All Hour of Code events — Ukraine

  • 31
  • Maksym
  • Velikomykhailivska support school
  • gymnazium
  • krakovets
  • zhuravalov
  • Вашківецька ЗОШ
  • Вашківецький ЗЗСО
  • Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів
  • Дерманський НВК
  • Долобівська СЗШ І ст
  • Краковецька
  • Летнянський НВК
  • Ліцей 1
  • МОУ "Школа №86 г.Донецка"
  • Мигівкий НВК
  • НВК "ЗОШ І - ІІ ст. - ДНЗ с. Козівка", ЗЗСО І-ІІІ ст. ЗДО с.Товстолуг
  • Ожівський НВК
  • Стрийська ЗШ І-ІІІ ст. №1
  • Школа №8
  • Южноукраїнська Гімназія №1
  • роменьська ЗОШ №11
  • Andriivs`ka ZOSH №1 (Andriivka)
  • Ukrainian school (Apostolove)
  • Бахмутський НВК№11 (Artemivs'k)
  • Баштанська гімназія (Bashtanka)
  • Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 Бердянської міської ради Запорізької області (Berdians'k)
  • Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов (Berdians'k)
  • I.V. Zhytnychenko School #6 (Berdychiv)
  • II. RFKMF Felsőfokú Szakképzési Intézete (Berehove)
  • II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola (Berehove)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м. Берестечко (Berestechko)
  • Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №6 (Bila Tserkva)
  • Білозерська ЗОШ №18 (Bilozers'ke)
  • Біликівський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради (Bilyky)
  • Бобровицкий ЗЗСО №1 (Bobrovytsya)
  • Борушківецький НВК (Borushkivtsi)
  • Превеличніший (Boryspil')
  • Боярський академічний ліцей "Гармонія" (Boyarka)
  • ОЗ "Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. 4" (Brody)
  • "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" (Burkhanivka)
  • Would you like (Burshtyn)
  • НВК«Європейська школа «Михаїл» І-ІІІ ступеня, ясла-садок. (Chaiky)
  • School 9 (Cherkasy)
  • Черкаська спеціалізована школа №3 (Cherkasy)
  • Черкаська школа 30 (Cherkasy)
  • 33 (Chernihiv)
  • Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 (Chernihiv)
  • Chernivtsi School #31 (Chernivtsi)
  • Shcool №39 (Chernivtsi)
  • Чернівецька ЗОШ№39 (Chernivtsi)
  • комунальний заклад "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" (Chernivtsi)
  • Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Черськ -- філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Троянівка" (Chers'k)
  • КЗ "Чоповицький ліцей" (Chopovychi)
  • SzkołaPodstawowaImeniaStanisławaWyspiańskiego (Chornobyl)
  • Fishka (Chornomorsk)
  • ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (Chortkiv)
  • Чишківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Chyshky)
  • Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ступенів Обухівської районної ради (Derev'yana)
  • Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Dmytrivka)
  • 54 (Dnipro)
  • Home (Dnipro)
  • Municipal educational institution "Secondary school №31" Dnipro City Council (Dnipro)
  • School #31 Dnipro city (Dnipro)
  • Комунальний заклад освіти "Гімназія №3" Дніпровської міської ради (Dnipro)
  • Гімназія №3 (Dnipropetrovs'k)
  • КЗО "Гімназія 3" ДМР (Dnipropetrovs'k)
  • КЗО "Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови" ДМР (Dnipropetrovs'k)
  • Миколаївська Загальноосвітня Школа інтернат №3 (Dnipropetrovs'k)
  • СОШ 40 (Dnipropetrovs'k)
  • Добрівлянський НВК І-ІІІ ст. Дрогобицького району Львівськоі обл. (Dobrivlyany)
  • dom (Dobromyl')
  • Ккола (Dolobiv)
  • 112 (Donetsk)
  • fss (Donetsk)
  • Оcheretyne Zoch (Donetsk)
  • Гімназія №10 (Drohobych)
  • Дрогобицька гімназія (Drohobych)
  • Дрогобицький ліцей (Drohobych)
  • Дрогобич ліцей (Drohobych)
  • ОЗЗСО " Дублянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя України А. Жаловаги" (Dubliany)
  • Дубрівська СЗШ І-ІІ ступенів (Dubrivka)
  • Dykanka school of I-III degrees (Dykan'ka)
  • Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 17 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Dzerzhyns'k)
  • Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Енергодарської міської ради Запорізької області (Enerhodar)
  • Фастівський академічний ліцей №9 (Fastiv)
  • Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова (Hadiach)
  • State educational establishment "Hadiach higher professional agricultural school" (Hadyach)
  • Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки (Hadyach)
  • школа №2 (Hadyach)
  • НВК "Генічеська школа І-ІІІ ступінів-ДНЗ" (Heniches'k)
  • Гірницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської раи Донецької області (Hirnyk)
  • КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (Hlukhiv)
  • Гніздичненський НВК (Hnizdychne)
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (Horishni Plavni)
  • ЗОШ2 (Horishni Plavni)
  • СЗОШ #4 (Horishni Plavni)
  • СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Горішні Плавні (Horishni Plavni)
  • Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. №5 ім. Л.І. Бугаєвскої (Horishni Plavni)
  • ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця (Horodnytsya)
  • ЗОШ І-ІІ ступенів с. Городок (Horodok)
  • Городоцький ЗЗСО І-ІІІ ст №4 ім. Тараса Кулєби та Андрія Одухи (Horodots'kyi district)
  • Городищенський НВК (Horodyshche)
  • Твіржанський ЗЗСО 1-3 ст. (Hostyntseve)
  • Гребінківська гімназія (Hrebinky)
  • Ірпінська ЗОШ №17 (Irpin')
  • Ірпінська СЗШ №2 (Irpin')
  • Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст художнього профілю номер 1 ім.А.С.Макаренка (Irpin')
  • Іршавський ЗЗСО №1 (Irshava)
  • Ivano-Frankivsk IT Cluster (Ivano-Frankivsk)
  • Опорний заклад "Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області" (Ivano-Frankove)
  • Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5, ім.О.П.Онищука, гімназія" (Izyaslav)
  • Kamianka Lyceum 1 of Kamianka town council of Cherkasy region (Kam'yanka)
  • КЗ СЗШ 10 (Kamianske)
  • КЗ СЗШ №10 м.Кам'янське (Kamianske)
  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Гімназія № 11 - спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради (Kamianske)
  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Гімназія №11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради» (Kamianske)
  • НВК "Ор-Авнер" (Kamianske)
  • Катеринопільський ліцей (Katerynopil')
  • 67 (Kharkiv)
  • Angstrem (Kharkiv)
  • EduHubKhNUE (Kharkiv)
  • Fizmatik (Kharkiv)
  • Kharkiv Gymnasium 169 (Kharkiv)
  • Kharkov gymnasium 144 (Kharkiv)
  • ThinkGlobal (Kharkiv)
  • school 42 (Kharkiv)
  • ХЗОШ ІІ-ІІІ ст. №69 (Kharkiv)
  • ХЗОШ 69 (Kharkiv)
  • ХЗОШ №69 (Kharkiv)
  • Харківська гімназия №86 (Kharkiv)
  • Харківський приватний ліцей "Школа "Ранок" (Kharkiv)
  • Харьковская специализированная школа №119 (Kharkiv)
  • Харьковский педагогический лицей № 4 (Kharkiv)
  • Kherson school #15 (Kherson)
  • Хорольська гімназія (Khorol)
  • Київська інженерна гімназія (Kiev)
  • Медична гімназія №33 (Kiev)
  • Гнтн (Kirovohrad)
  • Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Рибалко (Klavdijevo-Tarasove)
  • Общеобразовательная школа с. Большой Кобелячек (Kobelyachok)
  • КЗ "ОЗ "Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" (Kodyma)
  • Коломийський ліцей #9 (Kolomyya)
  • Комишнянська ЗОШ (Komyshnya)
  • Gymnasia (Konotop)
  • n10 (Konotop)
  • Марія (Konotop)
  • Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст. (Korchyn)
  • Корнинська ООЗ (Kornyn)
  • Короваївська ЗОШ (Korovai)
  • Koroviy-school (Koroviya)
  • Коровійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коровійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області (Koroviya)
  • Косарська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Kosari)
  • ЗШ "І-ІІІ ст. №2 м. Козятин" (Kozyatyn)
  • Крайниківська ЗОШ І-ІІІ (Krainykovo)
  • krakovets (Krakovets')
  • Краматоркая загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 (Kramatorsk)
  • Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (Kramatorsk)
  • Кременчуцький ліцей 4 'Кремінь" (Kremenchuk)
  • 31 (Kropyvnytskyi)
  • 31 ( Kropyvnytsky) (Kropyvnytskyi)
  • NVO#6, Kropyvnytskyi (Kropyvnytskyi)
  • Кіровоградська гімназія нових технологій навчання (Kropyvnytskyi)
  • НВО 31 (Kropyvnytskyi)
  • Крисинський НВК (Krysyne)
  • 59 (Kryvyi Rih)
  • КЗШ І-ІІІ ст. № 29 (Kryvyi Rih)
  • КЗШ №114 КМРДО (Kryvyi Rih)
  • Криворізька Центрально-Міська гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області (Kryvyi Rih)
  • Криворізька гімназія №127 (Kryvyi Rih)
  • Криворізька гімназія №95 (Kryvyi Rih)
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 122 (Kryvyi Rih)
  • №124 (Kryvyi Rih)
  • Kvasuliv NVK (Kvasyliv)
  • Квасилівський НВК "школа-ліцей" (Kvasyliv)
  • "Troyeshchyna" Gymnasium (Kyiv)
  • #181 (Kyiv)
  • 255 (Kyiv)
  • 6 (Kyiv)
  • ACE school (Kyiv)
  • Gymnasium A+ (Kyiv)
  • Gymnasium Premier (Kyiv)
  • Heatherdale S.S (Kyiv)
  • Kiew (Kyiv)
  • Kryla School (Kyiv)
  • Kyiv school 45 (Kyiv)
  • Liko-school (Kyiv)
  • Litsey "Naukova Zmina" (Kyiv)
  • Lyceum "NAUKOVA ZMINA" (Kyiv)
  • Lyceum Naukova Zmina (Kyiv)
  • Main School (Kyiv)
  • Midgard School (Kyiv)
  • Novopecherska school (Kyiv)
  • Sofia high school (Kyiv)
  • ThinkGlobal Березняки (Kyiv)
  • Є-школа (Kyiv)
  • Академия Современного образования (Kyiv)
  • Аня (Kyiv)
  • Гімназія № 179 міста Києва (Kyiv)
  • Гімназія-інтернат№13 м.Києва (Kyiv)
  • Державна бібліотека України для юнацтва (Kyiv)
  • Загальноосвітній навчальний заклад Міжнародна школа І-ІІІ ступенів „Меридіан” (Kyiv)
  • КМДШ (Kyiv)
  • Колесник Єлізавєти (Kyiv)
  • Лицей 142 (Kyiv)
  • Ліцей Наукова Зміна (Kyiv)
  • НВК №240 "Соціум" №240 (Kyiv)
  • Наукова зміна (Kyiv)
  • ПЗНЗ "Фінансово-правовий ліцей" (Kyiv)
  • СШ№255 (Kyiv)
  • Спеціалізована школа № 194 "Перспектива" (Kyiv)
  • Фінансовий ліцей (Kyiv)
  • гімназія "Троєщина" (Kyiv)
  • гімназія №179 міста Києва (Kyiv)
  • ліцей "Наукова зміна" (Kyiv)
  • ліцей Наукова зміна (Kyiv)
  • 22 ім В. Стефаника (L'viv)
  • 31 (L'viv)
  • Liceum 93 (L'viv)
  • Lyceum 5 (L'viv)
  • School 84 (L'viv)
  • School 90 (L'viv)
  • Secondary School 21 (L'viv)
  • lyceum 5 (L'viv)
  • ЗОШ 1-3 сю Павлів (L'viv)
  • ЛМВ ім.В.Стуса (L'viv)
  • Львівська академічна гімназія (L'viv)
  • Львівська гімназія "Престиж" (L'viv)
  • Львівська обласна бібліотека для дітей (L'viv)
  • Львівська приватна школа-гімназія "Відродження" (L'viv)
  • Львівська середня загальноосвітня школа I-III ступенів 44 ім. Т.Г.Шевченка (L'viv)
  • Львівська середня загальноосвітня школа №68 (L'viv)
  • Львівське представництво Дистанційної школи Optima (L'viv)
  • Ліцей "Сихівський" (L'viv)
  • Ліцей ''Оріяна'' (L'viv)
  • Ліцей 'Оріяна' ЛМР (L'viv)
  • Ліцей 18 ЛМР (L'viv)
  • Ліцей 93 ЛМР (L'viv)
  • Ліцей «яНадія» (L'viv)
  • Ліцей ім. В. Симоненка Львівської міської ради (L'viv)
  • Ліцей № 45 ЛМР (L'viv)
  • Ліцей №46 ім.В.Чорновола (L'viv)
  • Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів ЛМР (L'viv)
  • Ліцей №66 львіської міської ради (L'viv)
  • Ліцей №66, Львівської міської ради (L'viv)
  • Ліцей №8 ЛМР (L'viv)
  • Ліцей №81 ім. П. Сагайдачного (L'viv)
  • Ліцей №81 ім.П.Сагайдачного ЛМР (L'viv)
  • Ліцей №93 ЛМР (L'viv)
  • Ліцей №93 Львівської міської ради (L'viv)
  • Ліцей №94 Львівської міської ради (L'viv)
  • Масспа (L'viv)
  • НВК "ШЕЛ" (L'viv)
  • НВК "ШКТ - ЛТЛ" (L'viv)
  • НВК "ШКТ-ЛТЛ" (L'viv)
  • НВК "Школа-гімназія "Шептицьких" (L'viv)
  • НВК "Школа-гімназія святої Софії" (L'viv)
  • ПШ №53 (L'viv)
  • Родинний дім "Покрова" (L'viv)
  • СЗШ № 22 ім. В. Стефаника (L'viv)
  • СЗШ № 33 м.Львів (L'viv)
  • СЗШ №1 м.Львова (L'viv)
  • СЗШ №13 (L'viv)
  • СЗШ №27 (L'viv)
  • СЗШ №67 (L'viv)
  • Центральна дитяча бібліотека (L'viv)
  • ліцей "Оріяна" (L'viv)
  • ліцей №45 (L'viv)
  • №87 (L'viv)
  • Лавриківська ЗОШ (Lavrykiv)
  • Letychiv Lyceum # 1 (Letychiv)
  • Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Деражнянської районної ради Хмельницької області (Lozove)
  • Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів № 7 ім. В. Роїк (Lubny)
  • Volyn College of National University of Food Technologies (Luts'k)
  • ЛПК (Luts'k)
  • Vocnuft (Lutsk)
  • Луцький міський ЦНТТУМ (Lutsk)
  • Луцький педагогічний коледж (Lutsk)
  • 32 (Lviv)
  • Aksioma (Lviv)
  • Angstrem (Lviv)
  • IT STEP SCHOOL LVIV (Lviv)
  • LPML (Lviv)
  • LUPG (Lviv)
  • School 3D (Lviv)
  • Smart-бібліотека (Lviv)
  • Szkoła średnia nr. 10 im. że. Marii Magdaleny we Lwowie (Lviv)
  • Ukraine people (Lviv)
  • ЗСШ "Лідер" (Lviv)
  • ЛЦЕЙ "Еколенд" (Lviv)
  • Ліцей "ЕКОЛЕНД" (Lviv)
  • Ліцей "Львівський" ЛМР (Lviv)
  • Ліцей 15 (Lviv)
  • Ліцей №17 (Lviv)
  • Ліцей №17 Львівської міської ради (Lviv)
  • НВК "Школа-гімназія "Шептицьких" (Lviv)
  • СЗШ І-ІІІ ступенів №78 (Lviv)
  • СЗШ № 33 (Lviv)
  • СЗШ №34 ім. М. Шашкевича (Lviv)
  • СЗШ №84 (Lviv)
  • Школа (Lviv)
  • в дома (Lviv)
  • сзш №84 (Lviv)
  • Лиманська загальноосвітнія школа І-ІІІ ступенів 2 Лиманської міської ради (Lyman)
  • Люцернянський НВК (Lyutserna)
  • Макарівський НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (Makariv)
  • Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради (Malyi Bakai)
  • 18 (Mariupol')
  • Гимназия-школа № 20 (Mariupol')
  • Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 (Mariupol')
  • Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області (Markove)
  • МДПУ ім. Богдана Хмельницького (Melitopol')
  • Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 (Melitopol')
  • № 1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8 (Merefa)
  • Shpola gymnasium №3 (Monastyrysche)
  • ОЗ"Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ст." (Mostyska)
  • ОЗ“Мостиський ЗЗСО 2 І-ІІІ ст.” (Mostyska)
  • Мужіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Muzhijevo)
  • Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (Mykhailivka)
  • MZOSH №44 (Mykolaiv)
  • Mykolaiv School 1 Named After Oleh Olzhych (Mykolaiv)
  • School #60 (Mykolaiv)
  • Social Organization I Will (Mykolaiv)
  • МЗОШ #60 (Mykolaiv)
  • МСЗОШ №22 (Mykolaiv)
  • Миколаївська ЗОШ #19 (Mykolaiv)
  • Миколаївська гімназія №4 Миколаївської області (Mykolaiv)
  • Первомайська ЗОШ (Mykolaiv)
  • Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (Mykolaivka)
  • Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради (Mykolaivka)
  • ЗОШ №4 місто Мирноград, Донецька область (Myrnohrad)
  • навчально-виховний комплекс "Миртюківський спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов - дошкільний навчальний заклад" Стрийського району Львівської області (Myrtyuky)
  • НВК " Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" (Myshkovychi)
  • Неліпинська ЗОШ І-ІІІ ст. (Nelipyno)
  • Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Nemishajeve)
  • NVK №2 (Nemyriv)
  • NVK 2 (Nova Kakhovka)
  • Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Nova Kochubeivka)
  • Навчально-виховний комплекс селища Нове (Nove)
  • 7 (Novohrad-Volyns'kyi)
  • Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів✓3 (Novohrad-Volyns'kyi)
  • Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 (Novohrodivka)
  • Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (Novoiavorivsk)
  • Новояворівський НВК 2ст. - ліцей (Novoiavorivsk)
  • Novoyegorovka school (Novojehorivka)
  • School6 Form 4B - СЗШ №6 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів м. Новомосковська (Novomoskovsk)
  • КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів Раївської сільської ради" (Novooleksandrivka)
  • Новоукраїнський НВК 8 "Ліцей - заклад дошкільної освіти" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області (Novoukrainka)
  • Ободівська СЗШ І-ІІІ ступенів (Obodivka)
  • Ободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Obodivka)
  • Академічний ліцей ім.В.Мельника (Obukhiv)
  • Академічний ліцей імені В Мельника (Obukhiv)
  • Академічний ліцей імені Володимира Мельника (Obukhiv)
  • Академічний ліцей імені Володмимра Мельника міста Обухова (Obukhiv)
  • Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області (Obukhiv)
  • Школа розробки ігор Unicore (Obukhiv)
  • академічний ліцей імені в. мельника (Obukhiv)
  • Chernobylski (Odesa)
  • Odessa`s school ORT №94 (Odesa)
  • ОЧСШ "Гармония" (Odesa)
  • Одесская школа "ОРТ" №94 (Odesa)
  • Одеська ЗОШ №62 (Odesa)
  • Одеська СШ №117 (Odesa)
  • Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» №94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області (Odesa)
  • Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 (Okhtyrka)
  • Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Olenivka)
  • Sobaka (Olevs'k)
  • Опаківський НВК (Opaka)
  • Оріхівська філія №3 КЗ ОЗЗСО "Сузір'я" (Orikhiv)
  • Оріхівська філія №3 ОЗЗСО "Сузір'я" (Orikhiv)
  • Осинівська №2 філія ОЗО Новопсковський ЗЗСО (Osynove)
  • Pavlohrad school 6 (Pavlohrad)
  • Навчально-виховний комплекс №2 (Pavlohrad)
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (Pavlohrad)
  • Velykie Glibovychi (Peremyshlyans'kyi district)
  • Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (Pershotravens'k)
  • Певомайська ЗОШ (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗЗСО І-ІІ ступенів №7 (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ (Pervomais'k)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Pervomais'k)
  • Первомайське ЗОШ (Pervomais'k)
  • Первомайска ЗОШ (Pervomais'ke)
  • Первомайска ЗОШ I-III ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ I-III ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ I-III ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ |-||| ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст (Pervomais'ke)
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Pervomais'ke)
  • Первомайське ЗОШ (Pervomais'ke)
  • первомайська ЗОШ (Pervomais'ke)
  • смт.Первомайське (Pervomais'ke)
  • Певомайська ЗОШ (Pervomais'kyi)
  • 8 клас (Pidbuzh)
  • Pidhorodtsi school (Pidhorodtsi)
  • КЗ"НВО"м.Покров Дніпропетровської обл (Pokrov)
  • Інформатика (Polohy)
  • Poltava Polytechnic College by National Technical University 'Kharkiv Polytechnic Institute' (Poltava)
  • Poltava school #9 (Poltava)
  • Vasylivka school (Poltava)
  • КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26" (Poltava)
  • КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області" (Poltava)
  • ППК НТУ ХПІ (Poltava)
  • Полтавська гімназія 33 (Poltava)
  • Полтавська загальноосвітня школа №5 (Poltava)
  • Полтавська загальноосвітя школа І-ІІІ ступенів №37 (Poltava)
  • Попелівський НВК "ЗНЗ І-ІІІСТ. - ДНЗ" (Popeli)
  • Познанський НВК «ЗНЗ І -ІІІ ступенів -ДНЗ» (Poznan')
  • ЗОШ I-III ст. с. Прип'ять (Pryp'yatʹ)
  • Раденицький НВК (Radenychi)
  • tr (Rakhivs'kyi district)
  • ЗОШ І-ІІІ ступеня села Раків Ліс (Rakiv Lis)
  • Опорний заклад загальної середньої освіти ім.Ів.Франка (Ralivka)
  • НВК "Рава-Руська школа-гімназія" (Rava-Rus'ka)
  • ОНЗ Рава-Руська ЗОШ №1 (Rava-Rus'ka)
  • Ravska school (Ravs'ke)
  • NATIONAL UNIVERSITY OF WATER AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING (Rivne)
  • Рівненська ЗОШ I-II ст. №16 Рівненської міської ради (Rivne)
  • Рівненська ЗОШ № 13 (Rivne)
  • Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІст. №10 Рівненської міської ради (Rivne)
  • Берегиння (Rohatyn)
  • Ролівська СЗШ І-ІІ ст. (Roliv)
  • Romny School 11 I-III levels №11 (Romny)
  • Romny school #11 (Romny)
  • Secondary school 11 of Romny (Romny)
  • Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 (Romny)
  • Роздільська ЗОШ І-IІІ ст. (Rozdil)
  • Рожищенський ліцей №4 (Rozhyshche)
  • РПК ЛНУ (Rubizhne)
  • Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 7 (Rubizhne)
  • Рудківська гімназія (Rudky)
  • Ліцей №1 Зимноводівської сільської ради (Rudne)
  • Ружичанський НВК (Ruzhychanka)
  • Рихтицька СЗШ І-ІІІ ст. (Rykhtychi)
  • Strilkovychi (Sambir)
  • Савинська філія Комунального закладу "Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області" (Savyntsi)
  • SNVK:specialized school I-II st-licey (Shostka)
  • Shostka gimnasium (Shostka)
  • Shostka school #8 (Shostka)
  • Шосткинська гімназія (Shostka)
  • Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ тупенів (Shostka)
  • Комунальний заклад "Широківська ЗОШ І - ІІІ ступенів Станично-Луганський район Луганська область" (Shyrokyi)
  • Аліна Когут (Silets')
  • Aarhus Business College (Skole)
  • GJMG (Skole)
  • JUOŠ"LUKAVAC MJESTO" (Skole)
  • Ліцей (Slavuta)
  • Славутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради (Slavuta)
  • ЗЗСО"Солонянська гімназія" (Solone)
  • Комунальний заклад "Солоницівський ліцей №3" Дергачівської районної ради Харківської області (Solonytsivka)
  • ДПТНЗ "Соснівський профес" (Sosnove)
  • Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Stare Selo)
  • Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.Башкирцевої (Stasi)
  • Степненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Запорізького району Запорізької області (Stepne)
  • Стрільска ЗОШ І-ІІІ ступенів (Stril's'k)
  • Стрілецький НВК (Strilets'ke)
  • Стрілковицька СЗШ I-II ступенів (Strilkovychi)
  • Стрілковицька СЗШ І-ІІ ст (Strilkovychi)
  • НВК "Школа І ст- гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия" (Stryi)
  • СЗШ №2 І-ІІІ ступеня навчання імені Героя України Андрія Корчака (Stryi)
  • Стрийська ЗШ I-IIIст.№6 (Stryi)
  • Стрийська загальноосвітня школа №2 імені Андрія Корчака (Stryi)
  • Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім.І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України (Sumy)
  • Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України (Sumy)
  • Сумський медичний коледж (Sumy)
  • School #3 (Svalyava)
  • Комп'ютерна школа Do_IT (Terebovlya)
  • ITHouse (Ternopil)
  • Ternopil IT Cluster (Ternopil)
  • Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" (Ternopil)
  • ТНПУ (Ternopil)
  • Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім.В. Левицького (Ternopil)
  • Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 (Ternopil)
  • Тернопільська класична гімназія (Ternopil)
  • Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека (Ternopil)
  • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (Ternopil)
  • Тнпу (Ternopil)
  • студент (Ternopil)
  • Tlumach school (Tlumach)
  • Для себя (Tokmak)
  • НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ ім. Дмитра Петрини с. Торгановичі" (Torhanovychi)
  • ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО с.Товстолуг (Tovstoluh)
  • НВК «СЗШ N2-гімназія» (Truskavets')
  • ОЗ Твіржанський ЗЗСО 1-3ст ЗДО (Tvirzha)
  • ОЗ Твіржанський ЗЗСО 1-3 ст ЗДО (Tvirzha)
  • ОЗ Твіржанський ЗЗСО 1-3 ступенів ЗДО (Tvirzha)
  • ОЗ Твіржанський ЗЗСО 1-3ст. ЗДО (Tvirzha)
  • ОЗ Твіржанський ЗЗСО I-III ступенів ЗДО (Tvirzha)
  • ОЗ"Твіржанський ЗЗСО 1-3ст ЗДО" (Tvirzha)
  • ОЗ"ТвіржанськийЗЗСО1-3ступенів ЗДО (Tvirzha)
  • ОЗ."Твіржанське ЗЗСО 1-3ст.-ЗДО" (Tvirzha)
  • ОЗ."Твіржанське ЗЗСО 1-3ст.ЗДО" (Tvirzha)
  • ОЗ."Твіржанський ЗЗСО 1-3 ст.-ЗДО" (Tvirzha)
  • Твіржанський ЗЗСО 1-3 ст (Tvirzha)
  • Твіржанський ЗЗСО I-III ст. - ЗДО (Tvirzha)
  • Irpin secondary school №17 (Ukrainka)
  • Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича (Ukrainka)
  • Лінгвістична гімназія ім. Т. Г. Шевченка (Uzhhorod)
  • Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів (Uzhhorod)
  • Школа гімназія с.Ваньовичі (Van'ovychi)
  • Вараська гімназія (Varash)
  • Гаврилова Ліза (Varash)
  • Вашківецька ЗОШ (Vashkivtsi)
  • Опорний заклад «Вашківецький ЗЗСО І-ІІІ ст.» (Vashkivtsi)
  • Васильківський НВК 4 (Vasylkiv)
  • Великодорізький НВК "ДНЗ_ЗНЗ" І-ІІ ст. (Velyka Doroha)
  • Великоколоднівський НВК (Velyke Kolodno)
  • НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї" (Velyki Hai)
  • Великосорочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Velyki Sorochyntsi)
  • Верблянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" (Verblyany)
  • КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІ ст." (Verkhn'odniprovs'k)
  • Веселянський навчально-виховний комплекс "ЗНЗ-ДНЗ" (Veselyanka)
  • 35 (Vinnytsia)
  • Dolphin School (Vinnytsia)
  • School 34 (Vinnytsia)
  • Vinnytsia IT school (Vinnytsia)
  • Vinnytsia city school 10 (Vinnytsia)
  • ZSH #35 VMR (Vinnytsia)
  • ДПТНЗ "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище" (Vinnytsia)
  • КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР" (Vinnytsia)
  • КЗ"НВК:ЗШ І -ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради" (Vinnytsia)
  • Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" (Vinnytsia)
  • Воловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Volovets')
  • Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Золочівської районної ради Львівської області (Voronyaky)
  • Вощаннцівський навчально-виховний комплекс "СЗШ І-ІІ ст. - ДНЗ" (Voshchantsi)
  • Вигодська спеціальна школа (Vyhoda)
  • Винниківська санаторна школа-інтернат (Vynnyky)
  • Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 м.Львова (Vynnyky)
  • СОШ с.Горнозаводск (Vyshhorod)
  • Вишнівська ЗОШ №1 (Vyshneve)
  • ЗОШ №2 м.Вишневе (Vyshneve)
  • Зош 2 (Vyshneve)
  • Vushnivchik school (Vyshnivchyk)
  • Ямпільський навчально-виховний комплекс (Yampil')
  • Яворівська ЗОШ І-ІІІ №2 (Yavoriv)
  • Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М. Чорновола (Yerky)
  • Йосипівська ЗОШ І ст (Yosypivka)
  • vfrflfd (Yuzhnoukrains'k)
  • Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області (Yuzhnoukrains'k)
  • Опорний заклад "Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ступенів" (Zaklad)
  • Zalishchyky State Gimnasia (Zalischyky)
  • Заліщицька державна гімназія (Zalischyky)
  • ЗОШ I-II СТУПЕНІВ №21 С.ЗАЛІСКИ (Zalisky) (Zalisky)
  • Залісянська ЗОШ І-ІІ ступенів (Zalissya)
  • Lezhensky nvk (Zaporizhia)
  • запорожская гимназия №46 (Zaporizhia)
  • 47 (Zaporizhzhia)
  • Military Sport Lyceum "Defender" (Zaporizhzhia)
  • gymnasium 46 (Zaporizhzhia)
  • Загальноосвітня санаторна школа-інтернат Хортицької національної академії (Zaporizhzhia)
  • Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 76 Запорізької міської ради Запорізької області (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія № 107 Запорізької міської ради Запорізької області (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія № 46 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька гімназія №46 (Zaporizhzhia)
  • Запорізька_загальноосвітня_школа_I-Ш_ступенів_№_1_імені_Т.Г.Шевченка_Запорізької_міської_ради_Запорізької_області (Zaporizhzhia)
  • Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс №106 (Zaporizhzhia)
  • Люцернянський НВК (Zaporizhzhia)
  • Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Zdolbuniv)
  • Zhovkva school #3 (Zhovkva)
  • Жовківська ЗОШ 3 (Zhovkva)
  • Communal Institution of General Secondary Education of І-ІІІ grades №12 (Zhovti Vody)
  • Опорний загальноосвітній навчальний заклад Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Zhukyn)
  • Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів (Zhvyrka)
  • ITStepAcademy (Zhytomyr)
  • Комп'ютерна Академія ШАГ Житомир (Zhytomyr)
  • Кз "Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. #2 ім. І.ПВолка" (Zmiiv)
  • Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (Zolochiv)
  • ДНЗ "Золотоніський професійний ліцей" (Zolotonosha)
  • Вараська гымназыя (мікрорайон Вараш)
  • Вараська гімназія (мікрорайон Вараш)