All Hour of Code events — Turkey

  • Akabe TOKI Anadolu Lisesi
  • Akkise Atatürk İlkokulu
  • Bahçeşehir Koleji Alanya
  • Büyükçekmece Anadolu Lisesi
  • Fatih İlkokulu Anamur /Mersin
  • Hatice Uluğ ilköğretim
  • Karpuzlu Anadolu Lisesi
  • Mehmet yildizli ilkokulu
  • Ortaköy Hidayet Sinanoğlu Ortaokulu
  • Osmangazi Ortaokulu
  • Sakarya Universitesi Vakfi Okullari Ozel Anadolu Lisesi
  • Vali Münir Raif Güney İlkokulu
  • Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
  • y
  • ŞEHİT ÖMER HALİSEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU
  • ŞehitMahmutBeyOrtaokulu
  • BESA (Ankara)
  • MEB (Ankara)
  • LEYLA KAHRAMAN SEVİN ERTENÜ (Antalya)
  • Askeriye Ortaokulu/BURDUR (Askeriye Köyü)
  • Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ataşehir)
  • Seyal (Babaeski)
  • Gökkuşağı Koleji (Bahçelievler)
  • Barbaros Anadolu Lisesi (Bağcılar)
  • Petek Koleji (Başakşehir)
  • Kemal Arıkan Ortaokulu (Beylikdüzü)
  • YAKUPLU KEMAL ARIKAN ORTA OKULU (Beylikdüzü)
  • YAKUPLU KEMAL ARIKAN ORTAOKULU (Beylikdüzü)
  • Yakuplu Kemal Arıkan Ortaokulu (Beylikdüzü)
  • Yakuplu kemal Arıkan ortaokulu (Beylikdüzü)
  • kemal arıkan ortaokulu (Beylikdüzü)
  • yakuplu kemal arıkan orta okulu (Beylikdüzü)
  • yakuplu kemal arıkan ortaokulu (Beylikdüzü)
  • ŞEHIT BÜYÜKELÇI GALIP BALKAR ORTAOKULU (Beylikdüzü)
  • MEF International School (Beşiktaş)
  • Mahmut Erseven İlkokulu (Beşiktaş)
  • TED Bodrum Koleji (Bodrum)
  • YONDER (Bornova)
  • Yavuz Sultan Selim Ortaokulu (Bornova)
  • Özel İzmir Türk Koleji (İTK Bornova) (Bornova)
  • atakent erdoğan kibarer ortaokulu (Bostanlı/ Karşıyaka)
  • Tahrik's (Buca)
  • TÜrkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu (Burdur Merkez)
  • Uludag University (Bursa)
  • Ömer naci bozkurt ilkokulu (Büğdüz Belediyesi)
  • Yeşilpınar İlkokulu (Defne)
  • Marmara Koleji (Dudullu Osb)
  • Düzce Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (Düzce)
  • Kovancılar mesleki eğitim merkezi (Elâzığ)
  • Final Okulları (Esenyurt)
  • Özel Eryaman Koleji (Etimesgut)
  • Şehit ibrahim kılıç mtal (Fatsa)
  • Çerkezköy Atatürk İlkokulu (Gazi Osman Paşa Osb)
  • Gölmarmara Şehit Özcan Yıldız Ortaokulu (Gölmarmara)
  • Göztepe İlkokulu (Göztepe)
  • Ergenekon İlkokulu (Güngören)
  • Atikehanım Ortaokulu (Hendek)
  • marmara koleji (Istanbul)
  • Bahçeşehir Koleji (Istanbul)
  • Ev (Istanbul)
  • I.E.S Granadilla De Abona (Istanbul)
  • Marmara (Istanbul)
  • Marmara Eğitim Kurumları (Istanbul)
  • Marmara Kolei (Istanbul)
  • Marmara Koleji (Istanbul)
  • Marmara eğitim kurumları (Istanbul)
  • Marmara koleji (Istanbul)
  • Uğur Koleji (Istanbul)
  • avrupa sınav koleji (Istanbul)
  • marmara koleji (Istanbul)
  • mimaroba okyanus koleji (Istanbul)
  • Özel Marmara Fen Lisesi (Istanbul)
  • Özel Marmara Koleji (Istanbul)
  • Reşat Nuri Güntekin (Izmir)
  • TARAAL (Izmir)
  • karşıyaka ortaokulu (Izmir)
  • Halil Türkkan Ortaokulu (Kadıköy)
  • MADO Kadriye Kanbur İlkokulu (Kahramanmaras)
  • TED Afyon Koleji (Karahisar,)
  • Sultan Alparslan İmam Hatip Ortaokulu (Karatay)
  • Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu YBO (Kars)
  • FEVZİPAŞA Ortaokulu (Karşıyaka)
  • Fevzipaşa (Karşıyaka)
  • Karşıyaka Anaokulu (Karşıyaka)
  • Okyanus Koleji (Kayapınar)
  • Atatürk Ortaokulu (Kayseri)
  • ahmet çuhadaroğlu orta okulu (Kağıthane)
  • Furkan Doğan A.İ.H.L (Kocasinan)
  • İzmir Özel Türk İlkokulu (Konak)
  • Meram Harmancık TOKİ Ziya Nur Aksun Ortaokılu (Konya)
  • Niyaz usta ilkokulu (Konya)
  • muhittin güzelkılınç iho (Konya)
  • Kumkuyucak Tiyenli Ortaokulu (Kumkuyucak)
  • İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ (Köprü / Konak)
  • Marmara College (Maltepe)
  • Marmara Fen Lisesi (Maltepe)
  • Marmara Fen lisesi (Maltepe)
  • Marmara Koleji (Maltepe)
  • Nezahat Aslan Ekşioğlu İ.Ö.O (Maltepe)
  • TED Rönesans Koleji (Maltepe)
  • marmara eğitim kurumları (Maltepe)
  • marmara koleji (Maltepe)
  • Özel Marmara Fen Lisesi (Maltepe)
  • Özel Marmara Fen Lİsesi (Maltepe)
  • Özel Marmara Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Maltepe)
  • Özel Marmara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Maltepe)
  • Özel Marmara ilköğretim Okulu (Maltepe)
  • Özel Marmara İlkokulu - Ortaokulu (Maltepe)
  • Özel marmara fen lisesi (Maltepe)
  • özel marmara fen lisesi (Maltepe)
  • özel marmara koleji (Maltepe)
  • Ali Rıza Çevik Ortaokulu (Manisa)
  • İzmir Özel Türk Koleji(Manisa) (Manisa)
  • Aksaz Turgut Reis Ortaokulu (Marmaris)
  • Marmaris Şehit Mehmet Çetin Ortaokulu (Marmaris)
  • ÖZEL TÜRK KOLEJI MARMARIS KAMPÜSÜ (Marmaris)
  • Kahrmanmaraş İl MEM (Merkez)
  • SIDDIK DEMİR ANADOLU LİSESİ (Merkez)
  • mehmed zahid kevseri imam hatip ortaokulu (Merkez)
  • mehmet zahid (Merkez)
  • ATİKE AKEL ORTO OKUL (Mersin)
  • TOROSLAR ŞEHİT FİKRİ DİLSİZ ilkokulu (Mersin)
  • Toki KMPO (Merzifon)
  • NAZİLLİ ZÜBEYDE HANİM ANA OKULU (Nazilli)
  • ÖZEL AKCAN OKULLARI (Nilüfer)
  • BTSO KAMİL TOLON BİLİM VE SANAT MERKEZİ (Osmangazi)
  • Şahin Yılmaz İlkokulu (Osmangazi)
  • Şükrü Şankaya İlkokulu (Osmangazi)
  • osmaniye korkut ata üniversitesi (Osmaniye)
  • Kurt doğmuş İlkokulu (Pendik)
  • TARIK BUĞRA AL (Pendik)
  • Özel artı bilim koleji (Samsun)
  • Selendi Üç Eylül Ortaokulu (Selendi)
  • Konya Selcuklu Mustafa Bulbul Ortaokulu (Selçuklu)
  • Selçuklu Belediyesi Saygı Anaokulu (Selçuklu)
  • Selçuklu İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Selçuklu)
  • serdivan bilim ve sanat merkezi (Serdivan)
  • ADASOKAGI ORTAOKULU (Seyhan)
  • Fevzipaşa ortaokulu (Seyhan)
  • Şehit Mehmet Volkan İlkokulu (Seyhan)
  • Silifke Bilim ve Sanat Merkezi (Silifke)
  • MİMAR SİNAN ORTAOKULU (Silivri)
  • Sincan Çözüm Akademi Okulları (Sincan)
  • StemMaker Atolye (Sinop)
  • Hasan Ali Yücel ortaokulu (Sultanbeyli)
  • Durak Hava Demir Secondary School (Talas)
  • fatma mustafa hasçalık ortaokulu (Talas)
  • Tarsus American College (Tarsus)
  • memiş pehlivan (Tekirdağ)
  • TED İzmir Koleji (Urla)
  • Uşak Borsa İstanbul Ortaokulu (Uşak Merkez)
  • Yakakent İmam Hatip ortaokulu (Yakakent)
  • Yenice Atatürk Ortaokulu (Yenice)
  • ÖZEL ANKARA ZEHRA OKULLARI (Yenimahalle)
  • Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi (Yenişehir)
  • MakerAnadolu (Yeşilyurt)
  • ismail erol ortaokulu (Yeşilyurt Belediyesi)
  • Şehit Kadir Ateşoğlu İmam Hatip Ortaokulu (Yıldızeli)
  • İstanbul Zeytinburnu bozkurt ilkokulu (Zeytinburnu)
  • şemsettin sami ortaokulu (Zeytinburnu)
  • goo (altıeylül)
  • Ankara EHS (Çankaya)
  • British Embassy School Ankara (Çankaya)
  • Evresel F (Çankaya)
  • MEV Koleji Özel Ankara Okulları (Çankaya)
  • İDV Özel Bilkent Lisesi (Çankaya)
  • Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu (Çekmeköy)
  • Avrupa Sınav Koleji (Çekmeköy)
  • İzmir Büyükçiğli Özel Türk Koleji (Çiğli)
  • İzmir Büyülçiğli Özel Türk Koleji (Çiğli)
  • Muradiye Özel Aksoy Koleji (Çubuk)
  • Mustafa Vasıf Karslıgil İlköğretim Okulu (Ümraniye)