All Hour of Code events — Ukraine

  • 140
  • 15
  • Antonov college
  • I. V. Zhytnychenko School #6
  • Kherson school 15
  • Liceum Sykhivsky
  • School 10
  • School INTEGRAL
  • Vinnytsia private gymnasium "Artinov-Dolphin"
  • Zhovkva school #3
  • max
  • Академічний ліцей ім. В.Мельника
  • Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Виноградівська ЗОСШ І-ІІІ ступенів №8
  • Виноградівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №8
  • Гімназія 5
  • ДПТНЗ "Вінницьке вище професійне училище сфери послуг"
  • Дима Ус
  • ЗЗНВК №108
  • ЗЗСО #87 ЛМР ім. І. Калинець
  • ЗОШ І-ІІ ступенів с. Городок
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Мельника с. Чорниж
  • КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області"
  • Кротошинська ЗОШ
  • ЛДК СЗШ №3
  • Ліцей No 93 ЛМР
  • Ліцей Пулюя
  • Ліцей ім В. Симоненка ЛМР
  • Ліцей №46 ім.В.Чорновола
  • НВК#1 м.Немирова
  • Нововолинська ЗОШ № 7
  • Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7
  • Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів Раївської сільської ради
  • Общеобразовательная Школа I - III Ступеней №151
  • Опорний заклад "Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича"
  • Острожанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
  • Попелівський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ"
  • Приватний заклад загальї середньої освіти ліцей Інтеграл
  • Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням інформатики
  • Роздільська ЗОШ І-III ст.
  • Рубцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області
  • СЗШ 78
  • СЗШ № 33
  • СЗШ №74
  • СЗШ№1
  • СЗШ№54
  • Савинська філія Комунального закладу "Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області"
  • Степненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Стрільска ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Тудорковицький НВК
  • Учиник
  • Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 41
  • Черкаська спеціалізована школа №3
  • Чернігівський ліцей з ПВФП
  • Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради
  • вчитель фізики та інформатики
  • ліцей "Галицький"
  • مريم بنت عمران
  • № 15
  • Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів √2 (Bashtanka)
  • Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 Бердянської міської ради Запорізької області (Berdians'k)
  • Гимназия №38 (Dnipropetrovs'k)
  • dima (Kharkiv)
  • Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області (Kharkiv)
  • Березанський ЗЗСО І - ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області (Kremenivka)
  • кзш 15 (Kryvyi Rih)
  • AMor mr lockhart (Kyiv)
  • Yura Havrushkevich (Kyiv)
  • Антон (Kyiv)
  • Нікіта (Kyiv)
  • ладижинська зош №4 (Ladyzhyn)
  • stjo les maristes (Sobolivka)
  • Palmira school (Voznesens'ke)
  • ДОЛ "GAGARIN" (Євпаторія)
  • Заліщицька державна гімназія - Zalishchyky State Gimnasia (Заліщики)
  • Central York School District (Київ)
  • City Academy (Київ)
  • Cognizant (Київ)
  • Computer Science Teacher Association Mid-Columbia Chapter (Київ)
  • Del Rey (Київ)
  • Fletcher (Київ)
  • Frostburg State University (Київ)
  • George Mason University (Київ)
  • Girl Scouts (Київ)
  • Girls Inc of New York City (Київ)
  • Greenfield CoderDojo (Київ)
  • Gymnasium 136 (Київ)
  • Gymnasium Premier (Київ)
  • Hackathon Expert & ACM Ukraine (Київ)
  • IDLA (Київ)
  • IES (Київ)
  • ITigers roboclub (Київ)
  • Idaho Digital Learning (Київ)
  • Insight PA Cyber Charter School, Exton, PA 19341 (Київ)
  • International School of Brussels (Київ)
  • Jersey City Community Charter School (Київ)
  • Johnson Elementary School - Charlottesville, VA (Київ)
  • Lincoln International High School (Київ)
  • Maryland Cod Schools (Київ)
  • Microsoft Garage (Київ)
  • Milwaukee Public Schools (Київ)
  • Prince George's County Public Schools (Київ)
  • Random Hacks of Kindness Junior (Київ)
  • School 240 "Socium" (Київ)
  • School 9 (Київ)
  • Student (Київ)
  • Syntea (Київ)
  • ThinkGlobal Березняки (Київ)
  • Virtual TDSB (Київ)
  • Whitman Middle School, Seattle WA (Київ)
  • Zebra Robotics Inc (Київ)
  • gymnasium № 179 (Київ)
  • Гімназія інтернат 13 (Київ)
  • НВК 157 (Київ)
  • Су нешо бончев (Київ)
  • гимназия (Київ)
  • Ґімназія 179 міста Києва (Київ)
  • Colegio de bachilleres plante 4 lázaro Cárdenas (Львів)
  • Львівська правнича гімназія (Львів)
  • Angstrem school (Харків)