All Hour of Code events — Czech Republic

  • 350
  • Czechitas
  • nvias, z. s.
  • Benešov nad Ploučnicí (Benešov nad Ploučnicí)
  • NOVA (Benešov nad Ploučnicí)
  • ZŠ T. G. Masaryka (Blatná)
  • ZŠ a MŠ Čs. armády 1026 Bohumín (Bohumín)
  • ZŠ TGM Borohrádek (Borohrádek)
  • ZŠ Brno, Kneslova 28, p. o. (Brno)
  • Slovanak (Brno-Královo Pole)
  • Kafara (Brno-Maloměřice a Obřany)
  • Základní škola Bruntál, Jesenická 10 (Bruntál)
  • ZŠ Aléská (Bílina)
  • Bassam (Břeclav)
  • ZŠ Březnice (Březnice)
  • 3zscv (Chomutov)
  • Základní škola a Mateřská škola Chýně (Chýně)
  • ZŠ a MŠ Dolní Loučky (Dolní Loučky)
  • Zš sv. Vincenta ruzomberok (Domazlice)
  • ZS a MS Decin IV, Machovo nam., p. o. (Děčín)
  • ZŠ a MŠ Frymburk (Frymburk)
  • ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec (Frýdek-Místek)
  • ZŠ Wolkerova (Havlíčkův Brod)
  • Lucka (Havířov)
  • SPŠ Na Třebešíně 2299 (Hlavní město Praha)
  • Pohoda (Hlinsko)
  • ZŠ Štefcova (Hradec Kralove)
  • Asociace turistických oddílů mládeže ČR. TOM 3802-Lotři (Hronov)
  • Základní škola Humpolec, Hradská 894 (Humpolec)
  • montessori-palau (Jankov)
  • Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř (Jaromer)
  • ProGamer (Jaroměř)
  • n/a (Jaroměř)
  • Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace (Jihlava)
  • ZŠ Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov (Jirkov)
  • ZŠ majakovskeho (Karvina)
  • ZŠ majakovského (Karviná)
  • Zš a Mš Majakovského (Karviná)
  • Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace (Klimkovice)
  • Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Klášterec nad Ohří)
  • SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín (Kolin)
  • ZŠ Kolín V., Michovická (Kolin)
  • Gymnázium Kolín (Kolín)
  • DaVinci (Kopřivnice)
  • SheBelievedSheCould (Kutna Hora)
  • Klvanovo gymnazium Kyjov (Kyjov)
  • Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2 (Liberec)
  • Základní a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace (Lichnov)
  • Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál (Lichnov)
  • Schola Humanitas (Litvínov)
  • Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632 ,příspěvková organizace (Louny)
  • ZŠ a MŠ Ludgeřovice (Ludgeřovice)
  • ZŠ Mochtín (Mochtín)
  • ZŠ a MŠ Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (Neslovice)
  • ZŠ Nečín (Nečín)
  • Základní škola Nový Jičín, Komenského 68 (Novy Jicin)
  • Záklaní škola Nový Jičín, Komenského 68 (Novy Jicin)
  • Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka (Nová Paka)
  • Gymnázium a sošpg (Nová Paka)
  • Zakladni skola Nove Mesto na Morave (Nové Město na Moravě)
  • CoderDojo Náchod (Náchod)
  • Základní škola, 1. máje 365, Náchod (Náchod)
  • ZŠ Nížkov (Nížkov)
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Školní 519, okr. Chomutov (Okounov)
  • JoKr (Olomouc)
  • Vědecká knihovna v Olomouci (Olomouc)
  • Zakladni skola a Materska skola Olomouc, Nedvedova 17 (Olomouc)
  • Učíme se doma (Opava)
  • Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 (Opava)
  • Co cie to? (Ostrava)
  • Czechitas Ostrava (Ostrava)
  • Technical University of Ostrava (Ostrava)
  • ZŠ Mitušova 8 (Ostrava-jih)
  • 060920 (Ostrov)
  • ZŠ Polabiny 1 (Pardubice II)
  • ZŠ Peruc (Peruc)
  • t.g.masaryk (Pisek)
  • nvias, z. s. (Plzeň 1)
  • 10. základní škola Plzeň příspěvková organizace nám. Míru 6, 301 00 Plzeň (Plzeň 3)
  • nvias, z. s. (Plzeň 4)
  • Střední odborná škola logistických služeb (Prague)
  • TopMonks (Prague)
  • ZS Ohradní (Prague 4)
  • ZŠ Jitřní (Prague 4)
  • ZS Ema Destinova (Prague 6)
  • Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky (Prague 9)
  • EDUCAnet – gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o. (Praha 11)
  • ZŠ Písnická v Praze 12 (Praha 12)
  • family (Praha 12)
  • Kiddům (Praha 2)
  • ZŠ Pošepného (Praha 4)
  • Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 (Praha 6)
  • ZS Hanspaulka (Praha 6)
  • Dino Schools of Prague (Praha-Petrovice)
  • Programiště (Praha-Velká Chuchle)
  • GJB a SPgŠ Přerov (Prerov)
  • Doma (Prušánky)
  • Gymnázium Jakuba Škody, Přerov (Přerov)
  • Základní škola Přerov, U Tenisu 4 (Přerov)
  • zs tgm (Radoun)
  • ZŠ TGM Rokycany (Rokycany)
  • Základní škola Rosice (Rosice)
  • Základní škola Rosice, příspěvková organizace (Rosice)
  • Podřipská škola (Roudnice nad Labem)
  • ZŠ J.J. Ryby Rožmitál p. Tř. (Rožmitál pod Třemšínem)
  • Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum (Sokolov)
  • fousek (Spořice)
  • zš škola staré město (Staré Město)
  • Detsky domov (Staňkov)
  • Škola Emila Kolbena Strančice (Strančice)
  • ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou (Stráž nad Nisou)
  • Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy (Svitavy)
  • ZŠ a MŠ Tasovice (Tasovice)
  • Adam Brůha (Teplice)
  • Denis Kraushůber (Teplice)
  • Dvořáková (Teplice)
  • Filip Riby (Teplice)
  • Gymnázium Teplice (Teplice)
  • ZŠ Buzulucká (Teplice)
  • ZŠ a MŠ Kopernikova 2592, Teplice (Teplice)
  • ZŠ s RVIVT Teplice, Plynárenská 2953 (Teplice)
  • ZŠ s RVMPP Teplice, Buzulucká 392, 415 03 Teplice (Teplice)
  • zš Buzulucká (Teplice)
  • Základní škola Pod Vinohrady Uherský Brod (Uhersky Brod)
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace (Valašské Meziříčí)
  • ZŠ Valtice (Valtice)
  • ZŠ Vorlina (Vlašim)
  • ZŠ a Gymnázium Vodňany (Vodňany)
  • ZŠ a MŠ Votice (Votice)
  • Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace (Vítkov)
  • SZS a VOSZ Zlin (Zlin)
  • základní škola zátor (Zátor)
  • CoderDojo Ústí nad Labem (Ústí nad Labem-město)
  • Ladislav Beránek (Ústí nad Labem-město)
  • Základní škola Bratří Čapků Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
  • ZŠ majakovskeho (Čeladná)
  • NOVA (Česká Kamenice)
  • ZŠ Máj II. (České Budějovice)
  • ZŠ Nerudova 9 (České Budějovice)
  • ZŠ a MŠ České Velenice (České Velenice)
  • majak (Český Krumlov)
  • Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav (Čáslav)
  • ZŠ a MŠ Čáslavice (Čáslavice)
  • Magic Hill Primary School (Říčany)
  • ZŠ Šestajovice (Šestajovice)
  • Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3 (Šumperk)
  • ZŠ a MŠ Švihov (Švihov)