All Hour of Code events — Hungary

  • Logiscool Kispest
  • Logiscool Pécs
  • Ráday Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Logiscool Baja (Baja)
  • Szentistvántelepi Iskola (Budakalász)
  • Ady Endre (Budapest)
  • BKSZC Mandy Ivan SZKI es SZI (Budapest)
  • Budapest British International School (Budapest)
  • Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma (Budapest)
  • GTsodkps Sh8fuh (Budapest)
  • Greater Grace International School (Budapest)
  • Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és AMI (Budapest)
  • Hallássérültek Ovódája, Általános iskolája, Szakiskolája, Egymi és Kollégiuma (Budapest)
  • Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (Budapest)
  • Logiscool Buda (Budapest)
  • Logiscool Ferencváros (Budapest)
  • Logiscool Zugló (Budapest)
  • Miszteri (Budapest)
  • Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (Budapest)
  • Obuda University - John von Neumann Faculty of Informatics (Budapest)
  • Zuglói Benedek Elek EGYMI (Budapest)
  • Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola (Budapest)
  • t (Budapest)
  • Budaörs Logiscool (Budaörs)
  • International Christian School of Budapest (Diósd)
  • Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Dombóvár)
  • yaqaar (Dudar)
  • DSzC Bánki D. Szakgimnázium (Dunaújváros)
  • nope (Etyek)
  • Logiscool Gyál (Gyál)
  • jozsef attila (Gyöngyös)
  • Ráday Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Harta)
  • Hatvani Szent István Általános Iskola (Hatvan)
  • Nigger Faggot (Hejce)
  • Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája (Kalocsa)
  • Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI (Keszthely)
  • Bulgárföldi Általános Iskola (Miskolc)
  • Logiscool Miskolc (Miskolc)
  • Rozgonyi Úti Általános Iskola (Nagykanizsa)
  • Szent Anna Katolikus Általános Iskola (Nyírtelek)
  • Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Árpád fejedelem Tagiskola (Ostoros)
  • Kiss Áron (Porcsalma)
  • EJSz Széchenyi István Gimnázium (Pécs)
  • Pécsi SzC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (Pécs)
  • Szent Anna Katolikus Általános Iskola (Szany)
  • Karolina (Szeged)
  • Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola (Szeged)
  • Szegedi Szakképzési Centrum Körösy József középiskola (Szeged)
  • Weöres Sándor Általános Iskola (Szeged)
  • home (Székesfehérvár)
  • otthon (Tarrós)
  • Bánki (Tata)
  • Kőkúti Általános Iskola (Tata)
  • Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola (Tiszaföldvár)
  • Elite Teachers Academy - E-PROschool (Várpalota)
  • Fekete István Általános Iskola (Őrbottyán)