All Hour of Code events — Lithuania

  • Darbėnų gimnazija
  • Gedminu Progimnazija
  • Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Vilniaus r. Rukainių gimnazija
  • Šiaulių Dainų progimnazija
  • Senamiesčio pradinė mokykla (Alytus)
  • Aukštadvario m/d ,,Gandriukas" (Aukštadvaris)
  • aukstelkė mokykla (Aukštelkė)
  • Babtai gymnasium (Babtai)
  • 1-9 (Baleliai)
  • Alytaus „Sakalėlio" pradinė mokykla (Birštonas)
  • birstono gimnazija (Birštonas)
  • Eitminiškių gimnazija (Didžiosios Kabiškės)
  • Endriejavo pagrindine mokykla (Endriejavas)
  • Vilniaus sav. Grigiškių Šviesos gimnazija (Grigiškės)
  • Jonava Neris Basic School (Jonava)
  • Jonavos Panerio pradinė mokykla (Jonava)
  • Jonavos Pradinė mokykla (Jonava)
  • Jurbarko Naujamiesčio progimnazija (Jurbarkas)
  • Herojus (Kaunas)
  • KTU Inžinerijos licėjus (Kaunas)
  • KTU Vaižganto progimnazija (Kaunas)
  • KTU inžinerijos licėjus (Kaunas)
  • Karalienės Morto mokykla (Kaunas)
  • Kaunas Alexander Pushkin gymnazium (Kaunas)
  • Kaunas Jurgis Dobkevičius progymnasium (Kaunas)
  • Kaunas Versvu gymnasium (Kaunas)
  • Kauno "Vyturio" gimnazija (Kaunas)
  • Kauno Dainavos progimnazija (Kaunas)
  • Kauno J.Dobkevičiaus progimnazija (Kaunas)
  • Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija (Kaunas)
  • Kauno Karalienės Mortos Mokykla (Kaunas)
  • Kauno Suzukio pradinė mokykla (Kaunas)
  • Kauno r.Garliava Jonuciu progimnazija (Kaunas)
  • Kauno „Varpo“ gimnazija (Kaunas)
  • Kazimieirio (Kaunas)
  • LSMU gimnazija (Kaunas)
  • Rutele (Kaunas)
  • ktu licejus (Kaunas)
  • Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis (Kavoliškis)
  • ... (Klaipėda)
  • Klaipeda Versme progymnasium (Klaipėda)
  • Klaipedos Vites Progimnazija (Klaipėda)
  • Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija (Klaipėda)
  • Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija (Klaipėda)
  • Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija (Klaipėda)
  • Kulturos fabrikas (Klaipėda)
  • Kultūros fabrikas (Klaipėda)
  • Smeltes progimnazija (Klaipėda)
  • „Varpelio“ mokykla- darželis (Klaipėda)
  • Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija (Kupiškis)
  • Miegėnų pagrindinė mokykla (Kėdainiai District Municipality)
  • Nera (Mažeikiai)
  • Molėtų pradinė mokykla (Molėtai)
  • Paliūniškio pagrindinė mokykla (Paliūniškio k.)
  • Panevėžio Rožyno progimnazija (Panevėžys)
  • Plungės ,,Ryto" pagrindinė mokykla (Plungė)
  • Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla (Ringaudai)
  • mazvydas (Tauragė)
  • Dauniškio gimnazija (Utena)
  • Utenos Dauniškio Gimnazija (Utena)
  • Utenos Dauniškio gimnazija (Utena)
  • Utenos Krašuonos progimnazija (Utena)
  • utenod dauni6kio gimnazija (Utena)
  • Ryto progimnazija (Varėna)
  • ryto (Varėna)
  • Ventos gimnazija (Venta)
  • Auginame ateitį (Vilnius)
  • Jana Pawla 2 (Vilnius)
  • Jokubas (Vilnius)
  • KMM (Vilnius)
  • Karalienės Mortos mokykla (Vilnius)
  • Naujininku mokykla (Vilnius)
  • Naujininku Mokykla (Vilnius)
  • The American International School of Vilnius (Vilnius)
  • Viduklė (Vilnius)
  • Vilniaus A. Vienuolio progimnazija (Vilnius)
  • Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Vilnius)
  • Vilnius Abraomas Kulvietis klasical gymnasium (Vilnius)
  • Vilnius International School (Vilnius)
  • balsiu progimnazija (Vilnius)
  • birstonas (Vilnius)
  • dadfdasdfasf (Vilnius)
  • Žygimanto Augusto (Vilnius)
  • Gerosios vilties progimnazija (Visaginas)
  • Kretingos r. Vydmantų gimnazija (Vydmantai)
  • Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija (Šalčininkai)
  • Bubių mokykla (Šiauliai)
  • Dainų progimnazija (Šiauliai)
  • Salduvės progimnazija (Šiauliai)
  • Šilutė M. Jankus pagrindinė (Šilutė)