Whole-school Hour of Code events — Kazakhstan

  • КЗ "Катеринапільський НВК №2" ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
  • 1
  • 38 school gymnasium
  • 41 мектеп - лицей
  • 5 орта жалпы бiлiм беретiн мектеп
  • BIL
  • Economic lycyam
  • А.С.Макаренко
  • А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп лицейі
  • А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп-лицей
  • А.с.Макаренко
  • Гимназия номер 18
  • КЗ "Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів" ЗОР
  • КЗ"Мереф`янська ЗОШ I-III ступ. №6"
  • Кыдырбек Билялов атындагы гимназия
  • Махамбет СОШ
  • РСШИКОР
  • №243 негізгі орталау мектебі
  • №7
  • №91
  • "Жайық Бектұров атындағы №3 Ақкөл орта мектебі" КММ-сі (Akkol)
  • 10 (Aktau)
  • 10 school (Aktau)
  • Economic Lyceum (Aktau)
  • Economic lyceum (Aktau)
  • IT-lyceum (Aktau)
  • Nazarbayev Intellectual School, Aktau (Aktau)
  • economic lyceum (Aktau)
  • Baiganin orta mektebi (Aktobe)
  • Symbat (Aktobe)
  • Байганин орта мектеби (Aktobe)
  • #89 (Almaty)
  • 12 school (Almaty)
  • 142 (Almaty)
  • 144 (Almaty)
  • 148 (Almaty)
  • 166 (Almaty)
  • 173 (Almaty)
  • 32 школа (Almaty)
  • 78 (Almaty)
  • 88 (Almaty)
  • 89 (Almaty)
  • Eвразийский лицей (Almaty)
  • Gymnasiym N18 (Almaty)
  • High Tech Academy (Almaty)
  • Jansaia (Almaty)
  • KGU OSH 26 (Almaty)
  • Lyceum166 (Almaty)
  • Айлина Кадирхан (Almaty)
  • Аяулым (Almaty)
  • Ақжан (Almaty)
  • Б.Кыдырбекулы (Almaty)
  • Гиммназия 18 (Almaty)
  • Турксибский район Алматы Казахстан (Almaty)
  • Школа 144 (Almaty)
  • Школа-Лицей №48 (Almaty)
  • гимназия 18 (Almaty)
  • Ә.Шәріпов атындағы №16 ЖББМ КММ (Almaty)
  • №112 (Almaty)
  • №112 ЖББ (Almaty)
  • №112 жббм (Almaty)
  • №161 лицей (Almaty)
  • 18 (Astana)
  • 3 (Astana)
  • 71 school (Astana)
  • 76 (Astana)
  • school lyceum 85 (Astana)
  • Школа лицей 85 (Astana)
  • Астрахан №1 орта мектебі (Astrakhan District)
  • Atyrau_BIL (Atyrau)
  • Dostyk American International School (Atyrau)
  • Макаренка (Atyrau)
  • Школа-гимназия №226 им.Б.К.Мергенбаева (Ayteke Bi)
  • Школа-лицей имени А.М.Горького (Bautino)
  • 3 Қарауылкелді орта мектебі (Bayganin)
  • Class 3 student (Bayganin)
  • Т.Жармағамбетов атындағы орта мектебі (Bayganin)
  • Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектебі (Bayganin)
  • Т.Жармағамбетов (Bayganin District)
  • Т.Жармағамбетов атындағы орта мектебі (Bayganin District)
  • Манашы орта мектебі "КММ" (Beyneu)
  • Жалпы білім беретін Бұлан орта мектеп-балабақша кешені (Bulan)
  • Бурлинская ОШ Бурлинский район ЗКО (Burly)
  • №74 жалпы орта мектеп (Chernovodsk)
  • Орта мектеп гимназия (Kapchagay)
  • 10, Караганда (Karaganda)
  • К.Боранбаев атындағы нм (Karagandy)
  • СШЛИ "ИТ" (Karagandy)
  • Төле би орта мектебі (Karakemer)
  • 83 А.Байтұрсынов жом (Karasu)
  • 190 (Kazaly)
  • КГУ СШ№4 (Kokshetau)
  • Нурмолда Алдабергенов (Koksu District)
  • #2Ломоносова (Korday)
  • 174 (Kyzylorda)
  • 176 (Kyzylorda)
  • "СШ имени М. Ауезова" КГУ (Kyzylsharyk)
  • Средняя школа имени О.Шонаева (Makhambet District)
  • Ленинская средняя школа (Mamlyut District)
  • 79 (Mektep)
  • Т, Жармағанбетов атындағы орта мектеп (Mektep)
  • Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектеп (Mektep)
  • Kadirgali Kosymyli Zhalairi mektep gimnazya (Nurinsk)
  • Аккайынская средняя школа (Nurinsk)
  • Зейнаб (Nurinsk)
  • КУ"Шевченківська ЗОШ" (Nurinsk)
  • Математика (Nurinsk)
  • опорная школа им. М.Макатаева (Nurinsk)
  • №54 (Nurinsk)
  • KGU" Astaganskaja sckool" (Ostagan)
  • Gymnasium-boarding Y.Altynsarin (Pavlodar)
  • Билим инновация лицей (Pavlodar)
  • ГУ "Песчанская СОШ №1" (Peschanoe)
  • КГУ "Путинцевская средняя школа" (Putintsevo)
  • сш Жансугурова (Qyzylaghash)
  • сш. Жансугурова КММ (Qyzylaghash)
  • Bogdan (Rozovka)
  • 22 (Semey)
  • 22 мектеп лицей (Semey)
  • 32 (Semey)
  • №22 (Semey)
  • Средняя школа имени Абая (Shu)
  • # 15 School named after D.I. Mendeleev (Shymkent)
  • 116 (Shymkent)
  • 116 имени Д.Нурпейисовой (Shymkent)
  • 15 school (Shymkent)
  • 16zhom (Shymkent)
  • 27 Martobe (Shymkent)
  • 41 лицей (Shymkent)
  • 45 (Shymkent)
  • 48 (Shymkent)
  • 62 (Shymkent)
  • 66 (Shymkent)
  • 9 lyceum (Shymkent)
  • Asel (Shymkent)
  • secondary school number 90 (Shymkent)
  • Дина Нұрпейісова (Shymkent)
  • Лицей 9 (Shymkent)
  • Н 9 (Shymkent)
  • ОСШ №35, г.Шымкент (Shymkent)
  • Шымкент,9лицей,казахский (Shymkent)
  • №15 Д.И.Менделеев мектеп-лицей (Shymkent)
  • КГУ "Большеизюмовская СШ" (Taiynsha District)
  • Жастар (Taldykorgan)
  • B.Kidirbekuly (Taranovskoe)
  • 49 (Taraz)
  • 54 (Taraz)
  • Қарабұлақ (Turkistan)
  • dilyara (Uralsk)
  • school 24 (Uralsk)
  • №14 (Uralsk)
  • №41 ЖМБМЛ (Uralsk)
  • №46 СОШ (Uralsk)
  • КГУ "Колдененская средняя школа и детский сад" (Urzhar)
  • Lomonosov (Zaysan)
  • Толе би (Zhambyl District)
  • №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі (Zhanakala District)
  • Altynsarin (Zharkent)
  • А.В.Луначарского (Zharkent)
  • Алтынсарин (Zharkent)
  • КГУ сш Ж.Бусаков (Zharkent)
  • Шокан Уалиханов (Zharkent)
  • Ыбырай Алтынсарин (Zharkent)
  • Ш.Құдайбердиев N32 ЖОМ (Zhetisay)
  • 18 (Шымкент)