All Hour of Code events — Czech Republic

  • 1.základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace
  • 25. Základní škola Plzeň, Chválenická 17
  • 8.ZŠMB
  • AT&T
  • Chotoviny school
  • Daniela Havlová
  • Dave
  • Ela
  • Fanda Slabý
  • GIGAČED
  • Gymnázium Františa Palackého
  • International School of Prague
  • Karlínská obchodní akademie
  • Komunitka zážitků
  • Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
  • Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové
  • Tadeáš
  • Waldorfské lyceum
  • Waldorfské lyceum ČB
  • Wladorfské lyceum ČB
  • ZS Pribram - Brezove Hory
  • Zakladni skola a materska skola Pisek, prispevkova organizace
  • Základní škola Rudolfa Koblice
  • Základní škola a mateřská škola Čs. armády 1026
  • ZŠ Blížkovice
  • ZŠ Malešov
  • ZŠ Oslavany
  • ZŠ Velký Šenov
  • ZŠ a MŠ Povrly
  • ZŠ a MŠ Votice, příspěvková organizace
  • Zš Velký Šenov
  • Zš Velký šenov
  • gitaaa
  • gymnazium Františka Palackého
  • o20chov
  • spsauto
  • verca
  • zs Velký Šenov
  • zs vs
  • základní škola velký šenov
  • zš velký šenov
  • Šimon
  • Šimon Štreit
  • Školy Březová
  • Základní škola T. G. Masaryka Blatná (Blatná)
  • ZŠ a MŠ ČSA Bohumín (Bohumín)
  • International School of Brno (Brno)
  • Základní škola Five Star Montessori (Brno)
  • Spierdalamy 69 (Chałupki)
  • BoomerTom (Chodová Planá)
  • ZŠ a MŠ Chotoviny (Chotoviny)
  • 4 (Cieszyn)
  • ZŠ a MŠ Dolní Loučky (Dolní Loučky)
  • alby (Frýdlant)
  • Základní škola a mateřská škola Jaroměřice, okres Svitavy (Jaroměřice)
  • OS,,Sveti Sava" (Jindřichův Hradec)
  • ZŠ a MŠ Březno, okres Chomutov (Kroměříž)
  • 8 (Kryry)
  • Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky (Kutná Hora)
  • Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2 (Liberec)
  • Lingua Universal (Litoměřice)
  • ZŠ a MŠ Ludgeřovice (Markvartovice)
  • zš tomáše garigue masaryka (Mnichovice)
  • Základní škola, 1. máje 365, Náchod (Náchod)
  • ZŠ Oslavany (Oslavany)
  • ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72 p. o. (Ostrava)
  • ZŠ Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 (Pardubice)
  • ZŠ Polabiny 1 (Pardubice)
  • 10. ZŠ Plzeň (Plzeň)
  • Hotelová škola, Plzen, U Borského parku 3 (Plzeň)
  • slaveykov (Plzeň)
  • 5 zš (Praha)
  • Eckerö (Praha)
  • FeDo (Praha)
  • International School of Prague (Praha)
  • Karlínská obchodní akademie (Praha)
  • Karlínská obchodní akademie a VOŠE (Praha)
  • Kollárova obchodní akademie (Praha)
  • Lyčkovo Naměsti (Praha)
  • Lyčkovo Náměstí 6 (Praha)
  • OA Kollarovka (Praha)
  • Park Lane International School (Praha)
  • SSOB (Praha)
  • Střední odborná škola logistických služeb (Praha)
  • Střední škola obchodní (Praha)
  • SŠ obchodní Belgická (Praha)
  • Wembley downs (Praha)
  • Základní škola a Mateřská škola Dr. Edvarda Beneše nám. Jiřího Berana 500 196 00 Praha 9 - Čakovice (Praha)
  • Základní škola s Rvj K Milíčovu (Praha)
  • ZŠ a G Jiřího Gutha-Jarkovského (Praha)
  • csš (Praha)
  • karlínská obchodní akademie (Praha)
  • leticia arango de avendaño (Praha)
  • sigmachad (Praha)
  • zakladní škola velky šenov (Praha)
  • základní škola velký šenov (Praha)
  • ZŠ Přerov, U Tenisu 4 (Přerov)
  • ZŠ a MŠ Vŕesina (Rousínov)
  • Základní škola Sloupnice (Sloupnice)
  • Gymnázium Teplice (Teplice)
  • Gita (Velký Šenov)
  • ZŠVŠ Velký Šenov (Velký Šenov)
  • ZŠ Vrané nad Vltavou (Vrané nad Vltavou)
  • ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p. o. (Vyškov)
  • Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace (Vítkov)
  • ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ, Znojmo (Znojmo)
  • ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 (Ústí nad Orlicí)
  • Escola Dona Maria II (Šenov u Nového Jičína)
  • cie (Šenov u Nového Jičína)
  • behal tomas (Šumperk)
  • ZŠ a MŠ Švihov (Švihov)