Whole-school Hour of Code events — Poland

  • SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej
  • Szkola Podstawowa im. Jana z Ludziska w Ludzisku
  • Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła im. Marii Montessori
  • Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wyszynie
  • Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie
  • Szkoła Podstawowa w Grębaninie
  • Szkoła Podstawowa w Werblini
  • Zespół Szkolno -Przedszkolny w Juszczynie
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 (Aleksandrow Lodzki)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego (Annopol)
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Babicy (Babica)
  • SSp 2 Białystok (Bialystok)
  • Wpierdol (Bialystok)
  • Szkoła Podstawowa im J. Verne'a w Białych Błotach (Białe Błota)
  • Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego 05-127 Białobrzegi k. Zegrza (Białobrzegi)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem (Białystok)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego, Białystok, „razem z Uczymy Dzieci Programować uczestniczymy w Godzinie Kodowania” (Białystok)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białysmtoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Sił Zbrojnych na Zachodzie (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Bielsko-Biala)
  • Szkoła Podstawowa nr 31 (Bielsko-Biala)
  • Prywatne Technikum Informatyczne w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała)
  • Przedszkole nr 54 w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała)
  • Zespół Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego (Bielsko-Biała)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II (Bobrek)
  • PSP im.Św.Jana pawła 2 w bobrku (Bobrek-Kolonia)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. sw. Jana Pawła II w Bobrku (Bobrek-Kolonia)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni (Bochnia)
  • Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie (Borek Wielkopolski)
  • Zespół Szkół w Borównie (Borówno)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boćkach. (Boćki)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Brenna)
  • gimnazjum nr 2 (Brodnica)
  • szkoła podstawowa nr.1 w Brodnicy (Brodnica)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im.M.Kopernika (Brzeg)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzesku (Brzesko)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Brzesko)
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny w Brzezinach (Brzeziny)
  • Zespół Szkół Specjalnych w Brzezinach (Brzeziny)
  • szkoła podstawowa im.orła białego (Brzozie Lubawskie)
  • Szkoła Podstawowa w Brzustowcu (Brzustowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kochanowskiego (Bydgoszcz)
  • ZS 32 (Bydgoszcz)
  • Szkoła Podstawowa Nr 42 w Bytomiu (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego (Bytom Odrzański)
  • Szkola Podstawowa Nr 2 zOddzialami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Bloniu (Błonie)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie (Chełm)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego (Chełmno)
  • Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach (Chwalibożyce)
  • Zespół Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie (Ciechanów)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie (Cieszyn)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czajkowie (Czajków Południowy)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 (Czerwionka-Leszczyny)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Czerwionka-Leszczyny)
  • Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach (Czerwionka-Leszczyny)
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Częstochowie (Częstochowa)
  • Olek Klepacz Artistic Preschool (Częstochowa)
  • szkoła podstawowa nr 7 (Częstochowa)
  • Szkoła Podstawowa nr 22 (Dabrowa Gornicza)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie (Debno)
  • Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju (Duszniki-Zdrój)
  • Sp. 22 (Dąbrowa Górnicza)
  • Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Skłodowskiej - Curie (Dąbrowa Górnicza)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce (Dąbrówka)
  • Podstawowa (Dąbrówka Polska)
  • Szkoła Podstawowa w Dębnie (Dębno)
  • Sp.21 w elblągu im.Mikołaja Kopernika (Elblag)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ELBLĄGU (Elbląg)
  • Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblagu (Elbląg)
  • ZSO (Elbląg)
  • szkoła podstawowa im Józefa Piłsudskiego (Elk)
  • Szkoła Podstawowa we Fromborku (Frombork)
  • Szkoła Podstawowa w Gartatowicach (Gartatowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Józefa Hallera (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 88 w Gdańsku (Gdańsk)
  • Heritage (Gdynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni (Gdynia)
  • V Liceum Ogólnokształcące (Gdynia)
  • ZSCHiE (Gdynia)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 (Gdynia)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach (Gierałtowice)
  • Szkola Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza (Gmina Abramów)
  • PSP nr 1 w Bojanowie (Gmina Bojanów)
  • im.Kawalerów Orderu Uśmiechu (Gmina Dąbrówka)
  • Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim (Gmina Dębe Wielkie)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Gmina Długołęka)
  • Zespół Szkolno-przedszkolny (Gmina Długołęka)
  • szkoła potstawowa w jasztrzębi (Gmina Jastrzębia)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte (Gmina Michów)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Gmina Milejewo)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty (Gmina Niedrzwica Duża)
  • Zespół Szkół w Nowej Sarzynie (Gmina Nowa Sarzyna)
  • Zespół Szkół im. ks. prof. J.Pastuszki w Rzeczniowie (Gmina Rzeczniów)
  • sp smolnik (Gmina Sokolniki)
  • Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego (Gmina Stromiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie (Gniezno)
  • Dernwil Secondary School (Gogolin)
  • szkoła podstawowa w Golinie (Golina)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu -Dobrzyniu (Golub-Dobrzyń)
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach (Gorzów Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Granowie (Granowo)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (Grodków)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy (Grodków)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim (Grodzisk Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka (Gronków)
  • szkoła nr9 im Adama Mickiewicza (Grudziądz)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie (Gryfino)
  • psp nr 1 w Grójcu (Grójec)
  • Szkoła Podstawowa (Guzów)
  • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Ciepłowodach (Górowo Iławeckie)
  • Szkoła Podstawowa im Marszałka Juzefa Piłsudskiego (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiegao (Gąski)
  • Szkoła podstawowa im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach (Gąski)
  • Szkoła podstawowa imienia Marszałka Juzefa Piłsudckiego (Gąski)
  • Szkoła podstawowa imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego (Gąski)
  • szkoła podstawowa im Józefa Piłsudskiego (Głóski)
  • Szkoła Podstawowa w Hermanowie (Hermanów)
  • Przedszkole Niepubliczne "U Natalki i Kubusia" (Inowrocław)
  • Adamek Universytet (Iwaniska)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Iwanowicach (Iwanowice)
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (Iłża)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny (Jadowniki)
  • Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego (Jaksice)
  • SP w Jangrocie (Jangrot)
  • Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek (Jaroslaw)
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu (Jaroslaw)
  • PSP im. T. Kościuszki w Jastrzębiu (Jastrząb)
  • Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym (Jastrzębsko Stare)
  • Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie (Jaworzno)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuski w Jedlance (Jedlanka)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuski w Jedlance (Jedlanka Stara)
  • 96 (Jedrzejow)
  • Hj (Jelenia Góra)
  • SP Jeruty (Jeruty)
  • Zespół Placówek Oświatowych im. Kard. St. Wyszyńskiego w Kadzidle (Kadzidło)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kalisiej (Kalisz)
  • Karczew (Karczew)
  • Szkoła Podstawowa w Karolinie (Karolin)
  • Szkola jak dom (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile (Katowice)
  • ZSTiO nr.2 Katowice (Katowice)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (Katowice)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr.3 im. Jana Pawła II (Kazimierza Wielka)
  • Przedszkole Samorządowe Nr 22 (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa Nr 14 Specjalna (Kielce)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach (Kielce)
  • Zespół Szkół nr 1 Specjalnych (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa w Kleszczelach (Kleszczele)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku (Klodzko)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koleczkowie (Koleczkowo)
  • Szkoła Podstawowa nr1 (Kolobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa w Komorznie (Komorzno)
  • II LO im. K. K. Baczyńskiego w Koninie (Konin)
  • III Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida w Koninie (Konin)
  • Szkoła Podstawowa w Korszach (Korsze)
  • Przedszkole Miejskie nr2 (Kostrzyn)
  • Przedszkole Miejskie nr 2 Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą)
  • SP nr 4 im. Zdobywców Kosmosu (Koszalin)
  • Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie (Kowalew)
  • fundacja edukacja (Kowalewo Pomorskie)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 (Koźmin Wielkopolski)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa im Marszałka Józefa Piłsudskiego (Kraków)
  • SP im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie (Kraków)
  • Samorządowe Przedszkole nr 110 w Krakowie (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 123 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 26 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 36 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 88 im. S. Żeromskiego, (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr. 156 w Krakowie (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów (Kraków)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 (Kraków)
  • Zsp4 (Krapkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki (Krauszów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (Kraśnik)
  • Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia (Krosno)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy (Krośnica)
  • Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina (Książenice)
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego (Kuleje)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w Kunowie (Kunów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Kędzierzyn-Koźle (Kędzierzyn-Koźle)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 (Kłodzko)
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Laskach (Laski k Kepna)
  • Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie (Legionowo)
  • szkoła mi Jana Pawła 2 w smolniku (Lesna)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach (Lgota Wielka)
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Kroczaka w Libertowie (Libertów)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie (Ligota)
  • ZPO Szkoła Podstawowa w Lipniku (Lipnik)
  • Dihodiuk (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Intagracyjnymi w Lublinie (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa nr 38 (Lublin)
  • Zespół Szkół nr. 1 (Lubowidz)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego (Luboń)
  • Szkołą Podstawowa Nr 2 im. A.hr.Cieszkowskiego (Luboń)
  • szkoła podstawowa nr 2 w luboniu im.August H. Cieszkowskiego (Luboń)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera (Lubrza)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Lubsko)
  • Szkołą Podstawowa im. Bolesława Chrobrego (Lubsko)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lutyni (Lutynia)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach (Lędziny)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku (Malbork)
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Margonin)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicza (Marki)
  • szkoła podstawowa nr3 (Marki)
  • Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach (Małaszewicze)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej (Małkinia Górna)
  • Niepubliczne Przedszkole Językowe Biedroneczki (Miechów)
  • Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie (Mieczyn)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miedźnej (Miedźna)
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu (Mielec)
  • Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury (Międzybórz)
  • Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu (Mnich)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie (Mogilno)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie (Mosina)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie (Mragowo)
  • Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach (Mrozy)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie (Mszczonów)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 2 (Mława)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie (Mława)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia (Nakło nad Notecią)
  • Przedszkole Nr 2 (Nidzica)
  • Przedszkole Nr2 w Nidzicy (Nidzica)
  • Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi (Nowa Wieś)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu (Nowe Rybie)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im T Kościuszki (Nowogard)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie (Nowogród)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie (Nowy Tomyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Nysa)
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach Małych (Ochaby Małe)
  • Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Jaćmierzu (Odrzechowa)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich (Olesno)
  • Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu (Olkusz)
  • Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu" (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowan Nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie (Olsztyn)
  • sp. 311 (Olsztyn)
  • Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce (Olszówka)
  • Szkoła Podstawowa w Ossowie (Ossowa)
  • Publiczne Przedszkole nr 14 (Ostrow Wielkopolski)
  • SP2 (Ostrow Wielkopolski)
  • Sp2 (Ostrow Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II (Ostrow Wielkopolski)
  • sp 2 Ostrów Wielkopolski (Ostrow Wielkopolski)
  • Sp2 (Ostrów Wielkopolski)
  • SSP nr 96 im. Świętej Rodziny (Otwock)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. T Morusa w Otwocku (Otwock)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Oława)
  • Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu (Oświęcim)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Parzymiechy)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej z Oddziałem Przedszkolnym w Pawłowie (Pawłów)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" w Piasecznie (Piaseczno)
  • Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie (Piaseczno)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy (Piastów)
  • Miejska Szkoła Podstawowa nr 5 im. W.Hajdy w Piekarach Śląskich (Piekary Slaskie)
  • Szkoła Podstawowa im.Karola Miarki (Pielgrzymowice)
  • szkola podstawowa im.karola miarki w pielgrzymowicach (Pielgrzymowice)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi I Sportowymi nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach (Pionki)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów (Piotrków Trybunalski)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.M.Grzegorzewskiej (Piła)
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie (Poizdów)
  • Szkoła Podstawowa (Polskie Gronowo)
  • International School of Poznań (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 45 im. ORP POZNAŃ (Poznań)
  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu (Poznań)
  • lemagja (Poznań)
  • sp5 (Poznań)
  • sp7 (Poznań)
  • łejery (Poznań)
  • Przecław (Przecław)
  • Szkoła Podstawowa w Przecławiu (Przecław)
  • Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Kraina Maluszka" w Przemyślu (Przemyśl)
  • Przedszkole nr 16 w Przemyślu (Przemyśl)
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (Przemyśl)
  • SP 2 (Pszów)
  • Szkoła podstawowa nr 2 pszów (Pszów)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ptakach (Ptaki)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza (Pulawy)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy (Pulawy)
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im.Fryderyka Chopina w Płocku (Płock)
  • Szkoła Podstawowa w Raciążu (Raciąż)
  • Publiczna Szkola Podstawowa nr 12 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im Jana Długosza w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu (Radom)
  • Zespół Szkół Technicznych (Radom)
  • Zespół Szkół Technicznych w Radomiu/ Radom Technical School (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 (Radomsko)
  • Szkoła Podstawowa (Rakoszyce)
  • Szkoła Podstawowa im. hm Janka Bytnara 'Rudego" w Lubieniu Kujawskim (Raszyn)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich (Rokiciny Podhalańskie)
  • Szkoła Podstawowa im. K. Żegockiego w ZPS W Rostarzewie (Rostarzewo)
  • Szkoła Podstawowa w Rozbitym Kamieniu (Rozbity Kamień)
  • Szkoła Podstawowa nr 28 im. Wincentego Janasa w Rudzie Śląskiej (Ruda Slaska)
  • Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej (Ruda Łańcucka)
  • Szkoła Podstawowa nr 41 w Rudzie Śląskiej (Ruda Śląska)
  • Szkoła Podstawowa (Rusiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku (Rybnik)
  • sp9 (Rybnik)
  • Szkoła Podstawowa w Ryglicach (Ryglice)
  • Szkoła Podstawowa nr1 (Rypin)
  • Szkoła Podstawowa Nr 28 (Rzeszow)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 (Rzeszow)
  • 6 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie (Rzeszów)
  • III LO im. C.K. Norwida w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Rzeszów)
  • Zespół Szkół w Gościnnie (Rzeszów)
  • fourth medium in tamata (Sanok)
  • KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Bł. Ks. JERZEGO POPIEŁUSZKI W SIEDLCACH (Siedlce)
  • Sz.P. nr 8 Siedlce (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 Siedlce (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8, Pescantina, Siedlce (Siedlce)
  • Szkoła podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła podstawowa nr 8 w Siedlcach (Siedlce)
  • szkoła podstawowa nr.8 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Kowalskiego w Siedliskach (Siedliska)
  • Szkoła Podstawowa w Siedliskach (Siedliska)
  • podstawowa (Siesławice)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. św. J. Bosko w Skawie (Skawa)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skopaniu (Skopanie)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupcy (Slupca)
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sobótce (Sobótka)
  • 13 (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 33 (Sosnowiec)
  • ZSP 1 Sosnowiec (Sosnowiec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II (Stalowa Wola)
  • Samorządowe Liceum Ogólnokształcące Cypriana Kamila Norwida im. Cypr Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Zespół Szkół im Powstańców Wielkopolskich (Stare Bojanowo)
  • szkola podstawowa (Stare Juchy)
  • szkola podstawowa-gimnazjum (Stare Juchy)
  • Publiczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach (Stare Siołkowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Stargardzie (Stargard)
  • SP Stepnica (Stepnica)
  • SP Stopnica (Stopnica)
  • Szkoła Podstawowa (Stopnica)
  • Szkoła podstawowa (Stopnica)
  • Szkoła Podstawowa w Strachocinie (Strachocin)
  • Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • Zespół Szkół i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie (Stryszawa)
  • Psp2 (Strzegom)
  • Szkoła Podstawowa im .Polskich Noblistów (Sycewice)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej (Szczawa)
  • szkoła podstawowa nr1 w szczawie (Szczawa)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Szczecin)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego w Szczecinie (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 61 w Szczecinie (Szczecin)
  • sp9 (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce (Szczuka)
  • Społeczna szkoła w Szczypkowicach (Szczypkowice)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie (Szczytno)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szczytnie (Szczytno)
  • Szkoła Podstawowa im. Stefanii Sempołowskiej (Szebnie)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie (Szprotawa)
  • Szkoła Podstawowa w Sękocinie im. Włodzimierza Potockiego (Słomin)
  • Szkoła Podstawowa w Słowiku (Słowik)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy (Słupca)
  • imienia Michaliny Chełmońskiej-Szczepańkowskiej (Słupno)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku (Słupsk)
  • Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych (Tarnow)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowskich Górach (Tarnowskie Góry)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach (Tomaszowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 (Torun)
  • Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 35 w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku (Turek)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ulanowie (Ulanów)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce (Ustka)
  • Liceum Ogólnokształcące imienia Józeła Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych (Ustrzyki Dolne)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (Ustrzyki Dolne)
  • PGS nr 11 w Wałbrzychu (Walbrzych)
  • PSP23 (Walbrzych)
  • psp23 (Walbrzych)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie Wielkim (Waplewo Wielkie)
  • Grundschule am Heidekampgraben (Warsaw)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa Nr 25 im. KEN w Warszawie (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 313 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa (Warsaw)
  • Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO (Warszawa)
  • Multischool (Warszawa)
  • NSP97 (Warszawa)
  • Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny (Warszawa)
  • Prywatne Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie (Warszawa)
  • SP 52 (Warszawa)
  • SP nr 273 (Warszawa)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA nr 158 im. Jana Kilińskiego (Warszawa)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 273 Szkoła Filialna (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 210 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 231 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 356 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z O.I. nr 223 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liscia" (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II (Warszawa)
  • Гимназия 4 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks.Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie (Wasilków)
  • Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Wicinie (Wicina)
  • Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie (Widzów)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie (Wierzchucino)
  • Szkoła Podstawowa w Wilkasach im. Kazimierza Jagiellończyka (Wilkasy)
  • szkoła podsawowa w wilkasach (Wilkasy)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Większycach (Większyce)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim. (Wodzislaw Slaski)
  • SP2 Wodzisław Śląski (Wodzisław Śląski)
  • Szkołą Podstawowa nr 28 (Wodzisław Śląski)
  • Zespół Szkół nr 1 (Wodzisław Śląski)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Wojkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Woźnikach (Woźniki)
  • Im.Orląt orłowskich nr.91 (Wrocław)
  • Publiczne Przedszkole Prymusek (Wrocław)
  • SP Primus we Wrocławiu (Wrocław)
  • SP98 im. Piastów Wrocławskich (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa OXPRESS (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 83 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 89 (Wrocław)
  • Szkoła podstawowa Zdrój (Wrocław)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im.Jana Pawła II (Września)
  • Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach (Wydminy)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu (Wągrowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 (Włocławek)
  • Zespół Szkół w Zabawie (Zabawa)
  • Szkoła (Zabki)
  • Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu - International Primary School in Zabrze (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa nr 33 im. H. Jordana (Zabrze)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Zadrożu (Zadroże)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu (Zamosc)
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu (Zamosc)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa (Zamość)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach (Zaręby)
  • Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Pawła II w Zawadach (Zawady)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kosciuszki w Zawierciu (Zawiercie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Zbludowicach (Zbludowice)
  • CKZiU (Zbąszynek)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 (Zielona Gora)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 (Zielona Góra)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Zielona Góra)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (Znin)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Zabkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Małego Powstańca w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła podstawowa nr 3 w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. (Zągoty)
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie (Złoczew)
  • Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie (Złoczew)
  • Zespół Szkół w Iwanowicach (kaliski)
  • ZSPiP Zębowo (nowotomyski)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (piaseczyński)
  • Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego (wejherowski)
  • Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku (Łabętnik)
  • PSP Łaguszów (Łaguszów)
  • Publiczna Szkoła Poddstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka Brzozy w Łaguszowie (Łaguszów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka "Brzozy" (Łaguszów)
  • Szkoła Podstawowa w Łosieniu (Łosień)
  • Publiczna Szkoł Podstawowa w Łosiowie (Łosiów)
  • SMS Marcina Gortata (Łódź)
  • SP Marcina Gortata SMSMG szkoła podstawowa (Łódź)
  • Szkola Podstawowa nr 184 im. L. Warynskiego w Lodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa MIKRON (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa Nr 70 w Łodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 205 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi (Łódź)
  • ZSOnr8 (Łódź)
  • Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych (Łódź)
  • szkola podstawow Marcina Gortata SMSMG SP (Łódź)
  • szkolagortata SMSMG LO (Łódź)
  • szkolagortata SMSMG LO liceum Ogółnokształcące (Łódź)
  • zsp5 (Łódź)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łążku (Łążek)
  • Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim (Łęg Przedmiejski)
  • Szkoła Podstawowa w Łęgajnach (Łęgajny)
  • Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Łękińsku (Łękińsko)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego (Świdnica)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św Jadwigi w Świerklanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerkanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa w Świętem (Święte)
  • Szkoła Podstawowa im.Orląt Lwowskich (Żarki Wielkie)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej (Żeleźnikowa Wielka)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zelkowie (Żelkowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy (Żurawica)
  • Szkoła Podstawowa w Żurawcu (Żurawiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu im. H. Kołłątaja (Żywiec)
  • Szkoła Podstawowa im, S, Żeromskiego w Górzynie (żarski)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Siennej (żywiecki)