All Hour of Code events — Israel

  • Horev
  • Non
  • joshua
  • sara
  • בלוג
  • בן גוריון פיינברג
  • תיכון חדש
  • Abugosh (Abu Ghosh)
  • Neta - Apple seeds (Be'er Sheva)
  • Salaam (Be'er Sheva)
  • eshkol (Be'er Sheva)
  • Witzman school, bet yehoshua (Beit Yehoshua)
  • ויצמן (Beit Yehoshua)
  • יוסף טל (Dimona)
  • neta (Eilat)
  • פיתח אפליקצית (Eilat)
  • American International School in Israel (Even Yehuda)
  • Amnah (Fureidis)
  • Alon (Giv'atayim)
  • Brauda (Haifa)
  • Gordon Academic College (Haifa)
  • الجعبري الأساسية للبنين (Hebron)
  • السيد الاساسية للبنين (Hebron)
  • مدرسة الهاجرية الأساسية للبنين (Hebron)
  • وصايا الرسول الاساسية للبنات (Hebron)
  • Ben gurion (Herzliya)
  • Reut (Herzliya)
  • SHAZAR (Herzliya)
  • roro (Herzliya)
  • rotem (Herzliya)
  • ויצמן (Hof HaSharon Regional Council)
  • א.ד.גורדן (Holon)
  • הרצוג חולון (Holon)
  • (ذكور فلسطين الابتدائية (ب (Jerusalem)
  • Al-hassan2 (Jerusalem)
  • Anata basic school for girls (Jerusalem)
  • BIET HANINA (Jerusalem)
  • Dar Al-Hikmeh (Jerusalem)
  • Orenda (Jerusalem)
  • Othman ibn afan (Jerusalem)
  • QueenB Jerusalem (Jerusalem)
  • Rosary Sister's High School (Jerusalem)
  • Shufat school (Jerusalem)
  • al-hassan (Jerusalem)
  • beit surik secondary school (Jerusalem)
  • elhasan school (Jerusalem)
  • helen keller school (Jerusalem)
  • hsufat school (Jerusalem)
  • shafat school (Jerusalem)
  • shufaat scholl (Jerusalem)
  • shufat school (Jerusalem)
  • the hope flowers school (Jerusalem)
  • الازهر (Jerusalem)
  • الحسن الثاني (Jerusalem)
  • الفتاة الشاملة (Jerusalem)
  • بيت حنينا الشاملة للبنات (Jerusalem)
  • خانيونس المشتركة ه (Jerusalem)
  • مدرسة الحسن الثاني للبنين (Jerusalem)
  • مدرسة شعفاط (Jerusalem)
  • مدرسة يبت حنينا الاشاملة (Jerusalem)
  • Graduate (Jish)
  • netaa (Jisr az-Zarqa)
  • Neta - Apple seeds (Karmiel)
  • harute (Karmiel)
  • Net@ (Kefar Sava)
  • neta (Kefar Sava)
  • נטע (Kefar Sava)
  • מכללת אורט ביאליק (Kiryat Bialik)
  • צומח מאיר (Kiryat Gat)
  • Yahalom (Kiryat Ono)
  • سديم (Laqiya)
  • Mizpe Aviv (Mitzpe Aviv)
  • Ness Zionna (Ness Ziona)
  • Aharon Davidy (Netanya)
  • Bagin (Netanya)
  • לאה גולברג (Netanya)
  • גאון הירדן (Neve Eitan)
  • Beta School (Petah Tikva)
  • בין גוריון פיינברג עלומים (Petah Tikva)
  • בן גוריון פיינברג (Petah Tikva)
  • בן גוריון פיינברג עלומים (Petah Tikva)
  • יד לבנים (Petah Tikva)
  • Zack Isakow (Ra'anana)
  • alrazi (Rahat)
  • גולן (Ramat Hasharon)
  • Regba (Regba)
  • פיינברג (Rishon LeTsiyon)
  • israel (Sde Ya'aqov)
  • Gratz school (Tel Aviv-Yafo)
  • Gretz (Tel Aviv-Yafo)
  • Javelin Networks (Tel Aviv-Yafo)
  • Kochav, Tel Aviv (Tel Aviv-Yafo)
  • Lady Davis TLC (Tel Aviv-Yafo)
  • TAMI hackspace (Tel Aviv-Yafo)
  • Yroni Hey (Tel Aviv-Yafo)
  • a.d ordon tlv (Tel Aviv-Yafo)
  • grets (Tel Aviv-Yafo)
  • gretz (Tel Aviv-Yafo)
  • inmanage (Tel Aviv-Yafo)
  • ironi daled (Tel Aviv-Yafo)
  • webcollage (Tel Aviv-Yafo)
  • בלפור (Tel Aviv-Yafo)
  • גרץ (Tel Aviv-Yafo)
  • ליידי דיווס (Tel Aviv-Yafo)
  • עירוני ט (Tel Aviv-Yafo)
  • עירוני י"ד (Tel Aviv-Yafo)
  • עירוני יד (Tel Aviv-Yafo)
  • תיכון חדש (Tel Aviv-Yafo)
  • תיכונט (Tel Aviv-Yafo)
  • مدرسة ابتدائي القمري لا بنات (Tur'an)
  • مدرسة بنات الجرمق الاساسية (Tzfat)
  • אחווה ירכא (Yarka)
  • leader of friendship (Yarka)
  • אחווה (Yarka)
  • אחווה ירכא (Yarka)
  • אחווה ירכא - מקיף (Yarka)
  • אחווה ירכא -תיכון (Yarka)
  • אחווה ירכר (Yarka)
  • אחווה מכיף (Yarka)
  • אחווה מקיף ירכא (Yarka)
  • בית ספר אווה ירכא (Yarka)
  • בית ספר אחווה- ירכא (Yarka)
  • בית ספר אחווה-ירכא (Yarka)
  • בית ספר תיכון אחווה ירכא (Yarka)
  • תיכון אחווה (Yarka)
  • תיכון אחווה ירכא (Yarka)
  • UINGAME (Yavne)
  • Oranim (Yehud)
  • ארזים (Yokne'am Illit)
  • الخليل (תל אביב יפו)
  • بنات تقوع الثانوية (תל אביב יפו)
  • عوريف (תל אביב יפו)
  • عوريف الاساسية (תל אביב יפו)
  • لطفية الصيفي (תל אביב יפו)