Whole-school Hour of Code events — Poland

  • HdjoabNr1
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białaszewie (Białaszewo)
  • Szkoła P{odstawowa w Duńkowicach (Duńkowice)
  • Szkoła Podstawowa (Gdańsk)
  • sp 35 (Gdańsk)
  • sp 35 Gdańsk (Gdańsk)
  • Niepubliczne Przedszkole Małe Misie (Gizycko)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa (Gołuszowice)
  • SP nr 2 (Imielin)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna w Jastrzębiu-Zdroju (Jastrzębie-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa nr 89 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie (Kurów)
  • Szkoła podstawowa nr 3 Libiąż (Libiąż)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej (Limanowa)
  • Szkoła Podatawowa im. Orła Białego w Miękini (Miękinia)
  • Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (Mędrzechów)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 2 (Mława)
  • Szkoła podstawowa im. Kardynał Stefana Wyszyńskiego w Nasutowa (Nasutów)
  • szkoła podstawowa imienia kardynała stefana wyszyńskiego w nasutowie (Nasutów)
  • Zespół Szkół w Nowej Sarzynie (Nowa Sarzyna)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Nowa Wieś Wielka)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka w Olsztynie (Olsztyn)
  • Zespół Placówek Edukacyjnych (Olsztyn)
  • Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 (Poznań)
  • debinka (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Radowie Małym (Radowo Małe)
  • Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu (Rozbity Kamień)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego (Siedlce)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego 1 w Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • ZS 128 (Warsaw)
  • zs 128 (Warsaw)
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 Małego Europejczyka (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa (Wola Przybysławska)
  • Kornel Makuszyński (Wronki)
  • Szkołą Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach (Wydminy)
  • Zespół Szkół w Zabawie (Zabawa)
  • Zespół Edukacyjny nr 7 w Zielonej Górze (Zielona Gora)