All Hour of Code events — Slovakia

  • GJMG
  • TTXQGT
  • Základná škola Komenského 40
  • Gymnázium Andreja Kmeťa (Banská Štiavnica)
  • ZŠ Jozefa Horaka (Banská Štiavnica)
  • Základná škola, Nám. arm. g. L. Svobodu 16 (Bardejov)
  • Základná škola (Borský Mikuláš)
  • ESET (Bratislava)
  • MFSR (Bratislava)
  • OA Dudova 4 (Bratislava)
  • ZS Ruzova dolina (Bratislava)
  • Základná škola Dr. Ivana Dérera (Bratislava)
  • Základná škola Bytča, Ulica mieru 1235, Bytča (Bytča)
  • GJMG (Galanta)
  • Gymnázium Janka Matúšku (Galanta)
  • Gymnázium Janka Matúšku v Galante (Galanta)
  • alex (Galanta)
  • gjmg (Galanta)
  • Zš Hliník nad Hronom (Hliník nad Hronom - sídlisko)
  • ZŠ s MŠ Horný Hričov (Horný Hričov)
  • ZS Hrhov (Hrhov)
  • ZŠ s MŠ (Hriňová)
  • ZŠ s MŠ, Krivec, Hriňová (Hriňová)
  • SŠ Potravinarska (Hrušovany)
  • ZŠ Jána Švermu Humenné (Humenné)
  • Základná škola Jakubov (Jakubov)
  • ZŠ s MŠ (Kalinovo)
  • Kamenec pod Vtáčnikom (Kamenec pod Vtáčnikom)
  • Základná škola Školská 192/8 Kamenec pod Vtáčnikom (Kamenec pod Vtáčnikom)
  • Spojená škola internátna pre žiakov so zrakovým postihnutím, Bratislava (Karlova Ves)
  • Stredná odborná škola obchodu a služieb (Komárno)
  • ZŠ s VJM, Kostolné Kračany (Kostolné Kračany)
  • ZŠ s MŠ Koš (Koš)
  • ZŠ Bernolákova 16 (Košice)
  • filipo0805@gmail.com (Košice)
  • Zš.lipová199krhpodhradie (Krásnohorské Podhradie)
  • Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice (Levice)
  • Obchodná akadémia Levice (Levice)
  • Obchodná akadémia, Kalmána Kittenbergera 2, Levice (Levice)
  • Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice (Levice)
  • UMB (Levice)
  • Základná škola, Ul. sv. Michala 42, Levice (Levice)
  • ZŠ M.R.Štefánika Lučenec (Lučenec)
  • DOMOV (Malacky)
  • škola (Malacky)
  • J.V. Dolinského (Martin)
  • SSUŠ Martin (Martin)
  • Súkromná spojená škola (Martin)
  • ZŠ s MŠ, J. V. Dolinského 2 (Martin)
  • Základná kola s materskou školou J.Smreka Melčice- Lieskové (Melčice-Lieskové)
  • Zs p horova (Michalovce)
  • ZŠ Krymská 5, Michalovce (Michalovce)
  • zsls v modre (Modra)
  • ZŠ Severná 21 (Moldava nad Bodvou)
  • Gymnázium Myjava (Myjava)
  • Základná škola Družicová 4, Košice (Nad jazerom)
  • ZŠ Družicová 4, Košice (Nad jazerom)
  • ZŠ Nesluša (Nesluša)
  • Základná škola (Nesvady)
  • Gymnázium, Golianova 68, Nitra (Nitra)
  • Tulipanova1 (Nitra)
  • Univerzita Konštantína Filozofa, Katedra informatiky (Nitra)
  • ZS Kniežaťa Pribinu (Nitra)
  • Základná škola Topoľová 8, Nitra (Nitra)
  • Základná škola Tulipánová 1 (Nitra)
  • Základná škola kniežaťa Pribinu (Nitra)
  • Spojená škola sv. Jozefa (Nové Mesto nad Váhom)
  • Stredná odborná škola podnikania a služieb (Námestovo)
  • Arany János Alapiskola Ekecs (Okoč)
  • BSU Christo Botev (Petržalka)
  • Ekonomická univerzita v Bratislave (Petržalka)
  • Farského 9 (Petržalka)
  • SOŠ gastronomie a hotelovych sluzieb (Petržalka)
  • Základná škola, Dudova 2, Bratislava (Petržalka)
  • ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves (Pečovská Nová Ves)
  • Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany (Piešťany)
  • ZS Mojmirova, Piestany (Piešťany)
  • ZŠ s MŠ Pliešovce (Pliešovce)
  • Spojena skola pohronska polhora (Pohronská Polhora)
  • ZŠ s MŠ Dostojevského 25, Poprad (Poprad)
  • Súkromná stredná športová škola ELBA (Prešov)
  • Základná škola, Šmeralova 25, Prešov (Prešov)
  • Kkis (Rača)
  • ZŠ I. B. Zocha (Revúca)
  • ZŠ Komenského (Revúca)
  • Gymnázium sv. Andreja (Ružomberok)
  • Základná škola Andreja Hlinku Ružomberok - Černová (Ružomberok)
  • Základná škola Sačurov (Sačurov)
  • Základná škola s materskou školou Selec (Selec)
  • Základná škola Andreja Sládkoviča Sliač (Sliač)
  • ZŠ s MŠ Milana Hodžu (Staré Mesto)
  • Zákldná škola Mlynská 697/7 , Stropkov (Stropkov)
  • BGMH Sučany (Sučany - juh)
  • Spojená škola internátna, Tovarnícka 1632, Topoľčany (Topoľčany)
  • Súkromné gymnázium FUTURUM Trenčín (Trenčín)
  • dom (Trenčín)
  • Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava 917 01 (Trnava)
  • Gymnázium Martina Hattalu (Trstená)
  • ZŠ s MŠ Školská (Turčianske Teplice)
  • Školská (Turčianske Teplice)
  • Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné (Veľké Rovné)
  • Bieloruska 1 (Vrakuňa)
  • ZŠ s MŠ Žabokreky nad Nitrou (Žabokreky nad Nitrou)
  • Gymnázium svätého Františka z Assisi v Žiline (Žilina)
  • gymnázium svätého Františka z Asissi (Žilina)
  • gymnázium svätého Františka z Assisi (Žilina)