Toate evenimentele Hour of Code — Romania

  • "Junior IT Club powered by Atos" la Şcoala Gimnazială nr. 19 “Avram Iancu” (Timișoara)
  • "Spiru Haret" University - The Computer Science Club (Bucharest) (București)
  • Academia inventeaza.ro (București)
  • acasa
  • AISB Bucharest (Voluntari)
  • Alchemy Hub Brasov (Brașov)
  • Alesandru Papiu Ilarian (Acâș)
  • Alexandru odaobescu
  • ALEXANDRU ODOBESCU
  • alexandru odobescu
  • Alexandru Odobescu Lehliu Gara (Lehliu Gară)
  • alexandru odobescu lehliu gara
  • American International School of Bucharest (Voluntari)
  • AMOMA.com (Voluntari)
  • Antonie Mogos (Bălesti)
  • Asociatia Sharing Smiles (Arad)
  • Asociatia Umanitara FAM (Gura Humorului)
  • Avaelgo & Genisoft (Timișoara)
  • Benjamin Franklin (Bucharest)
  • Biblioteca comunala Barbatesti Gorj (Petrești)
  • BIBLIOTECA COMUNALA TURBUREA (Turburea)
  • Biblioteca Comunala Crasna Gorj (Cărpiniş)
  • Biblioteca Comunala Cruset (Cruset)
  • biblioteca comunala licurici (Licurici)
  • Biblioteca Comunala Mirsid (Zalău)
  • Biblioteca comunala Racoasa (Răcoasa)
  • Biblioteca comunală Bîra(județul Neamț) (Bira)
  • Biblioteca Comunală Raciu (Raciu)
  • Biblioteca județeană Alexandru și Aristia Aman, Craiova (Craiova)
  • Biblioteca Municipala "Gheorghe Parvu"Brad (Brad)
  • Biblioteca Municipala Moreni (Moreni)
  • biblioteca municipala motru (Motru)
  • Biblioteca Niculesti (Pietroşiţa)
  • BIBLIOTECA ORASENEASCA MIRCEA POPESCU FIENI (Fieni)
  • Biblioteca Pontus Euxinus Navodari (Năvodari)
  • Biblioteca Publica Ciurea (Iași)
  • BIBLIOTECA PUBLICA DOBRIN (Dobrin)
  • biblioteca publica dobrin (Dobrin)
  • Biblioteca Publică Locală Pietrari (Pietrari)
  • Biblioteca Publică Popricani (Popricani)
  • Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Târgu Mureș)
  • British Council Romania (București)
  • C.N.C.N
  • C.N.JEAN MONNET PLOIESTI (Ploiești)
  • Carol 1
  • carol 1 (Craiova)
  • Carol I (Craiova)
  • carol1 (Craiova)
  • Casa Corpului Didactic Buzău (Buzău)
  • central decatur (Iași)
  • CENTRUL NATIONAL DE VOLUNTARIAT
  • Centrul Scolar de Educatie Incluziva Beclean (Beclean)
  • Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr.1 Bistrita (Bistrița)
  • Clubul Copiilor "Pictor Florin Isuf" Tg-Carbunesti (Târgu Cărbunești)
  • Clubul Copiilor Pașcani (Pașcani)
  • Clubul Copiilor Topoloveni (Topoloveni)
  • clubul copiilor, lugoj (Lugoj)
  • CN. "Avram Iancu" Stei (Ștei)
  • Code School (Bucharest)
  • Coegiul National Mihai Eminescu Satu Mare (Satu Mare)
  • Coelgiul National "Gheorghe Titeica" (Drobeta-Turnu Severin)
  • Col.Tehnic "I.Mincu"
  • Colegiu Economic "Virgil Madgearu" (București)
  • Colegiu National "Mihai Viteazul" (Slobozia)
  • Colegiul "Andronic Motrescu" Radauti (Rădăuți)
  • Colegiul "Spiru Haret" Ploiești (Ploiești)
  • Colegiul "Spiru Haret", Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul "Stefan Odobleja" Craiova (Craiova)
  • Colegiul "Stefan Odobleja", Craiova (Craiova)
  • Colegiul ''Henri Coanda'' (Bacău)
  • Colegiul Agricol Dimitrie CAntemir Husi (Huși)
  • COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU (Caracal)
  • Colegiul Agricol Dimitrie Petrescu (Caracal)
  • Colegiul de Arte ,Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna" Galati (Galați)
  • Colegiul de Industrie Alimentara Elena Doamna Galati
  • Colegiul de Științe ale Naturii "Emil Racoviță" (Brașov)
  • Colegiul Economic " Emanuil Gojdu" Hunedoara (Hunedoara)
  • Colegiul Economic "Delta Dunarii" (Tulcea)
  • Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", Suceava (Suceava)
  • Colegiul Economic "George Baritiu" (Sibiu)
  • Colegiul Economic "Ion Ghica" Braila (Brăila)
  • COLEGIUL ECONOMIC "MARIA TEIULEANU" PITEŞTI (Pitești)
  • Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Economic "Nicolae Titulescu", Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Economic "Partenie Cosma" (Oradea)
  • Colegiul Economic "Virgil Madgearu" (București)
  • Colegiul Economic "Virgil Madgearu" (Bucharest)
  • Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Bucuresti (Hunedoara)
  • Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Ploiesti
  • Colegiul Economic "Virgil Madgearu", Municipiul Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul Economic ''Petre S Aurelian'' - Slatina
  • Colegiul Economic Administrativ (Iași)
  • Colegiul Economic Administrativ (Valea Lupului)
  • Colegiul Economic Buzau (Buzău)
  • Colegiul Economic Emanuil Gojdu (Hunedoara)
  • Colegiul Economic F.S.Nitti, Timisoara (Timișoara)
  • COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI (Pitești)
  • Colegiul Economic Nasaud (Năsăud)
  • Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea
  • Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea (Oradea)
  • Colegiul Economic Virgil Madgearu (București)
  • Colegiul Economic Virgil Madgearu (Bucharest)
  • Colegiul Economic Virgil Madgearu
  • colegiul economic Virgil Madgearu (Hunedoara)
  • colegiul economic Virgil Madgearu (București)
  • Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti (Ploiești)
  • COLEGIUL ECONOMIC ”HERMES” PETROSANI, HUNEDOARA, ROMANIA (Petroșani)
  • Colegiul Economic ”Virgil Madgearu” Galati (Galați)
  • Colegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea (Oradea)
  • Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea (Râmnicu Vâlcea)
  • Colegiul Ion Kalinderu, Busteni (Bușteni)
  • Colegiul Ion Kalinderu, Scoala Gimnaziala Sanatoriala, Busteni, Romania (Bușteni)
  • COLEGIUL NAIONAL MIHAIL KOGALNICEANU GALATI (Galați)
  • Colegiul Nation "Carol I" (Craiova)
  • Colegiul Nationa "Preparandia Dimitrie Tichindeal Arad" (Bârca)
  • Colegiul Nationa UNIREA , Turnu Magurele, Teleorman
  • Colegiul National (Iași)
  • Colegiul National " Barbu Stirbei"
  • Colegiul National " Mihai Eminescu" Iasi (Iași)
  • Colegiul National " Nicolae Iorga" din Valenii de Munte (Vălenii de Munte)
  • Colegiul national " Remus Radulet " (Comuna Hărman)
  • Colegiul National "Al. I. Cuza" (Alexandria)
  • Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" (Târgu Mureș)
  • Colegiul National "Anastasescu" (Roșiorii de Vede)
  • Colegiul National "Andrei Muresanu" De4j (Dej)
  • Colegiul National "Andrei Muresanu" DEJ (Dej)
  • Colegiul National "Avram Iancu" Cimpeni (Câmpeni)
  • Colegiul National "Barbu Stirbei" Calarasi (Comuna Zau de Câmpie)
  • Colegiul National "C.D. Loga" Caransebes (Caransebeș)
  • Colegiul National "Cantemir Voda" (Bucharest)
  • Colegiul National "Carol I" (Craiova)
  • Colegiul National "Coriolan Brediceanu" (Lugoj)
  • Colegiul National "Coriolan Brediceanu" Lugoj (Lugoj)
  • Colegiul National "Dinicu Golescu" (Câmpulung)
  • Colegiul National "Dragos Voda" (Sighetu Marmației)
  • Colegiul National "Dragos Voda' (Sighetu Marmației)
  • Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu" (Târgu Jiu)
  • Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu" Tîrgu-Jiu (Târgu Jiu)
  • Colegiul National "Emil Botta" - Adjud (Adjud)
  • Colegiul National "Emil Botta" Adjud (Adjud)
  • Colegiul National "Ferdinand I" (Bacău)
  • Colegiul National "Fratii Buzesti" (Craiova)
  • Colegiul National "Frații Buzești'' (Craiova)
  • Colegiul National "Gh.Rosca Codreanu" (Bârlad)
  • Colegiul National "Gheorghe Lazar" (Bucharest)
  • Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu (București)
  • Colegiul National "Gheorghe Sincai" (Baia Mare)
  • Colegiul National "I. L. Caragiale" (Bucharest)
  • Colegiul National "I. L. Caragiale" Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul National "Ienachita Vacarescu" (Târgoviște)
  • Colegiul National "Ion C Bratianu" Pitesti (Pitești)
  • Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Moreni (Moreni)
  • Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul National "Ion Minulescu" (Slatina)
  • Colegiul National "Jean Monnet"
  • Colegiul National "Jean Monnet" Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul National "Matei Basarab" (București)
  • Colegiul National "Mihai Eminescu" (Oradea)
  • Colegiul National "Mihai Eminescu" (Satu Mare)
  • Colegiul National "Mihai Eminescu"
  • Colegiul National "Mihai Eminescu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul National "Mihai Eminescu" Iasi (Iași)
  • Colegiul National "Mihai Eminescu" Petrosani
  • Colegiul National "Mihai Eminescu' (Satu Mare)
  • COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" (Slobozia)
  • Colegiul National "Mihai Viteazul" (Slobozia)
  • Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia (Slobozia)
  • Colegiul National "Mircea cel Batran" (Râmnicu Vâlcea)
  • Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta (Eforie Nord)
  • Colegiul National "Nichita Stanescu~, Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul National "Nicolae Iorga" (Vălenii de Munte)
  • Colegiul National "Octavian Goga" Marghita (Marghita)
  • Colegiul National "Octavian Goga" Miercurea Ciuc
  • Colegiul National "Octavian Goga" Sibiu (Sibiu)
  • Colegiul National "Preparandia - Dimitrie Tichindeal" (Arad)
  • Colegiul National "Preparandia D.Tichindeal " Arad (Arad)
  • Colegiul National "Preparandia Dimitrie Tichindeal" (Arad)
  • Colegiul National "Preparandia Dimitrie Tichindeal"
  • Colegiul National "Preparandia Dimitrie Tichindeal'' (Arad)
  • Colegiul National "Preparandia Dimitrie Țichindeal" (Arad)
  • Colegiul National "Preparandia-Dimitrie Tichindeal" (Arad)
  • Colegiul National "Preparandia-Dimitrie Tichindeal'' (Arad)
  • Colegiul National "Samuel von Brukenthal" Sibiu (Sibiu)
  • Colegiul National "Sfantul Sava" (Bucharest)
  • Colegiul National "Silvania" (Zalău)
  • Colegiul National "Simion Barnutiu" (Șimleu Silvaniei)
  • Colegiul National "Spiru Haret" (București)
  • Colegiul National "Stefan cel Mare" (Targu Neamt)
  • Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava (Suceava)
  • Colegiul National "Traian Doda" Caransebes (Caransebeș)
  • Colegiul National "Traian", Drobeta Turnu Severin (Drobeta-Turnu Severin)
  • Colegiul National "Unirea" (Turnu Măgurele)
  • colegiul national "Unirea" (Turnu Măgurele)
  • COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" BRASOV (Brașov)
  • Colegiul National "Unirea" Brasov (Brașov)
  • Colegiul National "V. Alecsandri" (Galați)
  • Colegiul National "Vasile Alecsandri" Galati (Galați)
  • Colegiul National "Vasile Alecsandri", Bacau (Bârlad)
  • Colegiul National "Vasile Alexandri" (Galați)
  • Colegiul National "Vasile Lucaciu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul National "Ștefan cel Mare", Hârlău (Iași)
  • Colegiul National '' Mihai Viteazul'' (Slobozia)
  • Colegiul National ''Dragoş vodă'' (Sighetu Marmației)
  • Colegiul National ''Nicolae Iorga'' (Vălenii de Munte)
  • Colegiul National ''Nicolae Iorga,, (Vălenii de Munte)
  • Colegiul National ''Preparandia Dimitrie Tichindeal'' (Arad)
  • Colegiul National ,, Mihai Viteazu''
  • Colegiul National ,, Mihai Viteazu'' (Slobozia)
  • Colegiul National ,, Mihai Viteazul " (Slobozia)
  • Colegiul National ,,Aurel Vlaicu,,Orastie (Orăștie)
  • Colegiul National ,,Barbu Stirbei" din Calarasi (Călărași)
  • Colegiul National ,,Grigore Moisil'' Onesti (Onești)
  • Colegiul National ,,M.Eminescu'' Petrosani
  • Colegiul National ,,Mihai Viteazu'' (Slobozia)
  • Colegiul National ,,Mihai Viteazul" (Slobozia)
  • Colegiul National ,,Mihai Viteazul" Slobozia, Ialomita (Slobozia)
  • Colegiul National ,,Mihai Viteazul'' (Slobozia)
  • colegiul national ,,SILVANIA" (Zalău)
  • Colegiul National ,,Vasile Alecsandri" (Galați)
  • Colegiul National ,,Zinca Golescu" Pitesti (Pitești)
  • Colegiul National ``Calistrat Hogas`` (Tecuci)
  • Colegiul National Al. Papiu Ilarian
  • Colegiul National Alexandru Ioan Cuza Alexandria (Alexandria)
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA, PLOIESTI (Ploiești)
  • Colegiul National Alexandru Odobescu Pitesti (Pitești)
  • Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian (Târgu Mureș)
  • Colegiul National Andrei Muresanu (Dej)
  • Colegiul National Avram Iancu (Ștei)
  • Colegiul National B P Hasdeu
  • Colegiul National B.P.Hasdeu (Buzău)
  • Colegiul National B.P.Hasdeu, Buzau (Buzău)
  • Colegiul National Banatean (Timișoara)
  • Colegiul National Banatean Timisoara- clasa a II-a C (Timișoara)
  • Colegiul National Banatean, clasa a III-a C (Timișoara)
  • COLEGIUL NATIONAL BOGDAN PETRICEICU HASDEU (Buzău)
  • Colegiul National Carol 1 (Craiova)
  • Colegiul National Carol I
  • Colegiul National Carol I (Craiova)
  • Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau (Bacău)
  • Colegiul National Coriolan Brediceanu (Lugoj)
  • colegiul national coriolan brediceanu (Lugoj)
  • colegiul national costache negri (Galați)
  • Colegiul National de Arta Ion Vidu (Timișoara)
  • Colegiul National de Arta Ion Vidu Timisoara (Timișoara)
  • Colegiul National de Informatica (Piatra Neamț)
  • Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" (București)
  • Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" (Bucharest)
  • Colegiul National de Informatica Grigore Moisil (Brașov)
  • Colegiul National de Informatica Piatra Neamt (Piatra Neamț)
  • Colegiul National Doamna Stanca (Satu Mare)
  • Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare (Satu Mare)
  • Colegiul National Dragos Voda (Sighetu Marmației)
  • Colegiul National Dragos Voda Sighetu Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • Colegiul National Dragos Voda, Sighetu Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • colegiul national ferdinand I (Bacău)
  • Colegiul National George Cosbuc Nasaud (Năsăud)
  • colegiul National Grigore Moisil (Căiuți)
  • Colegiul National Iasi (Iași)
  • Colegiul National Inochente Micu Clain (Blaj)
  • Colegiul National Inochentie Micu Clain (Blaj)
  • Colegiul National Ion Maiorescu (Giurgiu)
  • Colegiul National Ion MInulescu Slatina Romania (Slatina)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU CONSTANTA (Constanța)
  • Colegiul National Mihai Kogalniceanu (Galați)
  • Colegiul National Mihail Kogalniceanu (Galați)
  • colegiul national mihail kogalniceanu (Galați)
  • Colegiul National Militar "Mihai Viteazul" (Alba Iulia)
  • Colegiul National Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia (Alba Iulia)
  • Colegiul National Militar "Stefan cel Mare" (Câmpulung Moldovenesc)
  • Colegiul National Militar Tudor Vladimirescu (Craiova)
  • Colegiul National N. Iorga (Vălenii de Munte)
  • Colegiul National Nicolae Iorga (Vălenii de Munte)
  • Colegiul National Pedagogic
  • Colegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacau
  • Colegiul National Pedagogic Andrei Saguna Sibiu (Sibiu)
  • Colegiul National Preparandia "Dimitrie - Tichindeal" Arad (Arad)
  • Colegiul National Preparandia "Dimitrie Tichindeal" (Arad)
  • Colegiul National Preparandia Dimitrie Tichindeal (Arad)
  • colegiul national preparandia dimitrie tichindeal (Arad)
  • Colegiul National Roman Voda (Roman)
  • colegiul national sfantul sava (Bucharest)
  • Colegiul National Silvania (Zalău)
  • Colegiul National Silvania
  • Colegiul National Spiru Haret (București)
  • Colegiul National Spiru Haret, Tg Jiu (Târgu Jiu)
  • Colegiul National Teodor Nes Salonta (Salonta)
  • Colegiul National Tudor Arghezi, Tg.Carbunesti, Gorj (Târgu Cărbunești)
  • Colegiul National Unirea Focsani (Focșani)
  • Colegiul National UNIREA, Tirgu-Mures (Târgu Mureș)
  • Colegiul National Unirea, Turnu Magurele (Turnu Măgurele)
  • Colegiul National Vasile Alecsandri (Galați)
  • Colegiul National Vasile Alecsandri (București)
  • Colegiul National Vasile Alecsandri
  • Colegiul National Vasile Alecsandri Galati (Galați)
  • Colegiul National Vasile Lucaciu (Baia Mare)
  • Colegiul National Vlaicu Voda Curtea de Arges (Curtea de Argeș)
  • Colegiul National Vocational "Nicolae Titulescu" Slatina (Slatina)
  • Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu (Slatina)
  • Colegiul National “Mihai Viteazul“ (Slobozia)
  • Colegiul National ”Costache Negri” Tg. Ocna (Bacău)
  • Colegiul National ”Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște (Târgoviște)
  • COLEGIUL NATIONAL ”RADU NEGRU” FAGARAS (Făgăraș)
  • Colegiul National „Mihai Viteazul,, (Slobozia)
  • Colegiul National" Dragos Voda" (Câmpulung Moldovenesc)
  • Colegiul National, Iasi (Iași)
  • Colegiul Nationat "Nichita Stanescu", Ploiesti (Ploiești)
  • Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" (Câmpulung)
  • Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare (Satu Mare)
  • Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Topliţa (Toplița)
  • Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ploieşti (Ploiești)
  • Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad (Arad)
  • Colegiul Naţional "Teodor Neş" (Salonta)
  • Colegiul Naţional "Unirea", Turnu Măgurele (Turnu Măgurele)
  • Colegiul Naţional de Arte Regina Maria (Constanța)
  • Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân (Râmnicu Vâlcea)
  • Colegiul național " Al.I.Cuza" (Galați)
  • Colegiul Național " Grigore Ghica " Dorohoi (Dorohoi)
  • Colegiul Național "Al. Vlahuță" (Râmnicu Sărat)
  • Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești (Pitești)
  • Colegiul Național "B.P. Hasdeu", Buzău (Buzău)
  • Colegiul Național "Calistrat Hogaș" (Piatra Neamț)
  • Colegiul Național "Calistrat Hogaș", Piatra Neamț (Piatra Neamț)
  • Colegiul Național "Costache Negruzzi" (Iași)
  • Colegiul Național "David Prodan" Cugir (Cugir)
  • Colegiul Național "Dragoș Vodă" (Sighetu Marmației)
  • Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad (Arad)
  • Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" (Alba Iulia)
  • Colegiul Național "Ioan Slavici" (Satu Mare)
  • Colegiul Național "Mihai Eminescu" Petro;ani (Hunedoara)
  • Colegiul Național "Mihai Viteazul" (Slobozia)
  • Colegiul Național "Mircea cel Batran"
  • Colegiul Național "Nichita Stănescu" Ploiești (Ploiești)
  • Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" (Sibiu)
  • Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" (Târgu Jiu)
  • Colegiul Național "Vasile Goldiș" Arad (Arad)
  • Colegiul Național ,,Iulia Hasdeu” (București)
  • Colegiul Național ,,Samuil Vulcan” Beiuș (Beiuș)
  • Colegiul Național Al. Papiu Ilarian Tg.Mureș (Târgu Mureș)
  • Colegiul Național C. D. Loga Caransebeș (Caransebeș)
  • Colegiul Național Calistrat Hogaș Tecuci (Tecuci)
  • Colegiul Național de Informatica "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea (Râmnicu Vâlcea)
  • Colegiul Național de Informatică (Piatra Neamț)
  • Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" (Râmnicu Vâlcea)
  • Colegiul Național de Informatică, Municipiul Piatra-Neamț (Craiova)
  • Colegiul Național Dinicu Golescu (Câmpulung)
  • Colegiul național Dragos Vodă (Câmpulung Moldovenesc)
  • Colegiul Național Elena Cuza (București)
  • Colegiul Național Grigore Moisil Urziceni (Urziceni)
  • Colegiul Național Iulia Hasdeu Lugoj (Lugoj)
  • Colegiul Național Mihai Viteazul (Slobozia)
  • Colegiul Național Mircea cel Bătrân Râmnicu-Vâlcea (Câmpina)
  • Colegiul Național Pedagogic "Carol I" (Câmpulung)
  • Colegiul Național Preparandia "Dimitrie Țichindeal" Arad
  • Colegiul Național Vasile Alecsandri (Galați)
  • Colegiul Național ”Anastasescu”, Roșiorii de Vede (Roșiori de Vede)
  • Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” (Orăștie)
  • Colegiul Național ”Avram Iancu” (Ștei)
  • Colegiul Național ”Constantin Diaconovici Loga” (Timișoara)
  • Colegiul Național ”Diaconovici Tietz” (Reșița)
  • Colegiul Național ”Garabet Ibrăileanu” (Iași)
  • Colegiul Național ”George Coșbuc” Motru (Motru)
  • Colegiul Național ”Gh. Munteanu Murgoci” (Brăila)
  • Colegiul Național ”I. M. Clain” Blaj (Blaj)
  • Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” (Blaj)
  • Colegiul Național ”Ioan Slavici” Satu Mare
  • Colegiul Național ”Ion Minulescu”
  • Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Mun. Ploiești (Ploiești)
  • Colegiul Național ”Moise Nicoară” (Arad)
  • Colegiul Național ”Nichita Stănescu”, Ploiești (Ploiești)
  • Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava, Str. Mihai Viteazu, nr.24, cod 720059, România (Suceava)
  • Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” (Arad)
  • Colegiul Național „C. D. Loga” Caransebeș (Caransebeș)
  • Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” (Onești)
  • Colegiul Național „Emanuil Gojdu”, Oradadea (Oradea)
  • Colegiul Național „Ioan Slavici”, Satu (Satu Mare)
  • Colegiul Național „Iulia Hasdeu” Lugoj (Lugoj)
  • Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava (Suceava)
  • Colegiul Ortodox Nicolae Stainhard
  • Colegiul Pedagogic "Vasile Lupu" Iași (Iași)
  • COLEGIUL SILVIC "BUCOVINA" (Câmpulung Moldovenesc)
  • Colegiul Tehic de Alimentatie si Turism „Dumitru Motoc” Galati (Tecuci)
  • Colegiul Tehnic (Turda)
  • Colegiul Tehnic "A.P.Ilarian" Zalau (Zalău)
  • Colegiul Tehnic "A.T. Laurian" (Agnita)
  • Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu IIarian"Zalău
  • Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" (Aleșd)
  • Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" (Galați)
  • Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Galaţi (Galați)
  • Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu", Galati (Galați)
  • Colegiul Tehnic "Decebal", Drobeta Turnu Severin (Drobeta-Turnu Severin)
  • Colegiul Tehnic "G-ral D. Praporgescu" turnu Magurele
  • Colegiul Tehnic "General Gheorghe Magheru" Tg Jiu (Târgu Jiu)
  • Colegiul Tehnic "George Baritiu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu" (Piatra Neamț)
  • Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamt (Piatra Neamț)
  • Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret (Siret)
  • Colegiul Tehnic "MEDIA" (Bucharest)
  • Colegiul Tehnic "Mediensis" Medias (Mediaș)
  • Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni (Fălticeni)
  • Colegiul Tehnic "Mihai Viteazu" (Vulcan)
  • Colegiul Tehnic "Mihai Viteazu" - Structura Scoala Gimnaziala nr. 5 (Vulcan)
  • Colegiul Tehnic "Miron Costin" Roman (Roman)
  • Colegiul Tehnic "Petru Poni" (Onești)
  • Colegiul Tehnic "Raluca Ripan" (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Tehnic "Transilvania" Baia Mare (Baia Mare)
  • Colegiul Tehnic "Valeriu D. Cotea" Focșani (Focșani)
  • Colegiul Tehnic ''Armand Calinescu'' (Pitești)
  • Colegiul Tehnic ,,Alesandru Papiu Ilarian" (Zalău)
  • Colegiul Tehnic ,,Aurel Vlaicu,, (Galați)
  • COLEGIUL TEHNIC ,,D. LEONIDA" IASI (Iași)
  • Colegiul Tehnic ,,Dimitrie Leonida'' Timișoara (Timișoara)
  • Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian (Zalău)
  • Colegiul Tehnic Alexandru Roman (Oradea)
  • Colegiul Tehnic Anghel Saligny Cluj Napoca (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Tehnic August Treboniu Laurian Agnita (Agnita)
  • Colegiul Tehnic Campulung (Câmpulung)
  • Colegiul Tehnic Danubiana Roman (Roman)
  • Colegiul Tehnic de Alimentatie si Turism Dumitru Motoc (Galați)
  • Colegiul Tehnic de Alimentatie si Turism Dumitru Motoc Galati (Galați)
  • Colegiul Tehnic de Arte si Meserii "Constantin Brancusi" Craiova (Craiova)
  • Colegiul Tehnic de Cai Ferate "Unirea" Pascani (Ruginoasa)
  • Colegiul tehnic de cei ferate UNIREA Pascani (Craiova)
  • Colegiul Tehnic de comunicatii Augustin Maior (Așchileu)
  • Colegiul Tehnic de Comunicații "Augustin Maior" Cluj+Napoca (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Tehnic de Căi Ferate ”Unirea” (Pașcani)
  • Colegiul Tehnic de Posta si Telecomunicatii "Gheorghe Airinei" (București)
  • Colegiul Tehnic de Transporturi Auto Baia Sprie (Baia Sprie)
  • Colegiul Tehnic Edmond Nicolau (Bucharest)
  • Colegiul Tehnic Edmond Nicolau Braila (Brăila)
  • Colegiul Tehnic Edmond Nicolau Cluj Napoca (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Tehnic Edmond Nicolau Foc;ani (Focșani)
  • COLEGIUL TEHNIC ELECTROTIMIS TIMISOARA (Timișoara)
  • Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu (Timișoara)
  • COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA (Timișoara)
  • Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu Timisoara Romania (Timișoara)
  • Colegiul tehnic Energetic Cluj-Napoca (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet-Scoala Gimnaziala nr. 31 Brasov
  • Colegiul Tehnic Forestier Câmpina (Câmpina)
  • Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botosani (Botoșani)
  • Colegiul Tehnic INFOEL Bistrita (Bistrița)
  • Colegiul Tehnic Lațcu Vodă Siret (Siret)
  • COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN (Vulcan)
  • Colegiul Tehnic Petru Poni ONESTI (Onești)
  • Colegiul Tehnic Raluza Ripan (Cluj-Napoca)
  • Colegiul Tehnic Samuil Isopescu (Suceava)
  • COLEGIUL TEHNIC TARNAVENI (Târnăveni)
  • Colegiul Tehnic Toma N Socolescu (Ploiești)
  • COLEGIUL TEHNIC TURDA (Turda)
  • COLEGIUL TEHNIC TURDA (KIDS IN TECH CTT TURDA) (Turda)
  • Colegiul Tehnic ”Alexandru Domșa” Alba Iulia (Alba Iulia)
  • Colegiul Tehnic ”Aurel Vlaicu” Arad (Arad)
  • Colegiul Tehnic ”IOAN CIORDAS” (Beiuș)
  • Colegiul Tehnic ”Simion Mehedinti” (Codlea)
  • Colegiul Tehnic ”Simion Mehedinți” Codlea (Codlea)
  • Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Oradea (Oradea)
  • Colegiul Tehnic „ALEXE MARIN„ -Slatina (Slatina)
  • Colegiul Tehnic „Aurel Vlaicu” Arad (Arad)
  • Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” Botosani (Botoșani)
  • Colegiul Tehnic"Valeriu D. Cotea" (Focșani)
  • Colegiul Tehnologic ''Constantin Brâncoveanu'' (Baia de Aramă)
  • Colegiun National "Preparandia Dimitrie Tichindeal" (Arad)
  • Colegiunal Preparandia "Dimitrie Tichindeal" (Arad)
  • coletiul national Carol 1
  • Complexul Educational Lauder-Reut (București)
  • Constantin Brancoveanu (Horezu)
  • constructi montaj timisoara (Arad)
  • Diamond Kids (București)
  • Dimitrie Filipescu (Buzău)
  • Dimitrie Leonida High school Piatra Neamt (Piatra Neamț)
  • Dimitrie Leonida Piatra Neamt
  • Divergent Training & Technology (Ploiești)
  • elf (București)
  • Emanuil Ungureanu (Timișoara)
  • EuphoricTravel.ro (Târgu Jiu)
  • Facultatea de Electronica si Telecomunicatii, Bucuresti
  • Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei (Bucharest)
  • Facultatea Dunarea de Jos Galati (Brăila)
  • Facultatea Transilvania (Brașov)
  • floresti
  • G.D.Teutsch (Agnita)
  • Genisoft Group (Timișoara)
  • Genisoft Junior Club (Timișoara)
  • Gh.Sincai (Florești)
  • gheorghe munteanu nr 18 (Galați)
  • Gheorghe Russet Roznovanu (Roznov)
  • gimnaziala nr.1 bragadiru (Bragadiru)
  • Gradinita cu program prelungit nr. 21 Iasi (Iași)
  • Gradinita cu Program Prelungit nr.1 Viseu de Sus
  • GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT OTILIA CAZIMIR BAIA MARE (Baia Mare)
  • Gradinita Univers Potlogi (Potlogi)
  • Gradinita universitatii POLITEHNICA din Bucuresti (București)
  • grigore moisil (Iași)
  • Grup Local de Initiativa pentru Tineret (Moinești)
  • Grădinița cu program prelungit nr. 9 Baia Mare (Bârlad)
  • Hour of Code @ Compania ZITEC (Bucharest)
  • I.C.H.B. (București)
  • IBSB
  • International British School Of Bucarest (București)
  • International British School Of Bucharest (București)
  • International British School of Bucharest (București)
  • International School Of Bucharest (București)
  • IPA CIFATT Craiova (Slatina)
  • Junior IT Club powered by Atos (București)
  • Junior IT Club powered by Atos (Timișoara)
  • Junior It Club powered by Atos (București)
  • Junior IT Club powered by Atos - Scoala Gimnaziala "Geo Bogza" (București)
  • JuniorITClub powered by Atos (Timișoara)
  • L. T. B. V. (Vișeu de Sus)
  • L.T.B.V (Vișeu de Sus)
  • Lic Tomsa Voda Solca (Solca)
  • Lic. Teoretic Bogdan-Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceeul Teuretic Lucian Blaga (București)
  • Liceu "Alexandru Odobescu" Lehliu Gara
  • Liceu Al. Odobescu Lehliu Gara
  • LICEU ALEXANDRU ODOBESCU LEHLIU GARA
  • Liceu Alexandru Odobescu Lehliu Gara
  • liceu Alexandru Odobescu, Lehliu Gara
  • liceu Alexandru-Odobescu, Lehliu-Gara (Lehliu Gară)
  • liceu Alexandru-Odobescu, Lehliu-Gara
  • liceu pedagogic regele ferdinand (Sighetu Marmației)
  • Liceu Reformat Wesselényi Zalau (Zalău)
  • Liceu Tehnologic "Anghel Saligny" Galati
  • Liceu Tehnologic "Gheorghe Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Liceu Tehnologic Nicolae Oncescu (Ianca)
  • Liceu Teoretic - Bogdan Voda (Vișeu de Sus)
  • liceu teoretic bogdan voda (Vișeu de Sus)
  • Liceu Teoretic Radu Popescu (Popești-Leordeni)
  • Liceu. Alexandru Odobescu, Lehliu Gara
  • Liceul
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRAILA (Brăila)
  • Liceul Teoretic Dante Alighieri (București)
  • Liceul "Alexandru ODOBESCU"
  • Liceul "Alexandru Odobescu"
  • LICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHIU GARA
  • LICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHIU GARA (Lehliu Gară)
  • Liceul "Alexandru Odobescu" Lehliu Gara
  • Liceul "Alexandru Odobescu" Lehliu-Gara
  • Liceul "Alexandru Odobesu" Lehliu-Gara
  • Liceul "Alexandru-Odobescu" Lehliu-Gara
  • Liceul "carol I" Bicaz (Bicaz)
  • Liceul "Constantin Brancoveanu" Horezu (Sălcuţa)
  • Liceul "Dimitrie Cantemir" (Darabani)
  • Liceul "Dimitrie Cantemir" Darabani (Darabani)
  • Liceul "Horea, Cloșca și Crișan" (Abrud)
  • Liceul "Matei Basarab" Craiova (Craiova)
  • Liceul "Mathias Hammer" Anina (Anina)
  • Liceul "Mihail Kogalniceanu" (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul "Mihail Kogalniceanu" Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul "Petru Rareș" Feldioara (Feldioara)
  • Liceul "Vasile Conta" (Targu Neamt)
  • Liceul "Voievodul Mircea" Targoviste (Câmpina)
  • Liceul "Voievodul Mircea", Targoviste (Târgoviște)
  • Liceul 'Mihail Kogalniceanu (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul ,, George Calinescu " Constanta (Năvodari)
  • Liceul Aexandru Odobescu Lehliu Gara
  • Liceul Aexandru Odobescu Lehliu-Gara
  • Liceul Al.Odobescu Lehliu-Gara
  • Liceul Alexandru
  • Liceul Alexandru Odobesc
  • LICEUL ALEXANDRU ODOBESCU
  • Liceul Alexandru Odobescu
  • Liceul Alexandru Odobescu (Lehliu Gară)
  • Liceul Alexandru Odobescu (Sălcioara)
  • Liceul Alexandru Odobescu (Călărași)
  • Liceul Alexandru oDOBESCU
  • liceul Alexandru Odobescu
  • liceul alexandru odobescu (Lehliu Gară)
  • liceul alexandru odobescu
  • Liceul Alexandru Odobescu ,Lehliu Gara
  • Liceul alexandru odobescu lehiu gara
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehiu-Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehli Gara
  • LICEUL ALEXANDRU ODOBESCU LEHLIU
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu
  • LICEUL ALEXANDRU ODOBESCU LEHLIU GARA
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu Gara (Lehliu Gară)
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu Gara (Răzvani)
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu Gara (Călărași)
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu gara
  • liceul alexandru odobescu lehliu gara
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu-Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu-Gara (Bucharest)
  • Liceul Alexandru Odobescu Lehliu-Gara (Lehliu Gară)
  • liceul alexandru odobescu lehliu-gara
  • Liceul Alexandru Odobescu, Lehiu Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu, Lehliu
  • Liceul Alexandru Odobescu, Lehliu Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu,Lehliu
  • liceul Alexandru Odobescu,Lehliu Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu,Lehliu-Gara
  • Liceul Alexandru Odobescu- Lehliu Gara
  • Liceul Alexandru-Odobescu
  • liceul Alexandru-Odobescu
  • Liceul Alexandru-Odobescu Lehliu Gara (Răzvani)
  • liceul auto baia sprie (Baia Sprie)
  • Liceul Borsa (Borșa)
  • Liceul Cobadin (Cobadin)
  • Liceul Constantin Brancoveanu (Horezu)
  • Liceul cu Program Sportiv Banatul (Timișoara)
  • Liceul cu Program Sportiv Botosani (Botoșani)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI (Iași)
  • Liceul cu Program Sportiv timisoara (Timișoara)
  • Liceul cu Program Sportiv Viitorul Pitesti (Pitești)
  • Liceul cu Program Sportiv, Tg-Jiu (Târgu Jiu)
  • Liceul de Arta Sibiu (Sibiu)
  • Liceul de Arte "George Georgescu" Tulcea (Tulcea)
  • Liceul de Arte Buzau (Buzău)
  • Liceul de Arte Ionel Perlea (Slobozia)
  • Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești (Pitești)
  • Liceul de Arte „Aurel Popp” Satu Mare (Satu Mare)
  • Liceul de Artă "Ioan Sima" Zalău (Zalău)
  • Liceul Dimitrie Cantemir Darabani (Darabani)
  • Liceul Energetic Târgu Jiu (Târgu Jiu)
  • Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" (București)
  • LICEUL MATEI BASARAB, CRAIOVA (Craiova)
  • Liceul Meu
  • Liceul Mihai Eminescu
  • LICEUL ORTODOX „EPISCOP ROMAN CIOROGARIU” ORADEA (Oradea)
  • Liceul Pedagagic Buzau (Buzău)
  • Liceul Pedagogic "Mircea Scarlat"Alexandria (Alexandria)
  • Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand" (Sighetu Marmației)
  • Liceul Pedagogic "Spiru Haret'' (Focșani)
  • Liceul Pedagogic '' Gheorghe Sincai '' Zalau (Zalău)
  • Liceul Pedagogic ''Gheorghe Sincai'' (Zalău)
  • Liceul Pedagogic Carmen Sylva (Timișoara)
  • Liceul Pedagogic Nicolae Iorga Botosani (Botoșani)
  • Liceul Pedagogic Regele Ferdinand (Sighetu Marmației)
  • Liceul pedagogic Spirt Haret Buzau (Buzău)
  • Liceul Pedagogic ”Ioan Popescu” Barlad (Bârlad)
  • Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Buzau (Buzău)
  • Liceul Pedagogic „Taras Șevcenko” Sighetu-Marmației (Sighetu Marmației)
  • Liceul Reformat Wesselenyi Zalau (Cluj-Napoca)
  • Liceul Reformat Wesselenyi Zalau (Zalău)
  • LICEUL SPECIAL PENTRU DEFICIENȚI DE VEDERE BUZĂU (Buzău)
  • LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" PITESTI (Pitești)
  • Liceul tehnologic "1 Mai " Ploiesti (Ploiești)
  • Liceul Tehnologic "1 Mai Ploiesti" (Ploiești)
  • Liceul Tehnologic "1 MAI" PLOIESTI (Ploiești)
  • Liceul Tehnologic "1 Mai", Ploiesti (Ploiești)
  • Liceul Tehnologic "Alexandru Borza" (Cluj-Napoca)
  • Liceul Tehnologic "Alexandru Ioan Cuza" (Slobozia)
  • Liceul Tehnologic "Anghel Saligny" Turț, Satu Mare (Turț)
  • LICEUL TEHNOLOGIC "ASTRA" PITEȘTI (Pitești)
  • Liceul Tehnologic "Aurel Vlaicu" Cluj-Napoca (Cluj-Napoca)
  • Liceul tehnologic "Barbu A. Stirbey" (Buftea)
  • Liceul Tehnologic "Capitan Nicolae Plesoianu" (Râmnicu Vâlcea)
  • Liceul tehnologic "Clisura Dunarii" (Moldova Nouă)
  • Liceul Tehnologic "Clisura Dunării" Moldova Nouă (Moldova Nouă)
  • Liceul Tehnologic "Constantin Brancoveanu" Targoviste (Târgoviște)
  • Liceul Tehnologic "Costache Conachi", loc. Pechea, jud. Galati (Galați)
  • Liceul Tehnologic "DECEBAL" Caransebes (Caransebeș)
  • Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu" Buftea (Buftea)
  • Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" Mărăşeşti (Mărășești)
  • Liceul Tehnologic "Gh Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • LICEUL TEHNOLOGIC "GH. RUSET ROZNOVANU" (Roznov)
  • Liceul Tehnologic "Gh. Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Liceul tehnologic "Gh. Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Liceul Tehnologic "Gheorghe Pop de Basesti" (Cehu Silvaniei)
  • Liceul Tehnologic "Gheorghe Ruset Roznovanu " (Roznov)
  • Liceul Tehnologic "Gheorghe Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Liceul Tehnologic "Ghiorghe Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Liceul Tehnologic "Ion Banescu" (Mangalia)
  • LICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGA" CURTICI (Curtici)
  • Liceul Tehnologic "Ion Creangă" Curtici (Curtici)
  • Liceul Tehnologic "Ion Mincu"Vaslui (Vaslui)
  • Liceul Tehnologic "Ion Nistor" Vicovu de Sus (Vicovu de Sus)
  • Liceul Tehnologic "Ion Nistor", Vicovu de Sus (Suceava)
  • Liceul Tehnologic "Ion Nistor", Vicovu de Sus (Vicovu de Sus)
  • Liceul Tehnologic "Mihai Busuioc" (Pașcani)
  • Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" Zalau (Zalău)
  • Liceul Tehnologic "Moga Voievod" (Hălmagiu)
  • Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (Copșa Mică)
  • Liceul Tehnologic "Nicolai Nanu" (Broșteni)
  • Liceul Tehnologic "Nicolai Nanu" Brosteni (Broșteni)
  • Liceul tehnologic "Nicolai Nanu" Brosteni (Broșteni)
  • liceul Tehnologic "Nicolai Nanu" Brosteni (Cotârgași)
  • Liceul Tehnologic "Niculai Nanu" (Broșteni)
  • Liceul Tehnologic "Petre Ionescu" Domnesti (Domnești)
  • Liceul Tehnologic "Sf. Haralambie" Turnu Magurele
  • Liceul Tehnologic "Sf. Ioan de La Salle" Pildesti (Pildești)
  • Liceul Tehnologic "Simion Mehedinti" Galati (Galați)
  • Liceul Tehnologic "Vintila Bratianu" (Dragomirești-Vale)
  • Liceul Tehnologic "Voievodul Gelu" Zalau (Zalău)
  • Liceul Tehnologic ''1 MAI'' Ploiesti (Ploiești)
  • liceul Tehnologic ''Gheorghe Ruset Roznovanu" (Roznov)
  • Liceul Tehnologic ,,Constantin Brancusi,, Pestisani (Peștișani)
  • Liceul Tehnologic ,,Ion Creanga" Curtici (Curtici)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ,,ION CREANGĂ'' CURTICI (Curtici)
  • Liceul Tehnologic ,,Petru Rares" (Bârlad)
  • Liceul Tehnologic ,,Vasile Bacalu'' Mahmudia (Mahmudia)
  • Liceul Tehnologic 1 MAI
  • Liceul Tehnologic 1 mai
  • Liceul Tehnologic Adjudeni (Adjudeni)
  • Liceul Tehnologic Agricol "Alexiu Berinde" (Seini)
  • Liceul Tehnologic Agricol "Alexiu Berinde" Seini (Seini)
  • Liceul Tehnologic Agricol ,,Alexiu Berinde" (Seini)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BISTRITA (Bistrița)
  • Liceul Tehnologic Agromontan " Romeo Constantinescu" (Vălenii de Munte)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", VALENII DE MUNTE (Vălenii de Munte)
  • Liceul Tehnologic Agromontan Romeo Constantinescu (Vălenii de Munte)
  • Liceul Tehnologic Agromontan Romeo Constantinescu Valenii de Munte (Vălenii de Munte)
  • Liceul Tehnologic Anghel Saligny (Galați)
  • Liceul tehnologic Anghel Saligny, Galati
  • Liceul Tehnologic Arhimandrit Chiriac Nicolau Vanatori Neamt (Vânători-Neamț)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AVRAM IANCU SIBIU (București)
  • Liceul Tehnologic Berzovia (Berzovia)
  • Liceul Tehnologic C.A. Rosetti Constanta (Constanța)
  • Liceul tehnologic Cezar Nicolau (Olănești)
  • Liceul Tehnologic Constantin Ianculescu, Carcea (Cârcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI MIOVENI
  • Liceul Tehnologic Corbu (Corbu)
  • Liceul Tehnologic de Electronica și Automatizări Caius Iacob (Arad)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (Galați)
  • Liceul Tehnologic de Transporturi Ploiesti (Ploiești)
  • liceul tehnologic dimitrie filipescu buzau
  • Liceul Tehnologic Dimitrie Leonida
  • Liceul tehnologic Dimitrie Leonida (Piatra Neamț)
  • Liceul tehnologic Domnești
  • Liceul Tehnologic Economic "Nicolae Iorga" Pascani (Iași)
  • Liceul Tehnologic Economic "Nicolae Iorga" Pascani (Pașcani)
  • Liceul Tehnologic Electronica Industriala (București)
  • Liceul Tehnologic Eremia Grigorescu (Mărășești)
  • Liceul Tehnologic Eremia grigorescu (Mărășești)
  • Liceul Tehnologic Ferdinand 1 (Curtea de Argeș)
  • Liceul Tehnologic Ferdinand I (Bălilești)
  • Liceul Tehnologic Ferdinand I (Curtea de Argeș)
  • Liceul Tehnologic Ferdinand I (Costesti)
  • Liceul tehnologic Ferdinand I (Curtea de Argeș)
  • Liceul Tehnologic Forestier (Sighetu Marmației)
  • Liceul Tehnologic George Bibescu (Craiova)
  • Liceul Tehnologic Gh. Ruset Roznovanu (Roznov)
  • Liceul Tehnologic Gheorghe Ruset Roznovanu (Roznov)
  • Liceul Tehnologic Gherla (Gherla)
  • Liceul Tehnologic Grigore C. Moisil Tg. Lapus Maramures (Târgu Lăpuș)
  • Liceul Tehnologic Henri Coanda Ramnicu Valcea (Râmnicu Vâlcea)
  • Liceul Tehnologic Jimbolia (Jimbolia)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MARMATIA (Sighetu Marmației)
  • Liceul Tehnologic Marmația (Sighetu Marmației)
  • Liceul Tehnologic Mihai Eminescu (Slobozia)
  • Liceul Tehnologic Nicolae Iorga (Negrești)
  • Liceul Tehnologic Nicolae Oncescu (Ianca)
  • Liceul Tehnologic Nicolae Oncescu
  • Liceul Tehnologic Nicolaie Oncescu (Ianca)
  • Liceul Tehnologic Nr.1 Cudalbi (Cudalbi)
  • Liceul Tehnologic Nr.1 Sarmasag (Sărmășag)
  • Liceul tehnologic nr.1 Suplacu de Barcau (Suplacu de Barcău)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA PRUNDU, JUDEŢUL GIURGIU (Prundu)
  • Liceul Tehnologic nr1 Prundu (Prundu)
  • Liceul Tehnologic Petricani (Petricani)
  • Liceul Tehnologic Poienile de sub Munte (Poienile de sub Munte)
  • Liceul Tehnologic Puiesti (Vaslui)
  • liceul tehnologic repede (Repedea)
  • liceul tehnologic repedea
  • LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA , SCOALA GIMNAZIALA NR.2 RUSCOVA (Ruscova)
  • Liceul Tehnologic Sover Elek (Joseni)
  • Liceul Tehnologic Tasnad (Tășnad)
  • Liceul Tehnologic Teodor Diamant (Boldești-Scăeni)
  • Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate (Craiova)
  • LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE GALATI (Galați)
  • Liceul Tehnologic Tudor Vladimirescu (Galați)
  • Liceul Tehnologic Tudor Vladimirescu (Tudor Vladimirescu)
  • Liceul Tehnologic Turceni (Turceni)
  • Liceul Tehnologic Vedea (Vedea)
  • Liceul Tehnologic Vișeu de Sus (Vișeu de Sus)
  • Liceul Tehnologic ~Ion Banescu~ Mangalia (Mangalia)
  • Liceul Tehnologic ”Ion Banescu” Mangalia (Mangalia)
  • Liceul Tehnologic ”Ion Nistor”, Vicovu de Sus (Suceava)
  • Liceul tehnologic ”Petre Mitroi” Biled, Timiș (Biled)
  • Liceul Tehnologic ”Sfântul Gheorghe” Sângeorgiu de Pădure (Sângeorgiu de Pădure)
  • Liceul Tehnologic ”Victor Slăvescu” Rucar Argeș
  • Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” (Mihai Viteazu)
  • Liceul Tehnologic"Sf.Mc.Sava" Berca (Berca)
  • LICEUL TEHNOLOGIC, SAT GHEABA, COMUNA MANECIU, JUD. PRAHOVA (Gheaba)
  • Liceul Tehnologici Clisura Dunarii Moldova Noua (Socol)
  • Liceul Tehnoohic "Constantin Dobrescu" Curtea de Arges (Curtea de Argeș)
  • Liceul Teologic "Nicolae Steinhardt" (Satu Mare)
  • Liceul Teologic Adventist „Ștefan Demetrescu” București (București)
  • Liceul Teologic Greco-Catolic ”Sfântul Vasile cel Mare” Blaj (Blaj)
  • Liceul Teologic Ortodox ,,Nicolae Steinhardt" (Satu Mare)
  • Liceul teologic Ortodox ,,Nicolae Steinhardt" Satu Mare (Satu Mare)
  • Liceul Teologic Ortodox Nicolae Steinhardt (Satu Mare)
  • LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE (Baia Mare)
  • Liceul Teologic Penticostal ”Logos” (Timișoara)
  • Liceul Teologic Penticostal, Baia Mare, MM (Baia Mare)
  • Liceul Teologic Romano Catolic Ham Janos Satu Mare (Lazuri)
  • Liceul Teologic Romano-Catolic "Gerhardinum" Timisoara (Timișoara)
  • Liceul Teoreti Bogdan Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul teoretic Bogdan Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic BOGDAN VODA Viseu de Sus (Vișeu de Sus)
  • LICEUL TEORETIC J.L. CALDERON TIMISOARA (Timișoara)
  • Liceul Teoretic " Mihail Kogalniceanu " Vaslui (Vaslui)
  • Liceul Teoretic "Al. I. Cuza", iasi (Iași)
  • Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej (Dej)
  • Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" (Gherla)
  • Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" Gherla (Gherla)
  • Liceul Teoretic "Ana Ipatescu",Gherla (Gherla)
  • Liceul Teoretic "Andrei Barseanu" (Târnăveni)
  • Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu", orașul Breaza (Breaza de Jos)
  • Liceul Teoretic "Avram Iancu" (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic "Avram Iancu", Cluj-Napca (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic "Axente Sever" (Mediaș)
  • Liceul Teoretic "Benjamin Franklin" (București)
  • LIceul Teoretic "Bogdan Voda" (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic "BOGDAN VODA" (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic "Bogdan Voda" (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic "Bogdan-Voda" (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic "Bogdan-Voda"
  • Liceul Teoretic "Bogdan-Voda" Viseu de Sus (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic "Callatis" (Mangalia)
  • Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia (Mangalia)
  • Liceul Teoretic "Carmen Sylva" Eforie Sud (Eforie Sud)
  • Liceul Teoretic "Constantin Brancoveanu" (București)
  • Liceul Teoretic "Constantin Brancoveanu" (Bucharest)
  • Liceul Teoretic "Constantin Noica"
  • Liceul Teoretic "Constantin Șerban" (Aleșd)
  • Liceul Teoretic "Dan Barbilian" (Câmpulung)
  • Liceul Teoretic "Dunarea" (Galați)
  • Liceul Teoretic "Dunarea" Galati (Galați)
  • Liceul Teoretic "Eftimie Murgu" Bozovici (Bozovici)
  • LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" VASLUI
  • Liceul Teoretic "Emil Racoviță" (Baia Mare)
  • Liceul Teoretic "Eugen Pora" Cluj-Napoca (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic "Gh Lazar " Avrig (Avrig)
  • Liceul teoretic "Gh. Lazar" Avrig (Avrig)
  • Liceul Teoretic "Gh.Lazar" Avrig (Avrig)
  • Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timisoara (Timișoara)
  • Liceul Teoretic "Henri Coanda", Craiova (Craiova)
  • Liceul Teoretic "Henri Coanda", Craiova
  • LICEUL TEORETIC "HORIA HULUBEI" (Măgurele)
  • Liceul Teoretic "Ioan Buteanu" (Șomcuta Mare)
  • Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti (Pitești)
  • Liceul Teoretic "Ion Creangă" Tulcea (Tulcea)
  • Liceul Teoretic "Ion Heliade Radulescu" (Târgoviște)
  • Liceul Teoretic "Ion Heliade Rădulescu" Târgoviște
  • Liceul Teoretic "Ion Neculce" Targu Frumos (Târgu Frumos)
  • Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni (Mioveni)
  • Liceul teoretic "Jean Monnet " (București)
  • LICEUL TEORETIC "JEAN MONNET" (București)
  • Liceul teoretic "Jean Monnet" (București)
  • Liceul Teoretic "Kemény János" (Toplița)
  • Liceul Teoretic "Leowey Klara" (Sighetu Marmației)
  • Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" (Călărași)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul teoretic "Mihail Kogalniceanu" (Vaslui)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" nr. 19 (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui (Vaslui)
  • Liceul teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui (Vaslui)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu", Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu",Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu"vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj Napoca (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Medgidia (Medgidia)
  • Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" (București)
  • Liceul Teoretic "O. C. Taslauanu" (Toplița)
  • Liceul Teoretic "Radu Popescu " (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic "Scoala Mea" (București)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti, Bacau (Moinești)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret", Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret", Moinești (Moinești)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret", Moinești (Poduri)
  • Liceul Teoretic "Spiru Haret"- Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic "Spiru-Haret" Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic "STEPHAN LUDWIG ROTH" Medias (Mediaș)
  • Liceul Teoretic "Tata Oancea" (Bocșa)
  • Liceul Teoretic "Traian Vuia" Faget (Făget)
  • Liceul Teoretic "Traian"-Constanta (Constanța)
  • Liceul Teoretic "Tudor Arghezi" (Craiova)
  • Liceul Teoretic "Tudor Vladimirescu" (Drăgănești-Olt)
  • Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" (Iași)
  • Liceul Teoretic "Vlad Tepes" (Timișoara)
  • Liceul Teoretic ''Ion Luca'' Vatra Dornei (Vatra Dornei)
  • Liceul Teoretic ''Mihai Eminescu'' (Călărași)
  • Liceul Teoretic ''Mihail Kogalniceanu" (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic ''Mihail Kogalniceanu'' (Mihail Kogălniceanu)
  • liceul teoretic ''Mihail Kogalniceanu'' Vaslui (Vaslui)
  • Liceul Teoretic ''Radu Popescu '' (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic ,,Ioan Pascu''-Codlea (Codlea)
  • Liceul Teoretic ,,Mihail Kogalniceanu " Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • liceul teoretic ,,Mihail Kogalniceanu " Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic ,,Mihail Kogalniceanu" (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic ,,Mihail Kogalniceanu" Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic ,,Mihail Kogalniceanu''Vaslui (Vaslui)
  • Liceul Teoretic ,,Radu -Popescu '' (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic ,,Radu Popescu" (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic ,,Radu Popescu'' (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic ``GH. Lazar`` Avrig, Jud. SIbiu (Avrig)
  • Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza (București)
  • Liceul Teoretic Bodan-Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan -Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan Voda (Vișeu de Jos)
  • Liceul Teoretic Bogdan Voda
  • Liceul teoretic Bogdan Voda (Vișeu de Sus)
  • liceul teoretic bogdan voda (Vișeu de Sus)
  • liceul teoretic Bogdan Vodă (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan- Voda . Viseu de sus (Vișeu de Sus)
  • LICEUL TEORETIC BOGDAN-VODA (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan-Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan-Voda (Bogdan Vodă)
  • Liceul teoretic Bogdan-Voda (Vișeu de Sus)
  • liceul teoretic bogdan-voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan-Voda Viseu de Sus (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Bogdan-Voda Viseu de Sus
  • Liceul Teoretic Bogdn-Voda (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic Báthory István (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic Callatis (Mangalia)
  • Liceul Teoretic Callatis , Mangalia (Mangalia)
  • Liceul Teoretic cu Predare in Limba Maghiara Gherla (Gherla)
  • Liceul Teoretic Dan Barbilian (Câmpulung)
  • Liceul Teoretic Dan Barbilian
  • Liceul teoretic Dan Barbilian (Câmpulung)
  • LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHERI (Bucharest)
  • Liceul Teoretic Dunarea Galati (Galați)
  • Liceul Teoretic Dunărea Galati (Galați)
  • Liceul Teoretic G. Calinescu Constanta (Constanța)
  • Liceul Teoretic Grigore Moisil (Timișoara)
  • Liceul Teoretic Independenta (Calafat)
  • Liceul Teoretic Ioan Cotovu Harsova (Hârșova)
  • Liceul Teoretic Ion Agarbiceanu Jibou (Jibou)
  • Liceul Teoretic Ion Cantacuzino, Strada Carol Davila 2, Pitești (Pitești)
  • Liceul Teoretic Ion Ghica (Răcari)
  • Liceul Teoretic Ion Luca (Vatra Dornei)
  • Liceul Teoretic ION LUCA , Vatra Dornei (Vatra Dornei)
  • Liceul Teoretic Jean Monnet (Bucharest)
  • Liceul Teoretic Josika Miklos (Turda)
  • Liceul Teoretic Lucian Blaga (București)
  • Liceul Teoretic Lucian Blaga
  • Liceul Teoretic lucian Blaga (București)
  • liceul teoretic Lucian Blaga (București)
  • liceul teoretic lucian blaga (București)
  • Liceul Teoretic Lucian Blaga, Oradea (Oradea)
  • Liceul Teoretic Mihai Eminescu (Călărași)
  • Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Calarasi (Municipiul Călărași)
  • LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU (Chișineu-Criș)
  • Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic Mircea Eliade
  • Liceul Teoretic Național (București)
  • Liceul Teoretic Negrești-Oaș (Negrești-Oaș)
  • Liceul Teoretic Nikolaus Lenau timisoara (Timișoara)
  • Liceul Teoretic Onisifor Ghibu (Sibiu)
  • Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Cluj Napoca (Cluj-Napoca)
  • Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Oradea (Oradea)
  • Liceul Teoretic Oras Gataia (Gătaia)
  • Liceul Teoretic Pavel Dan -Câmpia Turzii (Câmpia Turzii)
  • Liceul Teoretic Pavel Dan Campia Turzii (Câmpia Turzii)
  • Liceul Teoretic Petru Maior (Gherla)
  • Liceul teoretic Petru Maior (Gherla)
  • Liceul Teoretic Radu Popescu (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic Radu Popescu (Bucharest)
  • Liceul teoretic Radu Popescu (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic Radu-Popescu (Popești-Leordeni)
  • Liceul teoretic Radu-Popescu (Popești-Leordeni)
  • Liceul Teoretic Recas (Recaș)
  • Liceul Teoretic Special Iris Timişoara (Timișoara)
  • Liceul Teoretic Spiru Harert (Moinești)
  • Liceul Teoretic Spiru Haret (Moinești)
  • Liceul teoretic Spiru Haret
  • Liceul Teoretic Spiru Haret Moinesti (Moinești)
  • Liceul Teoretic Teius (Teiuș)
  • LICEUL TEORETIC TEIUS ALBA (Teiuș)
  • Liceul Teoretic Tudor Arghezi (Craiova)
  • LICEUL TEORETIC VIDELE (Videle)
  • Liceul Teoretic Videle (Videle)
  • Liceul Teoretic William Shakespeare Timisoara (Timișoara)
  • Liceul teoretic ´´Spiru Haret´´
  • Liceul Teoretic ”Constantin Brancoveanu” (Bucharest)
  • Liceul Teoretic ”Dr. Mihai Ciucă” (Săveni)
  • Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” (București)
  • Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca (Cluj-Napoca)
  • LICEUL TEORETIC ”PAUL GEORGESCU” ȚĂNDĂREI (Țăndărei)
  • Liceul Teoretic „Callatis” Mangalia (Mangalia)
  • Liceul teoretic" Bogdan Voda" Viseu de Sus (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic"Bogdan-Voda" (Vișeu de Sus)
  • Liceul Teoretic,, Mihail Kogalniceanu",Vaslui (Mihail Kogălniceanu)
  • Liceul Teoretic- Radu Popescu (Popești-Leordeni)
  • Liceul TeoreticTudor Vladimirescu (București)
  • liceul teorettttic lucian blaga (București)
  • Liceul Toretic „Lascar Rosetti” (Răducăneni)
  • Liceul Vocational de Arte Plastice "HMT" Brasov
  • Liceul Ştefan Procopiu Vaslui (Vaslui)
  • Liceul ”Alexandru Odobescu” Lehliu Gara
  • Liceul „Dimitrie Negreanu” Botosani (Botoșani)
  • Liceul"Alexandru-Odobescu"
  • Liceul"vasile Alecsandri"Iasi (Iași)
  • LiceulTehnologic Fierbinti-Targ (Fierbinți-Târg)
  • Liceului Alexandru-Odobescu Lehliu-Gara
  • Lincoln high school (Constanța)
  • LIT L Blaga, Oradea (Oradea)
  • LIT Lucian Blaga, Oradea (Oradea)
  • Little Team, The College childcare (București)
  • London Logic Bucharest (Bucharest)
  • LPS Szász Adalbert Tg Mureș (Câmpina)
  • LPS TARGU-JIU (Târgu Jiu)
  • LTABT (Târnăveni)
  • LTAS "Victor Slavescu" Ploiesti (Ploiești)
  • LTORNS (Satu Mare)
  • LTVB (Orașul Vișeu de Sus)
  • Lucian Blaga (Oradea)
  • mihai codreanu (Iași)
  • Mihai eminescu (Bătarci)
  • Mircea Eliade (Pitești)
  • MSLGROUP The Practice (Bucharest)
  • Nae.A.Ghica (Rucăr)
  • Nanu Muscalel (București)
  • Nanu Muscel
  • naomy.naomy@gmail.com
  • Palatul Copiilor (Orșova)
  • PALATUL COPIILOR BRAILA (Comuna Moșnița Nouă)
  • PALATUL COPIILOR CONSTANTA (Constanța)
  • Palatul Copiilor Constanta (Constanța)
  • Palatul Copiilor Craiova (Craiova)
  • Palatul Copiilor Giurgiu (Giurgiu)
  • Palatul Copiilor Iasi (Iași)
  • Palatul Copiilor Pitești (Pitești)
  • Palatul Copiilor Suceava (Suceava)
  • Palatul Copiilor Timisoara filiala Clubul Copiilor Jimbolia (Jimbolia)
  • Palatul Copiilor Timișoara - Cercul de matematica aplicata in tehnica de calcul (Timișoara)
  • Palatul Copiilor Vaslui (Vaslui)
  • Questfield (Voluntari)
  • Rheorghe ruset roznovanu (Roznov)
  • Sc Gimnaziala Gh Munteanu nr 31 (Galați)
  • Sc. Gim. Nr. 1 (Motru)
  • Sc. Gimn. "C-tin. Gh. Marinescu", Galati (Galați)
  • Sc. Gimn. "GRIGORE MOISIL "-Galati (Galați)
  • Sc. Gimn. "Ioan Vladutiu" (Luduș)
  • Sc. Gimn. nr 9 -Galati ( structura Sc Gimn. nr 5 ) (Galați)
  • Sc. Gimn. Nr. 28, Galati (Galați)
  • Sc. Gimnaziala I.L.Caragiale, Baia Mare (Baia Mare)
  • Sc.Gim.Corneliu Coposu nr.8
  • School Elena Doamna (Tecuci)
  • Scoala Gimnaziala Avram Iancu (Baia Mare)
  • Scoala Gimnazială "Corneliu Coposu" Zalău
  • Scoala Gimnazială Sascut (Sascut)
  • SCOALA "GRIGORE MOISIL" PLOIESTI (Ploiești)
  • Scoala "Victor Tarcovnicu" (Popești)
  • Scoala 18 Galati (Galați)
  • scoala 7 (Vișeu de Sus)
  • Scoala B. P. Hasdeu Iasi (Iași)
  • Scoala C-tin Gimnaziala Colonel C-tin Langa Miroslava (Miroslava)
  • Scoala cu cls. I - VIII "Vasile Lucaciu" Lucaceni (Lucăceni)
  • scoala gemnaziala nr 1 berceni
  • Scoala Generala''G.D.TEUTSCH''Agnita (Agnita)
  • SCoala George Calinescu Iasi (Iași)
  • Scoala Gim ,,Corneliu Coposu ''
  • Scoala Gimanziala Marin Preda Pitesti (Pitești)
  • Scoala Gimanziala Tudor Vladimirescu Pitesti (Pitești)
  • Scoala Gimaziala Sarasau (Sarasău)
  • Scoala Gimbaziala Molnar Kozsias (Târgu Secuiesc)
  • Scoala gimn. "Mihai Viteazul "
  • Scoala Gimnazial "Mihai Viteazul" Craiova (Craiova)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BUGHEA DE JOS (Bughea de Jos)
  • Scoala Gimnaziala Victor Tarcovnicu (Purcăreni)
  • Scoala Gimnaziala "Acad. Marin Voiculescu" (Giurgiu)
  • Scoala Gimnaziala "Alexandru cel Bun" Bacau (Bacău)
  • Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" (Baia Mare)
  • Scoala Gimnaziala "Anastasie Fatu" Berezeni (Vaslui)
  • SCOALA GIMNAZIALA "ANTONIE MOGOS" CEAURU, BALESTI (Bălesti)
  • Scoala Gimnaziala "Artemiu Publiu Alexi" Singeorz-Bai (Sângeorz-Băi)
  • SCOALA GIMNAZIALA "BANU BALEANU" (Bolintin - Deal)
  • Scoala Gimnaziala "Dimitrie Anghel" Cornesti Miroslava Iasi (Cornești)
  • Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian"_PISCU_GALATI (Piscu)
  • Scoala Gimnaziala "George Cosbuc" Baia Mare (Baia Mare)
  • SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE ENESCU" , MOINESTI (Moinești)
  • Scoala Gimnaziala "Gheorghe Magheru" Caracal (Caracal)
  • Scoala Gimnaziala "Gheorghe Tatarascu" (Târgu Jiu)
  • Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil", Ploiești (Ploiești)
  • Scoala Gimnaziala "I.L.Caragiale" Sibiu (Sibiu)
  • Scoala Gimnaziala "Inaltarea Domnului"
  • Scoala Gimnaziala "Ion Creanga" Targu Frumos, Iasi (Târgu Frumos)
  • Scoala Gimnaziala "Ion Creanga" Tg. Frumos, Iasi (Târgu Frumos)
  • Scoala Gimnaziala "Ion Creanga", Talpigi (Tălpigi)
  • Scoala Gimnaziala "Ion Ghica" Iasi (Lunca Cetățuii)
  • Scoala Gimnaziala "Iordache Pacescu" Cosesti (Coșești)
  • Scoala Gimnaziala "Lascar Catargiu", Schela, Galati (Schela)
  • Scoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu" - Tg. Mures (Târgu Mureș)
  • SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU" MIOVENI (Mioveni)
  • Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Farcasa (Sârbi)
  • Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" (Vaslui)
  • Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" DEJ (Dej)
  • Scoala Gimnaziala "Mihai Olos" Arinis (Ariniș)
  • Scoala Gimnaziala "Mihai Viteazul" Moftinu Mic (Satu Mare)
  • Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti (Pitești)
  • Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran", Pitesti (Pitești)
  • Scoala Gimnaziala "Mircea Vulcanescu" Birsana (Bârsana)
  • Scoala Gimnaziala "Miron Costin" (Galați)
  • scoala gimnaziala "Nanu Muscel" (Albești)
  • Scoala Gimnaziala "Nicolae Steinhardt" Rohia (Târgu Lăpuș)
  • Scoala Gimnaziala "Octavian Goga" Baia Mare (Baia Mare)
  • scoala gimnaziala "Oltea Doamna" (Oradea)
  • Scoala Gimnaziala "Oltea Doamna" Oradea (Oradea)
  • Scoala Gimnaziala "Regina Maria" Curtea de Arges (Curtea de Argeș)
  • Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei" (București)
  • Scoala Gimnaziala "Sf. Dumitru" Craiova (Craiova)
  • SCOALA GIMNAZIALA "SF. VASILE" PLOIESTI (Ploiești)
  • Scoala Gimnaziala "Sfantul Andrei" (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala "Sfintii Constantin si Elena" (București)
  • Scoala Gimnaziala "Simion Barnutiu" Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala Gimnaziala "Simion Barnutiu" Bocsa (Bocșa)
  • Scoala Gimnaziala "Stefan Bozian" SEITIN (Șeitin)
  • Scoala Gimnaziala "Stroe S. Belloescu" Barlad (Vaslui)
  • Scoala Gimnaziala "Teleki Domokos" Gornesti (Gornești)
  • Scoala Gimnaziala "Teodor Murășanu" (Turda)
  • Scoala Gimnaziala "Titu Maiorescu" Iasi (Iași)
  • Scoala Gimnaziala "Tristan Tzara" Moinesti (Moinești)
  • Scoala Gimnaziala "Varlaam Mitropolitul" Iasi (Iași)
  • Scoala Gimnaziala "Vasile Lucaciu",Lucaceni (Lucăceni)
  • Scoala Gimnaziala "VLAICU VODA" Slatina (Slatina)
  • Scoala Gimnaziala ''Ady Endre" (Sfântu Gheorghe)
  • SCOALA GIMNAZIALA ,, VASILE LUCACIU,, CAREI (Carei)
  • Scoala Gimnaziala ,,Andrei Saguna" Toplita (Toplița)
  • Scoala Gimnaziala ,,CORNELIU COPOSU" (Zalău)
  • Scoala Gimnaziala ,,Eugen Ionescu" (Slatina)
  • Scoala Gimnaziala ,,Ion Petrovici" Tecuci (Tecuci)
  • Scoala Gimnaziala ,,Ion Popescu " Barbatesti (Petrești)
  • Scoala Gimnaziala ,,Lascar Catargiu"-Schela
  • Scoala Gimnaziala ,,Matei Gr. Vladeanu" Candesti-Vale (Cândești Vale)
  • Scoala Gimnaziala ,,Nae. A. Ghica" (Rucăr)
  • SCOALA GIMNAZIALA ,,NICOLAE TITULESCU"CARACAL-OLT (Caracal)
  • Scoala Gimnaziala ,,Radu cel Mare" Bogati (Bogați)
  • Scoala Gimnaziala ,,Regele Mihai I" (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala ,,Unirea", comuna Branistea (Braniștea)
  • Scoala Gimnaziala 30 Timisoara (Timișoara)
  • Scoala Gimnaziala Adjudu-Vechi (Adjudu Vechi)
  • Scoala Gimnaziala ADRIAN PAUNESCU (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala Adventista Matca (Matca)
  • Scoala Gimnaziala Ady Endre (Sfântu Gheorghe)
  • Scoala Gimnaziala Ady Endre
  • Scoala Gimnaziala Alexandru Deparateanu (Roșiorii de Vede)
  • Scoala Gimnaziala Alexandru Vlahuta (Focșani)
  • Scoala Gimnaziala Andreiasu de Jos (Andreiașu de Jos)
  • scoala Gimnaziala Antonie Mogos
  • scoala gimnaziala antonie mogos (Bălesti)
  • Scoala Gimnaziala Aron Densusianu (Hațeg)
  • Scoala Gimnaziala AVRAM IANCU (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala Baiculesti (Băiculești)
  • SCOALA GIMNAZIALA BALILESTI (Bălilești)
  • Scoala Gimnaziala Balilesti (Golești)
  • Scoala Gimnaziala Balilesti (Bălilești)
  • Scoala Gimnaziala Barabant (Alba Iulia)
  • Scoala Gimnaziala Basesti (Băseşti)
  • Scoala Gimnaziala Blajel (Blăjel)
  • Scoala Gimnaziala Cezar Bolliac (București)
  • Scoala Gimnaziala Chinteni (Cluj-Napoca)
  • Scoala Gimnaziala Cincu (Brașov)
  • scoala Gimnaziala Cioranii de Sus (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala com . Gheraesti (Gherăeştii Noi)
  • scoala gimnaziala Constantin Brancoveanu (Mădăras)
  • Scoala Gimnaziala Costea Marinoiu (Gura Suhașului)
  • Scoala Gimnaziala Costea Marinoiu (Ocnele Mari)
  • Scoala Gimnaziala Cotesti-Godeni (Godeni)
  • Scoala Gimnaziala Cristesti (Cristești)
  • Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi (Fieni)
  • Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi Fieni (Fieni)
  • Scoala Gimnaziala Dimitrie Luchian NR 1 Piscu (Piscu)
  • Scoala Gimnaziala Dumbrava (Dumbrava)
  • Scoala Gimnaziala Dumitru Almas, Negresti, Neamt (Negrești)
  • Scoala Gimnaziala Elena Doamna Tecuci (Tecuci)
  • scoala gimnaziala elena doamna tecuci (Tecuci)
  • Scoala Gimnaziala Floare de Lotus Sinamrtin, Bihor, Romania (Sânmartin)
  • Scoala Gimnaziala Floresti nr 1 (Florești)
  • Scoala Gimnaziala Frumoasa (Frumoasa)
  • Scoala Gimnaziala Gaal Mozes (Baraolt)
  • Scoala Gimnaziala Gherta Mica (Gherța Mică)
  • Scoala Gimnaziala Gistesti (Gâștești)
  • Scoala Gimnaziala Gistesti Pascani (Gâștești)
  • Scoala Gimnaziala Grigore Antipa Botosani (Botoșani)
  • Scoala Gimnaziala Grigore Moisil (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Grigore Moisil, Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Grigore Silasi (Bârlad)
  • Scoala Gimnaziala Grigore Silasi Beclean (Beclean)
  • SCOALA GIMNAZIALA HARAU (Hărău)
  • Scoala Gimnaziala HERASTRAU (București)
  • Scoala Gimnaziala I L Caragiale (Brăila)
  • Scoala Gimnaziala I.C. Lazarescu Titesti (Țițeşti)
  • Scoala Gimnaziala IEUD (Ieud)
  • Scoala Gimnaziala Ieud (Ieud)
  • Scoala gimnaziala ieud (Ieud)
  • Scoala Gimnaziala Inv. Radu Ion , Vadu-Parului, Prahova (Vadu Părului)
  • Scoala Gimnaziala Ion Ionescu, Valea Calugareasca (Brăila)
  • Scoala Gimnaziala Ion Simonescu (Iași)
  • Scoala Gimnaziala Iratosu (Turnu)
  • SCOALA GIMNAZIALA LAPUS (Lăpuș)
  • Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu (Mioveni)
  • Scoala Gimnaziala Maicanesti (Măicănești)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu, Zalau (Zalău)
  • Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul (Galați)
  • Scoala gimnaziala Mihai Viteazul Calarasi (Călărași)
  • Scoala Gimnaziala Mikes Kelemen Zagon (Covasna)
  • Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran (Curtea de Argeș)
  • Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu (București)
  • Scoala Gimnaziala Miron Costin Suceava (Tulcea)
  • Scoala Gimnaziala Nae A. Ghica Rucar (Rucăr)
  • Scoala Gimnaziala Neagra Sarului (Vatra Dornei)
  • Scoala gimnaziala Nicolae Balcescu Baia Mare (Baia Mare)
  • SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU TECUCI (Tecuci)
  • Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga (Pitești)
  • scoala gimnaziala nmarul 2 strateni
  • Scoala gimnaziala nr 1 Berceni
  • Scoala gimnaziala nr 1 berceni
  • Scoala gimnaziala nr 1 rm sarat (Buzău)
  • Scoala Gimnaziala Nr 1 STOENESTI (Stoenești)
  • Scoala Gimnaziala Nr 13 Brasov (Brașov)
  • Scoala gimnaziala nr 193 Bucuresti (București)
  • Scoala Gimnaziala nr 195 (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr 22 (Galați)
  • Scoala Gimnaziala nr 28 Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Nr 29 Galati (Galați)
  • scoala gimnaziala nr 30 (Timișoara)
  • Scoala Gimnaziala nr 49 (București)
  • Scoala gimnaziala nr. 1 Cuza Voda, jud. Calarasi, ROMANIA (Cuza Vodă)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 1 Motru (Motru)
  • Scoala Gimnaziala nr. 1 Parpanita - Negresti, judetul Vaslui (Parpaniţa)
  • Scoala Gimnaziala nr. 1 Pietrosani (Pietroșani)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 1 Tulucesti (Tulucești)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 10 Bacau (Bacău)
  • Scoala Gimnaziala nr. 10 Bacau (Bacău)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 10 Sighetu Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 11 " St. O. Iosif" Brasov (Brașov)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 (București)
  • Scoala Gimnaziala nr. 13 Timisoara (Timișoara)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 149 (Bucharest)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 149, Bucuresti, Sector 3 (București)
  • Scoala Gimnaziala nr. 150 (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 17 (București)
  • Scoala Gimnaziala nr. 18, Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala nr. 193 (București)
  • Scoala Gimnaziala nr. 195 (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 2 Videle, Teleorman
  • Scoala Gimnaziala Nr. 2, Lugoj (Lugoj)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 20 Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 25 (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 29 Galato (Galați)
  • Scoala Gimnaziala nr. 3 Carei (Carei)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 TIMISOARA (Timișoara)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 30 Timisoara (Timișoara)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 309 (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 33 (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 4 Bistrita
  • Scoala gimnaziala Nr. 4 lugoj (Lugoj)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 4 Sibiu (Sibiu)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 4 Slobozia (Slobozia)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 4 Vatra Dornei (Vatra Dornei)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR. 47
  • Scoala Gimnaziala Nr. 5 Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 5, Bucuresti (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 59 (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 7, Borsa, Maramures (Borșa)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 9 Borsa (Borșa)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 GALATI (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 9 Galati- structura Scolii Gimnaziale Nr. 5 Galati (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Nr. 9 Nicolae Orghidan Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 (Râmnicu Sărat)
  • Scoala Gimnaziala nr.1 Sibiu (Sibiu)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Valea Mare Pravat (Valea Mare - Pravat)
  • Scoala Gimnaziala nr.1 Cernica (Cernica)
  • Scoala Gimnaziala nr.1 Cetateni (Cetățeni)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Ciofrangeni (Ciofrângeni)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Ip (Zăuan)
  • Scoala Gimnaziala nr.1 Negrilesti (Negrilești)
  • scoala gimnaziala nr.1 Perisoru
  • Scoala Gimnaziala nr.1 Pildesti (Cordun)
  • Scoala Gimnaziala Nr.1 Rm. Sarat (Râmnicu Sărat)
  • scoala Gimnaziala nr.1 Tulucesti (Tulucești)
  • Scoala Gimnaziala nr.1 Valcau de Jos (Valcău de Jos)
  • Scoala gimnaziala nr.1 Voluntari ,Ilfov (Voluntari)
  • Scoala Gimnaziala Nr.13 Botosani (Botoșani)
  • Scoala Gimnaziala Nr.13 Sibiu (Sibiu)
  • Scoala gimnaziala nr.188 (Jilava)
  • SCOALA GIMNAZIALA NR.195 (București)
  • Scoala Gimnaziala nr.195 Bucuresti
  • Scoala Gimnaziala Nr.2 Lugoj (Lugoj)
  • Scoala Gimnaziala Nr.2 Vatra Dornei (Vatra Dornei)
  • Scoala Gimnaziala Nr.25 - Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnaziala Nr.3 Lugoj (Lugoj)
  • Scoala Gimnaziala Nr.4,Poienile de sub Munte,Maramures,Romania (Poienile de sub Munte)
  • SCOALA GIMNAZIALA Nr.47 (București)
  • Scoala Gimnaziala Nr.5 (Drobeta-Turnu Severin)
  • Scoala Gimnaziala Nr.5 Alexandria (Alexandria)
  • Scoala Gimnaziala nr.5 Drobeta Turnu Severin (Drobeta-Turnu Severin)
  • Scoala Gimnaziala Nr.5 Medias (Mediaș)
  • Scoala Gimnaziala nr.7 Viseu de Sus (Vișeu de Sus)
  • Scoala Gimnaziala Nr.8 Borsa (Borșa)
  • Scoala gimnaziala numarul 1 BERCENI
  • Scoala gimnaziala numărul 1 berceni
  • Scoala gimnaziala octavian goga
  • Scoala Gimnaziala Petre Badea (Negrași)
  • Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez (București)
  • SCOALA GIMNAZIALA PRELUCA NOUA
  • Scoala Gimnaziala Rachitele (Cluj-Napoca)
  • SCOALA GIMNAZIALA RACHITENI (Răchiteni)
  • Scoala Gimnaziala Racoasa (Răcoasa)
  • Scoala Gimnaziala Radulesti, Ialomita (Rădulești)
  • SCOALA GIMNAZIALA SACEL (Săcel)
  • Scoala Gimnaziala Salsig (Tulghieș)
  • SCOALA GIMNAZIALA SANDA MOVILA ALBOTA (Albota)
  • SCOALA GIMNAZIALA SERBANESTI
  • Scoala gimnaziala sf. Nicolae nr. 1 (Galați)
  • Scoala Gimnaziala Sfantu Ilie Toplita (Toplița)
  • Scoala Gimnaziala Sfantul Iacob (Câmpulung)
  • Scoala gimnaziala Sfantul Iacob ,Campulung Arges (Câmpulung)
  • Scoala Gimnaziala Sipote (Șipote)
  • Scoala Gimnaziala Speciala Pascani (Pașcani)
  • Scoala Gimnaziala Spring (Cunța)
  • Scoala Gimnaziala Spring (Șpring)
  • Scoala Gimnaziala Stanesti (Stănești)
  • Scoala Gimnaziala Telesti (Ludești)
  • SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALAN (Gura Humorului)
  • Scoala Gimnaziala Teodor Chindea Voslabeni, jud, Harghita (Voșlobeni)
  • Scoala Gimnaziala Theodor Aman (Câmpulung)
  • Scoala Gimnaziala Tirnova (Târnova)
  • Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu Iasi (Iași)
  • Scoala Gimnaziala Topile (Iași)
  • Scoala Gimnaziala Traian (Craiova)
  • Scoala Gimnaziala Tutora (Țuțora)
  • Scoala Gimnaziala Vadastrita - Olt (Vădăstrița)
  • Scoala gimnaziala Vima Mica (Vima Mică)
  • Scoala Gimnaziala Vinatori, Scoala Gimnaziala Popricani, Liceul Tehnologic Lungani (Iași)
  • Scoala Gimnaziala Vranesti (Vrănești)
  • Scoala Gimnaziala ”Artemiu Publiu Alexi” Singeorz-Bai (Sângeorz-Băi)
  • Scoala Gimnaziala ”Constantin Brancusi” (București)
  • Scoala Gimnaziala ”Constantin Gh. Marinescu” (Galați)
  • Scoala Gimnaziala ”Gh. Magheru” (Caracal)
  • SCOALA GIMNAZIALA ”ION GHICA”, IASI (Iași)
  • Scoala Gimnaziala ”Ion Minulescu” Pitesti (Pitești)
  • Scoala Gimnaziala ”Principele Radu” Adjud (Adjud)
  • Scoala Gimnaziala „Dr. Ioan Mihalyi de Apsa” Sighetu-Marmatiei (Sighetu Marmației)
  • Scoala Gimnaziala „DUMITRU ALMAS” (Negrești)
  • SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU”, ZALAU (Zalău)
  • Scoala Gimnaziala „Nicolae Steinhardt” Rohia (Rohia)
  • Scoala Gimnaziala „Sf.Varvara” Aninoasa (Aninoasa)
  • SCOALA GIMNAZIALA „SFÂNTUL NICOLAE” (Vânători)
  • Scoala Gimnaziala"Nae A. Ghica" Rucar
  • Scoala Gimnaziala,,Grigore Silasi" (Beclean)
  • Scoala Gimnaziala,,Grigore Silasi" Beclean (Beclean)
  • SCOALA GIMNAZIALA,,MIRCEA VULCANESCU'' (Bârsana)
  • Scoala Gimnaziala,,Vasile Lucaciu,,Lucaceni (Satu Mare)
  • Scoala GimnazialMihail Sadoveanu Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala gimnazială ''Stefan ce l Mare ''
  • Scoala gimnazială Eugen Ionescu (Slatina)
  • Scoala Gimnazială Iordache Cantacuzino Paşcani (Pașcani)
  • Scoala Gimnazială Nr. 1 Poienarii de Muscel (Poienarii de Muscel)
  • Scoala Gimnazială Nr. 19 Brasov (Brașov)
  • Scoala Gimnazială Nr. 279 Bucuresti (București)
  • Scoala Gimnazială Nr. 28, Galati (Galați)
  • Scoala Gimnazială Oniceni (Oniceni)
  • Scoala Gimnazială ”Ion Petrovici”Tecuci
  • Scoala Gimnazială „sfântul Nicolae” Târgu-Jiu (Drobeta-Turnu Severin)
  • Scoala Gimnazuala "Nicolae Balcescu"
  • Scoala Gimnziala Nr. 6 , Ramnicu Sarat (Râmnicu Sărat)
  • Scoala Horlesti-Rediu (Horlești)
  • Scoala IL Caragiale Pitesti (Pitești)
  • Scoala Nicolae Balcescu Baia Mare (Baia Mare)
  • Scoala nr 1 Berceni
  • Scoala nr 1 berceni
  • scoala nr 1 berceni
  • Scoala Nr. 1 Berceni
  • Scoala nr. 1 berceni
  • SCOALA NR.1 BUGHEA DE JOS (Bughea de Jos)
  • Scoala nr.17 Botosani (Botoșani)
  • scoala numaru 1 berceni
  • Scoala Primara Aiton, com.Aiton (Cluj-Napoca)
  • SCOALA PRIMARA ANA LUGOJANA (București)
  • Scoala Primara Internationala (Baia Mare)
  • Scoala Primara Martinesti (Mărtinești)
  • Scoala Primara Teddybar (București)
  • Scoala Privata ALETHEEA, Bucuresti (București)
  • Scoala Questfield
  • Scoala Superioara Comerciala "Nicolae Kretzulescu", Bucuresti (Bucharest)
  • Scoala Vima Mica (Vima Mică)
  • Scoala"B.P.hasdeu"Iasi (Iași)
  • ScoalaGimnaziala Sticlaria (Sticlăria)
  • Scola Gimnaziala "Otilia Cazimir" (Cotu Vameș)
  • scola gimnaziala antonie mogos (Bălesti)
  • Scuala gimnaziale nr 1 (Comuna Tulucești)
  • Seminaru Teologic Ion Gura de Aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic " Sf. Ioan Gură de Aur " (Slobozia)
  • Seminarul Teologic Liceal Ortodox Botosani
  • Seminarul Teologic Ortodox "Sf. Ioan Casian" (Tulcea)
  • Seminarul Teologic Ortodox sf Ioan Gura de Aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic ortodox sf Ioan Gura De Aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic Ortodox Sf. Ioan Gura de Aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic Ortodox Sf. Ioan Gură de Aur (Slobozia)
  • seminarul teologic ortodox sfântul Ioan Gura de aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic Sf. Ioan Gura de Aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic Sf.Ioan Gura de Aur (Slobozia)
  • Seminarul Teologic Slobozia (Slobozia)
  • Seminarul Teologic slobozia (Slobozia)
  • seminarul teologic Slobozia (Slobozia)
  • seminarul teologic slobozia (Slobozia)
  • Seminarul Tologic Sf. Ioan Gura De Aur (Slobozia)
  • Sfantul Sava (București)
  • Sfantul sava (Cluj-Napoca)
  • Sfantul Voievod Stefan cel Mare (Onești)
  • SIVECO Romania (Bucharest)
  • Small Academy (București)
  • Spiru Haret Moinești (Poduri)
  • Swiss WebAcademy (Târgu Mureș)
  • Școala gimnazială George Emil Palade Buzău (Buzău)
  • Teoretic Bogdan-Voda (Vișeu de Sus)
  • Transylvania College (Cluj-Napoca)
  • tttt (Mangalia)
  • UAIC, Scoala Primara Junior
  • Ungureni
  • univ titu maiorescu (Călărași)
  • Universitatea "Lucian Blaga" Sibiu (Râmnicu Vâlcea)
  • Universitatea Tehnică Gheorghe Asachi Iasi (Iași)
  • UPG, facultatea de stiinte economice (Ploiești)
  • UPIR (Focșani)
  • Victor Tarcovnicu (Popești)
  • Şcoala gimnaziala,Vasile Lucaciu,,Lucăceni (Lucăceni)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" MIOVENI (Mioveni)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA PRUNDU, JUDEŢUL GIURGIU (Prundu)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.9 structura ŞCOLII GIMNAZIALE NR.5 (Galați)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI, JUDEŢUL DÂMBOVIŢA (Petreşti)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞERBĂNEŞTI (Șerbănești)
  • ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PIA BRĂTIANU” (București)
  • Şcoala Gimnazială "Ilie Stănculescu" Râca (Râca)
  • Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" (Buhuși)
  • Şcoala Gimnazială "Mircea Ghiţulescu" Cuca (Cuca)
  • Şcoala Gimnazială "Regina Maria" Sibiu (Sibiu)
  • Şcoala Gimnazială ,,Gh. Ciobanu" Andrieşeni (Andrieseni)
  • Şcoala Gimnazială Cerneşti - Structura Şcoala Gimnazială Ciocotiş (Ciocotiș)
  • Şcoala Gimnazială Comloşu Mare (Comloșu Mare)
  • Şcoala Gimnazială Frata
  • Şcoala Gimnazială George Coşbuc Baia Mare (Baia Mare)
  • Şcoala Gimnazială Iordache Cantacuzino Paşcani (Pașcani)
  • Şcoala Gimnazială Nr. 18 "Jean Bart" Constanţa (Constanța)
  • Şcoala Gimnazială nr. 195 (Hamburg), Sectorul 3, Bucureşti (București)
  • Şcoala Gimnazială nr. 2 Videle (Videle)
  • Şcoala Gimnazială Toma Brătianu Şuici (Șuici)
  • Şcoala Gimnazială Valea-Seacă (Iași)
  • Şcoala Gimnzială nr. 18 "Jean Bart" Constanţa (Constanța)
  • Şcoala Nr. 20 Galați (Galați)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ BORĂSCU (Borăscu)
  • Școala generală numărul 7
  • Școala Gimnaziala "Adrian Păunescu" (București)
  • Școala Gimnaziala "Grigore Moisil" Galati (Galați)
  • Școala Gimnaziala "Pahomie C. Vasiliu" Gramesti (Grămești)
  • Școala Gimnaziala Avram Iancu (Cluj-Napoca)
  • Școala Gimnaziala Căiuți (Căiuți)
  • Școala gimnaziala Mosna
  • Școala gimnaziala nr 1 Berceni
  • Școala Gimnaziala Teodor Murășanu (Turda)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" ZALĂU (Zalău)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,NICOLAE BĂLCESCU” TECUCI (Tecuci)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,VIRGIL IOVĂNAȘ,, ȘOFRONEA (Șofronea)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BODEȘTI (Bodești)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VĂLENI , JUDEȚUL NEAMȚ (Văleni)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE, JUD. SATU MARE (Satu Mare)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRIDU
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ HAMCEARCA (Hamcearca)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA MOȘNENI (Moșneni)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 4 VULCAN (Vulcan)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HÎRTIEȘTI (Boteni)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEREȘTI (Lerești)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ SF. ANDREI MANGALIA (Albești)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DOAMNA NICA” VALEA MĂRULUI (Valea Mărului)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION STRAT” GIOSENI (Gioseni)
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE BĂLCESCU” BACĂU (Bacău)
  • Școala Gimnazială Nr. 1 Rm. Sărat (Râmnicu Sărat)
  • Școala Gimnazială " Ștefan cel Mare" Dancu (Dancu)
  • Școala Gimnazială "Andrei Șaguna" Toplița (Toplița)
  • Școala Gimnazială "Anișoara Odeanu" Lugoj (Lugoj)
  • Școala Gimnazială "Elena Cuza" Iași (Iași)
  • Școala Gimnazială "George Popa" Mediaș (Mediaș)
  • Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova (Craiova)
  • Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Ploiești (Ploiești)
  • Școala Gimnazială "Jókai Mór" (Băile Tușnad)
  • Școala Gimnazială "Mihai Drăgan" (Bacău)
  • Școala Gimnazială "Mihai Drăgan” Bacău (Bacău)
  • Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Pitești (Pitești)
  • Școala Gimnazială "Petre Dulfu", Baia Mare
  • Școala Gimnazială "Petőfi Sándor", Miercurea Ciuc (Miercurea Ciuc)
  • Școala Gimnazială ,, Dragoș Marin'' (Ștefan cel Mare)
  • Școala Gimnazială ,,Georg Daniel Teutsch" (Agnita)
  • Școala Gimnazială ,,Miron Cristea'' - Toplița (Toplița)
  • Școala Gimnazială ,,Regina Elisabeta"Băiuț (Băiuț)
  • Școala Gimnazială Alexandru Ivasiuc Baia Mare (Baia Mare)
  • Școala Gimnazială Blăjel (Blăjel)
  • Școala Gimnazială Chiojdeni (Chiojdeni)
  • Școala Gimnazială Cicănești (Cicănești)
  • Școala Gimnazială Copalnic Mănăștiur
  • Școala Gimnazială Episcop Melchisedec Ștefănescu, comuna Gîrcina (Gârcina)
  • Școala Gimnazială GEORGE ENESCU Moinești (Moinești)
  • Școala Gimnazială Gîștești (Gâștești)
  • Școala Gimnazială Ioan Bădescu (Popești-Leordeni)
  • Școala Gimnazială Ion Creangă Iași (Iași)
  • Școala Gimnazială Kós Károly Arduzel (Arduzel)
  • Școala Gimnazială Liliești, Orașul Băicoi (Băicoi)
  • Școala Gimnazială Murighiol (Murighiol)
  • Școala Gimnazială Măicănești (Măicănești)
  • Școala Gimnazială Nr 2 Caracal (Caracal)
  • Școala Gimnazială Nr 7 Reșița (Reșița)
  • Școala Gimnazială Nr. 1 (Râmnicu Sărat)
  • Școala gimnazială Nr. 1 (Râmnicu Sărat)
  • Școala Gimnazială Nr. 1 Dichiseni (Dichiseni)
  • Școala Gimnazială nr. 1 Luduș (Luduș)
  • Școala Gimnazială Nr. 1 Sinoe (Sinoe)
  • Școala Gimnazială NR. 11 Oradea
  • Școala Gimnazială nr. 164 (București)
  • Școala Gimnazială nr. 30 Timișoara (Timișoara)
  • Școala Gimnazială Nr. 6 Vulcan (Vulcan)
  • Școala Gimnazială Nr. 84, București, Sector 3 (Bucharest)
  • Școala Gimnazială Nr.1 Leordina (Leordina)
  • Școala Gimnazială Nr.1 Stoenești (Stoenești)
  • Școala Gimnazială Nr.11 Botoșani (Botoșani)
  • Școala Gimnazială nr.128 (București)
  • Școala Gimnazială Nr.22 Galati (Galați)
  • Școala Gimnazială Nr.8 Piatra Neamț (Piatra Neamț)
  • Școala Gimnazială Numărul 7 Sfânta Maria Timișoara (Timișoara)
  • Școala GImnazială Oprea Iorgulescu Câmpulung (Câmpulung)
  • Școala Gimnazială OVID DENSUSIANU Făgăraș (Făgăraș)
  • Școala Gimnazială Raciu (Raciu)
  • Școala Gimnazială Sântana (Sântana)
  • Școala Gimnazială Sântana, Arad (Sântana)
  • Școala Gimnazială Teodor Murășanu (Turda)
  • Școala Gimnazială Șeica Mare (Șeica Mare)
  • Școala Gimnazială Șpring (Cunța)
  • Școala Gimnazială ”Al.I.Cuza” Fălticeni (Fălticeni)
  • Școala Gimnazială ”Grigore Moisil” (Brăila)
  • Școala Gimnazială ”Iordache Cantacuzino” Pașcani (Pașcani)
  • Școala Gimnazială ”Matei Basarab” Pitești (Pitești)
  • Școala Gimnazială ”Vasile Pârvan” , Bârlad (Bârlad)
  • Școala Gimnazială „Aurel Vlaicu” Arad (Arad)
  • Școala Gimnazială „C.Ivănescu” Poșta Cîlnău (Poșta Câlnău)
  • Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” Satu Mare (Satu Mare)
  • Școala gimnazială „George Stephănescu” (Căpățânenii Pământeni)
  • Școala Gimnazială „Gheorghe Lazăr” (Zalău)
  • Școala Gimnazială „Miron Pompiliu” Ștei (Ștei)
  • Școala gimnazială „Petre Tudose” (Mălureni)
  • Școala Gimnazială „Pompiliu Marcea” Tg. Jiu (Târgu Jiu)
  • Școala Gimnazială „Șt. O. Iosif” Tecuci (Tecuci)
  • Școala gimnazială"Banu Băleanu", Bolintin Deal (Bolintin-Deal)
  • Școala Gimnzială „Pavel Covaci” Macea (Macea)
  • Școala Postliceală Sanitară Piatra-Neamț
  • Școală Gimnazială Voievod Mihai (București)
  • Școală nr1 berceni
  • Școla Gimnazială Bădeni-Stoenești (Bădeni)
  • الثانوية الثانية (Livezeni)