All Hour of Code events — Peru

  • (Tacna)
  • (Pucallpa)
  • (Huanuco)
  • (Jacobo Hunter)
  • (Chimbote)
  • (Pueblo Libre)
  • (Arequipa)
  • (Cercado de Lima)
  • (La Molina)
  • (Otuzco)
  • (Andahuaylas)
  • (San Juan de Lurigancho)
  • (Santiago de Surco)
  • (Huancayo)
  • (Lima)
  • (Lima District)
  • (Jauja)
  • (Chaclacayo)
  • 100.yıl ortaokulu (Chimbote)
  • 30540
  • Bafa orta okulu (Chimbote)
  • bahçeligaziortaokulu (Chimbote)
  • bahçeşehir (Chimbote)
  • Café Society (Lima District)
  • Capitulo Estudiantil Computer Society UCSM (Yanahuara)
  • CEP Pitágoras (Huancayo)
  • Colegio San Antonio Marianistas (Bellavista)
  • CRACK THE CODE (Miraflores)
  • Creacode
  • divina providencia (Distrito de Lima)
  • DR. ayla savaş ortaokulu (Chimbote)
  • Educoding (Lima District)
  • Ev (Chimbote)
  • fevzi paşa sevim kalkan ilk ögretim okulu (Chimbote)
  • Gazi ilkokulu (Chimbote)
  • Gaziantep ada okulları (Chimbote)
  • home (Jacobo Hunter)
  • I.E. Barcia Boniffatti (Tacna)
  • I.E. Emblemática Miguel Grau (Lima District)
  • I.E.MARIA AUXILIADORA_CARHUAZ (Carhuaz)
  • I.E.P Nuestra señora de fatima paita (Paita District)
  • I.E.P Santa Rosa (Ate)
  • IE Nº 17223 La Pirca (Lonya Grande District)
  • IEE Santa Teresita - Cajamarca (Cajamarca)
  • Instituto Superior Tecnológico San Agustín de Abancay (Abancay)
  • Intiwawa ONG (Paucarpata)
  • JOSE BUENAVENTURA SEPULVEDA
  • Juana moreno
  • kale okulları (Chimbote)
  • Laboratoria (Arequipa)
  • laboratoria (Arequipa)
  • LAURA DE SANTA CATALINA (Abancay)
  • Luis Carranza (Ayacucho)
  • Manuel Polo Jimenez (Santiago de Surco)
  • Maria Inmaculada (Arequipa)
  • MARISCAL RAMON CASTILLA 1199
  • Milli egemenlik ortaokulu (Chimbote)
  • Montessori de Villa (Lurín)
  • Nicolas Copernico
  • Nicolas copernico (San Juan de Lurigancho)
  • nicolas copernico
  • Nicolás Copérnico (Lima)
  • Nicolás Copérnico (Cercado de Lima)
  • Nunguna (La Victoria)
  • okul (Chimbote)
  • Oyakkent İlk Öğretim Okulu (Chimbote)
  • PD Buró (Barranco District)
  • Recep Ersayın ilkokuku (Chimbote)
  • san columbano de abad (Bellavista District)
  • San José de Monterrico (Lima)
  • Santa Ana (San Miguel)
  • santo domingo de guzman (Huaraz)
  • Scoli Gimnaziale (Pucallpa)
  • sdadadas (Chimbote)
  • sophianum (Lima District)
  • TED Kayseri Koleji (Chimbote)
  • Universidad Global del Cusco (Cusco)
  • Urb. San Ignacio (Cercado de Lima)
  • XPERU (Juliaca)
  • Yayla İlkokulu (Chimbote)
  • Yedikule (Chimbote)
  • Ziya gökalp orta okulu (Chimbote)
  • Ş.J.A. Zeki Burak Okay anadolu imam hatip lisesi ve ortaokulu (Chimbote)
  • şehit cennet yiğit ilkokulu (Chimbote)