Whole-school Hour of Code events — Bosnia and Herzegovina

  • JU 3. OSNOVNA ŠKOLA BRČKO
  • JU GIMNAZIJA PRNJAVOR
  • JU Gimnazija "Rizah Odžečkić"
  • JU SSC Istocna Ilidza
  • JU SŠC "I.Ilidza"
  • JU SŠC "Istočna Ilidža"
  • Srednjoskolski centar I.Ilidza
  • JU MSŠ Banovići (Banovići)
  • MSS Banovići (Banovići)
  • JU Opća gimnazija "Bosanska Krupa" (Bosanska Krupa)
  • Gimanazija "Muhsin Rizvić" (Breza)
  • Gimnazija " Muhsin Rizvic" (Breza)
  • Gimnazija "Muhsin Rizvic" (Breza)
  • Gimnazija "Muhsin Rizvić" (Breza)
  • II OS (Brčko)
  • JU 1. OŠ Brčko (Brčko)
  • Prva osnovna skola Bugojno (Bugojno)
  • Prva osnovna škola Bugojno (Bugojno)
  • JUOŠ "Srbija" Crkvina (Crkvina)
  • JUOŠ DOBOŠNICA (Dobošnica)
  • JUOŠ Dobošnica (Dobošnica)
  • OŠ" Mula MustafaBašeskija" (Donje Moštre)
  • JU GIMNAZIJA (Donji Vijačani)
  • SMŠ "Zijah Dizdarević" Fojnica (Fojnica)
  • Srednja škola "Tin Ujević" (Glamoč)
  • JU Sedma osnovna škola (Gornji Rahić)
  • JU MSS "Hasan Kikic" Gradacac (Gradačac)
  • JU MSŠ "Hasan Kikić" Gradačac (Gradačac)
  • J.U. "Druga osnovna škola" (Gračanica)
  • JU OŠ "DOBOROVCI" (Gračanica)
  • JU OŠ "Gračanica"-Živinice (Gračanica)
  • International Burch University (Ilidža)
  • Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija dizajna i multimedije (Ilidža)
  • Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža (Ilidža)
  • SC "Nedžad Ibrišimović" Ilijaš (Ilijaš)
  • JU Srednja Skola "Istocna Ilidza" (Istočna Ilidža)
  • Srednjoskolski centar I.Ilidza (Istočno Novo Sarajevo)
  • JUOS “Suljo Čilić” Jablanica (Jablanica)
  • JU OŠ "VUKOVIJE" (Kalesija)
  • Osnovna škola "9. maj" Pazarić (Kanton Sarajevo)
  • Osnovna škola "Kiseljak" (Kiseljak)
  • JU Osnovna škola "Klokotnica" (Klokotnica)
  • OŠ Marko Marulić-Ljubuški (Ljubuški)
  • Gimnazija "ETHEM MULABDIĆ" (Maglaj)
  • Gimnazija "Edhem Mulabdic" (Maglaj)
  • Gimnazija "Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • Gimnazija "Edhem Mulabdić" Maglaj (Maglaj)
  • Gimnazija "Ethem Mulabdić" (Maglaj)
  • Gimnazija Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • Gimnazija Edhem Mulabdić (Maglaj)
  • Gimnazija"Edhem Mulabdic" (Maglaj)
  • Gimnazija"Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • Gimnazija,,Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • High school Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • JU GIMNAZIJA EDHEM MULABDIC (Maglaj)
  • JU Gimnazija " Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • JU Gimnazija "Edhem Mulabdić (Maglaj)
  • JU Gimnazija "Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • JU Gimnazija Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • JU Gimnazija Edhem Mulabdić (Maglaj)
  • Mješovita srednja škola Maglaj (Maglaj)
  • Deveta osnovna škola (Maoča)
  • JU IX osnovna škola Brčko distrikta BiH (Maoča)
  • Gimnazija fra Grge Martića Mostar (Mostar)
  • JU Osnovna skola "Zalik" Mostar (Mostar)
  • Srednja strojarska škola Fausta Vrančića (Mostar)
  • os.ilije jakovljvića (Mostar)
  • JU OŠ "Sveti Sava", Novi Grad (Novi Grad)
  • Gimnazija (Prnjavor)
  • JU "Gimnazija Prnjavor" Prnjavor (Prnjavor)
  • JU "Gimnazija" Prnjavor (Prnjavor)
  • JU "Gimnazija"Prnjavor (Prnjavor)
  • JU GIMNAZIJA (Prnjavor)
  • JU Gimnazija (Prnjavor)
  • JU Gimnazija Prnjavor (Prnjavor)
  • JU Osnovna škola "Branko Ćopić" (Prnjavor)
  • JU gimnazija prnjavor (Prnjavor)
  • JU OŠ "Puračić" (Puračić)
  • GRBAVICA 1 (Sarajevo)
  • JU OS "Aleksa Santic" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Hasan Kikić" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Silvije Strahimir Kranjčević" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Umihana Čuvidina" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Velešićki heroji" (Sarajevo)
  • JU Srednja poslovno-komercijalna i trgovačka škola Sarajevo (Sarajevo)
  • JU Srednja skola za saobracaj i komunikacije (Sarajevo)
  • Maarif Schools of Sarajevo (Sarajevo)
  • OS "Grbavica 2" Sarajevo (Sarajevo)
  • OS "Hamdija Kresevljakovic" (Sarajevo)
  • Osnovna škola " Behaudin Selmanović" (Sarajevo)
  • OŠ "Vrhbosna" (Sarajevo)
  • OŠ Edhem Mulabdić (Sarajevo)
  • Peta gimnazija Sarajevo (Sarajevo)
  • Srednja Zubotehnicka skola (Sarajevo)
  • Srednja Zubotehnicka škola Sarajevo (Sarajevo)
  • Srednja zubotehnička škola (Sarajevo)
  • Srednja škola metalskih zanimanja (Sarajevo)
  • Srednja škola za saobraćaj i komunikacije (Sarajevo)
  • Srednjoskolski centar Istocna Ilidza (Sarajevo)
  • Treća gimnazija (Sarajevo)
  • Richmond Park Primary School of Sarajevo (Sarajevo Canton)
  • Gazi Husrev-begova medresa (Sarači)
  • OŠ Soko (Soko)
  • Druga osnovna škola Srebrenik (Srebrenik)
  • OS "Desanka Maksimovic" (Trn)
  • Osnovna škola "Turbe" (Turbe, Travnik)
  • Elementary school Pazar (Tuzla)
  • Gimnazija Meša Selimović (Tuzla)
  • JU Mješovita Srednja Škola Tuzla (Tuzla)
  • JU OŠ "Solina" Tuzla (Tuzla)
  • JU OŠ "TUŠANJ" TUZLA (Tuzla)
  • JU OŠ "Tušanj" Tuzla (Tuzla)
  • JU OŠ Solina (Tuzla)
  • JU OŠ TUŠANJ (Tuzla)
  • Osnovna škola "Kiseljak" Tuzla (Tuzla)
  • OŠ Novi Grad (Tuzla)
  • JU OŠ "Hasan Kikić" (Vida)
  • Franjevačka klasična gimnazija (Visoko)
  • Gimnazija "Visoko" (Visoko)
  • boznia institute of rape (Visoko)
  • J.U. Osnovna škola "Vitez" Vitez (Vitez)
  • Vuk Karadžić (Višegrad)
  • OŠ "1.mart" Vrnograc (Vrnograč)
  • OŠ. "Sokolje" (Zabrđe)
  • Gimnazija "Rizah Odžečkić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odzeckic" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odzeckic" Zavidovici (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžekčić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžečić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžečkić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžečkića (Zavidovići)
  • Gimnazija Rizah Odzeckic (Zavidovići)
  • Gimnazija Rizah Odžečkić (Zavidovići)
  • JU Gimnazija "Rizah Odžečkić" (Zavidovići)
  • JU Gimnazija Rizah Odžečkić (Zavidovići)
  • Prva osnovna skola (Zavidovići)
  • JU Srednjoškolski centar "Petar Kočić" Zvornik (Zvornik)
  • Osnovna škola Čitluk i Osnovna škola BIjakovići (Čitluk)
  • JU OŠ "Djurdjevik" Živinice (Đurđevik)
  • Osnovna škola Rapatnica (Špionica Srednja)
  • OŠ "Rapatnica" (Špionica Srednja)
  • Osnovna škola "Žepče" Žepče (Žepče)
  • Druga osnovna škola Živinice (Živinice)
  • Druga osnovna skola (Živinice Grad)
  • druga osnovna skola (Živinice Grad)