Az összes Hour of Code esemény — Hungary

  • Perczel Mór
  • Pesthidegkúti Waldorf Iskola
  • Szent Györgyi Albert VSZC (Ajka)
  • Szent Györgyi Albert szakközépiskola (Ajka)
  • Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium (Ajka)
  • Szent-Győrgyi Albert Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium (Ajka)
  • Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium (Aszód)
  • Balázs Bálint (Aszód)
  • Logiscool Baja (Baja)
  • Szentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)
  • Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma (Budapest)
  • Budapest British International School (Budapest)
  • Budapest III. Kerületi Kerék Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
  • Egbert (Budapest)
  • Europa 2000 (Budapest)
  • Greater Grace International School (Budapest)
  • Kispesti Puskás Ferenc Általános Iskola (Budapest)
  • Kódmanók (Budapest)
  • LaSalle (Budapest)
  • Logiscool Buda (Budapest)
  • Logiscool Békásmegyer (Budapest)
  • Logiscool Nyugati (Budapest)
  • Wesselényi Miklós (Budapest)
  • Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola (Budapest)
  • aurel popp (Budapest)
  • isaac (Budapest)
  • knightbridge school international (Budapest)
  • Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola (Budapest)
  • Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola (Budapest)
  • Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
  • herman (Budaörs)
  • Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium (Fót)
  • Weöres Sándor Elementary School (Gyömrő)
  • Győri Fekete István Általános Iskola (Győr)
  • Széchenyi István Egyetem Apáczai Kar Gyógypedagógiai Tanszék (Győr)
  • Gödöllői Török Ignác Gimnázium (Gödöllő)
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és AMI (Hajdúsámson)
  • Kazinbarcika polac fejedelem általánes iskola (Kazincbarcika)
  • Kazincbarcika Poláck Máhály Általános Iskola (Kazincbarcika)
  • Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános iskola Árpád Fejedelem tagiskola (Kazincbarcika)
  • Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános tagiskola Árpád Fejedelem tagiskola (Kazincbarcika)
  • árpád fejedelem tagiskola (Kazincbarcika)
  • semmi (Kunágota)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, (Kóny)
  • , Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, (Kóny)
  • Kóny Deák Ferenc Általános iskola és AMI (Kóny)
  • Kóny Deák Ferenc Áltálános iskola és Alpfoku művészeti Iskola (Kóny)
  • Kóny deák Ferenc (Kóny)
  • Kóny deák Ferenc Ált. isk. és ami (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc ÁLT. és AMI. (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Ált. Isk. (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Ált. Isk. AMI (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Ált. Isk. és AMI (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Ált. isk. és AMI (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és AMI (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és AMI. (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános iskola és Ami (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc Általános iskola és alap (Kóny)
  • Kónyi Deák Ferenc álltalanos iskola (Kóny)
  • Kónyi Deák ferenc (Kóny)
  • Kónyi általános iskola (Kóny)
  • kónyi Deák Ferenc általános iskola és ami (Kóny)
  • Bulgárföldi Általános Iskola (Miskolc)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma. (Mór)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Kollégiuma (Mór)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór szakgimnáziuma, Szakközép és Kolégiuma (Mór)
  • Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola (Nagydorog)
  • Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
  • Szent Miklós Általános Iskola (Nagykarácsony)
  • Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Könd utcai Telephely (Orosháza)
  • Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola (Orosháza)
  • Csetény Vámbéry Ármin Általános iskola (Pusztavacs)
  • Tarczy Lajos Általános Iskola (Pápa)
  • Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Szakgimnáziuma (Pécs)
  • Cserepka János Baptista Általános és Középiskola, Sportiskola (Pécs)
  • Deák Ferenc Általános iskola és gimnázium (Pécs)
  • Logiscool Pécs (Pécs)
  • Soproni SzC Handler Nándor Szakképző Iskolája (Sopron)
  • Soproni SzC Hnandler Nándor Szakképző Iskolája (Sopron)
  • Déri Miksa (Szeged)
  • SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola (Szeged)
  • Logiscool Szombathely (Szombathely)
  • az elet iskolaja (Szombathely)
  • Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola (Szomor)
  • Logiscool Székesfehérvár (Székesfehérvár)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór Iskolája és Kollégiuma (Székesfehérvár)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (Székesfehérvár)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája és Kollégiuma (Székesfehérvár)
  • Székesfehérvári SZC Perczel Mór szakgimnáziuma,szakközépiskolája és Kollégiuma (Székesfehérvár)
  • 9 tetori (Sáránd)
  • Kőkúti Általános Iskola (Tata)
  • Várkert Általános Iskola (Várpalota)
  • Logiscool Zalaegerszeg (Zalaegerszeg)
  • acs (Ács)