All Hour of Code events — Croatia

  • Gimnazija Daruvar
  • II. osnovna škola Varazdin
  • Ivan Lovrić
  • OS kralja Zvonimira
  • Osnovna skola August Senoa
  • Osnovna škola "Matija Gubec" Cernik
  • Osnovna škola Kneževi Vinogradi
  • Osnovna škola Vijenac
  • Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica
  • OŠ "Ivan Kozarac", Nijemci
  • OŠ Ante Kovačića
  • OŠ Augusta Cesarca
  • OŠ Bilje
  • OŠ Bogoslav Šulek
  • OŠ Kloštar Podravski
  • OŠ Kraljevica
  • OŠ Milana Begovića
  • OŠ Vežica
  • OŠ Vladimira Nazora
  • Primary School Zorke Sever
  • Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
  • Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđer Bošković
  • Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek
  • osnovna škola Ivana Lovrića
  • Schranz (Brdovec)
  • II. gimnazija (City of Zagreb)
  • KIBERone Zagreb (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Antuna Mihanovića (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Ivana Cankara (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Jelkovec (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Lučko (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Pantovčak (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Sesvetska Sela (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Središće (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Vladimira Nazora (City of Zagreb)
  • OŠ Cvjetno naselje (City of Zagreb)
  • OŠ Ivana Gundulića, Zagreb (City of Zagreb)
  • OŠ Jabukovac- Zagreb (City of Zagreb)
  • OŠ Odra (City of Zagreb)
  • OŠ Sesvetski Kraljevec (City of Zagreb)
  • Oš Miroslava Krleže (City of Zagreb)
  • Primary school Vladimira Nazora (City of Zagreb)
  • Osnovna škola Darda (Darda)
  • Osnovna škola Drenje (Drenje)
  • Osnovna škola "Josipdol" (Josipdol)
  • OŠ "Đuro Ester" Koprivnica (Koprivnica)
  • Srednja škola Koprivnica (Koprivnica)
  • Osnovna škola Kostrena (Kostrena)
  • OŠ Zdenka Turkovića (Kutjevo)
  • OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo (Kutjevo)
  • OŠ "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji (Matulji)
  • Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice (Našice)
  • Osnovna škola "Ivan Kozarac" Nijemci (Nijemci)
  • Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška (Nova Gradiška)
  • Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana (Ogulin)
  • Osnovna škola Orehovica (Orehovica)
  • Elementary school Vijenac, Osijek, CROATIA (Osijek)
  • Osnovna škola "Mladost" Osijek (Osijek)
  • Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića (Osijek)
  • OŠ "Vladimir Nazor" Ploče (Ploče)
  • (Pula - Pola)
  • Katolička osnovna škola "Josip Pavlišić" (Rijeka)
  • OŠ Ivana Zajca (Rijeka)
  • OŠ Turnić (Rijeka)
  • OŠ Jurja Dobrile Rovinj (Rovinj - Rovigno)
  • OŠ "Braća Bobetko" Sisak (Sisak)
  • OŠ Hugo Badalić (Slavonski Brod)
  • Osnovna škola "Lokve-Gripe" Split (Split)
  • Osnovna škola Marjan (Split)
  • Osnovna škola Visoka (Split)
  • OŠ Trstenik (Split)
  • OŠ Visoka (Split)
  • Srednja škola Ivana Lucića (Trogir)
  • Srednja škola Ivana Lucića - Trogir (Trogir)
  • Srednja škola Valpovo (Valpovo)
  • Gospodarska škola Varaždin (Varaždin)
  • OŠ Eugena Kumičića (Velika Gorica)
  • Strukovna škola Virovitica (Virovitica)
  • Katolička osnovna škola "Ivo Mašina" u Zadru (Zadar)
  • II. osnovna škola Čakovec (Čakovec)
  • Primary school Belica (Čakovec)
  • İzmir Atatürk Lisesi (Čeminac)
  • OŠ Vladimir Nazor, čepin (Čepin)
  • Osnovna škola Jurja Šižgorića (Šibenik)