Wszystkie wydarzenia Godziny Kodowania — Poland

  • (Ciechocinek)
  • (Bielsko-Biała)
  • (Bydgoszcz)
  • (Skierniewice)
  • (Siedlce)
  • (Rudna)
  • (Skrzatusz)
  • (Imielin)
  • (Warsaw)
  • (Gmina Abramów)
  • (Gdańsk)
  • (Międzychód)
  • (Lebork)
  • (Mielec)
  • (Lubieszów)
  • (Baczyn)
  • (Stalowa Wola)
  • (Gorzyce)
  • (Toruń)
  • (Wysokie Mazowieckie)
  • (Srem)
  • (Chróścice)
  • (Częstkowo)
  • (Raciborz)
  • (Wrocław)
  • (Nowogard)
  • (Pogrzebień)
  • (Oborniki)
  • (Gmina Gorzyce)
  • (Legionowo)
  • (Olsztyn)
  • (Gmina Teresin)
  • (Czułów)
  • (Kraków)
  • (Nowe Rybie)
  • (Staniątki)
  • (Warszawa)
  • (Pękowo)
  • (Jarocin)
  • (Chorzów)
  • (Palikije Drugie)
  • (Święte)
  • (Nowa Ruda)
  • (Zabrze)
  • (Bialystok)
  • (Kórnik)
  • (Świdnica)
  • (Wodzislaw Slaski)
  • (Miłomłyn)
  • (Pionki)
  • (Pszczyna)
  • (Łódź)
  • (Turek)
  • (Koleczkowo)
  • (Chorzow)
  • (Tarnobrzeg)
  • (Milanówek)
  • (Poznań)
  • (Ząbki)
  • (Piła)
  • (Suwałki)
  • (Świeradów-Zdrój)
  • (Bielawa)
  • (Tomaszow Lubelski)
  • (kościerski)
  • (Nowy Tomyśl)
  • (Hornówek)
  • (Piechowice)
  • (Wierzbica)
  • (Katowice)
  • (Krzepice)
  • (Koszalin)
  • (Jastrzębie-Zdrój)
  • (Lipnica Dolna)
  • (Piasek)
  • (Ligota)
  • (Mragowo)
  • (Zaborów)
  • (Radymno)
  • (Janowszczyzna)
  • (Ryki)
  • (Piaseczno)
  • (Bażyny)
  • (Dabrowa Tarnowska)
  • (Myslowice)
  • (Frombork)
  • (Kazimierza Wielka)
  • (Wleń)
  • (Police)
  • (Elbląg)
  • (Żurawica)
  • (Zamość)
  • (Garwolin)
  • (Radomsko)
  • (Pruszków County)
  • (Sobieszczany)
  • (Mława)
  • (Chełm)
  • (Kielce)
  • (Wałbrzych)
  • (Lublin)
  • (Dorohusk)
  • (Wodzisław Śląski)
  • (Rydułtowy)
  • (Rzeszow)
  • (Bytom)
  • (Elblag)
  • (Pila)
  • (Piotrków Trybunalski)
  • (Teresin)
  • (Kozłów Biskupi)
  • (Żory)
  • (Wiśniewo)
  • (Czerwionka-Leszczyny)
  • (Knurów)
  • (Jarosławiec)
  • (Nysa)
  • (Spytkowice)
  • (Drążdżewo)
  • (Zebrzydowice)
  • (Kolbuszowa County)
  • (Aleksandrow Lodzki)
  • (Polska Nowa Wieś)
  • (Strzelce Krajeńskie)
  • (Jaworzno)
  • (Inowrocław)
  • (Kolbuszowa)
  • (Rzepin)
  • (Buszkowo)
  • (Rędziny)
  • (Makowiska)
  • (Szczecin)
  • (Zamosc)
  • (Legnica)
  • (Krośnica)
  • (Wola Goryńska)
  • (Warsaw West County)
  • (Starkowo)
  • (Żurawiec)
  • (Zakopane)
  • (Zegrze)
  • (Luboń)
  • (Dywity)
  • (Ruda Slaska)
  • (Raszyn)
  • (Orły)
  • 12 (Świnoujście)
  • 18 (Raciborz)
  • 353 (Warsaw)
  • 5689 (Warsaw)
  • AR.Creative (Tychy)
  • DOM (Sypniewo)
  • domek (Warsaw)
  • Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego STO (Warszawa)
  • EDULAB (Warsaw)
  • Filia nr 5 w Nowej Wsi Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice (Nowa Wieś)
  • gimnazjum nr 1 w sanoku (Sanok)
  • gimnazjum nr 2 (Brzeszcze)
  • gorzyce (Gorzyce)
  • Gówno (Gniewkowo)
  • Home4 (Bytom)
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie (Gniezno)
  • II LO z BJN w BIelsku podlaski (Bielsk Podlaski)
  • im. J. Lompy (Katowice)
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski (sokólski)
  • lipnik (Adamów)
  • Placki (Warsaw)
  • podstawowa (Wrocław)
  • PRZEDSZKOLE CZERWON KORALIK
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Goździe (Żuk Nowy)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie (Wojciechów)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Nowej Wsi (Borki)
  • Sezin School (Tur)
  • SOSW (Piaseczno)
  • SP 7 (Mielec)
  • SP Kobielice (Kobielice)
  • SP7 (Mielec)
  • sp7 (Mielec)
  • SSP10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Warszawa)
  • sto augustow (Augustow)
  • szkoła imienia profesora Franciszka Leji w grodzisku Górnym (Kłodzko)
  • Szkoła podatawowa (Palikije)
  • Szkoła Podstawowa (Stawiski)
  • Szkoła podstawowa (Oleszna k Dzierzoniowa)
  • szkoła podstawowa (Kołobrzeg)
  • Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Michałówce (Michałówka)
  • szkoła podstawowa Im. Jana Brzechwy (Łęknica)
  • Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II (Pisarzowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach (Gmina Bobrowice)
  • Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach (Kraszewice)
  • Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów (Piaski)
  • Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie (Teresin)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie (Chrzanow)
  • Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Kornela Makuszyńskiego (Wodzisław Śląski)
  • szkoła podstawowa nr 2 im Królowej Jadwigi w Dębicy (Debica)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Imielinie imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Imielin)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Proszowicach (Proszowice)
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju (Jastrzębie-Zdrój)
  • Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 4 (Oborniki)
  • Szkoła podstawowa nr 4 w Wołominie (Wolomin)
  • Szkoła Podstawowa nr 40 (Tychy)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Kołłataja (Żywiec)
  • Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału Pomorskiego (Szczecinek)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku (Białystok)
  • Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr 94 (Warsaw)
  • szkoła podstawowa nr 98 warszawa (Warszawa)
  • Szkoła Podstawowa nr. 35 z Odziałami Sportowymi (Gdańsk)
  • Szkoła Podstawowa Nr.9 (Lubin)
  • Szkoła Podstawowa nr7 (Mielec)
  • szkoła podstawowa numer 2 w imielinie (Imielin)
  • Szkoła Podstawowa w Chełmnie (Chełmno)
  • Szkoła podstawowa w Dziebałtowie (Kielce)
  • Szkoła Podstawowa w Palikijach (Palikije)
  • Szkoła podstawowa w Ruścu (Rusiec)
  • szkoła podstawowa w wydrzy (Wydrza)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "klonowego Liścia" (Warszawa)
  • szkoła w szewnie (Ostrowiec)
  • Szkołą Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotwicza" (Kętrzyn)
  • TBA (Kalisz)
  • Technikum mechaniczne nr.1 w Bydgoszczy (Bydgoszcz)
  • Technikum Mechaniczne nr1 (Bydgoszcz)
  • TYMO (Warsaw)
  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Poznań)
  • w (Dobra)
  • YtGlancowyYt (Nowy Targ)
  • zespuł szkuł w syberi (Płociczno)
  • Zespól Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu (Jarosław)
  • Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 (Bydgoszcz)
  • Zespół Szkół NR 15 przy UDSK w Białymstoku (Białystok)
  • zespół szkół w sadkowicach (Gmina Sadkowice)
  • ZS Charzykowy (Charzykowy)
  • ZSE (Wodzislaw Slaski)
  • zsm1 (Bydgoszcz)
  • zsp nr.4 w Żyrardowie (Żyrardów)