All Hour of Code events — Poland

  • (Bielsko-Biała)
  • (Bydgoszcz)
  • (Skierniewice)
  • (Siedlce)
  • (Rudna)
  • (Skrzatusz)
  • (Imielin)
  • (Warsaw)
  • (Gmina Abramów)
  • (Gdańsk)
  • (Międzychód)
  • (Lebork)
  • (Lubieszów)
  • (Mielec)
  • (Stalowa Wola)
  • (Gorzyce)
  • (Toruń)
  • (Srem)
  • (Chełm)
  • (Chelm)
  • (bydgoski)
  • (Gorzów Wielkopolski)
  • (Radlin)
  • (Łódź)
  • (Ostrow Wielkopolski)
  • (Czerwionka-Leszczyny)
  • (Szczecinek)
  • (Stargard)
  • (Bożepole Wielkie)
  • (Ruda Slaska)
  • (Katowice)
  • (Piastów)
  • (Trzebnice)
  • (Sopot)
  • (Piła)
  • (Łąka)
  • (Wyczechy)
  • (Kałuszyn)
  • (Bielsko-Biala)
  • (Piotrków Trybunalski)
  • (Raciborowice)
  • (Bialobrzegi)
  • (Płoki)
  • (Wągrowiec)
  • (Zabrze)
  • (Pelplin)
  • (Oborniki Śląskie)
  • (Skorzeszyce)
  • (Tarnow)
  • (Radom)
  • (Lublin)
  • (Przyłęk)
  • (Kowalew)
  • (Śrem)
  • (Dąbrówka)
  • (Proszowice)
  • (Chełmno)
  • (Rybnik)
  • (Olesno)
  • (Pasłęk)
  • (Nekla)
  • (Skibniew-Podawce)
  • (Kamieńsk)
  • (Kraków)
  • (Wodzisław Śląski)
  • (Rydułtowy)
  • (Warszawa)
  • (Wymysłów)
  • (Łopuszno)
  • (Suchedniów)
  • (Radzyń Podlaski)
  • (Niziny)
  • (Gmina Łubniany)
  • (Znin)
  • (Końskie)
  • (Iłów)
  • (Nowy Tomyśl)
  • (Gmina Strawczyn)
  • (Pasym)
  • (Tomaszowice-Kolonia)
  • (Kazimierzew)
  • (Legionowo)
  • (Tarnowskie Góry)
  • (Borówno)
  • (Aleksandrów Kujawski)
  • (Kudowa-Zdrój)
  • (Tarnów)
  • (Czechowice-Dziedzice)
  • (Swiecie)
  • (Kalisz)
  • (Leśniowice-Kolonia)
  • (Gdynia)
  • (Kielce)
  • (Fanianowo)
  • (Świdnica)
  • (Świętochłowice)
  • (Gortatowo)
  • (Dębe Wielkie)
  • (Krotoszyn)
  • (Szczekarków)
  • (Nowy Kamień)
  • (Poznań)
  • (Pionki)
  • (Piasek)
  • (Sochaczew)
  • (Gmina Gózd)
  • (Miedary)
  • (Adamów)
  • (Kolbuszowa)
  • (Poręba)
  • (kłobucki)
  • (Kraśnik)
  • (Inowrocław)
  • (Pila)
  • (Miedźna)
  • (jędrzejowski)
  • (Ornontowice)
  • (Ostrowiec)
  • (Konin)
  • (Wola Piasecka)
  • (Augustów)
  • (Zębowo)
  • (Wrocław)
  • (Częstochowa)
  • (Jaroszów)
  • (Dzierdziówka)
  • (Wloclawek)
  • (Siewierz)
  • (Gmina Goworowo)
  • (Damasławek)
  • (Bralin)
  • (Trzcianka)
  • (Lubień Kujawski)
  • (Głobino)
  • (Rychwałd)
  • (Bytom)
  • (Małogoszcz)
  • (Biskupiec)
  • (Jedrzejow)
  • (Połaniec)
  • (Jełowa)
  • (Wilkowo Polskie)
  • (Ropczyce)
  • (Ostrowiec Świętokrzyski)
  • (Łazy)
  • (Darlowo)
  • (Słupno)
  • (Tychy)
  • (Pruszcz Gdański)
  • (Szprotawa)
  • (Ożarów)
  • (Lipnik)
  • (Dzialoszyn k Zgorzelca)
  • (Zawisty Dzikie)
  • (Biala Podlaska)
  • (Pabianice)
  • (Piekary Slaskie)
  • (Żołynia)
  • (Żywiec)
  • (Zadzim)
  • (Liszki)
  • (Lipie)
  • (Sobiechy)
  • (Siecień)
  • (Ząbrowo)
  • (Zielona Góra)
  • (Będzin)
  • (Sosnowiec)
  • (Brodnica)
  • (Stare Bojanowo)
  • (Nowa Wieś)
  • (Gmina Łąck)
  • (Sobótka)
  • (wrocławski)
  • (Kozubów)
  • (Łosień)
  • (Ciechanów)
  • (Drzemlikowice)
  • (Gądów)
  • (Mała Wieś)
  • (Swidnica)
  • (Nadma)
  • (Koszalin)
  • (Masłów)
  • (piaseczyński)
  • (Szebnie)
  • (Czeladź)
  • (Ząbkowice Śląskie)
  • (Plock)
  • (Giżycko)
  • (Limanowa)
  • (Minsk Mazowiecki)
  • (Wodzislaw Slaski)
  • (Widzów)
  • (Witaszyce)
  • (Kunów)
  • (Solarnia)
  • (Bieruń)
  • (Elbląg)
  • (Międzyrzecze Górne)
  • (Nieledwia)
  • (Kuźnia Raciborska)
  • (Oława)
  • (Kołaczkowo)
  • (Gołębie)
  • (Legnica)
  • (Ząbki)
  • (Przedbórz)
  • (Myśliszewice)
  • (Myslowice)
  • (Dzierżążno)
  • (Mosina)
  • (Nowa Sól)
  • (Szczytno)
  • (Koluszki)
  • (Nowa Sol)
  • (Police)
  • (Laski)
  • (Tomaszow Mazowiecki)
  • (Starachowice)
  • (Gmina Izabelin)
  • (Lędziny)
  • (Lniano)
  • (Karwodrza)
  • (Niepołomice)
  • (Trzebiatów)
  • (Klonowa)
  • (Oświęcim)
  • (Brzuśnik)
  • (Chodkowo-Działki)
  • (Siemianowice Slaskie)
  • (Bestwina)
  • (Władysławowo)
  • (Żórawina)
  • (Zamosc)
  • (Zawiercie)
  • (Jaworzno)
  • (Gmina Milejewo)
  • (Bełdów)
  • (Rogów)
  • (Luboń)
  • (Wydminy)
  • (Piaseczno)
  • (Reda)
  • (Jastrzębie-Zdrój)
  • (Gmina Pogorzela)
  • (Dabrowa Gornicza)
  • (Złocieniec)
  • (Chwalibożyce)
  • (Złoczew)
  • (Mława)
  • (Ruda Śląska)
  • (Rzęczkowo)
  • (Gliwice)
  • (Siciny)
  • (Białystok)
  • (Siemianowice Śląskie)
  • (Podobin)
  • (Lesna)
  • (Prudnik)
  • (Orzech)
  • (Pyskowice)
  • (Gniezno)
  • (Koniaków)
  • (Sołtyków)
  • (Golub-Dobrzyń)
  • (Miłomłyn)
  • (Wschowa)
  • (Józefów)
  • (Piława Górna)
  • (Zduńska Wola)
  • (Przeworno)
  • (Dywity)
  • (Piaski)
  • (Chorzow)
  • (Września)
  • (Dąbrowa Górnicza)
  • (Racibórz)
  • (Elk)
  • (Opole)
  • (Chorzów)
  • (Tczew)
  • (Rumia)
  • (Mnich)
  • (Wodzisław)
  • (Wadowice)
  • (Kobiele Wielkie)
  • (Ostrów Wielkopolski)
  • (Kozienice)
  • (Słupsk)
  • (Kiczyce)
  • (Chodzież)
  • (Twardogóra)
  • (Jeżówka)
  • (Budzyń)
  • (Studzienice)
  • (Lubawa)
  • (Kościan)
  • (Lubin)
  • (Ładzyń)
  • (Ełk)
  • (Ciechocinek)
  • (Pilona)
  • (Gronowo Górne)
  • (Orzechów)
  • (Szczecin)
  • (Wierzbica)
  • (Kawęczyn)
  • (Żegiestów)
  • (Starogard Gdański)
  • (Sanok)
  • (Gmina Ostrów Wielkopolski)
  • (Torun)
  • (Mysłowice)
  • (Margonin)
  • (Olsztyn)
  • (Bialystok)
  • (Bojanowo)
  • (Opoczno)
  • (Witoszyce)
  • (Slupsk)
  • (Jaroslaw)
  • (Kędzierzyn-Koźle)
  • (Wola)
  • (Ostroleka)
  • (Brzustowiec)
  • (Gromnik)
  • (Prostki)
  • (Stanisławów)
  • (Lubsko)
  • (Rawicz)
  • (Szydłów-Kolonia)
  • (Łagów)
  • (Nowa Słupia)
  • (Paprocice)
  • (Kostrzyn)
  • (Tymbark)
  • (Gmina Szczawin Kościelny)
  • (Białobrzegi)
  • (Międzybórz)
  • (Rzeszów)
  • (Zamość)
  • (Głuchołazy)
  • (Ropa)
  • (Stare Siołkowice)
  • (Poizdów)
  • (Brenna)
  • (Gmina Kotuń)
  • (Kosów Lacki)
  • (brzeski)
  • (Bielawa)
  • (Grabowa)
  • (Poborszów)
  • (Łódź-Bałuty)
  • (Chełm Śląski)
  • (Brzeszcze)
  • (Gmina Daleszyce)
  • (Butryny)
  • (Pogrzebień)
  • (nowodworski)
  • (Słomin)
  • (Łęgowo)
  • (Zgierz)
  • (Kępki)
  • (Brzegi)
  • (Zembrów)
  • (Dzwono-Sierbowice)
  • (Ludzisko)
  • (Elblag)
  • (Wysokie Mazowieckie)
  • (Gmina Gorzkowice)
  • (Skarżysko-Kamienna)
  • (Makoszyce k Kepna)
  • (Krzeszowice)
  • (Olszanka)
  • (Stanica)
  • (Wiaderno)
  • (Stok)
  • (Idzikowice)
  • (Rokitno Szlacheckie)
  • (Leśnica)
  • (Kąty Wrocławskie)
  • (Chróścice)
  • (Częstkowo)
  • (Raciborz)
  • (Oborniki)
  • (Rzepin)
  • (Buszkowo)
  • (Rędziny)
  • (Makowiska)
  • (Krośnica)
  • (Wola Goryńska)
  • (Warsaw West County)
  • (Ryńsk)
  • (Starkowo)
  • (Janów)
  • (Skrzeszew)
  • (Bojano)
  • (Chotomów)
  • (Żurawiec)
  • (Zakopane)
  • (Lubliniec)
  • (Zegrze)
  • (Zgorzelec)
  • (Cielądz)
  • (Trześń)
  • (Raszyn)
  • (Orły)
  • (Żyrardów)
  • (Sulmierzyce)
  • (Kandyty)
  • (Cieszyn)
  • (Tłuszcz)
  • (Gmina Sadlinki)
  • (Nowa Ruda)
  • (Wilkowice)
  • (Grodzisk Wielkopolski)
  • (Zebrzydowice)
  • (Białośliwie)
  • (Glogow)
  • (Leszczyn Szlachecki)
  • (Długie)
  • (Kotomierz)
  • (Kisielsk)
  • (Skawina)
  • (Konstantynów Łódzki)
  • (Gmina Świercze)
  • (Strzelce Krajeńskie)
  • (Tarnawa Dolna)
  • (Białe Błota)
  • (Mchy)
  • (Nowogard)
  • (Zory)
  • (Sieradz)
  • (Sroda Wielkopolska)
  • (Murowana Goslina)
  • (Smolnik)
  • (Stobnica)
  • (Kłodzko)
  • (Zaniemyśl)
  • (Wasilków)
  • (Rogoźnik)
  • (Busko-Zdrój)
  • (Gmina Kłoczew)
  • (Żelice)
  • (Ryki)
  • (Bochnia)
  • (Kutno)
  • (Wola Zadybska)
  • (Gluszyca)
  • (Dąbrówka Polska)
  • (Skaryszew)
  • (Gozd)
  • (Brzeziny)
  • (Wierzbno)
  • (Kołobrzeg)
  • (Pszów)
  • (Gmina Radomyśl nad Sanem)
  • (Ustroń)
  • (Łowce)
  • (Przodkowo)
  • (Skrbeńsko)
  • (Pilica)
  • (Połomia)
  • (Istebna)
  • (Bystra)
  • (Żory)
  • (Gmina Przeciszów)
  • (Lubomia)
  • (Baczyn)
  • (Żurawica)
  • (Trębki)
  • (Gmina Ryglice)
  • (Tulce)
  • (Czarków)
  • (Iłża)
  • (Gmina Gorzyce)
  • (Gmina Teresin)
  • (Czułów)
  • (Nowe Rybie)
  • (Staniątki)
  • (Pękowo)
  • (Palikije Drugie)
  • (Święte)
  • (Kórnik)
  • (Pszczyna)
  • (Turek)
  • (Koleczkowo)
  • (Tarnobrzeg)
  • (Milanówek)
  • (Suwałki)
  • (Świeradów-Zdrój)
  • (Tomaszow Lubelski)
  • (kościerski)
  • (Hornówek)
  • (Krzepice)
  • (Lipnica Dolna)
  • (Ligota)
  • (Mragowo)
  • (Zaborów)
  • (Radymno)
  • (Janowszczyzna)
  • (Bażyny)
  • (Dabrowa Tarnowska)
  • (Frombork)
  • (Kazimierza Wielka)
  • (Wleń)
  • (Garwolin)
  • (Pruszków County)
  • (Sobieszczany)
  • (Wałbrzych)
  • (Dorohusk)
  • (Rzeszow)
  • (Teresin)
  • (Kozłów Biskupi)
  • (Wiśniewo)
  • (Knurów)
  • (Jarosławiec)
  • (Nysa)
  • (Spytkowice)
  • (Drążdżewo)
  • (Kolbuszowa County)
  • (Aleksandrow Lodzki)
  • (Polska Nowa Wieś)
  • (Leszno)
  • (Frydek)
  • (Oleszna k Dzierzoniowa)
  • (Tomaszów Mazowiecki)
  • (Otwock)
  • (Radomsko)
  • (Góra)
  • (Czarny Bór)
  • (Krauszów)
  • (Gorlice)
  • (Bidziny)
  • (Głogów Małopolski)
  • (Józefosław)
  • (Wyszyna)
  • (Kamieńskie Młyny)
  • (Lowicz)
  • (Zaczernie)
  • (Tyrawa Wołoska)
  • (Stara Huta)
  • (Lubsza)
  • (Lesko)
  • (Jelenia Góra)
  • (Jarocin)
  • (Góra Kalwaria)
  • (Chludowo)
  • (Pisarzowice)
  • (Napachanie)
  • (Siedliska)
  • (Izabelin)
  • (Skopanie)
  • (Szyszki)
  • (Petrykozy)
  • (Daleszyce)
  • (Dobiesławice)
  • (Wola Radłowska)
  • (Olszówka)
  • (Klasak)
  • (Czaniec)
  • (Wloszczowa)
  • (Humin)
  • (płocki)
  • (Strawczyn)
  • (Nowy Sącz)
  • (Parzymiechy)
  • (Mosty)
  • (Nowa Wieś Książęca)
  • (Wilkowiecko)
  • (Dąbrowa)
  • (Mochnaczka Niżna)
  • (Wicina)
  • (Wierzchucino)
  • (Okulice)
  • (Gostynin)
  • (Natolin)
  • (Słowik)
  • (Olza)
  • (Sączów)
  • (Ustka)
  • (Radecznica)
  • (Górzyn)
  • (Inowroclaw)
  • (Susz)
  • (Sulechów)
  • (Żmigród)
  • (Ziebice)
  • (Świdnik)
  • (Ksawerów)
  • (Żerniki Wrocławskie)
  • (Bogumiłów)
  • (Gmina Rzeczniów)
  • (Olkusz)
  • (Zielonka)
  • (Płock)
  • (Ćmielów)
  • (Biała Podlaska)
  • (Gizycko)
  • (Dąbrówka Górna)
  • (Mieczyn)
  • (Bircza)
  • (Łuków)
  • (Lipno)
  • (Jaroszewice Grodzieckie)
  • (Międzyborów)
  • (Złotoria)
  • (Nowa Sarzyna)
  • 12 (Świnoujście)
  • 18 (Raciborz)
  • 1990
  • 353 (Warsaw)
  • 5689 (Warsaw)
  • a (Poznań)
  • Akademia Nauki i Rozwoju (Żory)
  • AR.Creative (Tychy)
  • Archipelag Rozwoju (Zlotow)
  • Archipelag Rozwoju Jarosław Dobrzyński (Złotów)
  • Biblioteka Publiczna (Zbąszyń)
  • Biblioteka Publiczna GCK w Polance Wielkiej
  • Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz- Lokalny Klub Kodowania
  • Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta LKK (Mościsko)
  • Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek LKK (Pomiechówek)
  • Biblioteka Publiczna Gminy Złotniki Kujawskie
  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr. Juliana Gerpe w Łabiszynie (Łabiszyn)
  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kożuchów (Pobiedziska)
  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Zagórowie (Zagórów)
  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łabiszynie "LKK" (Łabiszyn)
  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy (Łapy)
  • Biblioteka Publiczna w Tuchowie LKK (Tuchów)
  • brak (Pogorzela)
  • Ck FUTURE
  • codowanie (Hermanów)
  • craeat (Jastrzębie-Zdrój)
  • d (Warszawa)
  • daniel (Najdymowo)
  • DOM (Imielin)
  • DOM (Bystra)
  • DOM (Sypniewo)
  • Dom
  • Dom (Gdynia)
  • Dom (Duchnice)
  • Dom (Zabrze)
  • Dom (Warszawa)
  • Dom (Bełk)
  • dom (Miedary)
  • dom (Banino)
  • dom (Warsaw)
  • dom
  • dom (Klicko)
  • domek (Warsaw)
  • Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego STO (Warszawa)
  • Edu4Fun - Akademia Mali Giganci (Siemianowice Śląskie)
  • EDULAB (Warsaw)
  • elo (Kandyty)
  • elo
  • EPAM Systems Poland (Gdańsk)
  • epitet (Gmina Lipowiec Kościelny)
  • Filia nr 5 w Nowej Wsi Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice (Nowa Wieś)
  • Filia nr 6 w Ryczywole Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice (Ryczywól k Kozienic)
  • gamemakers
  • ghghg (Warsaw)
  • gimnazjum nr 1 w sanoku (Sanok)
  • gimnazjum nr 2 (Brzeszcze)
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Kłomnicach LKK (Rzerzęczyce)
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Wieczfni Kościelnej (Wieczfnia Kościelna)
  • Gminny Ośrodek Kultury
  • Godzina Kodowania (Konstancin-Jeziorna)
  • gorzyce (Gorzyce)
  • Gówno (Gniewkowo)
  • Home4 (Bytom)
  • Homeschool (Siedlce)
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie (Gniezno)
  • II LO z BJN w BIelsku podlaski (Bielsk Podlaski)
  • im. J. Lompy (Katowice)
  • Izabela Rozmarynowicz (Trębki)
  • K.O.P.E.R (Sędziszów Małopolski)
  • kacper (Serpelice)
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski (sokólski)
  • korilocto (Warsaw)
  • kuba (Wilków)
  • laczynaspilka (Łódź)
  • Liga (Czaple)
  • lipnik (Adamów)
  • livya dom (Warszawa)
  • LKK - Stanowickie Bibliocode - Biblioteka Publiczna Miejsko - Gminna. Filia w Stanowicach (Stanowice)
  • Lokalny Klub Kodowania (Bartoszyce)
  • Looking for sponsors (Kalisz)
  • Miejska Biblioteka Publiczna (Żory)
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich (Piekary Śląskie)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie (Chrzanów)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach (Dobczyce)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle (Jasło)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Reszlu (Reszel)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu (Zgorzelec)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach (Zory)
  • Miejski Zespół Szkół w Porębie (Poręba)
  • Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna (Garwolin)
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Mickiewicza LKK (Połaniec)
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego (Zwoleń)
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku (Lidzbark)
  • Miejsko-Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja (Kazimierza Wielka)
  • MINECRAFT (Jaroslaw)
  • MY (Lubin)
  • Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" (Warszawa)
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka (Kraków)
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego (Warszawa)
  • nauka (Poznań)
  • nie (Kraków)
  • Nizegorodcew family education (Kraków)
  • nwm (Gdańsk)
  • ODN (Poznań)
  • OFEK (Gorzów Wielkopolski)
  • Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 (Wodzisław Śląski)
  • osoba prywatna (Wrocław)
  • p (Radom)
  • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi - Filia w Pabianicach (Pabianice)
  • Placki (Warsaw)
  • podstawowa (Wrocław)
  • Podstawowa Nr2 (Trzcianka)
  • Polska
  • praca domowa (Gmina Strawczyn)
  • private (Łaziska Górne)
  • private person (Tychy)
  • Programowanie (Łódź)
  • PRZEDSZKOLE CZERWON KORALIK
  • Publiczna biblioteka Gminnego Centrum Kultury w Polance Wielkiej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Goździe (Żuk Nowy)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie (Wojciechów)
  • Regulice (Regulice)
  • Riku Corporation (Ruda Śląska)
  • Rockwell (Katowice)
  • Rodzina Gozdek (Kryry)
  • ruda strawczyńska (Ruda Strawczyńska)
  • Rzędzimy w code.ork (Warszawa)
  • Sezin School (Tur)
  • SOSW (Piaseczno)
  • SP 7 (Mielec)
  • SP Kobielice (Kobielice)
  • SP2 (Luboń)
  • SP7 (Mielec)
  • sp7 (Mielec)
  • SSP10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Warszawa)
  • sss (Gmina Sadlinki)
  • sto augustow (Augustow)
  • szkola podstawowa nr 1 w porębie (Poręba)
  • szkoła (Roźwienica)
  • szkoła imienia profesora Franciszka Leji w grodzisku Górnym (Kłodzko)
  • Szkoła podatawowa (Palikije)
  • szkoła podstawaowa nr 1 w porębie (Poręba)
  • Szkoła Podstawowa (Stawiski)
  • Szkoła podstawowa (Oleszna k Dzierzoniowa)
  • szkoła podstawowa (Kołobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Michałówce (Michałówka)
  • szkoła podstawowa Im. Jana Brzechwy (Łęknica)
  • Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II (Pisarzowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach (Gmina Bobrowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach (Kraszewice)
  • Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów (Piaski)
  • Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie (Teresin)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Cieszyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Porębie (Poręba)
  • Szkoła podstawowa nr 1 w Porębie (Poręba)
  • szkoła podstawowa nr 1 w porębie (Poręba)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie (Chrzanow)
  • Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 143 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Kornela Makuszyńskiego (Wodzisław Śląski)
  • szkoła podstawowa nr 2 im Królowej Jadwigi w Dębicy (Debica)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Imielinie imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Imielin)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Proszowicach (Proszowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju (Jastrzębie-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 (Oborniki)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie. (Kiełczewo)
  • Szkoła podstawowa nr 4 w Wołominie (Wolomin)
  • Szkoła Podstawowa nr 40 (Tychy)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Kołłataja (Żywiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału Pomorskiego (Szczecinek)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 74 (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 94 (Warsaw)
  • szkoła podstawowa nr 98 warszawa (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Porębie (Poręba)
  • szkoła podstawowa nr. 1 w Porębie (Poręba)
  • Szkoła Podstawowa nr. 35 z Odziałami Sportowymi (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa Nr.1 w Porębie (Poręba)
  • Szkoła Podstawowa nr.1 w Porębie (Poręba)
  • Szkoła podstawowa nr.1 w Porębie (Poręba)
  • szkoła podstawowa nr.1 w Porębie (Poręba)
  • szkoła podstawowa nr.1 w porębie (Poręba)
  • Szkoła Podstawowa Nr.9 (Lubin)
  • Szkoła Podstawowa nr1 w Porębie (Poręba)
  • Szkoła Podstawowa nr7 (Mielec)
  • szkoła podstawowa numer 2 w imielinie (Imielin)
  • Szkoła Podstawowa w Chełmnie (Chełmno)
  • Szkoła podstawowa w Dziebałtowie (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa w Palikijach (Palikije)
  • Szkoła podstawowa w Ruścu (Rusiec)
  • szkoła podstawowa w wydrzy (Wydrza)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "klonowego Liścia" (Warszawa)
  • Szkoła podstawowo nr 1 w porębie (Poręba)
  • szkoła w szewnie (Ostrowiec)
  • Szkołą Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotwicza" (Kętrzyn)
  • TBA (Kalisz)
  • Technikum mechaniczne nr.1 w Bydgoszczy (Bydgoszcz)
  • Technikum Mechaniczne nr1 (Bydgoszcz)
  • The Future School Laboratory PSNC ICHB PAN (Poznań)
  • TYMO (Warsaw)
  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Poznań)
  • w (Dobra)
  • White hause (Wlodawa)
  • x
  • Xd (Koscierzyna)
  • xd xxx (Poręba)
  • YtGlancowyYt (Nowy Targ)
  • Zaczarowani (Zawidz Kościelny)
  • zespuł szkuł w syberi (Płociczno)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wodzisławiu Śląskim (Wodzisław Śląski)
  • Zespół Szkół Elektrycznych (Kielce)
  • Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 (Bydgoszcz)
  • Zespół Szkół NR 15 przy UDSK w Białymstoku (Białystok)
  • zespół szkół w sadkowicach (Gmina Sadkowice)
  • ZS Charzykowy (Charzykowy)
  • ZSE (Wodzislaw Slaski)
  • zsm1 (Bydgoszcz)
  • ZSO4-3C (Poznań)
  • zsp nr.4 w Żyrardowie (Żyrardów)
  • Śródziemnomorska Szkoła Podstawowa, Gimnazjum Śródziemnomorskie, Liceum Śródziemnomorskie im. św. Dominika Guzmana (Lublin)