All Hour of Code events — Bosnia and Herzegovina

  • ,,Branko Ćopić"
  • IT Factory
  • JU 3. OSNOVNA ŠKOLA BRČKO
  • JU Ekonomska skola
  • JU Ekonomska škola
  • JU GIMNAZIJA PRNJAVOR
  • JU Gimnazija "Rizah Odžečkić"
  • JU IX osnovna škola Brčko distrikta BiH
  • JU SSC "Istocna Ilidza"
  • JU SSC Istocna Ilidza
  • JU SŠC "I.Ilidza"
  • JU SŠC "Istočna Ilidža"
  • OŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA VIDOVICE
  • Srednjoskolski centar I.Ilidza
  • food being
  • Saric (Banja Luka)
  • JU MSŠ Banovići (Banovići)
  • JU OŠ "Grivice" Banovici (Banovići)
  • MSS Banovići (Banovići)
  • Američki kutak Bihać (Bihać)
  • JU 10. OSNOVNA ŠKOLA BIJELA (Bijela)
  • American Corner Bijeljina (Bijeljina)
  • Osnovna Škola Turbe (Bijelo Bučje, Teslić)
  • JU Opća gimnazija "Bosanska Krupa" (Bosanska Krupa)
  • Gimnazija "Muhsin Rizvić" Breza (Breza)
  • JU Ekonomska skola (Brčko)
  • Ekonomska škola (Brčko)
  • II OS (Brčko)
  • JU 1. OŠ Brčko (Brčko)
  • JU Ekonomska (Brčko)
  • JУ ГИМНАЗИЈА "ВАСО ПЕЛАГИЋ" БРЧКО, I-3 (Brčko)
  • Treca osnovna skola (Brčko)
  • Visoka škola računarstva i poslovnih komunikacija eMPIRICA (Brčko)
  • ЈУ ГИМНАЗИЈА "ВАСО ПЕЛАГИЋ" БРЧКО , I-5 (Brčko)
  • Prva Osnovna Skola Bugojno (Bugojno)
  • Prva Osnovna skola (Bugojno)
  • Prva Osnovna Škola Bugojno (Bugojno)
  • Prva osnovna skola Bugojno (Bugojno)
  • Prva osnovna škola Bugojno (Bugojno)
  • MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA (Busovača)
  • JUOŠ "Srbija" Crkvina (Crkvina)
  • 2000 (Doboj)
  • Osnovna škola "21 mart" Matuzići (Doboj South)
  • JUOŠ DOBOŠNICA (Dobošnica)
  • JUOŠ Dobošnica (Dobošnica)
  • Mehmedalija Mak Dizdar (Dobrinje)
  • OŠ" Mula MustafaBašeskija" (Donje Moštre)
  • Fojnički programeri (Fojnica)
  • Srednja škola "Tin Ujević" (Glamoč)
  • Aida Javoras (Gornje Moštre)
  • JU Sedma osnovna škola (Gornji Rahić)
  • Jedanaesta osnovna skola, Gornji Zovik, Brcko, IX razred (Gornji Zovik)
  • JU MSS "Hasan Kikic" Gradacac (Gradačac)
  • JU MSŠ "Hasan Kikić" Gradačac (Gradačac)
  • J.U. "Druga osnovna škola" (Gračanica)
  • JU OŠ "DOBOROVCI" (Gračanica)
  • JU OŠ "Gračanica"-Živinice (Gračanica)
  • JU OŠ "Hasan Kikić" Gračanica (Gračanica)
  • Vijeće mladih Općine Gračanica (Gračanica)
  • Osnovna skola Rudera Boskovica Grude (Grude)
  • JU "Četvrta osnovna škola"- Hrasnica (Hrasnica)
  • Četvrta osnovna škola-Hrasnica (Hrasnica)
  • International Burch University (Ilidža)
  • JU Osma osnovna škola "Amer Ćenanović" (Ilidža)
  • Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija dizajna i multimedije (Ilidža)
  • Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža (Ilidža)
  • SC "Nedžad Ibrišimović" (Ilijaš)
  • SC "Nedžad Ibrišimović" Ilijaš (Ilijaš)
  • JU SSC "Istocna Ilidza" (Istočna Ilidža)
  • JU Srednja Skola "Istocna Ilidza" (Istočna Ilidža)
  • JU SSC"Istočna Ilidža" (Istočno Novo Sarajevo)
  • Srednjoskolski centar I.Ilidza (Istočno Novo Sarajevo)
  • JUOS “Suljo Čilić” Jablanica (Jablanica)
  • uhueh (Kakanj)
  • JU MSŠ KALESIJA (Kalesija)
  • JU OŠ "VUKOVIJE" (Kalesija)
  • Osnovna škola "9. maj" Pazarić (Kanton Sarajevo)
  • al-amel (Kanton Sarajevo)
  • IT Factory (Kiseljak)
  • Osnovna škola "Kiseljak" (Kiseljak)
  • Osnovna skola (Kladanj)
  • Osnovna škola Ključ (Ključ)
  • JU Osnovna škola "Klokotnica" (Klokotnica)
  • Srednja škola "Kreševo" (Kreševo)
  • JU OŠ "Ivo Andrić" Kulaši (Kulaši)
  • JU OS "Mladen Stojanovic" (Laktaši)
  • OŠ "Ivan Goran Kovačić" (Livno)
  • OŠ Marko Marulić-Ljubuški (Ljubuški)
  • JUOŠ "Lukavac Mjesto" (Lukavac)
  • SŠ"ISTOČNA ILIDZA" (Lukavica)
  • Gimnazija "ETHEM MULABDIĆ" (Maglaj)
  • Gimnazija "Edhem Mulabdic" (Maglaj)
  • Gimnazija "Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • Gimnazija "Edhem Mulabdić" Maglaj (Maglaj)
  • Gimnazija "Ethem Mulabdić" (Maglaj)
  • Gimnazija Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • Gimnazija Edhem Mulabdić (Maglaj)
  • Gimnazija"Edhem Mulabdic" (Maglaj)
  • Gimnazija"Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • Gimnazija,,Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • High school Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • JU EDHEM MULABDIC (Maglaj)
  • JU GIMNAZIJA EDHEM MULABDIC (Maglaj)
  • JU Gimnazija " Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • JU Gimnazija "Edhem Mulabdić (Maglaj)
  • JU Gimnazija "Edhem Mulabdić" (Maglaj)
  • JU Gimnazija Edhem Mulabdic (Maglaj)
  • JU Gimnazija Edhem Mulabdić (Maglaj)
  • Mješovita srednja škola Maglaj (Maglaj)
  • OS Maglaj (Maglaj)
  • Deveta osnovna škola (Maoča)
  • American Corner Mostar (Mostar)
  • Elektrotehnicka skola (Mostar)
  • JU Osnovna skola "Zalik" Mostar (Mostar)
  • Kulturni centar "Kralj Fahd", ogranak Mostar (Mostar)
  • Osnovna škola Ilije Jakovljevica Mostar - učenici petih razreda (Mostar)
  • Srednja strojarska škola Fausta Vrančića (Mostar)
  • UWC in Mostar (Mostar)
  • United World College Mostar (Mostar)
  • JU OŠ "Sveti Sava", Novi Grad (Novi Grad)
  • JU SŠC Đuro Radmanović Novi Grad (Novi Grad)
  • SŠC Đuro Radmanović (Novi Grad)
  • JU Osnovna škola "Mokro" (Pale)
  • Gimnazija fra Grge Martića Posušje (Posušje)
  • JU OŠ "PRAČA" (Prača)
  • JU Osnovna škola "Branko Ćopić" (Prnjavor)
  • JU OŠ "Nikola Tesla" Prnjavor - IX (Prnjavor)
  • JU OŠ "Nikola Tesla" Prnjavor - V (Prnjavor)
  • JU OŠ "Nikola Tesla" Prnjavor - VI (Prnjavor)
  • JU OŠ "Nikola Tesla" Prnjavor - VII (Prnjavor)
  • JU OŠ "Puračić" (Puračić)
  • Predškolska ustanova vrtić "Dunje" (Sarajevo)
  • "NAFIJA SARAJLIĆ" (Sarajevo)
  • AL-Amel (Sarajevo)
  • American Corner Sarajevo (Sarajevo)
  • Avdo Smajlović (Sarajevo)
  • CPCD (Sarajevo)
  • Centar za promociju civilnog društva (Sarajevo)
  • Gazi Husrev-begova medresa (Sarajevo)
  • JU "Velešički heroji" (Sarajevo)
  • JU OS "Aleksa Santic" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Hasan Kikić" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Saburina" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Silvije Strahimir Kranjčević" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Skender Kulenović" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Sokolje" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Umihana Čuvidina" (Sarajevo)
  • JU OŠ "Velešićki heroji" (Sarajevo)
  • JU OŠ"Musa Ćazim Ćatić" (Sarajevo)
  • JU Srednja masinska tehnicka skola (Sarajevo)
  • JU Srednja mašinska tehnička škola Sarajevo (Sarajevo)
  • JU Srednja medicinska škola - Jezero Sarajevo (Sarajevo)
  • JU Srednja medicinska škola Sarajevo (Sarajevo)
  • JU Srednja poslovno-komercijalna i trgovačka škola Sarajevo (Sarajevo)
  • JU Srednja skola za saobracaj i komunikacije (Sarajevo)
  • Maarif Schools of Sarajevo (Sarajevo)
  • Mramor (Sarajevo)
  • OS "Grbavica 2" Sarajevo (Sarajevo)
  • OS "Hamdija Kresevljakovic" (Sarajevo)
  • Osnovna škola " Behaudin Selmanović" (Sarajevo)
  • Osnovna škola "Čengić Vila I" (Sarajevo)
  • OŠ "Džemaludin Čaušević" (Sarajevo)
  • OŠ "Fatima Gunić" (Sarajevo)
  • OŠ "Sokolje" (Sarajevo)
  • OŠ "Vrhbosna" (Sarajevo)
  • OŠ Edhem Mulabdić (Sarajevo)
  • PPOŠ " Isa - beg Ishaković" (Sarajevo)
  • Peta gimnazija Sarajevo (Sarajevo)
  • Sarajevo (Sarajevo)
  • Sokolje (Sarajevo)
  • Srednja Zubotehnicka skola (Sarajevo)
  • Srednja Zubotehnicka škola Sarajevo (Sarajevo)
  • Srednja Zubotehnička (Sarajevo)
  • Srednja zubotehnička škola (Sarajevo)
  • Srednja škola metalskih zanimanja (Sarajevo)
  • Srednja škola primijenjenih umjetnosti Sarajevo (Sarajevo)
  • Srednjoskolski centar Istocna Ilidza (Sarajevo)
  • Treca gimnazija Sarajevo (Sarajevo)
  • Treća gimnazija (Sarajevo)
  • qsi (Sarajevo)
  • qsi sarajevo (Sarajevo)
  • srednja zubotehnička škola (Sarajevo)
  • srednjoskolski centar "istocna ilidza" (Sarajevo)
  • Richmond Park Primary School of Sarajevo (Sarajevo Canton)
  • Gazi Husrev-begova medresa (Sarači)
  • Osnovna škola "Vuk Karadzić" (Sitneši)
  • OŠ Soko (Soko)
  • CSŠ "Petar Kočić" Srbac (Srbac)
  • Druga osnovna škola Srebrenik (Srebrenik)
  • MSS Srebrenik (Srebrenik)
  • Srednja škola Stolac (Stolac)
  • JU SŠ "Nikola Tesla" (Teslić)
  • OŠ "KULIN BAN " (Tešanj)
  • Lucija malekin (Tomislavgrad)
  • Katolički školski centar "Petar Barbarić" - osnovna škola (Travnik)
  • Mješovita srednja škola "Travnik" (Travnik)
  • OS "Desanka Maksimovic" (Trn)
  • Osnovna škola "Turbe" (Turbe, Travnik)
  • (Tuzla)
  • American corner Tuzla (Tuzla)
  • Elementary school Pazar (Tuzla)
  • Gimnazija Meša Selimović (Tuzla)
  • JU Ekonomsko-trgovinska skola Tuzla (Tuzla)
  • JU Gimnazija "Meša Selimović" (Tuzla)
  • JU Gimnazija "Meša Selimović" Tuzla (Tuzla)
  • JU Gimnazija "Meša Selimović", Tuzla (Tuzla)
  • JU Mješovita Srednja Škola Tuzla (Tuzla)
  • JU OŠ "Solina" Tuzla (Tuzla)
  • JU OŠ "TUŠANJ" TUZLA (Tuzla)
  • JU OŠ "Tušanj" Tuzla (Tuzla)
  • JU OŠ Solina (Tuzla)
  • JU OŠ TUŠANJ (Tuzla)
  • JUMasinska Skola (Tuzla)
  • Osnovna škola "Kiseljak" Tuzla (Tuzla)
  • Osnovna škola Novi Grad (Tuzla)
  • Osnovna škola Novi grad (Tuzla)
  • OŠ Novi Grad (Tuzla)
  • STEM akademija i Visoka škola računarstva i poslovnih komunikacija eMPIRICA (Tuzla)
  • TryingToLearnCoding (Tuzla)
  • OŠ"Musa Ćazim Ćatić" (Veliko Čajno)
  • JU OŠ "Hasan Kikić" (Vida)
  • Franjevačka klasična gimnazija (Visoko)
  • Gimnazija "Visoko" (Visoko)
  • JU Medresa "Osman ef. Redžović" (Visoko)
  • boznia institute of rape (Visoko)
  • J.U. Osnovna škola "Vitez" Vitez (Vitez)
  • Vuk Karadžić (Višegrad)
  • JU OS "VIŠĆA" (Višća Donja)
  • JU OS "Mirsad Prnjavorac" (Vogošća)
  • JU OŠ "Mirsad Prnjavorac" (Vogošća)
  • JU OŠ "Mirsad Prnjavorac" Vogošća (Vogošća)
  • OŠ "1.mart" Vrnograc (Vrnograč)
  • JU OŠ "VUKOVIJE" (Vukovije Gornje)
  • Gimnazija "Rizah Odžečkić" (Zavidovići)
  • Gimnazija " Rizah Odzeckic" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odzeckic" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odzeckic" Zavidovici (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžekčić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžečić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžečkić" (Zavidovići)
  • Gimnazija "Rizah Odžečkića (Zavidovići)
  • Gimnazija Rizah Odzeckic (Zavidovići)
  • Gimnazija Rizah Odžečkić (Zavidovići)
  • Gimnazija"Rizah Odzeckic" (Zavidovići)
  • JU Gimnazija "Rizah Odžečkić" (Zavidovići)
  • JU Gimnazija Rizah Odžečkić (Zavidovići)
  • Prva osnovna skola (Zavidovići)
  • Srednja tehnička škola Zavidovići (Zavidovići)
  • gimnazij (Zavidovići)
  • OŠ "Musa Ćazim Ćatić" (Zelinja Donja)
  • Centar za mlade INPUT (Zenica)
  • STEM centar (Zenica)
  • JU Srednjoškolski centar "Petar Kočić" Zvornik (Zvornik)
  • JU SŠC PETAR KOČIĆ (Zvornik)
  • Srednja škola Čapljina (Čapljina)
  • Osnovna škola Čitluk i Osnovna škola BIjakovići (Čitluk)
  • Srednja škola dr. fra Slavka Barbarića u Čitluku (Čitluk)
  • JU OŠ "Djurdjevik" Živinice (Đurđevik)
  • home (Šamac)
  • Srednja strukovna škola Široki Brijeg (Široki Brijeg)
  • Osnovna škola Rapatnica (Špionica Srednja)
  • OŠ "Rapatnica" (Špionica Srednja)
  • Osnovna škola "Žepče" Žepče (Žepče)
  • Druga osnovna škola Živinice (Živinice)
  • Javna Ustanova Osnovna Škola 'Gračanica' (Živinice)
  • Druga osnovna skola (Živinice Grad)
  • JU Gimnazija Živinice (Živinice Grad)
  • JU OŠ "Djurdjevik" Živinice (Živinice Grad)
  • druga osnovna skola (Živinice Grad)