All Hour of Code events — Azerbaijan

  • 49
  • 49 no
  • Discord BOT
  • Rafael adina
  • элшада гамидова
  • E.Hemidov adina 267sayli mekteb-lisey (Baku)
  • 106Saylı Tam Orta Məktəb (Baku)
  • 145 (Baku)
  • 200 (Baku)
  • 220 saylı məktəb lisey (Baku)
  • 267 (Baku)
  • 287 sayli Zekalar liseyi (Baku)
  • 287 sayli mekteb (Baku)
  • 287zəkalarliseyi (Baku)
  • 300 (Baku)
  • 49 (Baku)
  • 49 no mekteb (Baku)
  • 49 nomreli mekteb (Baku)
  • 49 nomreli mekteb lisey (Baku)
  • 49№-li "Intellekt" məktəb-lisey (Baku)
  • 67 nömreli tam orta mekteb (Baku)
  • Baku 267 school Azerbaijan (Baku)
  • Baku International Education Complex (Baku)
  • Baku İnternational Education Complex (Baku)
  • Baku, 267 school (Baku)
  • Baku, 267 shcool (Baku)
  • Bakı şəhəri Nizami rayon 251 saylı tam orta məktəb. (Baku)
  • E.Hemidov adina 267sayli mekteb-lisey (Baku)
  • Fərdi (Baku)
  • IB School Lyceum number 6 (Baku)
  • Nizami adına şəhər 1 saylı tam orta (Baku)
  • OrxanRm (Baku)
  • Oxbridge Academy (Baku)
  • Sumqayıt 7 nomreli (Baku)
  • UFAZ (Baku)
  • Xirdalan school number 1 (Baku)
  • Zarifa Aliyeva High School (Baku)
  • Zarifa Aliyeva high school (Baku)
  • Zarifa Eliyeva High School (Baku)
  • Zekalar (Baku)
  • Zəkalar liseyi (Baku)
  • suraxanı 104 saylı məktəb (Baku)
  • zarifa aliyeva high school (Baku)
  • 0 (Bakı)
  • 182 (Bakı)
  • 221 number (Bakı)
  • 49 nomreli mekteb (Bakı)
  • 67 (Bakı)
  • Asil nadir ortaokulu (Bakı)
  • Baki (Bakı)
  • Dunya school (Bakı)
  • Pişəvəri (Bakı)
  • The International School of Azerbaijan (Bakı)
  • Zarifa Aliyeva High School (Bakı)
  • Zarifa Aliyeva High school (Bakı)
  • elshad.hamidov adina 267 nomreli mekteb (Bakı)
  • qafqaz (Bakı)
  • Balakən rayon Nizami adına 1 saylı tam orta məktəb (Balakan)
  • Qazbine (Balakan)
  • Günəşli kənd ümumi orta məktəbi (Cəlilabad)
  • TOKİ ŞEHİT ER YILMAZ ÖZDEMİR İLKOKULU (Dəliməmmədli)
  • 11 sayli Kəlbəcər Məktəbi (Ganja)
  • GDU (Ganja)
  • M.A Abbaszadə adına 20 nömrəli tam orta məktəb, Gence Seheri (Ganja)
  • 3 nomreli mekteb (Gebele)
  • Qebele 3 nomreli mekteb (Gebele)
  • N 1 school (Ismailli)
  • Khirdalan, School No. 1 (Khirdalan)
  • school 1 (Khirdalan)
  • N 10 School (Lankaran City)
  • Sarıceferli kend ümumi orta mekteb (Masalli)
  • 15 nomreli Texniki Humanitar Lisey (Mingecevir)
  • Mingecevir Ozel Turk Liseyi (Mingecevir)
  • B.Şıxəmirov adına Zərdabi kənd tam orta məktəbi (Quba)
  • Quba seher Azad Memmedov adina 2 nomreli mekteb (Quba)
  • Saleh Şahbalıyev adına Hacı Huseynli kənd tam orta məktəbi (Quba)
  • 67№ tam orta mekteb (Sabunchu)
  • Samux şəhər 1 saylı (Samukh)
  • Tofiq Abbasov adına 1 N Şabran Orta Məktəbi (Shabran)
  • Tofiq Abbasov adına Şabran rayon 1 saylı tam orta məktəbi (Shabran)
  • European Lyceum (Shamakhi)
  • Meyseri kend tam orta mektebi (Shamakhi)
  • Mushfiq Suleymanov Seyfhali middle school (Shamkir)
  • S.Ismayilov 3 (Siyəzən)
  • 5 (Sumqayit)
  • 7 nömrəli tam orta məktəb (Sumqayit)
  • Akula (Sumqayit)
  • Ağabeyov cefer (Sumqayit)
  • Chaytumas school (Sumqayit)
  • Sumgayit Dunya School (Sumqayit)
  • Sumqayıt şəhəri Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya (Sumqayit)
  • Texniki və Təbiət Elmləri Liseyi (Sumqayit)
  • İsmat Qayıbov (Sumqayit)
  • 1 numaralı Sumqayıt okulu (Sumqayıt)
  • Sumqayıt şəhər İsmet Qayibov adına 1 nomrəli tam orta məktəb (Sumqayıt)