Whole-school Hour of Code events — Bulgaria

  • Vasil Levski
  • ОУ „Отец Паисий“ , с. Врачеш
  • Рая
  • СУ''Емилиян Станев"
  • СУ,,Емилиян Станев,,
  • SU''Sv. Paisii Hilendarski" (Ablanitsa)
  • СУ" Св. Паисий Хилендарски" (Ablanitsa)
  • СУ"Св. Паисий Хилендарски" (Ablanitsa)
  • СУ"Св.Паисий Хилендарски" (Ablanitsa)
  • СУ,,Св.Паисий Хилендарски'' (Ablanitsa)
  • су ,,св Паисий Хилендарски" (Ablanitsa)
  • 4th primary school (Blagoevgrad)
  • HPKovachev19 (Burgas)
  • Mario Berberov (Burgas)
  • Soy hristo botev (Burgas)
  • gpae geo milev burgas (Burgas)
  • АЕГ Гео Милев (Burgas)
  • ОУ "Васил Априлов" (Burgas)
  • ОУ ,,Свети Климент Охридски " (Burgas)
  • ПГКПИ (Burgas)
  • ПГКПИ Бургас (Burgas)
  • Профисионална гимназия по програмиране и иновции (Burgas)
  • пгкпи (Burgas)
  • OU Petyr Parchevich (Chiprovtsi)
  • SU P.K.Javorov (Chirpan)
  • Христо Ботев (Dobrich)
  • ОУ "Отец Паисий" (Dyankovo)
  • ОУ Отец Паисий (Dyankovo)
  • СУ "Васил Левски" (Elin Pelin)
  • SU "Raicho Karolev" (Gabrovo)
  • Vtoro osnovno uchiliste (Gotse Delchev)
  • второ основно училище гоце делчев гр. гоце делчев (Gotse Delchev)
  • първо основно училище св св кирил и методий град гоце делчев (Gotse Delchev)
  • High school of Mathematics academician Boyan Petkanchinn (Haskovo)
  • Людмил (Ignatievo)
  • СУ "Отец Паисий" (Kardzali)
  • СОУ Христо Ботев Карнобат (Karnobat)
  • СУ "Васил Левски" с.Маноле (Manole)
  • Трето ОУ "Д-р Петър Берон' (Montana)
  • СУ "Нешо Бончев" (Panagyurishte)
  • ПМГ„Константин Величков " (Pazardzhik)
  • Emilia (Pleven)
  • Natalka (Pleven)
  • НУ ЕДИНСТВО (Pleven)
  • Alex (Plovdiv)
  • Константин Величков (Plovdiv)
  • ОУ "Св.Патриарх Евтимий" (Plovdiv)
  • ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" (Polikraishte)
  • Ivan Vazov (Pomorie)
  • свети КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ (Popovo)
  • Kaili (Rakitovo)
  • OU "Sv. Kliment Oxridski" (Skutare)
  • 140.СУ''Иван Бо (Sofia)
  • 30 су (Sofia)
  • 41 OУ (Sofia)
  • 49 ОУ "Бенито Хуарес" (Sofia)
  • 55.СУ"Петко Каравелов" (Sofia)
  • 98 НУ (Sofia)
  • Aleksandra D.Iankova (Sofia)
  • Anglo-American School of Sofia (Sofia)
  • Dobri Voinikov (Sofia)
  • emma (Sofia)
  • Георги (Sofia)
  • ЧОУ”Света София” (Sofia)
  • СУ"Йордан Йовков" (Tutrakan)
  • "Tsar Simeon 1" Primary School Varna (Varna)
  • 7СУ,,Найден Геров'' (Varna)
  • 7су,,Найден Геров'' (Varna)
  • ОУ "Петко Р. Славейков" (Varna)
  • ОУ ,,Цар Симеон I'' (Varna)
  • Христо (Varna)
  • свети свети Кирил и Методи (Varna)
  • "СУ" Емилиян Станев (Veliko Tarnovo)
  • СУ "Емилиян Станев (Veliko Tarnovo)
  • СУ "Емилиян Станев" (Veliko Tarnovo)
  • СУ ЕМИЛИЯН СТАНЕВ (Veliko Tarnovo)
  • nikol (Velingrad)
  • ОУ"Христо Ботев (Velingrad)
  • Hristo Botev (Vratsa)
  • PGKPI (Yambol)
  • luben karavelov (квартал Капитан Петко Войвода)