Whole-school Hour of Code events — Bosnia and Herzegovina

  • JU OŠ "Desanka Maksimović"
  • Harmani 2 (Bihać)
  • OŠ "Cazin I" (Cazin)
  • JU Mješovita srednja škola "Hasan Kikić" (Gradačac)
  • JU Mješovita srednja škola Gračanica (Gračanica)
  • JU Osnovna škola "Hasan Kikić" Gračanica (Gračanica)
  • Srednjoskolski centar "Nedžad Ibrišimovic" (Ilijaš)
  • JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica (Jablanica)
  • Mula Mustafa Bašeskija (Kakanj)
  • International Burch University (Kanton Sarajevo)
  • JU "Sedma osnovna škola" Ilidža (Kanton Sarajevo)
  • Osnovna škola "Kiseljak" (Kiseljak)
  • Osnovna škola "Klokotnica" (Klokotnica)
  • OS Marko Marulic-Ljubuški (Ljubuški)
  • ''OŠ'' Lukavac Grad (Lukavac)
  • JU OŠ Maglaj (Maglaj)
  • JU IX osnovna škola Brčko distrikta (Maoča)
  • Ju IX OS Brcko distrikta BiH (Maoča)
  • FPMOZ (Mostar)
  • Fpmoz (Mostar)
  • OS ilija jakovljevic (Mostar)
  • Osnovna šklola Ilije Jakovljevića (Mostar)
  • Osnovna škola Ilije Jakovljevića (Mostar)
  • Osnovna škola Ilije Jakovljevića Mostar (Mostar)
  • Osnovna škola Ilje Jakovljevića (Mostar)
  • gimnazija fra grge martića mostar (Mostar)
  • osnovna skola ilije ajkovljevica (Mostar)
  • oš.ilija jakovljević (Mostar)
  • OŠ Mramor (Mramor)
  • JU OŠ "Sveti Sava" Novi Grad (Novi Grad)
  • JU SŠC Đuro Radmanović Novi Grad (Novi Grad)
  • O. Š Ivan Mažuranić Posušje (Posušje)
  • OS Nikola Tesla (Prnjavor)
  • JU OŠ "Puračić" (Puračić)
  • 3 rd secandary in skaka (Sarajevo)
  • J.U. Srednja škola za saobraćaj i komunikacije (Sarajevo)
  • JU OS "Sokolje" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Umihana Čuvidina" Sarajevo (Sarajevo)
  • JU OŠ"Musa Ćazim Ćatić" (Sarajevo)
  • JU OŠ"Osman Nakaš" (Sarajevo)
  • Oš Hasan Kikić, Sarajevo (Sarajevo)
  • Oš" Mula Mustafa Bašeskija" (Sarajevo)
  • SEDMA OSNOVNA SKOLA (Sarajevo)
  • Umihana Čuvidina (Sarajevo)
  • oš"Mula Mustafa Bašeskija", Sarajevo (Sarajevo)
  • sedma osnovna (Sarajevo)
  • sedma osnovna skola (Sarajevo)
  • Druga osnovna škola Srebrenik (Srebrenik)
  • Behram-begova medresa (Tuzla)
  • JU.OŠ"SLAVINOVIĆI" (Tuzla)
  • Osnovna skola Solina (Tuzla)
  • SLAVINOVICI (Tuzla)
  • QSI International School of Sarajevo (Vogošća)
  • OŠ "1.mart" Vrnograč (Vrnograč)
  • JU OŠ "Meša Selimović", Zenica (Zenica)
  • Tehnicka skola (Zenica)
  • Tehnička Škola Zenica (Zenica)
  • JU Mjesovita srednja skola Zivinice (Živinice Grad)
  • JU CSŠ "Petar Kočić" Srbac (Србац)