Wszystkie wydarzenia Godziny Kodowania — Poland

  • 0
  • Dziecieca Akademia Kodowania
  • Nauka
  • SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej
  • Szkola Podstawowa im. Jana z Ludziska w Ludzisku
  • Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła im. Marii Montessori
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Ustrobnej
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wysokiej
  • Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wyszynie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siecieniu
  • Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. Jagiełły w Śladowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty
  • Szkoła Podstawowa w Bożkowie
  • Szkoła Podstawowa w Geniuszach
  • Szkoła Podstawowa w Grębaninie
  • Szkoła Podstawowa w Skroniowie
  • Szkoła Podstawowa w Werblini
  • Szkoła gimnazjum w klikuszowej
  • SÓWKI Z ZERÓWKI - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kołaczkowie
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pogrzebieniu
  • Zespół Szkolno -Przedszkolny w Juszczynie
  • Zespół Szkół Społecznych w Lipnicy Dolnej
  • bigosiczek team
  • podstawowa
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie (Adamów)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 (Aleksandrow Lodzki)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II (Aleksandrów Łódzki)
  • Przedszkole Samorządowe ,,Tęczowa Kraina'' w Alwerni (Alwernia)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego (Annopol)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie (Augustów)
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Babicy (Babica)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baranowie (Baranów)
  • Szkoła Podstawowa im. Franciszka Świebockiego w Barcicach (Barcice Górne)
  • Zespół Szkół w Barcinie (Barcin)
  • Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym (Bargłów Kościelny)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w białej Podlaskiej (Biala Podlaska)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 (Biala Podlaska)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokszałcących nr 2 (Biala Podlaska)
  • SSp 2 Białystok (Bialystok)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 (Bialystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 16 (Bialystok)
  • Szkoła podstawowa nr 22 im. M. Konopnickiej w Białymstoku (Bialystok)
  • Szkoła podstawowa nr 52 (Bialystok)
  • Wpierdol (Bialystok)
  • YouTube. Com (Bialystok)
  • Szkoła Podsatwowa nr 6 wZespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Biała Podlaska (Biała Podlaska)
  • dom (Biała Podlaska)
  • SP Białaszewo (Białaszewo)
  • Szkoła Podsawowa (Białaszewo)
  • Szkoła Podstawowa (Białaszewo)
  • Szkoła Podstawowa w Białaszewie (Białaszewo)
  • sp białaszewo (Białaszewo)
  • szkola podstawowa (Białaszewo)
  • Szkoła Podstawowa Imienia Julisza Verne'a (Białe Błota)
  • Szkoła Podstawowa im J. Verne'a w Białych Błotach (Białe Błota)
  • Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego 05-127 Białobrzegi k. Zegrza (Białobrzegi)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem (Białystok)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego (Białystok)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego, Białystok, „razem z Uczymy Dzieci Programować uczestniczymy w Godzinie Kodowania” (Białystok)
  • Niepubliczne Przedszkole Rodzinne (Białystok)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 (Białystok)
  • Przedszkole Niepubliczne nr 1 W Białymstoku (Białystok)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białysmtoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Sił Zbrojnych na Zachodzie (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Białymstoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa nr. 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku. (Białystok)
  • sp44 (Białystok)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bielicach (Bielice)
  • II L.O. z.b.j.n. i. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim (Bielsk Podlaski) (Bielsk Podlaski)
  • 2 liceum ogólnokształcące z BJN im.Bronisława Taraszkiewicz (Bielsk Podlaski)
  • II L.O. z.b.j.n. i. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim (Bielsk Podlaski)
  • Biblioteka Złote Łany - Książnica Beskidzka (Bielsko-Biala)
  • Książnica Beskidzka (Bielsko-Biala)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Bielsko-Biala)
  • Szkoła Podstawowa nr 31 (Bielsko-Biala)
  • Ll (Bielsko-Biała)
  • Prywatne Technikum Informatyczne w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała)
  • Przedszkole nr 25 (Bielsko-Biała)
  • Przedszkole nr 54 w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała)
  • Szkoła Podstawowa JONATAN (Bielsko-Biała)
  • Szkoła Podstawowa nr 31 (Bielsko-Biała)
  • Szkoła Podstawowa nr 37 (Bielsko-Biała)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 (Bielsko-Biała)
  • Zespół Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego (Bielsko-Biała)
  • Zespół Szkół w Birczy (Bircza)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II (Bobrek)
  • PSP im. Św. Jana Pawła II w Bobrku (Bobrek-Kolonia)
  • PSP im. Św. Jana Pawła 2 w Bobrku (Bobrek-Kolonia)
  • PSP im.Św.Jana pawła 2 w bobrku (Bobrek-Kolonia)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. sw. Jana Pawła II w Bobrku (Bobrek-Kolonia)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni (Bochnia)
  • Szkoła Podstawowa w Bochotnicy (Bochotnica)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Bogatynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni (Bogatynia)
  • Szkoła Podstawowa im. Bł. E. Bojanowskiego (Bojanowo)
  • crp (Bolechowice)
  • Szkola Podstawowa (Bolesławiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu (Bolesławiec)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Bolesławiec)
  • Przedszkole Gminne w Boninie (Bonin)
  • Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie (Borek Wielkopolski)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borzęcinie Dużym (Borzęcin Duży)
  • Zespół Szkół w Borównie (Borówno)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boćkach. (Boćki)
  • Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim (Bożepole Wielkie)
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego (Bożepole Wielkie)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie (Bożewo Nowe)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Brenna)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 (Brodnica)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Brodnica)
  • gimnazjum nr 2 (Brodnica)
  • szkoła podstawowa nr.1 w Brodnicy (Brodnica)
  • Szkoła Podstawowa im Wojciecha z Brudzewa (Brudzew)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im.M.Kopernika (Brzeg)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki (Brzeg)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzesku (Brzesko)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Brzesko)
  • Biblioteka Publiczna Ośrodka Kultury w Brzeszczach (Brzeszcze)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (Brzeszcze)
  • Przedszkole Samorządowe w Brzezince (Brzezinka)
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny w Brzezinach (Brzeziny)
  • Zespół Szkół Specjalnych w Brzezinach (Brzeziny)
  • szkoła podstawowa im.orła białego (Brzozie Lubawskie)
  • Szkoła Podstawowa w Brzustowcu (Brzustowiec)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej (Bukowa Wielka)
  • POPKOLOR Anatol Orzęcki (Bydgoszcz)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej nr 3 (Bydgoszcz)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kochanowskiego (Bydgoszcz)
  • Szkoła Podstawowa nr 19, im. Mikołaja Kopernika (Bydgoszcz)
  • Szkoła Podstawowa nr 32 (Bydgoszcz)
  • Szkoła Podstawowa nr 46 im Unii Europejskiej (Bydgoszcz)
  • ZS 32 (Bydgoszcz)
  • Organizacja (Bystra)
  • Szkoła Podstawowa Nr 42 w Bytomiu (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu (Bytom)
  • Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego (Bytom Odrzański)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 (Będzin)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w Będzinie (Będzin)
  • Szkoła Podstawowa nr2 (Będzin)
  • Adam (Błaziny Górne)
  • adam (Błaziny Górne)
  • Szkola Podstawowa Nr 2 zOddzialami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Bloniu (Błonie)
  • Szkoła Podstawowa w Cewkowie (Cewków)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Chełmie (Chelm)
  • Łóżko (Chelm)
  • Szkoła Podstawowa im. B. Z. Wirskiego nr 8 w Chełmie (Chełm)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie (Chełm)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie kl. IVa (Chełm)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Z. Wirskiego (Chełm)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego (Chełmno)
  • Zespół Szkół im. o. Mariana Żelazka (Chludowo)
  • Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Chodczu, kl. I a (Chodecz)
  • Szkoła Podstawowa im. kpr F. I. Grabowskiego w Bodzanowie (Chodkowo-Działki)
  • Edukacja Tosi (Chojnice)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi (Chorzow)
  • SP nr 32 Chorzów (Chorzów)
  • Szkoła Podstawowa nr 32 (Chorzów)
  • Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej (Chrząstawa Wielka)
  • Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach (Chwalibożyce)
  • Zespół Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie (Ciechanów)
  • Szkola Podstawowa nr 1 (Ciechocinek)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku" (Ciele)
  • Przedszkole Katolickie (Cieszyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie (Cieszyn)
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach (Cieszyn)
  • ZSEG (Cieszyn)
  • ZSEG Cieszyn (Cieszyn)
  • Zespól Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych (Cieszyn)
  • Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych (Cieszyn)
  • zseG (Cieszyn)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czajkowie (Czajków Południowy)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Czańcu (Czaniec)
  • Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Czapurach (Czapury)
  • Szkoła podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza (Czarnkow)
  • Samorządowe Przedszkole w Raciechowicach (Czasław)
  • Godzina kodowania z Uczymy Dzieci Programować (Czechowice-Dziedzice)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach-Dziedzicach (Czechowice-Dziedzice)
  • Gminne Przedszkole w Czechach (Czechy)
  • Szkoła Podstawowa w Czechówce (Czechówka)
  • Szkoła Podstawowa w Czersku (Czersk)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II (Czerwionka-Leszczyny)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 (Czerwionka-Leszczyny)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Czerwionka-Leszczyny)
  • Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach (Czerwionka-Leszczyny)
  • Szkoła Podstawowa w Czudcu (Czudec)
  • Angielsko - polskie Przedszkole Niepubliczne SOWA (Częstochowa)
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Częstochowie (Częstochowa)
  • Miejskie Przedszkole nr 16 (Częstochowa)
  • Niepubliczne Artystystyczne Przedszkole Olka Klepacza (Częstochowa)
  • Nikola Lecińska (Częstochowa)
  • Olek Klepacz Artistic Preschool (Częstochowa)
  • Szkoła Podstawowa 24 (Częstochowa)
  • Szkoła Podstawowa nr33 im. Marii Kownackiej (Częstochowa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 (Częstochowa)
  • dom (Częstochowa)
  • szkoła podstawowa nr 7 (Częstochowa)
  • Świetlica Środowiskowa "Radosny Dom" (Częstochowa)
  • Gimnazjum nr 9 (Dabrowa Gornicza)
  • Gimnazjum nr 9 Marii Skłodowskiej Currie (Dabrowa Gornicza)
  • SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej (Dabrowa Gornicza)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im.Kornela Makuszyńskiego (Dabrowa Gornicza)
  • Szkoła Podstawowa nr 22 (Dabrowa Gornicza)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6 (Dabrowa Gornicza)
  • ZSP im. Pierwszych Piastów w Damasławku (Damasławek)
  • Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie (Darłowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie (Debno)
  • Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach (Dobrzany)
  • Centrum Edukacji i Rozwoju Eureka Grażyna Panasiuk (Drawsko Pomorskie)
  • Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju (Duszniki-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa im. M. Zientary-Malewskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dywitach (Dywity)
  • Sp. 22 (Dąbrowa Górnicza)
  • Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Skłodowskiej - Curie (Dąbrowa Górnicza)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Kołłątaja (Dąbrowa Górnicza)
  • im.Marii Skłodowskiej-Curie (Dąbrowa Górnicza)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (Dąbrowa Tarnowska)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce (Dąbrówka)
  • Podstawowa (Dąbrówka Polska)
  • Szkoła Podstawowa (Dąbrówka Polska)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Dębnica Kaszubska)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego (Dębno)
  • Szkoła Podstawowa w Dębnie (Dębno)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Dębowa Łąka)
  • Szkoła Podstawowa im J. Stapińskiego w Długiem (Długie)
  • Niepubliczne Przedszkole Zielony Zakątek w Długołęce (Długołęka)
  • Sp.21 w elblągu im.Mikołaja Kopernika (Elblag)
  • DOM (Elbląg)
  • FRSE eTwinning (Elbląg)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Elbląg)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ELBLĄGU (Elbląg)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 (Elbląg)
  • Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblagu (Elbląg)
  • ZSO (Elbląg)
  • MP SŁONECZNA OSEMKA (Elk)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku (Elk)
  • Szkoła podstawowa nr 2 w Ełku (Elk)
  • szkoła podstawowa im Józefa Piłsudskiego (Elk)
  • MP "PEREŁKA" Ełk (Ełk)
  • Miejskie Przedszkole Perełka im. Jana Brzechwy (Ełk)
  • Poliglota Natalia Tengowska (Fijewo)
  • Szkoła Podstawowa we Fromborku (Frombork)
  • Szkoła Podstawowa w Galewie z filią w Chrząblicach (Galew)
  • Szkoła Podstawowa w Gartatowicach (Gartatowice)
  • Dom (Gdańsk)
  • LotsOfLogs (Gdańsk)
  • Mathin Klub Matematyczny (Gdańsk)
  • Przedszkole Nr 39 (Gdańsk)
  • Przedszkole nr 52 (Gdańsk)
  • S.P nr 35 w Gdańsku (Gdańsk)
  • SP nr 88 (Gdańsk)
  • Sp nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Józefa Hallera (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 88 w Gdańsku (Gdańsk)
  • sp.35 w Gdańsku (Gdańsk)
  • Heritage (Gdynia)
  • Pierwsza Społeczna szkoła Podstawowa (Gdynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 (Gdynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni (Gdynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 35 (Gdynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni (Gdynia)
  • V Liceum Ogólnokształcące (Gdynia)
  • ZSCHiE (Gdynia)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 (Gdynia)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach (Gierałtowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Giżycku (Gizycko)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Giżycku (Gizycko)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku (Glinojeck)
  • Akademia EMT Kids (Gliwice)
  • Szkola Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza (Gmina Abramów)
  • Szkoła Podstawowa (Gmina Bargłów Kościelny)
  • PSP nr 1 w Bojanowie (Gmina Bojanów)
  • Kinga (Gmina Bralin)
  • im.Kawalerów Orderu Uśmiechu (Gmina Dąbrówka)
  • Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim (Gmina Dębe Wielkie)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Gmina Długołęka)
  • Zespół Szkolno-przedszkolny (Gmina Długołęka)
  • Szkoła Podstawowa w Izabelinie (Gmina Izabelin)
  • szkoła potstawowa w jasztrzębi (Gmina Jastrzębia)
  • Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach (Gmina Jaświły)
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Kluczewsku (Gmina Kluczewsko)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 (Gmina Koźmin Wielkopolski)
  • Osoba fizyczna (Gmina Kąty Wrocławskie)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte (Gmina Michów)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Gmina Milejewo)
  • Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Morawicy (Gmina Morawica)
  • dt dragons (Gmina Nawojowa)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty (Gmina Niedrzwica Duża)
  • Zespół Szkół w Nowej Sarzynie (Gmina Nowa Sarzyna)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie (Gmina Obrowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ignacego Fika w Przeciszowie (Gmina Przeciszów)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Gmina Przyrów)
  • Centrum Kultury w Rudnej (Gmina Rudna)
  • Zespół Szkół im. ks. prof. J.Pastuszki w Rzeczniowie (Gmina Rzeczniów)
  • Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki (Gmina Siepraw)
  • sp smolnik (Gmina Sokolniki)
  • Przedszkole Samorządowe w Sośniach (Gmina Sośnie)
  • Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego (Gmina Stromiec)
  • Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku (Gmina Trzebownisko)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku (Gmina Wicko)
  • najlepsze miejsce na świecie (Gmina Wyry)
  • SP12 Gniezno (Gniezno)
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. prof. Adama Wodziczki (Gniezno)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie (Gniezno)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Gnieźnie (Gniezno)
  • Dernwil Secondary School (Gogolin)
  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza nr 2 w Goleniowie (Goleniów)
  • szkoła podstawowa w Golinie (Golina)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu -Dobrzyniu (Golub-Dobrzyń)
  • MZS nr1 Gorlice (Gorlice)
  • Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej (Gorlice)
  • igi (Gorlice)
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach (Gorzów Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa w Gościcinie ( powiat wejherowski) (Gościcino)
  • Publiczne Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie (Gościeradów-Folwark)
  • Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II (Gościeradów-Folwark)
  • Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie (Gościeradów-Folwark)
  • Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Granowie (Granowo)
  • . (Grodków)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (Grodków)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy (Grodków)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim (Grodzisk Mazowiecki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim (Grodzisk Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa (Gromnik)
  • Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka (Gronków)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym (Gronowo Górne)
  • ZSG im. Jana Pawła II w Grotnikach (Grotniki)
  • Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Grotnikach (Grotniki)
  • szkoła nr9 im Adama Mickiewicza (Grudziądz)
  • SP3 Gryfice (Gryfice)
  • Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie (Gryfino)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie (Gryfino)
  • PSP nr1 w Grójcu (Grójec)
  • psp nr 1 w Grójcu (Grójec)
  • psp. nr.1 w Grójcu (Grójec)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Grębocin)
  • Szkoła Podstawowa (Guzów)
  • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Ciepłowodach (Górowo Iławeckie)
  • Szkoła Podstawowa im Marszałka Juzefa Piłsudskiego (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach (Gąski)
  • Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiegao (Gąski)
  • Szkoła podstawowa im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach (Gąski)
  • Szkoła podstawowa imienia Marszałka Juzefa Piłsudckiego (Gąski)
  • Szkoła podstawowa imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego (Gąski)
  • szkoła podstawowa im Józefa Piłsudskiego w gąskach (Gąski)
  • Przedszkole Publiczne nr 21 (Głogów)
  • szkoła podstawowa im Józefa Piłsudskiego (Głóski)
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Hadynowie (Hadynów)
  • Szkoła Podstawowa w Hermanowie (Hermanów)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Humniskach (Humniska)
  • Przedszkole Niepubliczne Piastuś (Inowroclaw)
  • Przedszkole Niepubliczne "U Natalki i Kubusia" (Inowrocław)
  • Przedszkole Niepubliczne Piastuś (Inowrocław)
  • Przedszkole nr 14 Inowrocław (Inowrocław)
  • Adamek Universytet (Iwaniska)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach (Iwaniska)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Iwanowicach (Iwanowice)
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (Iłża)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Jabłonna)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny (Jadowniki)
  • Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego (Jaksice)
  • SP w Jangrocie (Jangrot)
  • Przedszkole Publiczne nr 1 (Janikowo)
  • Szkoła Podstawowa w Janikowie (Janikowo)
  • SP Jareniowka (Jareniówka)
  • Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek (Jaroslaw)
  • Zespół Szkól Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu (Jaroslaw)
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu (Jaroslaw)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie (Jaryszów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie Oddział Przedszkolny w Jaryszowie (Jaryszów)
  • PSP im. T. Kościuszki w Jastrzębiu (Jastrząb)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jastrzębiu (Jastrząb)
  • Publiczne Przedszkole Nr 18 (Jastrzębie-Zdrój)
  • Publiczne Przedszkole nr 2 (Jastrzębie-Zdrój)
  • Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego (Jastrzębie-Zdrój)
  • sobieski (Jastrzębie-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym (Jastrzębsko Stare)
  • SP3 w Jaworznie (Jaworzno)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. Majora Henryka Sucharskiego (Jaworzno)
  • Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie (Jaworzno)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im Janusza Korczaka w Jaworznie (Jaworzno)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworowie (Jaworów)
  • Dom (Jaśkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Konstytuci 3 Maja w Jaświłach (Jaświły)
  • Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja (Jaświły)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuski w Jedlance (Jedlanka)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuski w Jedlance (Jedlanka Stara)
  • 96 (Jedrzejow)
  • Hj (Jelenia Góra)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jeleniej Górze (Jelenia Góra)
  • SP Jeruty (Jeruty)
  • Szkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu (Józefina)
  • Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców (Józefosław)
  • Zespół Placówek Oświatowych im. Kard. St. Wyszyńskiego w Kadzidle (Kadzidło)
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza (Kaliska)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kalisiej (Kalisz)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaplonosach (Kaplonosy)
  • Karczew (Karczew)
  • Przedszkole im. Kubusia Puchatka (Karlino)
  • Szkoła Podstawowa w Karolinie (Karolin)
  • Godzina kodowania (Katowice)
  • Miejskie Przedszkole nr 21 im. Wesołej Ludwiczki w Katowicach (Katowice)
  • Miejskie Przedszkole nr 72 (Katowice)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. FRYDERYKA CHOPINA (Katowice)
  • Szkola jak dom (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina w Katowicach (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach (Katowice)
  • ZSTiO nr.2 Katowice (Katowice)
  • ZSTiO nr2 Katowice (Katowice)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (Katowice)
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 im>E.Abramowskiego w Katowicach (Katowice)
  • zstio2katowice (Katowice)
  • Śląskie Techcniczne Zakłady Naukowe (Katowice)
  • Szkoła Podstawowa nr1 im.Kazimierza Wielkiego (Kazimierz Dolny)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr.3 im. Jana Pawła II (Kazimierza Wielka)
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiczycach (Kiczyce)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiczycach (Kiczyce)
  • Przedszkole Samorządowe Nr 22 (Kielce)
  • Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach (Kielce)
  • Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach (Kielce)
  • Przedszkole Sióstr Salezjanek w Kielcach (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa Nr 14 Specjalna (Kielce)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach (Kielce)
  • Zespół Szkół nr 1 Specjalnych (Kielce)
  • Świetlica Chęcińska (Kielce)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych (Kiełczewice Górne)
  • Szkoła Podstawowa w Kleszczelach (Kleszczele)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku (Klodzko)
  • minecraft (Klodzko)
  • Szkoła Podstawowa w Klonowie (Klonowo)
  • Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 w Knurowie (Knurów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach Wielkich (Kobiele Wielkie)
  • Przedszkole (Kobiernice)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kobylanach (Kobylany)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dzierzbinie - Kolonii (Kolbuszowa)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koleczkowie (Koleczkowo)
  • Szkoła Podstawowa nr1 (Kolobrzeg)
  • sp4 (Kolobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa w Komorznie (Komorzno)
  • II LO im. K. K. Baczyńskiego w Koninie (Konin)
  • II Liceum Ogólnokształcące (Konin)
  • III Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida w Koninie (Konin)
  • YWQLXP (Konin)
  • Szkoła Podstawowa w Korszach (Korsze)
  • Przedszkole Miejskie nr 2 im.Kostrzyńskich Papierników (Kostrzyn)
  • Przedszkole Miejskie nr2 (Kostrzyn)
  • Przedszkole Miejskie nr 2 Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą)
  • Akademia Nauki Koszalin (Koszalin)
  • Osiemnastka w Koszalinie (Koszalin)
  • SP nr 4 im. Zdobywców Kosmosu (Koszalin)
  • Niepubliczna Szkoła im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach (Kowale)
  • Szkoła Kowale (Kowale)
  • Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie (Kowalew)
  • Szkoła Podstawowa (Kowalewo Pomorskie)
  • fundacja edukacja (Kowalewo Pomorskie)
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach (Koziegłowy)
  • Szkoła Podstawowa w Bolkowie (Kołaczek)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego (Kończewo)
  • Zespół Szklno Przedszkolny w Kościelniku (Kościelnik)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906 / 1907 (Koźmin Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 (Koźmin Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego (Koźmin Wielkopolski)
  • 34 Primary School (Kraków)
  • Kolegium Europejskie (Kraków)
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka (Kraków)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa im Marszałka Józefa Piłsudskiego (Kraków)
  • Przedszkole Niepubliczne "Kraina Uśmiechu" (Kraków)
  • SP 4 w Krakowie (Kraków)
  • SP im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie (Kraków)
  • Samorządowe Przedszkole nr 110 w Krakowie (Kraków)
  • Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 109 w Krakowie (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 123 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 26 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 26 im. A. Struga (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 36 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 88 im. S. Żeromskiego, (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa nr. 156 w Krakowie (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów (Kraków)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 (Kraków)
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 (Kraków)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 (Kraków)
  • Zsp4 (Krapkowice)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Krasne)
  • Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki (Krauszów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (Kraśnik)
  • Szkoła "Pod Lipami" (Krosinko)
  • Szkoła Podstawowa Pod Lipami w Krosinku (Krosinko)
  • Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia (Krosno)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy (Krośnica)
  • Zespół Szkół w Krzemienicy (Krzemienica)
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzydlinie Wielkiej (Krzydlina Wielka)
  • Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina (Książenice)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Kudowa-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego (Kuleje)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w Kunowie (Kunów)
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Grzegorza Piramowicza w Kurowie (Kurów)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie (Kwidzyn)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Kędzierzyn-Koźle (Kędzierzyn-Koźle)
  • Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach (Kęty)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 (Kłodzko)
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Laskach (Laski k Kepna)
  • Szymon polejowski (Lebork)
  • szkoła podstawowa nr 3 w lęborku (Lebork)
  • Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie (Legionowo)
  • Przedszkole Miejskie nr 9 AKADEMIA PRZYGODY w Legionowie (Legionowo)
  • Szkoła nr.4 im. Legionów Polskich 1914-1918 (Legionowo)
  • I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy (Legnica)
  • Miejskie Przedszkole nr 16 (Legnica)
  • Szkoła Podstawowa nr4 im. Włodzimierza Puchalskiego w Legnicy (Legnica)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola (Lesko)
  • szkoła mi Jana Pawła 2 w smolniku (Lesna)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Lewin Brzeski)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie Brzeskim (Lewin Brzeski)
  • Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej w Leśnicy (Leśnica)
  • LO (Leżajsk)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach (Lgota Wielka)
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Kroczaka w Libertowie (Libertów)
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku (Lidzbark)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie (Ligota)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej (Limanowa)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipce (Lipka)
  • ZPO Szkoła Podstawowa w Lipniku (Lipnik)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. G. Bema w Lipsku (Lipsko)
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku (Lipsko)
  • Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice (Lisowice-Kolonia)
  • Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie (Lubartów)
  • Szkoła Podstawowa w Lubieszewie (Lubieszewo)
  • Szkola Podstawowa Nr 15 (Lubin)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 (Lubin)
  • Dihodiuk (Lublin)
  • Prywatne Dwujęzyczne Przedszkole Motylek (Lublin)
  • Prywatne Przedszkole Motylek (Lublin)
  • Przedszkole Król Maciuś I w Lublinie (Lublin)
  • Przedszkole nr 83 Grupa "Jezyki" (Lublin)
  • Specjalny Ośrodek Szkolny-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie (Lublin)
  • Szkola Podstawowa NR 6 w Lublinie (Lublin)
  • Szkolenie dla nauczycieli (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Intagracyjnymi w Lublinie (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa nr 38 (Lublin)
  • Technikum nr 2 w Lublinie (Lublin)
  • ccc (Lublin)
  • dom (Lublin)
  • sp74 (Lublin)
  • Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Luboszu (Lubosz)
  • Zespół Szkół nr. 1 (Lubowidz)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego (Luboń)
  • Szkołą Podstawowa Nr 2 im. A.hr.Cieszkowskiego (Luboń)
  • szkoła podstawowa nr 2 w luboniu im.August H. Cieszkowskiego (Luboń)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera (Lubrza)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Lubsko)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Lubsko)
  • Szkołą Podstawowa im. Bolesława Chrobrego (Lubsko)
  • Szkoła Podstawowa w Lubzinie (Lubzina)
  • Monika (Lukow)
  • Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja (Lukow)
  • Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku (Lusówko)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lutyni (Lutynia)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Luzino)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-Zdroju (Lądek-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach (Lędziny)
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w Mąkoszycach (Makoszyce k Kepna)
  • dom (Makowa)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku (Malbork)
  • Szkoła Podstawowa w Malcanowie (Malcanów)
  • hour of code (Marcinkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Margonin)
  • Szyszyńskie Holendry (Marianowo)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicza (Marki)
  • szkoła podstawowa nr3 (Marki)
  • Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach (Marklowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Masłów)
  • Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach (Małaszewicze)
  • organizacja (Małdyty)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej (Małkinia Górna)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S.Lema (Michałowice)
  • Niepubliczne Przedszkole Językowe Biedroneczki (Miechów)
  • Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie (Mieczyn)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miedźnej (Miedźna)
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu (Mielec)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu (Mielec)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu (Mielec)
  • ssp milanówek (Milanówek)
  • Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury (Międzybórz)
  • Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu (Międzybórz)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Miękiszu Starym (Miękisz Stary)
  • Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu (Mnich)
  • ZSP w Modlnicy (Modlnica)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie (Mogilno)
  • Mikolaj116 (Moja Wola)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Morawicy (Morawica)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie (Mosina)
  • Przedszkole Publiczne w Mostach (Mosty)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie (Mragowo)
  • Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach (Mrozy)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza (Mszczonow)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie (Mszczonów)
  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle (Mysiadło)
  • SP nr 2 (Myszkow)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 2 (Mława)
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie (Mława)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia (Nakło nad Notecią)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie (Natolin)
  • Przedszkole Nr 2 (Nidzica)
  • Przedszkole Nr 2 w Nidzicy (Nidzica)
  • Przedszkole Nr2 w Nidzicy (Nidzica)
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana Niedźwiedź (Niedźwiedź)
  • Minecraft edition (Niepołomice)
  • SSP Lady Sue Ryder (Niepołomice)
  • Szkoła Podstawowa i. Króla Kazimierza Wielkiego (Niepołomice)
  • Przedszkole nr 5 im. Misia Uszatka (Nowa Dęba)
  • Zespół Szkół w Nowej Sarzynie (Nowa Sarzyna)
  • Publiczne Przedszkole nr 6 (Nowa Sol)
  • Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi (Nowa Wieś)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu (Nowe Rybie)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im T Kościuszki (Nowogard)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie (Nowogród)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowy Dwór Mazowiecki)
  • Szkoła Podstawowa nr7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu (Nowy Sącz)
  • Przedszkole nr 5 (Nowy Tomysl)
  • Arka (Nowy Tomyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie (Nowy Tomyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Nysa)
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach Małych (Ochaby Małe)
  • Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Jaćmierzu (Odrzechowa)
  • Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej, Oddział Olbrachcice (Olbrachcice)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy (Olesnica)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich (Olesno)
  • Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu (Olkusz)
  • Gimnazjum numer 3 (Olsztyn)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka" (Olsztyn)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka (Olsztyn)
  • Przedszkole Niepubliczne Śmieszek (Olsztyn)
  • Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie (Olsztyn)
  • Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu" (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 34 im Józefa Malewskiego (Olsztyn)
  • Szkoła Podstawowan Nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie (Olsztyn)
  • Technikum TEB Edukacja (Olsztyn)
  • julek (Olsztyn)
  • sp. 311 (Olsztyn)
  • Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce (Olszówka)
  • Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 (Opole)
  • Przedszkole Publiczne nr 26 (Opole)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu (Opole)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza (Opole)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach (Osmolice)
  • Szkoła Podstawowa w Ossowie (Ossowa)
  • Publiczne Przedszkole nr 14 (Ostrow Wielkopolski)
  • SP2 (Ostrow Wielkopolski)
  • Sp2 (Ostrow Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawow nr2 w Ostrowie Wielkopolskim (Ostrow Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II (Ostrow Wielkopolski)
  • sp 2 Ostrów Wielkopolski (Ostrow Wielkopolski)
  • szkoła podstawowa nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim (Ostrow Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem (Ostrowite)
  • Szkoła Podstawowa (Ostrowsko)
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce (Ostrołęka)
  • Sp2 (Ostrów Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "EDUKATOR" (Ostrów Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego (Ostrów Wielkopolski)
  • klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 13 Ostrów Wielkopolski (Ostrów Wielkopolski)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Otmuchowie (Otmuchów)
  • Szkoła Podstawowa im. W. Puchalskiego w Otrębusach (Otrębusy)
  • Przedszkole 17 (Otwock)
  • SSP nr 96 im. Świętej Rodziny (Otwock)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. T Morusa w Otwocku (Otwock)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 (Oława)
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie (Oława)
  • Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu (Oświęcim)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach (Pabianice)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Koperniika (Pabianice)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach (Pabianice)
  • momo (Pabianice)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Palcza)
  • Salezjanki (Parczew)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny (Parzymiechy)
  • Szkoła Podstawowa nr3 (Pasłęk)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej z Oddziałem Przedszkolnym w Pawłowie (Pawłów)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" w Piasecznie (Piaseczno)
  • Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie (Piaseczno)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Piasku - Przedszkole Publiczne nr 17 (Piasek)
  • Przedszkole Miejskie nr 1 w Kole (Piaski)
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach (Piaski)
  • Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Piaskach (Piaski)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy (Piastów)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" (Piastów)
  • MSP 11 Piekary Śląskie 2d (Piekary Slaskie)
  • Miejska Szkoła Podstawowa nr 11- 2b (Piekary Slaskie)
  • Miejska Szkoła Podstawowa nr 5 im. W.Hajdy w Piekarach Śląskich (Piekary Slaskie)
  • msp 1 (Piekary Slaskie)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli w Piekarach Śląskich (Piekary Śląskie)
  • MSP 11 Piekary Śląskie 2c (Piekary Śląskie)
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich (Piekary Śląskie)
  • Szkoła Podstawowa im.Karola Miarki (Pielgrzymowice)
  • im.karola miarki (Pielgrzymowice)
  • szkola podstawowa im.karola miarki w pielgrzymowicach (Pielgrzymowice)
  • Publiczne Przedszkole Nr 17 im Krasnala Hałabały (Pila)
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile (Pila)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pilchowicach (Pilchowice)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi I Sportowymi nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach (Pionki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 (Piotrków Trybunalski)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów (Piotrków Trybunalski)
  • Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach (Pisarzowice)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Pisarzowicach (Pisarzowice)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.M.Grzegorzewskiej (Piła)
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile (Piła)
  • Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury (Pińczów)
  • Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Pińczowie (Pińczów)
  • Liceum Ogólnokształcące im.Władysława Jagiełły (Plock)
  • Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach (Pniewy)
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny w Większycach (Poborszów)
  • xd (Podłęże)
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie (Poizdów)
  • Przedszkole Miejskie nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach (Polkowice)
  • Szkola Podstawowa (Polska Nowa Wieś)
  • Szkoła Podstawowa (Polskie Gronowo)
  • Szkoła Podstawowa im.Adama Loreta w Ponikach (Poniki)
  • Code Kids Poznan (Poznań)
  • Gaudium et Studium (Poznań)
  • Godziny kodownia (Poznań)
  • International School of Poznań (Poznań)
  • Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny (Poznań)
  • Przedszkole nr 74 (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera w Poznaniu (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 45 (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 45 im. ORP POZNAŃ (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 64 (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa nr 78 w Poznaniu (Poznań)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (Poznań)
  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu (Poznań)
  • lemagja (Poznań)
  • sp5 (Poznań)
  • sp7 (Poznań)
  • szkola podstawowa nr.74 (Poznań)
  • szkoła podstawowa 74 (Poznań)
  • szkoła podstawowa nr.74 im. Mikołaja Kopernika (Poznań)
  • szkoła podstawowa nr.74 im.Mikołaja Kopernika (Poznań)
  • szkoła podstawowa numer 74 w Poznaniu (Poznań)
  • łejery (Poznań)
  • Śnieżek (Poznań)
  • Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie (Połajewo)
  • Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi (Połomia)
  • Akademia Tukana (Pruszcz Gdański)
  • Przecław (Przecław)
  • Szkoła Podstawowa w Przecławiu (Przecław)
  • Młodzieżowy Dom Kultury (Przemyśl)
  • Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Kraina Maluszka" w Przemyślu (Przemyśl)
  • Przedszkole nr 16 w Przemyślu (Przemyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy (Przemyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu (Przemyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich (Przemyśl)
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (Przemyśl)
  • Przedszkole Miejskie Nr 2 (Przeworsk)
  • PSP Prószków (Prószków)
  • Szkoła Podstawowa w Pszczewie (Pszczew)
  • Julateam (Pszów)
  • SP 2 (Pszów)
  • Szkoła podstawowa nr 2 pszów (Pszów)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ptakach (Ptaki)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 (Pulawy)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 Im. Adama Mickiewicza (Pulawy)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza (Pulawy)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach (Pulawy)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy (Pulawy)
  • Grupa Edukacja 3.0 (Puławy)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach (Puławy)
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im.Henryka Sienkiewicza w Puławach (Puławy)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Puławach (Puławy)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Puławach im. Jana Brzechwy (Puławy)
  • ZSO nr 1 im. KEN (Puławy)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz (Pułtusk)
  • Szkoła Podstawowa przy ul. Rejtana w Pyrzycach (Pyrzyce)
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im.Fryderyka Chopina w Płocku (Płock)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku (Płock)
  • Szkoła Podstawowa w Raciążu (Raciaz)
  • sp 15 (Raciborz)
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stanisława Staszica (Racibórz)
  • Szkoła Podstawowa w Raciążu (Raciąż)
  • Publiczna Szkola Podstawowa nr 12 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im Jana Długosza w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomiu (Radom)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w SOSW dla dzieci niesłyszących (Radom)
  • Zespół Szkół Technicznych (Radom)
  • Zespół Szkół Technicznych w Radomiu/ Radom Technical School (Radom)
  • xd (Radom)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie (Radom 15)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Natolinie (Radom 15)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 (Radomsko)
  • Szkoła podstawowa w Radomyśli (Radomyśl)
  • Szkołą Podstawowa w Radomyśli (Radomyśl)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. M. Pisarka (Radzymin)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego (Radzyn Podlaski)
  • Szkoła Podstawowa (Rakoszyce)
  • Zespół Szkół w Raniżowie Szkoła Podstawowa (Raniżów)
  • Przedszkole nr 2 "W Stumilowym Lesie" w Raszynie (Raszyn)
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 "Pod Topolą" (Raszyn)
  • Szkoła Podstawowa im. hm Janka Bytnara 'Rudego" w Lubieniu Kujawskim (Raszyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Reda)
  • Przedszkole Publiczne Bajeczny Zakątek w Rogowie (Rogów)
  • Zespół Szkolnio - Przedszkolny (Rokiciny Podhalańskie)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich (Rokiciny Podhalańskie)
  • Szkoła Podstawowa im. K. Żegockiego w ZPS W Rostarzewie (Rostarzewo)
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły (Rotmanka)
  • Szkoła Podstawowa w Rozbitym Kamieniu (Rozbity Kamień)
  • Szkoła Podstawowa nr 28 im. Wincentego Janasa w Rudzie Śląskiej (Ruda Slaska)
  • Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej (Ruda Łańcucka)
  • Szkoła Podstawowa nr 41 w Rudzie Śląskiej (Ruda Śląska)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Miłośników Ziemi Śląskiej (Ruda Śląska)
  • centrum kultury w rudnej (Rudna)
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie (Runowo)
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Runowo)
  • Szkoła Podstawowa (Rusiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku (Rybnik)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Rybniku (Rybnik)
  • sp9 (Rybnik)
  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie (Rybno)
  • Szkoła Podstawowa w Ryglicach (Ryglice)
  • Szkoła Podstawowa nr1 (Rypin)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr2 Przedszkole Miejskie nr 3 "Niezapominajka" w Rypinie (Rypin)
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku (klasa 2) (Ryńsk)
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Kłomnicach Filia w Rzerzęczycach (Rzerzęczyce)
  • Przedszkole Publiczne Nr 37 (Rzeszow)
  • Szkoła Podstawowa Nr 28 (Rzeszow)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie (Rzeszow)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 (Rzeszow)
  • 6 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie (Rzeszów)
  • III LO im. C.K. Norwida w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Przedszkole Publiczne Nr 37 w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Rzeszów)
  • V Liceum Ogólnokształcące SMS im. K. K. Baczyńskiego w Rzeszowie (Rzeszów)
  • ZSZP NR 5 Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowie (Rzeszów)
  • Zespół Szkół w Gościnnie (Rzeszów)
  • fourth medium in tamata (Sanok)
  • Zespół Szkół w Sicinach (Siciny)
  • ING BANK / I PIĘTRO (Siedlce)
  • KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Bł. Ks. JERZEGO POPIEŁUSZKI W SIEDLCACH (Siedlce)
  • Nauka Programowania (Siedlce)
  • Sz.P. nr 8 Siedlce (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 Siedlce (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa nr 8, Pescantina, Siedlce (Siedlce)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach (Siedlce)
  • Szkoła podstawowa nr 8 w Siedlcach (Siedlce)
  • szkoła podstawowa nr.8 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach (Siedlce)
  • Sykola Podstawowa nr 9 w Siedlcach (Siedlcee)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. H. Sienkiewicza w Siedlcach (Siedlcee)
  • Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Kowalskiego w Siedliskach (Siedliska)
  • Szkoła Podstawowa w Siedliskach (Siedliska)
  • Przedszkole nr 9 "Pod Sosenką" (Siemianowice Slaskie)
  • podstawowa (Siesławice)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach (Skalmierzyce)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. św. J. Bosko w Skawie (Skawa)
  • Przedszkole w Skibniewie (Skibniew-Podawce)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skopaniu (Skopanie)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie (Skrzeszew)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupcy (Slupca)
  • Przedszkole Miejskie nr 19 "Słupskiego Chłopczyka" (Slupsk)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku (Slupsk)
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sobótce (Sobótka)
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach (Sokołowice)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim (Sokołów Podlaski)
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad Wisłą (Solec nad Wisłą)
  • 13 (Sosnowiec)
  • PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AKADEMIA KOLOROWYCH PODRÓŻY (Sosnowiec)
  • Przedszkole Miejskie nr 31 im. Jana Brzechwy (Sosnowiec)
  • Przedszkole Miejskie nr 51 (Sosnowiec)
  • Przedszkole Miejskie nr 57 (Sosnowiec)
  • Przedszkole Niepubliczne akademia Kolorowych Podrózy (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 33 (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 39 im Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu (Sosnowiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 39 w Sosnowcu (Sosnowiec)
  • ZSP 1 Sosnowiec (Sosnowiec)
  • Zespół Szkół Prywatnych Twoja Przyszłość w Sosnowcu (Sosnowiec)
  • Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II (Stalowa Wola)
  • Samorządowe Liceum Ogólnokształcące Cypriana Kamila Norwida im. Cypr Stalowej Woli (Stalowa Wola)
  • Zespół Kształcenia i Wychowania im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie (Stara Kiszewa)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi (Starachowice)
  • Zespół Szkół im Powstańców Wielkopolskich (Stare Bojanowo)
  • Szkoła podstawowa i gimnazjum (Stare Juchy)
  • szkola podstawowa (Stare Juchy)
  • szkola podstawowa-gimnazjum (Stare Juchy)
  • Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Starych Kobiałkach (Stare Kobiałki)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Stare Kobiałki)
  • Szkoła podstawowa w Starych Kobialkach (Stare Kobiałki)
  • Publiczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach (Stare Siołkowice)
  • SP 6 (Stargard)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Stargardzie (Stargard)
  • Szkoła podstawowa nr 3 (Stargard)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Stargard)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie ul. Niepodległości 4, 28-200 Staszów (Staszów)
  • Szkoła Podstawowa im.św. Franciszka z Asyżu w Staświnach (Staświny)
  • SP Stepnica (Stepnica)
  • SP Stopnica (Stopnica)
  • Szkoła Podstawowa (Stopnica)
  • Szkoła podstawowa (Stopnica)
  • Szkoła Podstawowa w Strachocinie (Strachocin)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Stromcu im. Dionizego Czachowskiego (Stromiec)
  • Publiczna Szkoła im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • Szkoła Podstawowa imienia Dionizego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • Szkoła podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • Szkoła podstawowa im.Dionizego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • publiczna szkoła podstawowa im. Diniozego Czachowskiego w Stromcu (Stromiec)
  • publiczna szkoła podstawowa w Stromcu im.Dionizego Czachowskiego (Stromiec)
  • Zespół Szkół i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie (Stryszawa)
  • Psp2 (Strzegom)
  • Szkoła Podstawowa Specjalna w Stęszewie (Stęszew)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie (Suchedniów)
  • Szkoła Podstawowa w Sulmicach (Sulmice)
  • Szkoła Podstawowa im.gen.Jozefa Bema (Susz)
  • Sp Nr 5 w Suwałkach (Suwałki)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach (Suwałki)
  • Zaspół Szkół Samorządowych (Sułkowice)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie (Swidwin)
  • Szkoła Podstawowa im .Polskich Noblistów (Sycewice)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Sycowie (Syców)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej (Szczawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie (Szczawa)
  • szkoła podstawowa nr1 w szczawie (Szczawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szczebrzeszynie (Szczebrzeszyn)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie (Szczebrzeszyn)
  • Baw się i buduj oraz Wirtualna VRona (Szczecin)
  • Dziecięcy Uniwersytet Humanistyczny przy Wyższej Szkole Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej (Szczecin)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Szczecin)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Szczecin)
  • Oddziały Przedszkolne przy SP 11 (Szczecin)
  • Przedszkole Publiczne Nr 27 "Żagielek" (Szczecin)
  • Przedszkole Publiczne Nr 27 ,,Żagielek" w Szczecinie (Szczecin)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 55 (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego w Szczecinie (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 61 w Szczecinie (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 (Szczecin)
  • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (Szczecin)
  • niewiem coto (Szczecin)
  • sp33 (Szczecin)
  • sp9 (Szczecin)
  • Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie (Szczekarków)
  • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce (Szczuka)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krasińcu (Szczuki)
  • Społeczna szkoła w Szczypkowicach (Szczypkowice)
  • Miejskie Przedszkole nr 9 "Kubuś Puchatek" w Szczytnie gr. Puchatki (Szczytno)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szczytnie (Szczytno)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie (Szczytno)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szczytnie (Szczytno)
  • Zespół Szkół nr 2 (Szczytno)
  • Szkoła Podstawowa im. Stefanii Sempołowskiej (Szebnie)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie (Szprotawa)
  • Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie (Szubin)
  • Zespół Szkół im. KOP w Szydłowcu (Szydłowiec)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Szydłowie (Szydłów)
  • imienia Hendryka Sienkiewicza (Szyszki)
  • Przedszkole Samorządowe Gminy Inowrocław (Sławęcinek)
  • Szkoła Podstawowa w Sękocinie im. Włodzimierza Potockiego (Słomin)
  • Szkoła Podstawowa w Słowiku (Słowik)
  • Pomoc różnym ludziom (Słupca)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy (Słupca)
  • imienia Michaliny Chełmońskiej-Szczepańkowskiej (Słupno)
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza (Słupsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku (Słupsk)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku (Słupsk)
  • Wolontariuszka Godzina Kodowania (Słupsk)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Tarnawa Dolna)
  • SP 10 Tarnobrzeg (Tarnobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg)
  • szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa im. M. C. Skłodowskiej (Tarnogród)
  • Es (Tarnow)
  • Szkoła Podstawowa nr 17 (Tarnow)
  • Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych (Tarnow)
  • Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych (Tarnow)
  • zespół Sz (Tarnow)
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowskich Górach (Tarnowskie Góry)
  • Przedszkole Publiczne Nr 8 "Pod Stokrotką" w Tarnowie (Tarnów)
  • Szkoła Podstawowa Nr 17 w ZSO Nr 1 w Tarnowie - klasa IIIb (Tarnów)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Tarnów)
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie (Tczew)
  • Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. płk. Stanisława Dąbka (Tczew)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach (Tomaszowice)
  • 1,5 (Torun)
  • Przedszkole Miejskie nr 13 (Torun)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 (Torun)
  • Szkoła Podstawowa nr 24 (Torun)
  • Przedszkole w Małej Nieszawce (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 35 w Toruniu (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu (Toruń)
  • Toruńskie Technikum Informatyczne (Toruń)
  • Szkoła Podstawowa im. I. Sendler (Toszek)
  • Szkoła Podstawowa im.Ireny Sendler w Toszku (Toszek)
  • Przedszkole Samorządowe nr 39 (Trzebnica)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Trzemeszno)
  • code (Trąbin-Wieś)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. o Narzyza Jana Turchana w Trąbkach (Trąbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku (Turek)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (Turek)
  • PSP w Turzy (Turza)
  • Przedszkole 10 z oddziałami integracyjnymi (Tychy)
  • Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy (Tychy)
  • Szkoła Podstawowa w Tyrawie Wołoskiej (Tyrawa Wołoska)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ulanowie (Ulanów)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce (Ustka)
  • Klimatyczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jerzego Michejdy w Ustroniu (Ustroń)
  • Liceum Ogólnokształcące imienia Józeła Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych (Ustrzyki Dolne)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (Ustrzyki Dolne)
  • 100100001000100101 (Wajsznory)
  • PGS nr 11 w Wałbrzychu (Walbrzych)
  • PSP23 (Walbrzych)
  • psp23 (Walbrzych)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Waplewie (Waplewo)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie Wielkim (Waplewo Wielkie)
  • Grundschule am Heidekampgraben (Warsaw)
  • Ivanti (Warsaw)
  • Mobile Advanture (Warsaw)
  • Pani (Warsaw)
  • Polcotton Ltd (Warsaw)
  • Programuj albo Wpierdol (Warsaw)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 (Warsaw)
  • Przedszkole 97 "Leśna Polanka" (Warsaw)
  • Przedszkole Czarodziejski Dworek (Warsaw)
  • Przedszkole nr 125" Pod Złotym Promykiem" (Warsaw)
  • Przedszkole nr 320 (Warsaw)
  • SP 82 w Warszawie (Warsaw)
  • Sp KEn (Warsaw)
  • Sp ken (Warsaw)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa Nr 25 im. KEN w Warszawie (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 313 (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 373 Warszawa (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa (Warsaw)
  • Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza w Warszawie, ul. Narbutta14 (Warsaw)
  • Szkoła277 (Warsaw)
  • XXXIII LO (Warsaw)
  • dom (Warsaw)
  • muki (Warsaw)
  • pah (Warsaw)
  • sp313 (Warsaw)
  • szkoła podstawowa 261 im kostki potovkiego (Warsaw)
  • Dom (Warszawa)
  • Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO (Warszawa)
  • Międzynarodowe Centrum Edukacji Montessori (Warszawa)
  • Multischool (Warszawa)
  • NSP97 (Warszawa)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aurus (Warszawa)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus (Warszawa)
  • Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny (Warszawa)
  • Prywatne Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie (Warszawa)
  • Przedszkole Nr 180 (Warszawa)
  • Przedszkole Nr 59 (Warszawa)
  • Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" (Warszawa)
  • Przedszkole nr 328 "Akademia pod czereśnią" (Warszawa)
  • Przedszkole nr 55 (Warszawa)
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 Małego Europejczyka (Warszawa)
  • Rodzina i znajomi (Warszawa)
  • SP 52 (Warszawa)
  • SP nr 273 (Warszawa)
  • SP52 im. Macieja Dawidowskiego Alka (Warszawa)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA nr 158 im. Jana Kilińskiego (Warszawa)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 273 Szkoła Filialna (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa Nr 66 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 132 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Halika (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 210 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 231 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. Zaruskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 231 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 306 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 356 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 97 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z O.I. nr 223 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liscia" (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II (Warszawa)
  • Szkoła podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich (Warszawa)
  • TNVSKN (Warszawa)
  • Zawisza Czarnego (Warszawa)
  • Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie (Warszawa)
  • dom (Warszawa)
  • im. Zawiszy Czarnego (Warszawa)
  • Гимназия 4 (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks.Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie (Wasilków)
  • Gminne Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach Szkoła Podstawowa w Wawrzeńcztcach (Wawrzeńczyce)
  • pc (Wałcz Drugi)
  • ok (Wdzydze Kiszewskie)
  • Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Wicinie (Wicina)
  • Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie (Widzów)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce (Wieliczka)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce (Wieliczka)
  • Szkoła Podstawowa im. por. Jana Penconka w Gowinie (Wielkie Gowino)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie (Wierzchucino)
  • Szkoła Podstawowa w Wilkasach im. Kazimierza Jagiellończyka (Wilkasy)
  • szkoła podsawowa w wilkasach (Wilkasy)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Większycach (Większyce)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 (Wloclawek)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego (Wodzislaw Slaski)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim. (Wodzislaw Slaski)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego (Wodzisław)
  • SP2 Wodzisław Śląski (Wodzisław Śląski)
  • Szkołą Podstawowa nr 28 (Wodzisław Śląski)
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim (Wodzisław Śląski)
  • Zespół Szkół nr 1 (Wodzisław Śląski)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Wojkowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Woli Goryńskiej (Wola Goryńska)
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Woźnikach (Woźniki)
  • sp woźniki (Woźniki)
  • Im.Orląt orłowskich nr.91 (Wrocław)
  • Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego (Wrocław)
  • Przedszkole nr 133 im. Zdolny Krasnal we Wrocław (Wrocław)
  • Przedszkole nr 133 im. Zdolny Krasnal we Wrocławiu (Wrocław)
  • Przedszkole nr 140 "Pod Platanem" we Wrocławiu (Wrocław)
  • Przedszkole nr 51 we Wrocławiu (Wrocław)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo (Wrocław)
  • Publiczne Przedszkole Prymusek (Wrocław)
  • SP 113 im. Adama Rapackiego (Wrocław)
  • SP Primus we Wrocławiu (Wrocław)
  • SP98 im. Piastów Wrocławskich (Wrocław)
  • Szkola Podstawowa nr 16, Wroclaw (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa OXPRESS (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 24 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 58 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 83 (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 89 (Wrocław)
  • Szkoła podstawowa Zdrój (Wrocław)
  • ja (Wrocław)
  • Szkoła Podstawowa nr 101 we Wrocławiu (Wrocław-Psie Pole)
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im.Jana Pawła II (Września)
  • Szkoła Podstawowa im. ks.Stanisława Kujota w Wybczu (Wybcz)
  • Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach (Wydminy)
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku (Wyrzysk)
  • Publiczne Przedszkole (Wysoka)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO WWYSZKOWIE (Wyszków)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Przedszkole nr 5 (Wólka Grodziska)
  • Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu (Wąbrzeźno)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu (Wągrowiec)
  • Przedszkole Publiczne nr 13 (Włocławek)
  • Szkoła Podstawowa nr 19 (Włocławek)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 (Włocławek)
  • Zespół Szkół w Zabawie (Zabawa)
  • Miejskie Przedszkole nr 72 (Zabki)
  • Szkoła (Zabki)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach (Zabki)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach (Zabki)
  • Szkoła podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca (Zabki)
  • SP IM. KEN W ZABORZU (Zaborze)
  • Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu (Zabrze)
  • Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu - International Primary School in Zabrze (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa nr 33 im. H. Jordana (Zabrze)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu (Zabrze)
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Zadrożu (Zadroże)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 „razem z Uczymy Dzieci Programować uczestniczymy w Godzinie Kodowania”, (Zagan)
  • Ošrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Zakopanem (Zakopane)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 (Zakopane)
  • Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem (Zakopane)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie (Zalasewo)
  • SP4 w zambrowie (Zambrow)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (Zambrow)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie (Zambrów)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu (Zamosc)
  • Robocikowo (Zamosc)
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu (Zamosc)
  • ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W KALINOWICACH (Zamosc)
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu (Zamosc)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa (Zamość)
  • um zamo (Zamość)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach (Zaręby)
  • Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Pawła II w Zawadach (Zawady)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kosciuszki w Zawierciu (Zawiercie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach (Zbludowice)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Zbludowicach (Zbludowice)
  • CKZiU (Zbąszynek)
  • Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Sylwestra Bartosika (Zegrze Pomorskie)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (Zgorzelec)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach (Zgłobice)
  • SP2 Ziębice (Ziebice)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 (Zielona Gora)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 (Zielona Góra)
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Zielonej Górze (Zielona Góra)
  • Szkoła Podstawowa nr 14 (Zielona Góra)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Zielona Góra)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze (Zielona Góra)
  • Katolicka Szkoła Podstawowa w Złotowie (Zlotow)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (Znin)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego im. Żorskich Twórców Kultury (Zory)
  • Akademia Nauki i Rozwoju (Zory)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Żorach (Zory)
  • SP nr 2 im. Jana Heweliusza (Zukowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie (Zukowo)
  • psp (Zwoleń)
  • Publiczne Przedszkole nr 1 ZIELONY DINEK w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca ul. Kościelna 2 Ząbki (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Zabkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Małego Powstańca w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powsańca (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach (Ząbki)
  • Szkoła podstawowa nr 3 w Ząbkach (Ząbki)
  • szkoła podstawowa nr 3 Ząbki (Ząbki)
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. (Zągoty)
  • Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złoczewie (Złoczew)
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie (Złoczew)
  • Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie (Złoczew)
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Złotoryi (Złotoryja)
  • Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Emilii Gierczak w Gródkowie (będziński)
  • Szkoła Podstawowa Nr1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie (choszczeński)
  • Zespół Szkół w Iwanowicach (kaliski)
  • szkoła nr9 im Adama Mickiewicza (kędzierzyńsko-kozielski)
  • SPiP im K.Mkuszyńskiego (nowotomyski)
  • ZSPiP Zębowo (nowotomyski)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (piaseczyński)
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach (proszowicki)
  • Przedszkole ZKiW Kulice (tczewski)
  • Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego (wejherowski)
  • ZSG im. Jana Pawła II w Grotnikach (zgierski)
  • Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku (Łabętnik)
  • PSP Łaguszów (Łaguszów)
  • Publiczna Szkoła Poddstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka Brzozy w Łaguszowie (Łaguszów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka "Brzozy" (Łaguszów)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie (Łobzów)
  • Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie (Łobżenica)
  • Edukacja przez zabawę Anna Steciuk (Łosice)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika (Łosice)
  • Szkoła Podstawowa w Łosieniu (Łosień)
  • Publiczna Szkoł Podstawowa w Łosiowie (Łosiów)
  • I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika w Łodzi (Łódź)
  • Mg13 (Łódź)
  • Przedszkole Mieejskie nr 185 w Łodzi (Łódź)
  • Przedszkole Miejskie 235 (Łódź)
  • Przedszkole Miejskie nr 120 (Łódź)
  • Przedszkole Miejskie nr 231 (Łódź)
  • Przedszkole Miejskie nr 235 w Łodzi grupa 10 (Łódź)
  • SMS Marcina Gortata (Łódź)
  • SP Marcina Gortata SMSMG szkoła podstawowa (Łódź)
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w Łodzi (Łódź)
  • Szkola Podstawowa nr 184 im. L. Warynskiego w Lodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa "Twoja Szkoła" im. Marii Montessori (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa 184 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa MIKRON (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa Nr 70 w Łodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 205 (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi (Łódź)
  • Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi (Łódź)
  • Urząd Komunikacji Elektronicznej (Łódź)
  • ZSOnr8 (Łódź)
  • Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych (Łódź)
  • szkola podstawow Marcina Gortata SMSMG SP (Łódź)
  • szkolagortata SMSMG LO (Łódź)
  • szkolagortata SMSMG LO liceum Ogółnokształcące (Łódź)
  • zsp5 (Łódź)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łążku (Łążek)
  • Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim (Łęg Przedmiejski)
  • Szkoła Podstawowa w Łęgajnach (Łęgajny)
  • sp.legowo (Łęgowo)
  • szkoła podstawowa w Łęgowie (Łęgowo)
  • Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Łękińsku (Łękińsko)
  • Szkoła Podstawowa im Jarosława Iwaszkiewicza w Ścinawce Średniej (Ścinawka Średnia)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego (Świdnica)
  • Szkoła Podstawowa im świętej nr 2 Jadwigi w Świerklanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św Jadwigi w Świerklanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerkanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach (Świerklany)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. majora Henryka Sucharskiego w Świnoujściu (Świnoujście)
  • Szkoła Podstawowa w Świętem (Święte)
  • Szkoła Podstawowa im.Orląt Lwowskich (Żarki Wielkie)
  • Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach (Żary)
  • Szkoła Podstawowa im.Karola Klobassy -Zrenckiego w Żeglcach (Żeglce)
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej (Żeleźnikowa Wielka)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zelkowie (Żelkowo)
  • Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREK (Żory)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im.Żorskich Twórców Kultury w Żorach (Żory)
  • ZSP7 Żory (Żory)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy (Żurawica)
  • Szkoła Podstawowa w Żurawcu (Żurawiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu im. H. Kołłątaja (Żywiec)
  • Szkola Podstawowa w Zyznowie (Żyznów)
  • Szkoła Podstawowa w Żółwinie (Żółwin)
  • Szkoła Podstawowa im, S, Żeromskiego w Górzynie (żarski)
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Siennej (żywiecki)