All Hour of Code events — Bulgaria

  • СУ " Христо Ботев"
  • 201 ОУ "Св.св. Кирил и Методий"
  • 6 СУ
  • Anthony
  • Ivan Vazov Secondary School
  • PU Paisii Hilendarski
  • Secondary School "Vasil Levski"
  • annimimi
  • ou hristo botev selo lesnovo
  • whitaker
  • Клара
  • НУ,,Единство"
  • ОУ "Георги Бенковски"
  • ОУ "Христо Максимов"
  • Основно училище „Братя Миладинови“, Сливен, България
  • СУ Йордан Йовков
  • Су "Пейо Яворов " Сливен
  • Шесто СУ "Отец Паисий"
  • Шесто СУ Отец Паисий
  • наиден
  • الابتدائية الأولى بالجميماء
  • 137су Ангел Кънчев (Asenovgrad)
  • Jorko Mutafachiev (Asenovgrad)
  • St. St. Cyril and Methodius (Asenovgrad)
  • St. st. Cyril and Methodius Secondary School (Asenovgrad)
  • st st cyril and methodius (Asenovgrad)
  • Tolga (Aytos)
  • СУ " Отец Паисий " (Balgarevo)
  • 4. OU "Dimcho Debelyanov" (Blagoevgrad)
  • СУИЧЕ"Свети Климент Охридски" (Blagoevgrad)
  • Su Nikola Yonko Vabtsarov (Borino)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Botevgrad)
  • ОУ ,,Христо Ботев„ (Bukova Poleana)
  • RoboKids (Burgas)
  • VI СУ "Паисий Хилендарски" (Burgas)
  • game (Burgas)
  • knqs boris 1 (Burgas)
  • Нямам (Burgas)
  • ОУ Христо Ботев (Burgas)
  • СУ "Д-р Петър Берон" (Cherven Bryag)
  • sv.sv kirel i metodi (Devene)
  • Св. Св. КИРИЛИ И МЕТОДИЙ (Devene)
  • Св. св. Кирил и Методиий (Devene)
  • св. св. кирил и методий (Devene)
  • СУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ" (Drenovets)
  • ПГ "Христо Ботев" (Dupnitsa)
  • ПГ "Христо Ботев", гр. Дупница (Dupnitsa)
  • SU "Vasil Levski" (Elin Pelin)
  • СУ "Васил Левски" (Elin Pelin)
  • Science and Math High School "Akad. Ivan Gyuzelev" - Gabrovo (Gabrovo)
  • ilzaatanasova (Gabrovo)
  • ОУ "Св. П. Хилендарски" (Gorna Oryahovitsa)
  • su canko bakalov cerkovski (Harsovo)
  • XIII ОУ Паисий Хилендарски (Hristianovo)
  • 1 СУ (Ignatievo)
  • 22-ро СУ "Г. С. Раковски" (Ignatievo)
  • 6 СУ Отец Паисий (Ignatievo)
  • 7СУ (Ignatievo)
  • TEDI (Ignatievo)
  • ДНЗ "Гадяцьке ВПАУ" (Ignatievo)
  • ОУ " Георги Сава Раковски" (Ignatievo)
  • ОУ.Георги Сава Раковски (Ignatievo)
  • СУ Константин Петканов (Ignatievo)
  • СУ Отец Паисий (Ignatievo)
  • СУ"П.К.Яворов" (Ignatievo)
  • СУ"Черноризец Храбър" (Ignatievo)
  • Private secondary school “Tzar Simeon Veliki”, Ivanyane, Sofia, Bulgaria (Ivanyane)
  • ЧСУ Цар Симеон Велики (Ivanyane)
  • ОУ "Христо Ботев" (Karabunar)
  • СУ " Васил Левски" (Karlovo)
  • СУ "Васил Левски" (Karlovo)
  • Demira (Kiten)
  • ОУ "Васил Левски" (Koriten)
  • sou tsanko bakalov tserkovski (Kozlevo)
  • Math and Science High School Kyustendil (Kyustendil)
  • Primary school "St. Kliment Ohridski " (Kyustendil)
  • ОУ,,Христо Ботев" (Lesnovo)
  • СУ ,, Димитър Маринов " (Lom)
  • 6 СУ Отец Паисий (Montana)
  • 6 соу Отец Паисий (Montana)
  • 6СУ Отец Паисий (Montana)
  • niki (Montana)
  • Сабрина (Novi Iskar)
  • СУ"Христо Ботев" (Paisievo)
  • ОУ СВ Иван Рилски (Pernik)
  • Kinder Coder (Plovdiv)
  • RoboParty Plovdiv (Plovdiv)
  • University of Plovidv Paisii Hilendarski (Plovdiv)
  • Usher (Plovdiv)
  • Иновативна Занималня ДЪГА-Пловдив (Plovdiv)
  • ОУ "Пейо Яворов" (Plovdiv)
  • ОУ Райна Княгиня (Plovdiv)
  • ПУ Паисий Хилендарски (Plovdiv)
  • Пейо Крачолов Яворов (Plovdiv)
  • СУ "П. К. Яворов" (Plovdiv)
  • СУ "Христо Г. Данов" (Plovdiv)
  • СУ Черноризерц Храбър (Plovdiv)
  • СУ"Св.Патриарх Евтимий" (Plovdiv)
  • Evrik (Polski Trambesh)
  • Luben Karavelov (Popovo)
  • СУ ,,Св. Климент Охридски " (Primorsko)
  • St. Constantine Cyril the Philosopher Secondary School with the Study of European Languages (Ruse)
  • sv sv kiril i meto (Ruse)
  • ОУ „Отец Паисий“, гр. Русе (Ruse)
  • Асен Златаров (Shabla)
  • СУ "Панайот Волов" гр. Шумен (Shumen)
  • СУ"Йоан Екзарх Български" (Shumen)
  • 5СУ П.К.Яворов (Sliven)
  • SY " P. K. YAVOROV" Sliven (Sliven)
  • ОУ ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА (Sliven)
  • Пейо Яворов (Sliven)
  • СУ,, П.К. Яворов (Sliven)
  • оу елисавета багряна (Sliven)
  • СУ "Св. св. Кирил и Методий" (Smolyan)
  • 105 SU "Atanas Dalchev" (Sofia)
  • 112 СТОЯН зАИМОВ (Sofia)
  • 112OU (Sofia)
  • 112ou (Sofia)
  • 118 СУ (Sofia)
  • 125 СУ Боян Пенев (Sofia)
  • 137 Secondary School "Angel Kanchev" (Sofia)
  • 137 secondary school “Angel Kunchev” (Sofia)
  • 140 СУ "Иван Богоров" (Sofia)
  • 20 ИОУ Тодор Минков (Sofia)
  • 20 ИОУ" Тодор Минков" (Sofia)
  • 20 иоу Тодор Минков (Sofia)
  • 20ИОУ (Sofia)
  • 3 СУ марин дринов (Sofia)
  • 33 OУ "Санкт-Петербург (Sofia)
  • 5 СУ "П.К.Яворов" (Sofia)
  • 55.СУ (Sofia)
  • 79-th high school "Indira Gandhi" (Sofia)
  • Aleksandrina (Sofia)
  • CoderDojo Bulgaria (Sofia)
  • Coding Kids (Sofia)
  • Georgi Sava Rakovski 120th Primary School (Sofia)
  • James Regents (Sofia)
  • OU Ekzarh Yosiv (Sofia)
  • Secondary school Alphabet (Sofia)
  • Никола Вапцаров (Sofia)
  • ОУ"Кирил и Методий" (Sofia)
  • ОУ'Райна Княгиня (Sofia)
  • СУ Емилиян Станев (Sofia)
  • Средно училище "Васил Левски" гр. Крумовград (Sofia)
  • ЧСЕУ Дрита (Sofia)
  • цанко церковски 52 (Sofia)
  • 9 ОУ "Веселин Ханчев" (Stara Zagora)
  • ivan vazov (Stara Zagora)
  • СУ Васил Левски (Stara Zagora)
  • СУ"Иван Вазов" (Stara Zagora)
  • ОУ„Н.Й. Вапцаров” (Stevrek)
  • Умните бухалчета (Trudovets)
  • Petko Rachev Slaveykov Secondary School - Tryavna (Tryavna)
  • Средно училище "П. Р. Славейков" - Трявна (Tryavna)
  • 7 (Varna)
  • 7 SU Naiden Gerov (Varna)
  • 7 СУ НАЙДЕН ГЕРОВ (Varna)
  • 7СУ Найден Геров (Varna)
  • Boji (Varna)
  • Pres (Varna)
  • cy''Найден Геров (Varna)
  • ОУ "Никола Йонко Вапцаров" (Varna)
  • ОУ "Цар Симеон I" (Varna)
  • ОУ.Георги Сава Раковски (Varna)
  • СУ "Гео Милев" (Varna)
  • СУ Найден Геров (Varna)
  • Су Найден Геров (Varna)
  • не (Varna)
  • су наиден геров (Varna)
  • ,,Отец Паисий'' (Veliko Tarnovo)
  • Em Stenev (Veliko Tarnovo)
  • SU Emilian Stanev (Veliko Tarnovo)
  • ОУ "П. Р. Славейков" – гр. Велико Търново (Veliko Tarnovo)
  • ОУ "Св. Патриарх Евтимий" (Veliko Tarnovo)
  • ОУ"Свети Патриарх Евтимий" (Veliko Tarnovo)
  • СУ Ем Станев (Veliko Tarnovo)
  • СУ Ем. Станев (Veliko Tarnovo)
  • Св.Патриарх Евтимий (Veliko Tarnovo)
  • Су Емилиян Станев (Veliko Tarnovo)
  • оу св патриарх евтимии (Veliko Tarnovo)
  • ППМГ "Академик Иван Ценов" (Vratsa)
  • профилирана природо математическа гимназия (Vratsa)
  • Профилирана Гимназия "Васил Левски" (Yambol)
  • СУ Гео Милев (Znamenosets)
  • ЗОШ №5 (Бургас)