Всі заходи Години коду — Ukraine

  • 129
  • gymnazium Prestige
  • uni
  • Навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова» імені Володимира Мельника
  • Школа номер 24
  • Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 відділу освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області (Avdiivka)
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 імені Житниченка І.В. міста Бердичева Житомирської області (Berdychiv)
  • Bucha Ukrainian gymnasia (Bucha)
  • Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Cherkasy)
  • Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Києво-Святошинського району (Dmytrivka)
  • Нагуєвицька СЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка (Drohobyts'kyi district)
  • Енергодарская общеобразовательна школа № 4 (Enerhodar)
  • Fizmatik (Kharkiv)
  • Harkiv special education school (Kharkiv)
  • Гимназия 116 (Kharkiv)
  • Харьковская гимназия 116 (Kharkiv)
  • Харьковская гимназия №144 (Kharkiv)
  • Міжнародна школа ГЛОБУС (Kiev)
  • Bussinwyh (Kolomyia)
  • Home (Kolomyia)
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 (Kryvyi Rih)
  • Криворізький Покровський ліцей (Kryvyi Rih)
  • "Troyeshchyna" Gymnasium (Kyiv)
  • KIG (Kyiv)
  • KVPPU (Kyiv)
  • Midgard School (Kyiv)
  • ThinkGlobal Teremky (Kyiv)
  • Ukrainian Global School (Kyiv)
  • _MaximumPlay_ (Kyiv)
  • backder (Kyiv)
  • КЗ "Навчально-виховне об'єднання І-ІІІ ступенів "Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області"'' (Kyiv)
  • НВК "Ерудит" (Kyiv)
  • гімназія Троещина (Kyiv)
  • ب ٢٢٥ (Kyiv)
  • Liceum Sykhivsky (L'viv)
  • lyceum №5 Lviv (L'viv)
  • school 77 Lviv (L'viv)
  • ЗОШ "Берегиня" (L'viv)
  • ЛВПУ комп'ютерних технологій та будівництва (L'viv)
  • ЛДК СЗШ №3 (L'viv)
  • ЛССЗШ N81 ім.П.Сагайдачного (L'viv)
  • НВК "Софія" (L'viv)
  • НВК "Школа-садок "Софія" (L'viv)
  • Початкова школа 53 (L'viv)
  • СЗШ N17 м.Львів (L'viv)
  • СЗШ №90 (L'viv)
  • ліцей "Оріяна" (L'viv)
  • організація (L'viv)
  • elementary school N 12, Lozova town Kharkiv region (Lozova)
  • Ліцей «Сихівський» (Lviv)
  • СЗШ № 10 ім.св.Марії Магдалени м. Львова (Lviv)
  • СЗШ50 (Lviv)
  • Комунальний заклад "Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області" (Mariupol')
  • Bogdan Khmelnitsky Melitopol State Pedagogical University (Melitopol')
  • Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #28 (Mykolaiv)
  • школа (Mykolaiv)
  • Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 (Novohrodivka)
  • Новояворівська №3 (Novoiavorivsk)
  • Novomirgorod secondary school №2 (Novomyrhorod)
  • Новокропивницький НВК І-ІІІст. (Novyi Kropyvnyk)
  • Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" (Novyi Rozdil)
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (Pavlohrad)
  • ПОПЕЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" (Popeli)
  • НВК "Рава-Руська школа-гімназія" (Rava-Rus'ka)
  • Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (Rava-Rus'ka)
  • Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" (Rozhysche)
  • Рудківська гімназія (Rudky)
  • Makarov Alexandr (Shepetivka)
  • 41 school georgia kutaisi (Skole)
  • Egtved skole (Skole)
  • Ivet (Skole)
  • Lillholmsskolan (Skole)
  • Mockfjärdsskolan (Skole)
  • Stendes pamatskola (Skole)
  • egtved (Skole)
  • os ilije jakovljevica (Skole)
  • Đuro Ester (Skole)
  • Стрийська загальноосвітня школа №2 імені Андрія Корчака (Stryi)
  • Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола (Ternopil)
  • Тернопільський ІТ Кластер (Ternopil)
  • Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (Ternopil)
  • Школа № 3 (Ternopil)
  • Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -гімназія №6 Вінницької міської ради" (Vinnytsia)
  • ЗОШ "Берегиня" (Vynnyky)
  • dom (Zymna Voda)