All Hour of Code events — Bulgaria

  • СУ " Христо Ботев"
  • Secondary School "Vasil Levski"
  • ou hristo botev selo lesnovo
  • НУ,,Единство"
  • Основно училище „Братя Миладинови“, Сливен, България
  • СУ Йордан Йовков
  • Су "Пейо Яворов " Сливен
  • наиден
  • St. St. Cyril and Methodius (Asenovgrad)
  • St. st. Cyril and Methodius Secondary School (Asenovgrad)
  • st st cyril and methodius (Asenovgrad)
  • Tolga (Aytos)
  • Su Nikola Yonko Vabtsarov (Borino)
  • ОУ ,,Христо Ботев„ (Bukova Poleana)
  • RoboKids (Burgas)
  • game (Burgas)
  • knqs boris 1 (Burgas)
  • Нямам (Burgas)
  • ОУ Христо Ботев (Burgas)
  • СУ "Д-р Петър Берон" (Cherven Bryag)
  • sv.sv kirel i metodi (Devene)
  • Св. Св. КИРИЛИ И МЕТОДИЙ (Devene)
  • Св. св. Кирил и Методиий (Devene)
  • св. св. кирил и методий (Devene)
  • СУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ" (Drenovets)
  • СУ "Васил Левски" (Elin Pelin)
  • ilzaatanasova (Gabrovo)
  • XIII ОУ Паисий Хилендарски (Hristianovo)
  • 1 СУ (Ignatievo)
  • 22-ро СУ "Г. С. Раковски" (Ignatievo)
  • 7СУ (Ignatievo)
  • ОУ " Георги Сава Раковски" (Ignatievo)
  • ОУ.Георги Сава Раковски (Ignatievo)
  • СУ Константин Петканов (Ignatievo)
  • ЧСУ Цар Симеон Велики (Ivanyane)
  • ОУ "Христо Ботев" (Karabunar)
  • Demira (Kiten)
  • ОУ "Васил Левски" (Koriten)
  • ОУ,,Христо Ботев" (Lesnovo)
  • СУ ,, Димитър Маринов " (Lom)
  • Сабрина (Novi Iskar)
  • СУ"Христо Ботев" (Paisievo)
  • Usher (Plovdiv)
  • СУ Черноризерц Храбър (Plovdiv)
  • Luben Karavelov (Popovo)
  • СУ ,,Св. Климент Охридски " (Primorsko)
  • St. Constantine Cyril the Philosopher Secondary School with the Study of European Languages (Ruse)
  • sv sv kiril i meto (Ruse)
  • ОУ „Отец Паисий“, гр. Русе (Ruse)
  • СУ"Йоан Екзарх Български" (Shumen)
  • 5СУ П.К.Яворов (Sliven)
  • SY " P. K. YAVOROV" Sliven (Sliven)
  • Пейо Яворов (Sliven)
  • СУ,, П.К. Яворов (Sliven)
  • СУ "Св. св. Кирил и Методий" (Smolyan)
  • 112OU (Sofia)
  • 112ou (Sofia)
  • 125 СУ Боян Пенев (Sofia)
  • 20 иоу Тодор Минков (Sofia)
  • 3 СУ марин дринов (Sofia)
  • 33 OУ "Санкт-Петербург (Sofia)
  • 5 СУ "П.К.Яворов" (Sofia)
  • James Regents (Sofia)
  • OU Ekzarh Yosiv (Sofia)
  • СУ Емилиян Станев (Sofia)
  • 9 ОУ "Веселин Ханчев" (Stara Zagora)
  • ivan vazov (Stara Zagora)
  • СУ Васил Левски (Stara Zagora)
  • СУ"Иван Вазов" (Stara Zagora)
  • ОУ„Н.Й. Вапцаров” (Stevrek)
  • Умните бухалчета (Trudovets)
  • 7 SU Naiden Gerov (Varna)
  • 7 СУ НАЙДЕН ГЕРОВ (Varna)
  • 7СУ Найден Геров (Varna)
  • Boji (Varna)
  • cy''Найден Геров (Varna)
  • ОУ.Георги Сава Раковски (Varna)
  • СУ "Гео Милев" (Varna)
  • СУ Найден Геров (Varna)
  • Су Найден Геров (Varna)
  • су наиден геров (Varna)
  • ОУ"Свети Патриарх Евтимий" (Veliko Tarnovo)
  • оу св патриарх евтимии (Veliko Tarnovo)
  • СУ Гео Милев (Znamenosets)