)
  • Scoala Poiana Mărului (Poiana Mărului)
  • scoala gimnaziala ioan badescu (Popești-Leordeni)
  • Scoala 11 Iorgu Iordan (Praid)
  • SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI (Preutești)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Pucioasa (Pucioasa)
  • Liceul Teoretic "Radu Vladescu" (Pătârlagele)
  • Scoala Gimnaziala T. Socolescu Paulesti (Păulești)
  • SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA (Racovița)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Remetea (Remetea)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMEȚI (Remeți)
  • Gradinita cu Program Prelungit Floarea-Soarelui Reșița (Reșița)
  • Scoala Gimnaziala "Nicolae Steinhardt" Rohia (Rohia)
  • Școala gimnazială nr 1 Voluntari, Ilfov (Roman)
  • Scoala Gimnazială Romanu (Romanu)
  • Liceul "Gh. Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Școala Gimnazială ”Jakó Zsigmond” (Roșiori)
  • Colegiul Național ”Anastasescu” Roșiori de Vede, Teleorman (Roșiori de Vede)
  • School Mihai Eminescu (Roșiorii de Vede)
  • Liceul Tehnologic " Victor Slavescu" Rucar (Rucăr)
  • Liceul Tehnologic Ruscova (Ruscova)
  • C.N. Al. Vlahuță (Râmnicu Sărat)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. ILIE PAVEL, (Râmnicu Sărat)
  • COLEGIUL ENERGETIC (Râmnicu Vâlcea)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU SADULUI (Râu Sadului)
  • Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti (Rădăuți)
  • CNME (Satu Mare)
  • Colegiul National Mihai Eminescu (Satu Mare)
  • Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare (Satu Mare)
  • Liceul Tehnologic Elisa Zamfirescu (Satu Mare)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCHITU GOLESTI, SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ALBESTII DE MUSCEL (Schitu Golești)
  • Scoala Gimnazială, comuna Scundu (Scundu)
  • Colegiul National Mihai Viteazul (Sfântu Gheorghe)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 18 (Sibiu)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Sibiu (Sibiu)
  • Clubul Copiilor Sighetu Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • Ivanic Daria Georgiana (Sighetu Marmației)
  • Liceu Pedagogic Taras Sevcenko (Sighetu Marmației)
  • Liceul Tehnologic Forestier (Sighetu Marmației)
  • Scoala Gimnaziala „Dr. Ioan Mihalyi de Apsa” Sighetu-Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • Scoala GimnazialaDr.Ioan Mihalyi de Apsa,Sighetu Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • Scoala gimanziala "George Cosbuc" (Sighetu Marmației)
  • Scoala gimnaziala Nr 10 (Sighetu Marmației)
  • Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret (Siret)
  • Colegiul Tehnic Latcu Voda (Siret)
  • Colegiul Tehnic Latcu Voda Siret (Siret)
  • Colegiul Tehnic Latcu voda Siret (Siret)
  • Colegiul Tehnic Latcu-Voda Siret (Siret)
  • Colegiul tehnic Latcu-Voda Siret (Siret)
  • colegiu tehnic Latcu Voda (Siret)
  • colegiul tehnic Latcu Voda Siret (Siret)
  • colegiul tehnic latcu voda (Siret)
  • colegiul tehnic latcu voda siret (Siret)
  • Scoala Gimnaziala C-Tin Brancoveanu (Slatina)
  • Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu (Slatina)
  • LICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" (Slobozia)
  • Liceul de Arte "Ionel Perlea" (Slobozia)
  • LICEUL TEORETIC,,ȘERBAN VODĂ" (Slănic)
  • Scoala Gimnazială, comuna Stoilesti (Stoilești)
  • scoala gimnaziala nr.1 stramtura (Strâmtura)
  • Colegiu Tehnic De Industrie Alimentara Suceava (Suceava)
  • Colegiul National Stefan cel Mare Suceava (Suceava)
  • Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara (Suceava)
  • Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava (Suceava)
  • Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară (Suceava)
  • Colegiul tehnic Emanuil Isopescu, Suceava (Suceava)
  • Colegiul tehnic de industrie alimentara (Suceava)
  • Colegiul tehnic de industrie alimentara Suceava (Suceava)
  • Scoala Primara nr. 4 Cucorani, structura a Scolii Gimnaziale ,,Mihai Eminescu" Ipotesti, jud. Botosani (Suceava)
  • Scoala Gimnaziala ,,Florea Muresanu" (Suciu de Sus)
  • Scoala Gimnaziala ,,Artemiu Publiu Alexi,, Sangeorz Bai (Sângeorz-Băi)
  • SG Lonyay Tivadar (Sântion)
  • SG Lónyay Tivadar (Sântion)
  • SGLonyay Tivadar (Sântion)
  • Scoala Gimnaziala Scorteni (Sârca)
  • Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" (Săbăoani)
  • George Moroianu (Săcel)
  • LIceul Teortetic "George Moroianu" (Săcele)
  • GEORGE MOROIANU (Săcele)
  • George Moroianu (Săcele)
  • George Mroianu (Săcele)
  • LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU (Săcele)
  • LICEUL TEORETIC "GEORGE MOROIANU" (Săcele)
  • Liceu Teoretic ''George Moroianu'' (Săcele)
  • Liceul Teoretic "George Moroianu" (Săcele)
  • Liceul Teoretic ''George Moroianu'' (Săcele)
  • Liceul Teoretic 'George Moroianu' (Săcele)
  • Liceul Teoretic G. Moroianu (Săcele)
  • Liceul Teoretic George Moroianu (Săcele)
  • Liceul Teoretic Georgre Moraianu (Săcele)
  • Liceul Teoretic Geroge Moroianu (Săcele)
  • Liceul Teoretic Geroge Mororianu (Săcele)
  • Liceul teoretic George Moroianu (Săcele)
  • Licwul Teoretic ''George Moroianu'' (Săcele)
  • Luceul Teoretic George Moroianu (Săcele)
  • Teoretic George Moroianu (Săcele)
  • george moroianu (Săcele)
  • liceul teoretic George Moroianu (Săcele)
  • liceul teoretic george moroianu (Săcele)
  • liceul teoretic gheorge moroianu (Săcele)
  • Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Schoala Gimnaziala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Scoala Gimnaziala " Mihai Eminescu'' (Săliștea de Sus)
  • Scoala Gimnaziala ''Mihai Eminescu'' (Săliștea de Sus)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Eminesc (Săliștea de Sus)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Scoala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Scoala gimnayiala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Scoala gimnaziala mihai eminescu (Săliștea de Sus)
  • Scola gimnaziala mihai eminescu (Săliștea de Sus)
  • mihai eminescu (Săliștea de Sus)
  • scoala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • scoala gimaziala mihai emiescu (Săliștea de Sus)
  • scoala gimnaziala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • scoala gimnaziala mihai einescu (Săliștea de Sus)
  • scoala gimnaziala mihai eminescu (Săliștea de Sus)
  • Școala Gimnaziala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Școala Gimnazială Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Școala gimnaziala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Școala gimnazială Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • școala gimnaziala Mihai Eminescu (Săliștea de Sus)
  • Vima mică (Sălnița)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DR. GHEORGHE TITE” SĂPÂNȚA (Săpânța)
  • Iorgu Iordan (Tecuci)
  • Iorgu iordan (Tecuci)
  • Școala Gimnazială Elena Doamna Tecuci (Tecuci)
  • Școala Gimnazială Ion Petrovici (Tecuci)
  • Liceul Teoretic Teius (Teiuș)
  • Lic. T. "William Shakespeare (Timișoara)
  • Liceul Ioan Slavici (Timișoara)
  • Liceul Teoretic "Ion Creangă" Tulcea (Tulcea)
  • Seminarul Teologic Ortodox ”Sf Ioan Casian” (Tulcea)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ , ,ION LUCA CARAGIALE” TULCEA (Tulcea)
  • Colegiul National "Ienachita Vacarescu" (Târgoviște)
  • Colegiul National Ienachita Vacarescu Targoviste (Târgoviște)
  • Palatul Copiilor Targoviste-Filiala Moreni (Târgoviște)
  • Scoala Gimnaziala "Matei Basarab" (Târgoviște)
  • Liceul cu Program Sportiv (Târgu Jiu)
  • Palatul Copiilor Targu Jiu (Târgu Jiu)
  • Scoala Gimnaziala "Constantin Brancusi" (Târgu Jiu)
  • C.N. Alexandru Papiu Ilarian (Târgu Mureș)
  • Colegiul National ,,Alexandru Papiu Ilarian" (Târgu Mureș)
  • Colegiul National Al. Papiu Ilarian (Târgu Mureș)
  • Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu (Târgu Mureș)
  • dacia (Târgu Mureș)
  • Liceut Teoretic Andrei Barseanu Tarnaveni (Târnăveni)
  • kyu (Uioara de Sus)
  • ȘcoalaGimnazială Inväțätor Radu (Vadu Părului)
  • Colegiul Tehnic Latcu Voda (Valea Adâncă)
  • SCOALA GIMNAZIALA ,,SFANTUL NICOLAE,, (Vanatori)
  • Liceul Stefan Procopiu (Vaslui)
  • Liceul Stefen Procopiu Vaslui (Vaslui)
  • Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui (Vaslui)
  • Liceul economic anghel rugina (Vaslui)
  • SC. GIMN. ,,DIMITRIE CANTEMIR" VASLUI (Vaslui)
  • STEFAN PROCOPIU (Vaslui)
  • Stefan Procopiu (Vaslui)
  • Stefan Procopiu (Vaslui)
  • Stefan Procopiu Vaslui (Vaslui)
  • liceul Stefan Prococpiu (Vaslui)
  • stefan procopiu (Vaslui)
  • Liceul Teoretic ION LUCA (Vatra Dornei)
  • SCOALA GIMNAZIALA SAT CINDESTI COMUNA VERNESTI (Vernești)
  • Scoala Gimnaziala nr. 2 Videle (Videle)
  • Scoala Gimnazială Vidra (Vidra)
  • SCOALA GIMNAZIALA VISEU DE JOS (Vișeu de Jos)
  • Liceul Tehnologic (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic BOGDAN VODA (Vișeu de Sus)
  • Scoala gimnaziala nr.2 Diaconu Coresi (Vorona)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 6, Vulcan (Vulcan)
  • Gimnaziala ”Ion MARES” (Vulcana-Băi)
  • Școala Gimnazială ”Sfântul nicolae” (Vânători)
  • Tiberiu Utan (Văleni)
  • Școala Gimnazială „Nicolae Drăganu” (Zagra)
  • Liceul Ortodox Sf. Nicolae Zalau (Zalău)
  • Școala Gimnazială Șoimuș (Șoimuș)