Whole-school Hour of Code events — Czech Republic

  • Základní škola Aš, Kamenná 152 (Aš)
  • ZS Bohutin (Bohutín)
  • Komenského 2 Břeclav-Poštorná (Breclav)
  • Kristyna (Breclav)
  • ZŠ Komenského Břeclav 2 (Breclav)
  • ZŠ Komenského (Breclav)
  • ZŠ Komenského 2 Břeclav (Breclav)
  • ZŠ Komenského Břeclav (Breclav)
  • ZŠ Komenského Břeclav 2 (Breclav)
  • ZŠ Koménského 2 (Breclav)
  • ZŠ komenskeho (Breclav)
  • komenského břeclav (Breclav)
  • zš komenského břeclav (Breclav)
  • zš komenského břeclav 2 (Breclav)
  • Labyrinth - laboratorní škola (Brno)
  • Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace (Brno)
  • Základní škola Bruntál, Jesenická 10 (Bruntál)
  • Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace (Bílina)
  • ZŠ Bílina, Za Chlumem 824 (Bílina)
  • Břeclav Komenského 2 (Břeclav)
  • Lenka (Břeclav)
  • ZŠ Komenskeho (Břeclav)
  • ZŠ Komenského (Břeclav)
  • komenského 2 Břeclav - Poštorná (Břeclav)
  • zš komenského příspěvková organizace 2 (Břeclav)
  • ZŠ Dolní Bousov (Dolní Bousov)
  • ZŠ a MŠ Dolní Loučky (Dolní Loučky)
  • ZŠ RÝNOVICE (Jablonec nad Nisou)
  • Jistebnice (Jistebnice)
  • ZŠ JIstebnice (Jistebnice)
  • ZŠ Jistebnice (Jistebnice)
  • Zš Jistebnice (Jistebnice)
  • ZŠ Jičín, Poděbradova 18 (Jičín)
  • HYFGNKJ (Kojice)
  • Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2 (Liberec)
  • ZŠ Liberec Vrchlického 17 (Liberec)
  • ZŠ Lipenec (Lipno)
  • Základní škola Louny, P.Holého 2632 (Louny)
  • zs pohorelice (Medlov)
  • ZŠ Mnichovice (Mnichovice)
  • Zš Mnichovice (Mnichovice)
  • Kryštof (Mělník)
  • ZŠ, Náchod, Drtinovo náměstí 121 (Nachod)
  • FZŠ dr. M. Horákové a MŠ Olomouc (Olomouc)
  • Zakladni skola a Materska skola Olomouc, Nedvedova 17 (Olomouc)
  • ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, Bílovecká 10 (Ostrava)
  • ZŠ Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 (Pardubice II)
  • Antos jakub (Pisek)
  • 10. ZŠ Plzeň (Plzeň)
  • MŠ A ZŠ POHORELICE (Pohořelice)
  • ZŠ Pohorelice (Pohořelice)
  • ZŠ Pohořelice (Pohořelice)
  • mš a zš pohořelice (Pohořelice)
  • ZŠ s RVJ Bronzová 2027 (Prague)
  • ZŠ Rakovského v Praze 12 (Praha 12)
  • Základní škola Přerov, U Tenisu 4 (Prerov)
  • ZS J.J. Ryby (Rožmitál pod Třemšínem)
  • ZŠ J. J. Ryby Rožmitál p. Tř. (Rožmitál pod Třemšínem)
  • ZŠ a MŠ Tasovice (Tasovice)
  • ZŠ Tetčice (Tetčice)
  • habrlukas (Třeboň)
  • Michal Holasek (Uherske Hradiste)
  • Stojanovo gymnázium, Velehrad (Velehrad)
  • SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín (Velešín)
  • Základní škola Molekula (Ústí nad Labem-Střekov)
  • Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 (Ústí nad Orlicí)
  • Základní škola, Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace (Česká Lípa)
  • Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace (Česká Lípa)
  • ZŠ Nerudova 9, České Budějovice (České Budějovice)
  • Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248 (Čáslav)