Whole-school Hour of Code events — Poland

  • 17
  • 2TIc ZSz 42
  • Cשמא רקצצבקר
  • HdjoabNr1
  • Stare kobiałki
  • Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu"
  • Szkoła Podstawowa w Bierkowie
  • Zespół Szkół
  • lättenwissen
  • szkola podstawowa nr 3
  • Przedszkole Samorządowe ,,Tęczowa Kraina’’ w Alwerni z filią w Grójcu (Alwernia)
  • Przedszkole Samorządowe"Tęczowa Kraina" w Alwerni z filią w Grojcu (Alwernia)
  • NSP w Bachorzewie (Bachorzew)
  • Szkoła Podstawowa w Baranowie (Baranowo)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Przybyszewskiego w Bebelnie (Bebelno-Wieś)
  • Zespół Szkół Społecznych nr 3 BTO w Białymstoku (Bialystok)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białaszewie (Białaszewo)
  • Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego 05-127 Białobrzegi k. Zegrza (Białobrzegi)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 (Białystok)
  • Uniwersytet w Białymstoku (Białystok)
  • SP nr 33 im. K. Makuszyńskiego (Bielsko-Biala)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Bielsko-Biala)
  • Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego BBTS (Bielsko-Biała)
  • Szkoła Podstawowa w Biesalu (Biesal)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Regina II Armii Krajowej w Bistuszowej (Bistuszowa)
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II (Biłgoraj)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni (Bochnia)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater (Bogatynia)
  • Szkoła Podstawowa w Boguszewie (Boguszewo)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa OXPRESS w Bolesławcu (Bolesławiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Bolesławiec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Borku Strzelińskim (Borek Strzeliński)
  • Zespół Szkół w Borównie (Borówno)
  • Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie (Brochów)
  • Szkoła Podstawowa im. Hymnu Narodowego (Brodnica)
  • Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie (Brudzew)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im.M.Kopernika w Brzeeg (Brzeg)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica (Brzeszcze)
  • Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich (Brzoza)
  • Szkoła Podstawowa w Brzustowcu (Brzustowiec)
  • Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu (Budzów)
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach (Bujny)
  • SP62 (Bydgoszcz)
  • Technikum Menedżerskie (Bydgoszcz)
  • Sp 43 (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa nr 43 (Bytom)
  • sp 43 bytom (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego (Bytom Odrzański)
  • zsp4 krapkowice (Cegielnia)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Z. Wirskiego (Chelm)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie (Chełm)
  • Szkoła Podstawowa w Chełmcach (Chełmce)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Chlewicach (Chlewice)
  • Batko (Chorzów)
  • Szkoła Podstawowa nr 32 im. ks. Józefa Czempiela (Chorzów)
  • ZST nr 2 im. M. Batko (Chorzów)
  • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Ciepłowodach (Ciepłowody)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich (Cieszyn)
  • ZS6 (Cieszyn)
  • Szkoła Podstawowa w Cisewie (Cisew)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czajkowie (Czajków Południowy)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. H. Sienkiewicza (Czaniec)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. Kard. Wojtyły w Czańcu (Czaniec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Czarnoborsku (Czarnoborsko)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Czerniewice)
  • Zadna (Czeszów)
  • Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa (Częstochowa)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 (Częstochowa)
  • SP1 DĘBNO (Debno)
  • SP1 Dębno (Debno)
  • SP1 im. KEN w Dębnie (Debno)
  • Szkoła podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie (Debno)
  • Szkoła podstwowa nr 1 im Edukacji Narodowej w Dębnie (Debno)
  • sp1 dębno (Debno)
  • sp1Dębno (Debno)
  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w Drygałach (Drygały)
  • Szkoła P{odstawowa w Duńkowicach (Duńkowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte (Dzierżoniów)
  • sp3 (Dzierżoniów)
  • szkoła podstawowa nr 3 (Dzierżoniów)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej (Dąbrowa Górnicza)
  • SP1 im. KEN (Dębno)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im KEN w Dębnie (Dębno)
  • sp1 dębno (Dębno)
  • sp1 im ken (Dębno)
  • szkola podstawowa nr 1 im KEN w debnie (Dębno)
  • szkoła podstawowa nr1 imienia KENA w Dębnie (Dębno)
  • SP1 im.KEN (Dębno Polskie)
  • Szkoła Podstawowa nr 18 (Elblag)
  • Zespół Szkół Gospodarczych (Elblag)
  • Miejskie Przedszkole ,, Perełka " im. J. Brzechwy (Elk)
  • Miejskie Przedszkole Perełka im. J Brzechwy w Ełku (Elk)
  • SP2 (Ełk)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie (Gardno)
  • Niepubliczna Szoła Podstawowa Sokrates w Gdańsku (Gdańsk)
  • Nowy Świat (Gdańsk)
  • P86 (Gdańsk)
  • SP nr 35 z Odziałami Sportowymi (Gdańsk)
  • SP nr 49 im. Ks. B. Komorowskiego w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 43 im. Jana kochanowskiego (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Józefa Hallera (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika (Gdańsk)
  • sp 35 (Gdańsk)
  • sp 35 Gdańsk (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 (Gdynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Orła Białego w Gdyni (Gdynia)
  • ZSCHiE (Gdynia)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni (Gdynia)
  • Niepubliczne Przedszkole Małe Misie (Gizycko)
  • ZSP 1 (Gliwice)
  • ZSP Główczyce (Gmina Główczyce)
  • zespół Szkolno Przczkolny w Glowczycach (Gmina Główczyce)
  • zspGłówczyce (Gmina Główczyce)
  • Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Dużej (Gmina Niedrzwica Duża)
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich (Gmina Nędza)
  • Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie (Gmina Pępowo)
  • Zespół Szkół im. ks. prof. J. Pastuszki w Rzeczniowie (Gmina Rzeczniów)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej (Gmina Wisznia Mała)
  • Podstawowa nr 8 Gniezno (Gniezno)
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Mikołaja Kopernika (Gniezno)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów (Gniezno)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w Gnieźnie (Gniezno)
  • Szkola Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja (Golub-Dobrzyń)
  • Miejski Zespół Szkół nr 5 (Gorlice)
  • SP1 (Gorzów Wielkopolski)
  • ZSBIS (Gorzów Wielkopolski)
  • ZSTiO (Gorzów Wielkopolski)
  • Zstio (Gorzów Wielkopolski)
  • zespół szkół technicznych i ogólnokształcących w gorzowie wielkopolskim (Gorzów Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy (Gołańcz)
  • Szkoła Podstawowa im.Ppłka W.Kowalskiego w Gołanczy (Gołańcz)
  • Szkoła Podstawowa im.ppłk. Włodzimierza Kowalskiego (Gołańcz)
  • Szkoła podstawowa imienia Ppłk. Włodzimierza Kowalskiego (Gołańcz)
  • ppł.włodzimierza kowalskiego (Gołańcz)
  • szkoła podstawowa im. ppłk Włodzimierza Kowalskiego (Gołańcz)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa (Gołuszowice)
  • Szkoła Podstawowa im Bolesława Prusa w Poświętnem (Gołębie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie (Grodków)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków (Grodzisk Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu (Grodziszcze)
  • fjsifbisfubdy7ahsbsuyhsirbhewq8iiyrh aesdi (Gromada)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Gruczno)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie (Grywałd)
  • Szkoła Podstawowa w Grądach Woniecko (Grądy-Woniecko)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie (Głogów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach (Głuchołazy)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuchołazach (Głuchołazy)
  • ZSP Główczyce (Główczyce)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Głębowice)
  • SP nr 2 (Imielin)
  • SP2 (Inowroclaw)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Iwanowicach (Iwanowice Włościańskie)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie (Iława)
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży (Iłża)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Jadownikach (Jadowniki)
  • Szkoła Podstawowa w Janowicach (Janowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie (Jarocin)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Jarocinie (Jarocin)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle (Jaslo)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jastrzębiu (Jastrząb)
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego (Jastrzębie-Zdrój)
  • SP - 4 (Jastrzębie-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna w Jastrzębiu-Zdroju (Jastrzębie-Zdrój)
  • Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle (Jasło)
  • szkoła podstawowa nr5 (Jedrzejow)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej (Jełowa)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach (Joniny)
  • Hugon Kołłątaj (Jordanów)
  • LO Hugona Kołątaja w Jordanowie (Jordanów)
  • Zespół Szkół im. H. Kołłątaja (Jordanów)
  • Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie (Jordanów)
  • Zespół Szkół im.Hugona Kołłątaja w Jordanowie (Jordanów)
  • Zespół szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie (Jordanów)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Juszczynie (Juszczyna)
  • Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców (Józefosław)
  • Podstawowa (Kalisz)
  • Zespół Szkół w Karnkowie, Szkoła Podstawowa (Karnkowo)
  • Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa dla Chłopców Kuźnica (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach (Katowice)
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Katowicach (Katowice)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Katowicach (Katowice)
  • kcez (Katowice)
  • SSP Nr 3 im. Jana Pawła II (Kazimierza Wielka)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Kołłątaja (Kazimierza Wielka)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II (Kazimierza Wielka)
  • Szkoła Podstawowa nr 18 w Kielcach im.Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach (Kielce)
  • Zespół Szkół nr 1 w Kielcach (Kielce)
  • szkoła podstawowa nr 28 w kielcach (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa w Kleszczelach (Kleszczele)
  • JAN Twardowski (Klikuszowa)
  • SP Klikuszow+a (Klikuszowa)
  • SP klikuszowwa (Klikuszowa)
  • SSKOŁA PODSTAWOWA W KLIKUSZOWEJ (Klikuszowa)
  • Sp Klikuszowa im Jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • Szkola Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkola podstawowa im. Jana Kasprowiczego w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawaowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszsowej (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa Im, Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa Klikuszowa im. Jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa im Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa im.Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła Podstawowa w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła podstawowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła podstawowa im.Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła podstawowa w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • Szkoła podstawowa w Klikuszowej im Jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • Szkołą Podstawowa w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • im.Jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • im.Jana Kasprowicza w klikuszowej (Klikuszowa)
  • sp im.Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkola podstawowa w klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa im.Jana Kasprowisza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa im.jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa im.jana kasprowicza w klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa imienia Jana Kasprowicza (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa imienia Jana Kasprowicza w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa w Klikuszowej (Klikuszowa)
  • szkoła podstawowa w klikuszowej (Klikuszowa)
  • Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 (Knurów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisłąwa Reymonta w Kobielach Wielkich (Kobiele Wielkie)
  • ZSP w Kobyli (Kobyla)
  • Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich w Koleczkowie (Koleczkowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Komornikach (Komorniki)
  • koło jnformatyczne (Koniewo)
  • III Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida w Koninie (Konin)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie (Konin)
  • Zespoł Szkół Technicznych w Koninie (Konin)
  • Szkoła Integracyjna nr 5 w Konstancinie-Jeziornie (Konstancin-Jeziorna)
  • 5 Koscian (Koscian)
  • prywatna szkoła nr.1 (Koscierzyna)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego (Kostrzyn)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Gielniaka w Kowarach (Kowary)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (Kołobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa nr1 (Kołobrzeg)
  • 36 (Kraków)
  • Ferit aysan çağdaş yaşam ilk okul (Kraków)
  • Sp 164 Kraków (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 164 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 39 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 49 im. J. U. Niemcewicza (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 89 (Kraków)
  • ZSG nr 2 (Kraków)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 (Kraków)
  • im.Michaliny Stasiułkowej (Kraków)
  • sp 164 krakow (Kraków)
  • Podstawowa Szkoła nr. 4 w Krapkowicach (Krapkowice)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach (Krapkowice)
  • Zsp4 krapkowice (Krapkowice)
  • psp 4 w krapkowicach (Krapkowice)
  • szkoła podstawowa nr 4 w krapkowicach (Krapkowice)
  • zsp 4 w krapkowicach (Krapkowice)
  • konkurs (Kraszewice)
  • Szkoła podstawowa nr. 4 (Kraśnik)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy (Krośnica)
  • ZSGI PSP im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy (Krośnica)
  • ZSO w Kruszwicy (Kruszwica)
  • Szkoła Podstawowa w Krynicznie (Kryniczno)
  • Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej (Królowa Polska)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Kudowie-Zdroju (Kudowa-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie (Kurów)
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 (Kutno)
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie (Kutno)
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie (Kutno)
  • KLO (Legnica)
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu (Legnica)
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Legnicy (Legnica)
  • Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy (Legnica)
  • Szkoła postawowa imienia św.Franciszka (Legnica)
  • V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza (Legnica)
  • szkoła podstawowa im św Franciszka z Asyżu (Legnica)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola (Lesko)
  • III Liceum ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Lesznie (Leszno)
  • III liceum ogólnokształcąca im. Juliusza Słowackiego w Lesznie (Leszno)
  • Liceum ogólnokształcące nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lesznie (Leszno)
  • SP13 (Leszno)
  • sp 9 leszno (Leszno)
  • PSP Lewin Brzeski (Lewin Brzeski)
  • PSP im. Mikołaja Kopernika (Lewin Brzeski)
  • Szkoła Podstawowa n 3 (Libiąż)
  • Szkoła podstawowa nr 3 Libiąż (Libiąż)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Libuszy (Libusza)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku (Lidzbark)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie (Ligota Polska)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej (Limanowa)
  • Szkoła w Lipce (Lipka)
  • Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lisowie (Lisów)
  • Zespół Szkół w Lubczy (Lubcza)
  • Szkoła Podstawowa (Lubień Kujawski)
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Władysława Sikorskiego (Lubin)
  • Szkoła Podstawowa nr. 10 w Lubinie (Lubin)
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r. (Lubochnia)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 w Luboniu (Luboń)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego (Luboń)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana z Ludziska (Ludzisko)
  • SP LUSOWO (Lusowo)
  • Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Dowbora-Muśnickiego w Lusowie (Lusowo)
  • Szkoła podstawowa w Lusowie (Lusowo)
  • Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach (Lędziny)
  • Szkoła Podstawowa nr. 3 im.J.Ch.Ruberga (Lędziny)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. K. Miarki w Lędzinach (Lędziny)
  • Szkoła podstawowa numer 1 z odziałami integracyjnymi w Lędzinach (Lędziny)
  • Szkoła Podstawowa im.Zofii Krawieckiej (Majdan Stary)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Marki)
  • Szkoła Podstawowa nr.1 im. Marie Curie Skłodowskiej w Małkini Górnej (Małkinia Górna)
  • Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 R. w Małogoszczu (Małogoszcz)
  • Szkoła Podstawowa w Michalu (Michale)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu (Mielec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie (Mieroszów)
  • SP1 w Mikołówie (Mikolow)
  • Zespół Szkół Ekonomicznych (Minsk Mazowiecki)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa w Międzylesiu (Międzylesie)
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w Międzyrzeczu (Międzyrzecze)
  • Szkoła Podatawowa im. Orła Białego w Miękini (Miękinia)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki w Miłomłynie (Miłomłyn)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mogielnicy (Mogielnica)
  • Publiczna Szkoła Podstawow w Mostkach-Sokalach (Mostki)
  • Szkoła Podstawowa w Mszczonowie (Mszczonów)
  • Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach (Myslowice)
  • Szkoła Podstawowa im.ks. J. Twardowskiego w Mysłowie (Mysłów)
  • Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (Mędrzechów)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 2 (Mława)
  • mcem (Nadarzyn)
  • Szkoła podstawowa im. Kardynał Stefana Wyszyńskiego w Nasutowa (Nasutów)
  • szkoła podstawowa imienia kardynała stefana wyszyńskiego w nasutowie (Nasutów)
  • Zespół Szkół w Nekli (Nekla)
  • SP NIEBYLEC (Niebylec)
  • Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej (Nielubia)
  • PSP nr 1 w Nisku (Nisko)
  • Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nizinach (Niziny)
  • Szkoła Podstawowa w Nochowie (Nochowo)
  • Szkoła podstawowa w Nochowie (Nochowo)
  • ZSPiG Nochowo (Nochowo)
  • Zespół Szkół w Nowej Sarzynie (Nowa Sarzyna)
  • CKZiU Elektryk (Nowa Sol)
  • centrum kształcenia zawodowego i ustawicznego (Nowa Sol)
  • CKZiU ELEKTRYK Nowa Sól (Nowa Sól)
  • CKZiU "Elektryk" (Nowa Sól County)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego (Nowa Słupia)
  • Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi (Nowa Wieś)
  • MP Perełka im. Jana Brzechwy w Ełku (Nowa Wieś Ełcka)
  • Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej (Nowa Wieś Lęborska)
  • Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Przywidzkiej (Nowa Wieś Przywidzka)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Nowa Wieś Wielka)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Nowogard)
  • Zaspół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Korczynie (Nowy Korczyn)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowym Korczynie (Nowy Korczyn)
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny (Nowy Korczyn)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Korczynie (Nowy Korczyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Nowy Tomysl)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie (Nowy Tomysl)
  • SP Obidowa (Obidowa)
  • SP obidowa (Obidowa)
  • SP. Obidowa (Obidowa)
  • Szkoła Podstawowa w Obidowej (Obidowa)
  • Szkoła podstawowa w Obidowej (Obidowa)
  • Szkoła podstawowa w obidowej (Obidowa)
  • Szoła Podstawowa w Obidowej (Obidowa)
  • szkoła podstawowa obidowa (Obidowa)
  • szkoła podstawowa w obidowej (Obidowa)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka w Olsztynie (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie (Olsztyn)
  • Zespół Placówek Edukacyjnych (Olsztyn)
  • Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie (Olsztyn)
  • Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce (Olszówka)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Orlu (Orle)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrowie Wielkopolskim (Ostrow Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy (Ostrołęka)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej (Ostróda)
  • Sp.5 im. Mieszka I (Ostrów Wielkopolski)
  • Sp 11 z oddziałami sportowymi im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu (Oswiecim)
  • Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika (Oswiecim)
  • sp 11 oświęcim (Oswiecim)
  • sp 11 sowiecim (Oswiecim)
  • sp.11 Oświęcim im Mikołaja Kopernika (Oswiecim)
  • szkoła podstawowa z odziałami sportowymi nr 11 w oświęcimu (Oswiecim)
  • Szkoła Podstawowa im. W. Puchalskiego w Otrębusach (Otrębusy)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie (Oława)
  • SP11 Oświęcim (Oświęcim)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu (Oświęcim)
  • Szkoła podstawowa z oddziałami sportowymi nr.11 imienia Mikołaja Kopernika (Oświęcim)
  • Szkoła podstawowa z odziałami sportowymi im.Mikołaja Kopernika (Oświęcim)
  • sp 11 oświęcim (Oświęcim)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego (Ożarów Mazowiecki)
  • Szkoła Podstawowa w Paczkowie (Paczkowo)
  • Szkoła Podstawowa w Paprocicach (Paprocice)
  • Zespół Szkół nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie (Piaseczno)
  • ŞEHİT AHMET ALAN ANADOLU LİSESİ SORGUN YOZGAT (Piaseczno)
  • rakowate z/w (Piotrków Trybunalski)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu (Pisz)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika (Pisz)
  • Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej (Piława Górna)
  • Szkoł Podstawowa Nr.2 wPleszewie (Pleszew)
  • szkoł podstawowa nr 2 (Pleszew)
  • szkoła podstawowa nr 2 (Pleszew)
  • Sp17 (Plock)
  • szkoła podstawowa nr 5 (Plock)
  • Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach (Pniewy)
  • ZS Podgrodzie (Podgrodzie)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli (Pogorzela)
  • Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. INKA (Polanów)
  • ZS Polkowice (Polkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego (Pomień)
  • sp1Dębno (Powiat pabianicki)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie (Powiat radomszczański)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie (Powiat radomszczański)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ryczowie (Powiat wadowicki)
  • Szkoła Podstawowa (Powroźnik)
  • Szkoła Podstawowa nr 18 (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 (Poznań)
  • Zespół Szkół Da Vinci w Poznaniu (Poznań)
  • debinka (Poznań)
  • dębinka (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa w Połomi (Połomia)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika (Prochowice)
  • SMS PRZEMYŚL (Przemyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt lwowskich (Przemyśl)
  • dd (Przemyśl)
  • szkoła mistrzostwa sportowego (Przemyśl)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przewornie (Przeworno)
  • Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w Przybynowie (Przybynów)
  • SZKOŁA ODSTAWOWA IM. PPOR. KLEMENSA WICKIEGO W PĘPOWIE (Pępowo)
  • Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie (Pępowo)
  • Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickigo w Pępowie (Pępowo)
  • Szkoła podstawowa im ppor.Klemensa Wickiego w Pępowie (Pępowo)
  • szkoła podstawowoa imienia popotucznika klemensa wickiego (Pępowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku (Płock)
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina (Płock)
  • sp17 Płock (Płock)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr4 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6z Oddziałami integracyjnymi im Orła Białego (Radom)
  • psp.4 radom (Radom)
  • PSP Nr 4 w Radomsku (Radomsko)
  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 (Radomsko)
  • publiczna szkoła podstawowa nr 4 w radomsku (Radomsko)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Radowie Małym (Radowo Małe)
  • Miejski Zespol Szkol (Radziejów)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. M. Pisarka (Radzymin)
  • imienia Cypriana Godebskiego (Raszyn)
  • Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Rogach (Rogi)
  • Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Rogoźniku (Rogoźnik)
  • Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Rokitnie (Rokitno)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Michała Poleskiego w Rokitnie Szlacheckim (Rokitno Szlacheckie)
  • Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu (Rozbity Kamień)
  • Szkoła Podstawowa nr 22 im. Jana Stefana Dworaka (Ruda Slaska)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI nr 18 im. JANA BRZECHWY w RYBNIKU (Rybnik)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Rybniku (Rybnik)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi NR 34 im. Ireny Sendlerowej (Rybnik)
  • ZSP 10 (Rybnik)
  • Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wlkp. w Rydzynie (Rydzyna)
  • Szkoła Podstawowa w Rydzynie (Rydzyna)
  • Szkoła Podstawowa Nr 28 (Rzeszów)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 23 w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rębielicach Królewskich (Rębielice Królewskie)
  • szkoła podstawowa im.74 GPP (Sadów)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks.Jerzego Popiełuszki w Siedlcach (Siedlce)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach (Siedlce)
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki (Siemianowice Śląskie)
  • SP 340 (Sieradz)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii konopnickiej w Sieradzu (Sieradz)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu (Siewierz)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (Skarżysko-Kamienna)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. św. Jana Bosko w Skawie (Skawa)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skopaniu (Skopanie)
  • SP w Skrwilnie im. Adama Mickiewicza (Skrwilno)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieszczanach (Sobieszczany)
  • Szkoła Podstawowa nr 18 (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 32 w Sosnowcu (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 33 (Sosnowiec)
  • Szkoła Prywatna nr 1 w sosnowcu (Sosnowiec)
  • Zespół Szkół Prywatnych "Twoja Przyszłość" (Sosnowiec)
  • sp9 im Mari Konopickiej w Sosnowcu (Sosnowiec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego 1 w Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II (Stalowa Wola)
  • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Biskupiańskiej (Stara Krobia)
  • PSP w Starej Kuźni (Stara Kuźnia)
  • Zespół Szkół (Stare Bojanowo)
  • Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Starych Kobiałkach (Stare Kobiałki)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego (Stargard)
  • Szkola Podstawowa im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym Garbowie (Stary Garbów)
  • Szkoła Podstawowa im.św. Franciszka z Asyżu w Staświnach (Staświny)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Strzegomiu (Strzegom)
  • Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Stróżach (Stróże)
  • Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole Planeta Dziecka w Suchedniowie (Suchedniów)
  • Szkoła Podstawowa w Sułowie (Sułów)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie (Syców)
  • szkoła podstawowa w szczawie (Szczawa)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Szczecinie (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Leonida Teligi (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 59 (Szczecin)
  • Uniwersytet Szceciński (Szczecin)
  • Uniwersytet Szczeciński (Szczecin)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach (Szczecin)
  • ssp3 ilawa (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce (Szczuka)
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Lipskiego w Szczurach (Szczury)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie (Szczytno)
  • Zespół Szkół nr 3 (Szczytno)
  • SP Szonów (Szonów)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Sędziszów Małopolski)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Słodkowie (Słodków)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie (Słodków)
  • szkoła podstawowa nr 4 w słomczynie im jana Mejstera (Słomczyn)
  • II Liceum Ogólnokształcące (Słupsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskiej Marynarki Handlowej (Tarnow)
  • Szkoła podstawowa nr.9 im Orląt Lwowskich (Tarnow)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowskich Górach (Tarnowskie Góry)
  • Zespół Szkół w Tarnówce (Tarnówka)
  • Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach (Tarzymiechy Pierwsze)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Tomaszow Mazowiecki)
  • ZSP nr 8 (Tomaszow Mazowiecki)
  • Szkoła Podstawowa nr 27 (Torun)
  • Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcace (Torun)
  • Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu (Toruń)
  • liceum ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego (Tuchola)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej w Tychach (Tychy)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym (Ujazd Górny)
  • Zespuł Szkolno-przedszkolny (Urle)
  • Zespuł szkolno-przedszkolny w urlach (Urle)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach (Urle)
  • Zespół szkolno-przeczkolny (Urle)
  • Zespół szkolno-przedszkolny w urlach (Urle)
  • zespu szkolno-przedszkolny (Urle)
  • zespuł szkolno-przedszkolny w urlach (Urle)
  • zespól szkolno - przedszkolny w urlach (Urle)
  • Szkoła Podstawowa w Ustrobnej (Ustrobna)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Ustroń)
  • British School in Warsaw (Warsaw)
  • Fundacja Edukacyjna Varsovia (Warsaw)
  • Sp nr 12 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 203 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 204 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 75 im.M.Konopnickiej (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie (Warsaw)
  • WWSH (Warsaw)
  • ZS 128 (Warsaw)
  • Zsile nr 1 (Warsaw)
  • sp 115 (Warsaw)
  • zs 128 (Warsaw)
  • 340 (Warszawa)
  • 85 (Warszawa)
  • European School of the Future (Warszawa)
  • I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (Warszawa)
  • Klonowego Liścia w Warszawie 216 (Warszawa)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy (Warszawa)
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 Małego Europejczyka (Warszawa)
  • SP369 w Warszawie (Warszawa)
  • Sp 340 (Warszawa)
  • Sp 350 (Warszawa)
  • Szkoła 340 im.Bogusława Molskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa 175 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa 273 Szkoła Filialna (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 114 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 222 im. J. Brzechwy (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 231 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 273 im. dra Aleksandra Landy (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 356 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z O.I. nr 223 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 73 im. Króla Stefana Batorego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego (Warszawa)
  • Szkoła Podtawowa nr 75 im.M.Konopnickiej (Warszawa)
  • Szkoła podstawowa nr. 97 im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie (Warszawa)
  • TWOJA TWARZ (Warszawa)
  • Warsaw Bilingual School (Warszawa)
  • benito huareza 85 (Warszawa)
  • nsp 97 (Warszawa)
  • sp 340 (Warszawa)
  • sp340 (Warszawa)
  • sp4 (Warszawa)
  • twoja stara (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego (Wasilków)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w Wilkowie (Wilków Drugi)
  • Sp2 Wodzisław śląski (Wodzisław Śląski)
  • Szkoła Podstawowa nr 28 (Wodzisław Śląski)
  • Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie (Wojciechów)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach (Wojkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Woli Goryńskiej (Wola Goryńska)
  • Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Woli Jchowej (Wola Jachowa)
  • Szkoła Podstawowa (Wola Przybysławska)
  • SP7 Wołomin (Wołomin)
  • Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego Wrocław (Wrocław)
  • Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego (Wrocław)
  • SP Primus Wrocław (Wrocław)
  • SP83 im. Jana Kasprowicza (Wrocław)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 (Wrocław)
  • Szkola Podstawowa nr 16 Wroclaw (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 109 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 78 (Wrocław)
  • Kornel Makuszyński (Wronki)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im.Jana Pawła II we Wrześni (Września)
  • Wtelno (Wtelno)
  • Szkola Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w w Wydminach (Wydminy)
  • Zespół Szkół Ogólnokształconcych im.Feliksa Nowowiejskiego (Wydminy)
  • Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wyszynie (Wyszyna)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu (Wągrowiec)
  • Szkola podstawowa im. żołnierza polskiego (Wędrzyn)
  • Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego (Wędrzyn)
  • szkoła podstawowa im. żołnierza polskiego (Wędrzyn)
  • szkoła podstawowa w wędrzynie (Wędrzyn)
  • szkoła pstawowa w wędrzynie imienia ząnieża polskiego (Wędrzyn)
  • Zespół Szkół w Zabawie (Zabawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa nr 37 w Zabrzu, Poland (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie (Zakrzów)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Ojca Pio z/s w Zamościu (Zamosc)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu (Zamość)
  • PSP Zaręby (Zareby k Chorzel)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu (Zawiercie)
  • psp laguszsuw (Załazy)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach (Zbludowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddz. Integracyjnymi w Zgorzelcu (Zgorzelec)
  • Miejskie Przedszkole nr 18 (Zielona Gora)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Zielona Gora)
  • Zespół Edukacyjny nr 7 w Zielonej Górze (Zielona Gora)
  • Zespół Szkół Zawodowych PBO w Zielomej Górze (Zielona Gora)
  • Zespół Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze (Zielona Gora)
  • zespół szkół zawodowych PBO w Zielonej Górze (Zielona Gora)
  • Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi (Zory)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach (Ząbki)
  • podztawowa nr 3 im malego powstańca (Ząbki)
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Zębowie (Zębowo)
  • Szkoła Podstawowa , ul. Szkolna 10, 05-306 Jakubów woj. mazowieckie (Złocieniec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka "Brzozy" w Łaguszowie (Łaguszów)
  • Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Łagowie (Łagów)
  • PS Szkoła podstawowa w Będzinie z siedzibą w Łeknie (Łekno)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży (Łomża)
  • Publiczna Szkoł Podstawowa w Łosiowie (Łosiów)
  • Szkoła podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie (Łowicz)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śl. w Łubnianach (Łubniany)
  • Gortat13 (Łódź)
  • Gortata 1/3 (Łódź)
  • Liceum sms szkoła Marcina Gortata (Łódź)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej "Scholasticus" (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa Nr 70 w Łodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa S.O. "Twoja Szkoła" (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła im. Marii Montessori (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 205 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego w Łodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 79 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi (Łódź)
  • Szkołą podstawowa SMS Marcina Gortata (Łódź)
  • ZSP 5 w łodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy (Świdnica)
  • Szkoła podstawowa nr7 (Świebodzin)
  • nasza szkoła (Świątniki Górne)
  • szkola im Adama Mickiewicza w Swiątnikach Górnych (Świątniki Górne)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej (Żeleźnikowa Wielka)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelisławicach (Żelisławice)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach (Żory)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy (Żurawica)
  • SP 4 (Żyrardów)
  • szkoła podstawowa imienia mikołaja reja (Żyrardów)
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Hugona Kołłątaja (Żywiec)
  • ZSME (Żywiec)
  • Zespół Szkół Elektroniczno Mechanicznych (Żywiec)