All Hour of Code events — Malaysia

  • Chee Mong
  • Convitto Nazionale "Leopardi" -
  • KTEPJ
  • Kolej Matrikulasi Perak
  • Kolej Tingkatan Enam Petaling Jaya
  • MRSM Felda
  • MRSM KKB
  • MRSM Kuala Kubu Baru
  • MRSM Kuala Kubu Bharu
  • Merrylands Public School
  • PROBINO SOLUTION
  • Powiis Primary
  • SBP INTEGRASI BATU RAKIT
  • SEK KEB SERI NILAM
  • SEKOLAH KEBANGSAAN SRI PERANI
  • SEKOLAH KEBANGSAAN PORT DICKSON
  • SEKOLAH KEBANGSAAN PUTRAJAYA PRESINT 9 1
  • SJK C ST JAMES
  • SJK(C) Hin Hua
  • SJK(C) Khe Beng
  • SJK(C)HIN HUA
  • SJK(C)YuHua
  • SJK(c) Hin Hua
  • SJKC AIK TREE
  • SJKC Hin Hua
  • SJKC Ping Ming
  • SK SIBU JAYA
  • SK SUNGAI TUA BAHARU
  • SK Taman Seri Gombak
  • SMK ABU BAKAR AL-BAKIR
  • SMK ABU BAKAR AL-BAQIR
  • SMK ISKANDAR SHAH
  • SMK ST.ANNE'S CONVENT,KULIM
  • SMK TAMAN DESA 2
  • SMK Tun Perak , Rawang
  • SR ARAB JAIM MERLIMAU PASIR
  • Sekolah Kebangsaan Saujana Utama
  • Sekolah Kebangsaan Taman Nusa Perintis 1
  • Sekolah Kebangsaan Taman Sri Gombak
  • Sekolah Rendah Islam Al Amin Wilayah Persekutuan
  • Smk Abu Bakar Al Baqir
  • Sna
  • TTC STEAM TECHNOLOGY
  • University College of Technology Sarawak
  • almwhab
  • cab
  • kolej tingkatan enam petaling jaya
  • sekolah menengah kebangsaan abu bakar al baqir
  • sk dato mohd musa
  • st james
  • sullivan east mid
  • 兴华小学
  • ศรีสุขวิทยา (Bandar Puncak Alam)
  • tabladdilla (Batang Berjuntai)
  • 大雅國中 (Bukit Mertajam)
  • 4 th Secondary School of Giannitsa (Aristotelis) (Cheras)
  • doodoo (Cukai)
  • DADDY (Genting Highlands)
  • odak okulları (Ipoh)
  • Telebort Technologies Sdn Bhd (Jelutong)
  • Informatika o'qituvchi (Johor Bahru)
  • Paisii Hilendarski (Johor Bahru)
  • SK TANAH MERAH (Johor Bahru)
  • SJK (C) Him Hua (Klang)
  • SJK(C) Hin Hua (Klang)
  • SJK(C)HIN HUA (Klang)
  • SJK(C)Hin Hua (Klang)
  • SJKC Hin Hua (Klang)
  • SKJ (C) Hin Hua (Klang)
  • sekolah SMPN 248 (Kluang)
  • (Kota Kinabalu)
  • SJK(C)ST.JAMES (Kota Kinabalu)
  • SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN PULAU SERAI (Kuala Dungun)
  • MRSM KUALA KUBU BHARU (Kuala Kubu Bharu)
  • - (Kuala Lumpur)
  • IST. COMPRENSIVO "G.GONNELLI" (Kuala Lumpur)
  • Sekolah kebangsaan taman seri sinar (Kuala Lumpur)
  • azai stampley (Kuala Lumpur)
  • bentley (Kuala Lumpur)
  • Aashu (Kuching)
  • Wikww (Kuching)
  • LONGI (Lutong)
  • PACE DEL MELA (Lutong)
  • 1st and 4nd Primary Schools of Rafina (Miri)
  • (Pandan)
  • ISTITUTO COMPRENSIVO LUCCA 4 (Pandan)
  • SMU(A) Mardziah Jabo (Pasir Mas)
  • Academy of Accelerated Learning (Petaling Jaya)
  • KOLEJ TINGKATAN ENAM PETALING JAYA (Petaling Jaya)
  • evelin (Petaling Jaya)
  • Școala Gimnazială,,Grigore Silași" (Petaling Jaya)
  • Esol Learning Center (Pulau Pinang)
  • SJKT MAK MANDIN (Pulau Pinang)
  • Scips (Pulau Pinang)
  • (Shah Alam)
  • "S. PERTINI 2" (Shah Alam)
  • SK KAMPONG GELAM (Tanjong Kling)
  • Sk kmpg gelam (Tanjong Kling)
  • NikolaiPetpovBelikov (Tanjong Malim)
  • SEKOLAH BERASRAMA PENUH INTEGRASI TEMERLOH (Temerloh)