All Hour of Code events — Bosnia and Herzegovina

  • (Ilidža)
  • (Travnik)
  • (Stolac)
  • (Visoko)
  • (Bosanski Petrovac)
  • (Foča)
  • (Србац)
  • (Mostar)
  • (Sarajevo)
  • (Živinice Grad)
  • (Lepenica)
  • (Prnjavor)
  • (Livno)
  • (Mrkonjić Grad)
  • (Todorovo)
  • (Duboki Potok)
  • (Gradiška)
  • (Zvornik)
  • (Kladanj)
  • (Unsko-sanski kanton)
  • (Banja Luka)
  • (Bihać)
  • (Tuzla)
  • (Velika Kladuša)
  • (Fojnica)
  • (Breza)
  • (Tešanj)
  • (Gračanica)
  • (Bileća)
  • (Nova Topola)
  • (Novi Grad)
  • (Kanton Sarajevo)
  • (Vrnograč)
  • (Bužim)
  • (Banovići)
  • (Hrasnica)
  • (Vareš)
  • (Trebinje)
  • (Puračić)
  • (Buci)
  • (Ilijaš)
  • (Srebrenik)
  • (Zenica)
  • (Goražde)
  • (Teslić)
  • (Derventa)
  • (Glamoč)
  • (Kiseljak)
  • (Posušje)
  • (Doboj)
  • (Cazin)
  • (Ostrožac)
  • (Grabik Ilova)
  • (Brčko)
  • (Tomislavgrad)
  • (Gradačac)
  • (Gornja Orahovica)
  • (Čitluk)
  • (Begov Han)
  • (Orahovica Gornja)
  • (Vogošća)
  • (Sovići)
  • (Klokotnica)
  • (Kalesija)
  • (Šestanovac)
  • (Živinice)
  • (Kakanj)
  • (Čapljina)
  • (Hadžići)
  • (Đurđevik)
  • (Milići)
  • (Istočno Novo Sarajevo)
  • (Kulaši)
  • (Babići)
  • (Kupres)
  • (Mramor)
  • (Jablanica)
  • (Ustikolina)
  • (Široki Brijeg)
  • (Tuzlanski kanton)
  • (Pale)
  • (Domaljevac)
  • (Lukavac)
  • (Mostarsko Raskršće)
  • (Višegrad)
  • (Vida)
  • (Lukavica)
  • (Karakaj)
  • (Maglaj)
  • (Odžak)
  • Amirgg (Visoko)
  • Besna
  • CENTAR ZA MLADE INPUT (Zenica)
  • Centar za mlade INPUT (Zenica)
  • Centar za promociju civilnog društva (Sarajevo)
  • CPCD (Sarajevo)
  • Cpcd (Sarajevo)
  • Druga osnovna škola Srebrenik (Srebrenik)
  • Dzemi (Ilidža)
  • FPMOZ (Mostar)
  • Građevinska škola Jurja Dalmatinca Mostar (Mostar)
  • Grbavica (Sarajevo)
  • Hasan Kikic (Sarajevo)
  • Hasan kikic (Sarajevo)
  • Informatika (Sarajevo)
  • ItAcademy (Banja Luka)
  • ItAcademy (Sarajevo)
  • ITAcademy 3 (Banja Luka)
  • JU OS"Podlugovi" (Podlugovi)
  • JU Srednja škola Konjic (Konjic)
  • JU SŠC "Jovan Cvijić" Modriča (Modriča)
  • kod kuce (Srebrenik)
  • MSŠ "Enver Pozderović" Goražde (Goražde)
  • Muhamed (Visoko)
  • Nemamo pojma (Srebrenik)
  • nista (Sarajevo)
  • OS "KULIN BAN" (Visoko)
  • Osnovna Skola Hasim Spahic (Ilijaš)
  • OŠ "Osman Nuri Hadžić" (Sarajevo)
  • OŠ Grbavica 2 (Sarajevo)
  • OŠ KISELJAK 2ZABRĐE (Lepenica)
  • Pavle (Prnjavor)
  • POJEDINAC (Banja Luka)
  • POJEDINAC (Visoko)
  • Pojedinac (Pale)
  • Pojedinac (Livno)
  • Pojedinac
  • Pojedinac jedan (Gračanica)
  • QNYDWM (Sarajevo)
  • Sajam Obrazovanja 2 (Sarajevo)
  • Silvije Strahimir Kranjčević (Sarajevo)
  • Smart Office Coworking (Banja Luka)
  • Star Wars
  • Tijana (Prnjavor)
  • Udruzenje Zena za zenu (Konjic)
  • Visoka škola računarstva i poslovnih komunikacija eMPIRICA (Brčko)